Opinie o DS Cars Dawid Sadowski w Płock

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DS Cars Dawid Sadowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DS Cars Dawid Sadowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DS Cars Dawid Sadowski w Płock

Diana Nowy wpis

Ciekawa jestem czy ruch w komisie nie wstrzymał czy po prostu chwalenie aut ludziom już sie znudziło ze przestali pisać. może o warunkach pracy takich jak atmosfera ktoś sie wypowie? nikt nie robi zbędnych problemów i warto spytać o miejsce?

Marlena Zet Nowy wpis

Kupiłam od Pana Dawid samochód Opel Astra, z którego jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu zakup auta w tym komisie.

Volvo Xc90 Nowy wpis

Super gość, autem zrobiliśmy około 30 tys km i oprócz spraw eksploatacyjnych nie zainwestowałem ani złotówki. Proszę szukać auta dla córki Bialy Golf 7 ! ;) Bogdan z Mińska

Dawid Sosiński Nowy wpis

Auto od Pana Dawida sprawuje się idealnie, zrobiłem autem już 30 tys km i oprócz wymian eksploatacyjnych nie musiałem w nic innego inwestować. Super !! Polecam !!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DS Cars Dawid Sadowski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno
Zadowolony klient

Kupiona audi a5 sprawuje się wyśmienicie ! Polecam

Kochański Włodek

Kupilem od tego Pana już trzecie auto z rzędu. Nigdzie nie spotkałem się z tak miłym i profesjonalnym podejściem. Auta które wybrałem, najwyższa klasa. P o l e c a m

MonikaG

Szczerze polecam zakupy u Pana Dawida. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Fan Audi A6 quatro

Beznadziejny kĺamczuch Nie polecam Omijac szerokim łukiem

Maribella

Serdecznie polecam ten komis. Jestem zadowolona

Małgosia Krajewska

Polecam usługi tego Dealera pełen profesjonalizm oraz bardzo dobry kontakt o negocjacjach już nie wspomnę :)

Sobieraj Koszalin

Pan Dawid ma jedne z najlepszych cen aut w Pl. Stan samochodów w tym komisie jest na naprawdę wysokim poziomie! Kupiliśmy ze znajomymi już po raz szósty samochód. Z czystym sumieniem..... Polecam !!!!!

Janusz

Ten komis polecam omijać szerokim łukiem. Już w ogłoszeniu napisana jest nieprawda, audi a7 2012, zaznaczone są opcje wyposażenia, których nie ma i nigdy nie było, co gorsze w opisie sprzedającego jest nieprawda [skrzynia 8 biegowa] w rzeczywistości 7 biegów, czyli zwykły s-tronik a nie tip-tronik, zaznaczone i potwierdzone telefonicznie że bezwypadkowy a w rzeczywistości ma szyby z roku 2010, 2011, 2012, 2013, a pomiar lakieru czujnikiem pokazuje że malowany, w takim przypadku, sprzedający mówi, że nie sprawdza samochodów i wstawia do komisu te, które podobają mu się wizualnie. Opony przód zimowe, tył letnie, brak dojazdówki czy zestawu naprawczego, w komorze silnika, tu brak śruby, tu wąż zbrojony poprzecierany [od góry, gdzie nic go nie dotyka] itp. Tak więc szkoda czasu i benzyny.

@Janusz

Witam Pana, nawiazując do Pańskiej opinii samochód który Pan oglądał został wystawiony za około 20-25 tys taniej niż reszta tego typu aut. Po informacji na temat skrzyni została zmieniona, co do reszty doskonale Pan wie ze nie było do czego się przyczepić. Sprawdziła Pan samochód w serwisie, wszystko się zgadzało. To ze nie dogadaliśmy się co do ceny, nikt normalny nie opuszcza 20 tys na samochodzie. Pozdrawiam

Janusz
@Ds Cars

Po raz kolejny mija się Pan z prawdą. Po pierwsze nie był sprawdzany nigdzie w serwisie, nawet nie było jazdy próbnej, a po drugie cena była normalna, proszę popatrzeć na inne ogłoszenia a nie myśleć o tych cenach z przed 2 lat, po trzecie nie było nawet rozmowy i negocjacji co do ceny, bo nawet za darmo bym nie chciał tego samochodu, po czwarte niech Pan już się nie pogrąża. Dobro powraca. Pozdrawiam

Lena Szulborska

Miła obsługa, kupione bmw e92 sprawuje się świetnie ! Polecam !

@Lena Szulborska

Dziękujemy, polecamy się na przyszłość :)

oli

(usunięte przez administratora) przestrzegam wszystkich przed tą firmą zastanówcie się dwa razy zanim dokonacie zakupu u tego pana i koniecznie sprawcie auto przed zakupem w ASO bo ten pan leje do silników moto doktora w dużych ilościach

@oli

Panie Sylwestrze Kwiatkowski, proszę nie pisać bzdur bo za każdym razem słyszę co innego. Tak czy siak widzimy się w sądzie. Pozdrawiam

Barbara

Śmiało mogę polecić, samochód sprawuje się bardzo dobrze. Młody, uczciwy Pan. Co rzadko w tych czasach napotkać. Polecam

Iwona

Czy wyrazi opinię o firmie ktoś z pracowników? Bo pojawiają się tu w większości opinie klientów. Można liczyć na opinie o firmie, czy warto się zatrudnić?

Wacław Habas

Z czystym sumieniem polecam sprzedawcę. Jeszcze tam wrócimy !

Maja zuranska

Serdecznie polecam tego sprzedawcę! Jesteśmy zadowoleni z pojazdu!

ZbyszekOrnackI

Polecam tego sprzedawcę, mega uczciwy ! Moje sugestie dla DS Cars Dawid Sadowski: Mega zadowolony Lubię atmosferę w DS Cars Dawid Sadowski za: Uczciwość

Zostaw merytoryczną opinię o DS Cars Dawid Sadowski - Płock

DS Cars Dawid Sadowski