Opinie o Przemysław Krawczyk Usługi Transportowe Kraww w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przemysław Krawczyk Usługi Transportowe Kraww. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przemysław Krawczyk Usługi Transportowe Kraww o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przemysław Krawczyk Usługi Transportowe Kraww w Chorzów

Hania Nowy wpis

u chłopaka w firmie jak jeździ to normalnie dawali kiedyś premie ale zaczęły się cięcia i tak patrzę teraz wstępnie czy w pobliżu nie będzie dla niego lepszych warunków. u was w ogłoszeniu nie widziałam by były płacone. czy tutaj teraz jeździ się na samej podstawie?

polo Nowy wpis

Witam, mysle o pracy w tym zakladzie . Możecie cos o nim powiedzieć stawki, charakter szefa(niektórzy są furiaci i zabieraja kaseza nic ), ile godz, jaka atmofera,bo widze rozne opinie

Rafal

Jak tam prezesie Przemysław Krawczyk Takie krótkie pytanko Kiedy oddasz zaległe pieniądze za Opłaty drogowe Parkingi Winiety Odcinki płatnych autostrad Paliwo Diety Ryczalty Wszystkie te pieniądze które wylozylem na twój interes na trasach międzynarodowych. Przypomnę ci że przegrałeś w sądzie pracy w dwóch instancjach a odsetki rosną. Taki oto z tego człowieka PRACODAWCA Nie polecam współpracy z panem przemkiem. (usunięte przez administratora)????

Przemysław Nowy wpis
@Rafal

Witaj Rafale, pracowałeś u mnie od 2015 roku , wszystko co zostało między nami zawarte w zakresie Twojego wynagrodzenia wypłacane było zgodnie z ustaleniami. Starałem się aby warunki Twojej pracy były dla Ciebie przyjazne. Przez cały okres naszej współpracy tj. od 2015 do 2018 nigdy nie miałem zaległości co do Twojego wynagrodzenia oraz Ty sam nigdy nie zgłaszałeś , ze coś jest nie tak. W momencie kiedy nasze drogi się rozeszły rozliczony zostałeś według naszych ustaleń i nie było między nami sporu , sam doskonale zdajesz sobie sprawę, że nie chodziło o opłaty drogowe , parkingi itp. gdyby nie ingerencja Twojego prawnika w luki prawne w życiu nie doszłoby do takiej sytuacji. Jeśli chodzi o Twój pozew to Sąd oddalił większą część Twoich roszczeń a to co zostało zasądzone nie było zgodne z naszymi ustaleniami. Drzwi mojej firmy pozostają zawsze otwarte dla Ciebie, byłeś dobrym pracownikiem i sumiennie wykonywałeś swoją pracę. Zapraszam do odwiedzin mojej firmy, może uda się nam rozwiązać Twój problem. Jestem przekonany, że wspólnie utrzymamy te dobre relacje , które zostały nawiązane.

Szofer

Radze omijać auta trupy stare zniszczone ale szef ma fantazje i ze starych złomów robi elegenckie atega wystarczy lampy zmienić grill i nakleić bluetec 5 cały raben z tego się śmieje. Nie dbają wogóle o auta nie można się doprosić o naprawę zawozisz na warsztat tracisz czas a i tak odbierasz nie naprawione wstyd na każdym kroku bo wszędzie długi wysyłają na myjnie itp a tam odrazu od tego Pana nie obsługujemy. Nie polecam szkoda czasu i nerwów

@Szofer

Kierowco kochany chyba pomyliłeś auta swoich znajomych przewożników ale dziękujemy za komplement w kwestii naszej kreatywności. Twoja frustracja i złość powoduje że jesteś mało kreatywny w swoich komentażach i pozostaje ci tylko siedzenie i narzekanie przed twoim monitorkiem. Chcielibyśmy zobaczyć twój protokół przekazania pojazdu, czy miałeś jakieś uwagi, bo zapewne nie. Natomiast jeśli ktoś z RLP śmieje się z naszej floty to napisz nam kto to taki, to zweryfikujemy czy śmiech jest uzasadniony. Co do myjni to adres firmy IMEX na ul. Kosynierów w Sosnowcu jest naszym kierowcą doskonale znany i nie ma tam żadnych problemów z płatnościami. Ty natomiast jeśli w nawigacji wklepałeś co innego i pojechałeś w las to nie nasza wina. Zachęcam do otwartej rozmowy na kraww@onet.pl w celu wyjaśnienia wszystkich nurtujących cię niejasności. 06.05.2021r

Mario Nowy wpis
@Szofer

Ty firm nie pomyliłeś gościu ?pracuje tu lata i takich akcji nie widziałem

Brałeś udział w rekrutacji do Przemysław Krawczyk Usługi Transportowe Kraww. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pracuje juz troszke czasu wiec moge sie wypowiedziec na temat opini niektorych sfrustrowanych kierowcow. Jesli chodzi o myjnie to wjezdzasz podajesz nazwe firmy i nie ma problemu wiec bzdury. Jesli chodzi o samochody to zgadza sie nie sa najnowsze ale w miare utrzymane technicznie chyba kierowca piszacy te bzdury wymarzyl sobie jazde w kolo komina po niecale 100km dziennie nowa scania V12 (jesli warsztat nie zdarzy czegos zrobic to Ci o tym mowi ale zazwyczaj sa to bzdury nie majace wplywu na bezpieczenstwo jazdy) , a jesli chodzi o czystosc i przyklejanie sie do kierownicy to zgadza sie sa kierowcy ktorzy tylko wsiasc wysiasc i w aucie (usunięte przez administratora) , ja jezdze jednym autem dbam o czystosc i nie przyklejam sie do kierownicy. Jesli chodzi o kase to nie prosilem sie jeszcze o wyplate na tyle ile sie umowilem dostaje , do 10 podstawa reszta 20. Jesli bym sie prosil o kase to juz by mnie tu nie bylo a kasa jest na czas bez sciemy nigdy nie mialem za nic potracone ani zlotowki pilnuje palet dokumentow i jest git. WIELKIM PLUSEM co podkreslam jest dziewczyna w biurze Kasia ktora odbiera telefony zawsze o kazdej porze i ogarnia problemy jesli tak owe wystepuja. Pracuje prawie rok czasu i takie sa moje doswiadczenia. A plucie na firme jakakolwiek bo ktos mysli ze przyjdzie na 4 godziny do pracy i nie przypilnuje sobie palet , dokumentow czyli rzeczy za ktore obciazaja jest raczej slabe. Ogolnie przez ten rok praca na plus.

Dorota

piszesz coś o 4 godzinach pracy. to taki przykład tylko? czy po tyle się pracuje?

Mario

Zgadzam się przyjacielu z twoją opinią.wiele się tu zmieniło i zmienia na plus sam wróciłem po latach i jestem zadowolony auta może i nie nowe ale jak się lata wkoło komina to po co nowe ważne że zadbane jest warsztat są mechanicy i na bieżąco wszystko zrobione ale jak komuś się nie chce podjechać na warsztat tylko aby objechać trasę i do domu to pretensje do siebie. Firma cały czas stawia na rozwój i to widać co było kiedyś co jest teraz! A co do dziewczyn w biurze to fakt jest mega pomoc z ich strony wszystko ogarną co trzeba aż miło zadzwonić bo nie zostawią bez pomocy! Ogólnie moje odczucia są takie że jak ktoś tylko potrafi zadbać i powalczyć o swoje to wszędzie sie odnajdzie pozdrawiam

Kamila
@Mario

O czyli z tego idzie wywnioskować, że w biurze aktualnie może być miło podczas pracy? ;) Generalnie fajnie, że mogłeś tak po prostu wrócić, ciekawa jestem na jakiej zasadzie to działa. Miałeś pierwszeństwo przed innymi kandydatami?

X

Dokładnie masz rację Kasia złota dziewczyna na uszach staje i ogarnia wszystko taką spedytorke trzeba szanować. A jeśli chodzi o resztę to tak kto dba o samochód ten ma wszystko sprawne i na czas a kto olewa aby na 8h i do domu to jeździ w (usunięte przez administratora) itp.

Mario
@Kamila

Czy miałem pierwszeństwo nie wiem poprostu pracowałem tam 5 lat i znamy się dobrze zadzwoniłem porozmawiałem i pracuje nie narzekam firma zmieniła się na lepsze i to bardzo teraz widzę że jak dotąd w mojej karierze 11 letniej to jedyna firma która dba o ludzi pozdrawiam

Kierowca

Kraww i m- trans to ta sama firma jedna na zone druga na meza. Dlugi maja wszędzie. Wyplaty nie ma do dzisiaj bo się zwolnilem. Samochody w stanie krytycznym, jak dojdzie do wypadku to bedzie problem. Opowiadaja cuda na kiju a wszędzie sie z nich śmieją. Okazuje sie ze skaldki zus tez nie miałem płaconych na podst umowy o pracę. Auta zajete przez komornika itp

Kamila
@Kierowca

To te auta są zajęte przez tego komornika czy na chodzie w końcu, skoro o tym całym wypadku piszesz?

Łucja

No i co, zainwestowali w nowe auta, czy nadal taki problem z wiecznymi naprawami i tak dalej?

Gabriela

Nadal najniższa krajowa, a delegacje po 20 każdego miesiąca? Pytam, bo chłopak szuka pracy za kółkiem :3

kierowca

Jesli chcesz pracować za darmo i lubisz jezdzic autami które sie rozsypują a prosba o naprawe jest dla pseudo szefa smieszna to powodzenia. Firma ma długi wszedzie gdzie to tylko jest możliwe. Najniższa na umowie reszta po 20 o która musisz sie co miesiac prosić a pseudo szef patrzy na czym moze urwac wypłate.

@kierowca

Były pracowniku! Jeśli zatrudniłeś się do naszej firmy, oznacza to, że zaakceptowałeś wynagrodzenie, które wynegocjowałeś na etapie starania się o pracę. Jeśli po przepracowanym miesiącu Twoje wynagrodzenie było niższe, niż to wynegocjowane, oznacza to, że poniosłeś koszty z tytułu palet, które sprzedałeś, zamiast się z nich rozliczyć lub z powodu innych obciążeń. Masz rację, delegacje wypłacane są na konto 20-go każdego miesiąca. Jeśli otrzymałeś je z kasy firmy, w terminie innym niż 20-ty, to na własny wniosek z uwagi na zajęcia komornicze na Twoim koncie. Jeśli masz więcej uwag na temat funkcjonowania naszej firmy serdecznie zapraszamy Cię do biura, gdzie zweryfikujemy Twoje uwagi z tym, co napisałeś w arkuszu oceny zadowolenia, kiedy się z nami rozstawałeś.

Nie interesuj się
@kierowca

Potwierdzam dokładnie tak jest omijać szerokim łukiem (usunięte przez administratora)tylko patrzy na czym urwać ale PIP się za to weźmie obiecuje

Gabriela
@Nie interesuj się

Radzisz omijać Usługi Transportowe Kraww, ale niewiele tłumaczysz, dlaczego. Kiedy ktoś szuka pracy na stanowisku kierowcy, chce wiedzieć, o jakim przebiegu dostanie auto, na jakie zarobki miesięczne może liczyć, czy też jakie trasy i czas pracy obowiązuje w firmie. Może skłonię Cię do napisania pełnej opinii? To byłoby pomocne.

Miły Pan

Firma KRAWW i M-Trans to klony.Omijać szerokim łukiem.W samochodach (usunięte przez administratora) ,bród i malaria-coś do zainteresowania dla sanepidu!!! Kierowcy zmieniają się jak skarpetki,bo nikt kto ma chociaż odrobinę własnej higieny nie będzie wąchał czyjegoś smrodu i kleił się do kierownicy.Zgłaszanie usterek to jakaś fikcja,normalny człowiek jak mu się raz powie to pamięta i zrobi.Zabawa w sms-y to jak w przedszkolu,jeszcze takiej literatury elektronicznej nie przerabiałem w żadnej z firm.(usunięte przez administratora) Radzę omijać obie firmy szerokim łukiem jeśli szuka ktoś spokojnej pracy.NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Przemysław Krawczyk Usługi Transportowe Kraww - Chorzów

• Jak się pracuje w Przemysław Krawczyk Usługi Transportowe Kraww?

Zobacz opinie na temat firmy Przemysław Krawczyk Usługi Transportowe Kraww tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przemysław Krawczyk Usługi Transportowe Kraww?

Przemysław Krawczyk Usługi Transportowe Kraww
  • Gwarecka 13/22
    41-500 Chorzów

Przemysław Krawczyk Usługi Transportowe Kraww