Opinie o Szkoła Nauki Jazdy Marta Marta Karpierz w Tłumaczów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Szkoła Nauki Jazdy Marta Marta Karpierz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Szkoła Nauki Jazdy Marta Marta Karpierz o rekrutacji.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Nauki Jazdy Marta Marta Karpierz w Tłumaczów

Dziś zdane za pierwszym. Polecam każdemu szkole nauki jazdy Martę Karpierz.????

Gabi

Szkołe Jazdy Marta wspominam do dziś z usmiechem na twarzy, choć minęło pare ładnych lat. Bardzo pozytywne wspomnienia i doświadczenia. Podesłałam tam już nie jedną osobę i nadal będę polecać :) Pozdrawiam sympatyczną Panią Martę! ;)

Lidia

Parę dobrych lat pracuję w tej branży i chciałam zapytać czy jest szansa na pracę, ale tylko do wykładania teorii, bez nauki jazdy? Jeśli taka współpraca wchodziłaby w grę to proszę o info ile godzin tygodniowo i do kogo najlepiej się zgłosić.

Roman Nowy wpis
@Lidia

Chyba byłby problem ilością godzin, bez jazd to pewnie będzie pół etatu

Kazimierz Nowy wpis
@Roman

Rozumiem, a jeśli chodzi o posadę instruktora z jazdami to jaka stawka dla nowej osoby? Ustalają to indywidualnie w zależności od doświadczenia czy wszyscy mają podobną wypłatę i nie mam się co nastawiać że podskoczę wyżej. Jak ty oceniasz?

Basia Nowy wpis

Pani Marta super przekazała mi wiedzę i dała wiele wskazówek co poskutkowało tym że zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem, bezbłędnie. Polecam

Basia Nowy wpis

Zdałam kurs za pierwszym razem i polecam panią Martę serdecznie.

Magdalena D.

Prawo jazdy zdane za pierwszym razem, bezbłędnie. Kurs bardzo skuteczny, merytoryczny i spędzony w dobrej atmosferze. Z całego serca polecam <3

Firma Szkoła Nauki Jazdy Marta Marta Karpierz prowadziła rekrutację na stanowisko Instruktor nauki jazdy kat.B Bydgoszcz. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Jak często firma poszukuje pracowników na stanowisko instruktora jazdy ? Ostatnia oferta , która widnieje w internecie , ale niestety nie ma podanych jej szczegółów , jest z marca . Wiecie może , jakie trzeba mieć doświadczenie , aby móc liczyć na zatrudnienie ? Na co głównie zwracana jest uwaga podczas rekrutacji ? Chętnie przyjąłbym się na to stanowisko .

Julia D

Dzisiaj zdana praktyka za 1 razem! Z całego serca polecam, Pani Marta ma świetne podejście do kursanta i ogromne pokłady cierpliwości!

Dzisiaj zdana praktyka za 1! Z całego serca polecam, świetne podejście do kursanta.

Natalia

Polecam serdecznie wszystkim Szkoła Jazdy Marta Karpierz. Profesjonalnie przekazana wiedza, pozwoliła na zdanie egzaminu bez problemów. Jazdy były przeprowadzone w luźnej atmosferze i będę je naprawde miło wspominać :)

Alicja O.

Szybko sprawnie i na temat! Kurs ukończony w ekspresowym tempie, oba egzaminy zdane za pierwszym, polecam!! ????

Jaki jest styl zarządzania w Szkoła Nauki Jazdy Marta Marta Karpierz?

Mary

Podana jest informacja, że firma nie zatrudnia pracowników. Można wiedzieć dlaczego, macie już stałą ekipę? A jeśli zwolni się jakiś etat można wtedy prosić o telefon? Może warto zostawić do siebie kontakt w siedzibie firmy?

Dziś zdane za pierwszym. Polecam każdemu szkole nauki jazdy Martę Karpierz.????

Gabi

Kris

Zdawalem nie dawno kurs u MARTY i polecam kazdemu. Luźna atmosfera, jak na kobiete to duża wiedza i umiejętność jej przekazania. Szybko, zwięźle i na temat ???? dla mnie 6 gwiazdek!

Ala P

Polecam Panią Martę każdemu! Dzisiaj zdane za 1 razem. Kurs przebiegał bardzo pozytywnie i bezstresowo:)) Świetne przygotowanie do egzaminu.

Jakub

Profesjonalna szkoła jazdy ! Zdane dziś za 1 !

Stefan

Wczoraj ponownie pojawiło się ogłoszenie dla instruktora nauki jazdy. Jest tam tylko, że to praca dodatkowa i że można zarobić od 2400 do 3600 zł miesięcznie. Ale za ile godzin pracy i na jaką umowę byłoby to zatrudnienie? No i co trzeba mieć czy umieć, by przejęli?

Kursantka
@Stefan

Z tego co nam wiadomo to pani Marta jest jednoosobową formą od poczatku i nikogo nie zatrudnia ????

Jolanta
@Kursantka

Może coś się zmieniło lub firma się rozwija i stąd ogłoszenie? W każdym bądź razie ja już takiego na internecie nie znalazłam. Wiadomo coś czy pojawił się jakiś pracownik?

Katarzyna

Pani Marta jest sympatyczną i cierpliwą osobą w stosunku do kursanta. Wszystko jest tłumaczone skrupulatnie i dokładnie. Polecam każdemu znajomemu. Zostawiam 5 gwiazdek

Oktawia

Świetne przygotowanie do egzaminu zdane dziś za pierwszym razem Serdecznie polecam ❤️

Wiktoria

Widziałam ofertę pracy dla instruktora nauki jazdy, ale nie podano formy zatrudnienia. Ktoś wie jaką umowe można tu dostać? Poza tym czy to praca pełnoetatowa czy jednak nie ma tylu godzin do wyrobienia?

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Nauki Jazdy Marta Marta Karpierz - Tłumaczów

• Jak się pracuje w Szkoła Nauki Jazdy Marta Marta Karpierz?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła Nauki Jazdy Marta Marta Karpierz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkoła Nauki Jazdy Marta Marta Karpierz?

Szkoła Nauki Jazdy Marta Marta Karpierz
4.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 73 lok. 2
    57-408 Tłumaczów