Fibrax Sanok Sp. z o.o.

Opinie o Fibrax Sanok Sp. z o.o.

xxx

po 100zł na Wielkanoc to jest śmiechu warte, wczasów pod gruszą ma podobno noe być wcale. pytanoe jakim prawem ucinają świadczenia socialne skoro to są pieniądze które zostały z tamtego roku, ciekawe czy "góra" sobie też wszystko obcina.

@xxx

A powiedz mi jak jestes tak dobrze poinformowany za jaka kase juz 2 miesiace (usunięte przez administratora) plaszczysz nie robiac nic i biorac wypłat

@magda

nie obcinają? a to czemu poczatkowe kwoty świątecznego były większe, te które podali 27 marca, a 30 kwietnia zostały zmniejszone

@xxx

Uwazam ze to nie jest miejsce na zdawanie tego typu pytan poniewaz o ile wiem w firmie dzialaja tel mozna sie zapytac po piersze a po drugie widzicie tlylko koniec swojego osa Firma robi wszysko aby sie utrzymac nie zwalniac ludzi a moze powinni zrobic jak to zrobono w innych firmach ludziom obcieli etaty i zwalniaja po tyle osob aby nie zaplacic za zwolnienia grupowe malo tego pracuja za glodowe stawki wiec zastanowcie sie co piszecie pozdrawiam

@magda

ciekawe kogo by zwolnili, na produkcji pracuje około 60 osób a i tak brakuje nie raz żeby obstawić maszyny na 3 zmiany, ludzie wcale nie pchają się drzwiami i oknami, przez ostatnie dwa lata ile osób sie zatrudniło można by policzyć na palcach obu dłoni z czego tylko kilka zostało do dziś. Jak by pozwalniali ludzi a wszystko by wróciło do normy to ciekawe kto by pracował :)

@xxx

w jakim swiecie Ty zyjesz to pojdzie 3 lub 4 maszyny a ludzie przyjda do pracy co Ty myslisz ze co pstrykniesz palcami i zamowienia rusza zobacz co sie dzieje nie ma ludzi nie zastapionych jak ktos nie bedzie mial na chleb to bedzie pracowac wez sie ogarnj

@magda

ty się ogarnij bo swiat nie konczy się na fibraxie ale przekonacie się o tym jak będzie za późno:)

@xxx

Nie moge zrozumiec czy TY w tej firmie robisz za kare Bo jak mnie by było tak zle to bym sie zwolnila proste i szukała lepszej pracy i jestem ogarnieta umiesz tylko negatywnie oceniac wszystko co sie dzieje pomysl troche nad tym co piszesz zauwaz ze tu nikt nie jest anonimowy

@magda

dobra skończ się tam pocić za tą klawiaturą bo i tak ci nie wychodzi, i masz rację nie jesteś anonimowy bo każdy domyśla się kim jesteś po twojej gadce i się śmieje że robisz z siebie takiego błazna

@xxx

No kim jestem .I tu sie konczy twoja elokwencja ktora pewnie zatrzymała sie na poziomie szkoly podstawowej brak argumentow i obrażasz masz racje nie bede komentowac tego co piszesz poniewaz szkoda mi czasu na ograniczonego człowieka

Bezblentuf

Tak sobie przeglądam różne opinie na temat firm. Sracie do własnego gniazda a Wasza firma jako nieliczna robiąc elementy do samochodów nie ucięła etatów. W Pass Polska robią za 1700 zł w Stomilu nie wiele więcej zarabiają. W Pass Polska premia była zabrana już za marzec który był przepracowana dodatkowo w Passie stawka podstawową + stanowiskowe do najniższa krajowa a premia do 30% zarobków. Zamiast się cieszyć to płaczecie a Wasza pracę małpę by nauczył wykonywać, więźniowie w zakładach karnych to potrafi robić i specjalnego szkolenia nie mieli i uważacie się za fachowców w jakiej dziedzinie ?? Cieszcie się że macie takie pieniądze.

zzzz
@Bezblentuf

Masz racje w pierwszej częsi swojego postu Firma podjeła dobrą decyzje i mysle ze wiekszość załogi jest za to wdzieczna no ale coż w kazdym stadzie znajdzie sie czarna owca co do drugiej czesci nie rozumie dlaczego obrazasz ludzi którzy pracuja w tej firmie jezeli tam nie pracujesz w co watpie to sa fachowcy znaja sie na swojej pracy ciezkiej a co do rzeczy ktore wykanczaja wiezniowie masz racje nie jest to skomplkowane ale z tego co wiem w passie zwalniaja ludzi a wasze detale wykańczaja wiezniowie

.....

Firma porażka ,z negatywnymi opiniami tylko się zgodzić a jak ktoś zachwala to chyba pani z kadr incognito ciśnie opinie żeby ktoś na nich zarobił ,wi...niak szarik żałosny biega liczy ile kroków zrobił przez 8/h Haha szkodliwego nie ma opary chemiczne/powulkanizacyjne/aroma terapia normalnie ,podwyżki po 10 gr chyba ze liżesz (usunięte przez administratora) to z 20 gr standard sanokich łagrów nie polecam !!! Zdecydowanie odradzam !!!! A pracownikom z długim stażem życzę żeby znaleźli normalna prace ,zero szacunku do jednostki ,kamery nasrane co kawałek niby do ochrony mienia hahaha a wi..niak siedzi i cię z każdej minuty rozlicza ,skroją ci premie to weźmiesz tyle co nic. Zdrowia życzę

Maja
@.....

A często u portierów Fibrax zdarzają się jakieś kwasy/awanturnicy? Czy praca raczej spokojna? Wiesz może?

Sss
@.....

Racja... a teraz w związku z koronawieusem będziemy robić za najniższą krajową do odwołania, czyli znając podejście rządzących tej firmy, to do śmierci tak będzie i się będą w nieskończoność tłumaczyć że kryzys powirusowy. Omijać to (usunięte przez administratora) szerokim łukiem!

M18
@.....

Ludzie spokojnie. Rozumiem, że sytuacja jest ciężka i wielu ludzi za wypłat żyje od 10 do 10 a teraz jak zarobi się jeszcze mniej to będzie bardzo ciężko, ale i tak jesteśmy w lepszej sytuacji jak większość firm w okolicy w tej branży. W takim Pasie ludzi na pół etatu przerzucają i będą zarabiać po 800 zł... to dopiero ekstremalnie trudno będzie wyżyć. Albo zwalniają całkowicie. Każdemu jest teraz ciężko, firmy walczą o przetrwanie. Miejmy nadzieję, że kryzys szybko minie a zarząd nie będzie zwodził nas z premiami. Frustracje i gniewy zostawmy na lepsze czasy... teraz spróbujmy po prostu przetrwać. Zdrowia i więcej wiary!

Gisia
@.....

A przepraszam czy ktoś Cię zmusza abyś pracował w tej firmie weź się zwolnij idź do Pasa tam dostaniesz to oczym marzysz

Operator 1

Nie czas na kłótnie teraz najważniejsze jest nasze zdrowie i żeby jakoś firma przetrwała. Lepiej zarobić te 1800 niż żeby nas zwolniło czy na pół etatu za 800 zł. Na chleb będzie:) a i na środek odkażający do dezynfekcji gardła starczy:) w panice ludzie bzdury piszą, ostygną, pogodzą się i jakoś damy rade

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fibrax Sanok Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Koordynator ds. zarzadzania jakością - Pełnomocnik ds. systemu zarządzania powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
.,.

Mam pytanie, bo czytam te opinie i czy ludzie trzyma was ktoś tam? Narzekać potraficie to w czym problem żeby złożyć wypowiedzenie. Pracowałam już w kilku firmach, większych i mniejszych i nie jest tu tak źle. A tym płaczką które by chciały cały dzień przesiedzieć na palarni a plany mieć do wyrobienia w pół zmiany to proponuję iść np to SumiRiko. Brak premii do odwołania to myślę że lepiej zarobić trochę mniej a mieć tą pracę bo z tego co słychać to duże firmy w naszym mieście już rozpoczęły redukcję etatów. Zakaz używania telefonów a 80% załogi na zmianie trzeba telefon na stoliku, ludzie dajcie coś od siebie jak się od was czegoś wymaga a nie tylko wszystko źle. Ja pracuje już kilka lat i dalej zamierzam, może coś w tym jest że przyzwyczaiłam się ale uwierzcie że spotkałam się w życiu już z wieloma sytuacjami w pracy. Pozdrowionka szczególnie dla tych wiecznie narzekających

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Fibrax Sanok Sp. z o.o.?

SnK

Narzędzia pracy? Ciuchy robocze po jakimś tam czasie, nie wiadomo jakim i nawet kierownictwo nie powie ci jakim czasie... nożyczki od zaraz, żeby wykańczać wyroby, rękawki, żeby się nie poparzyć, okulary, żeby ci nie odprysła resztka gumy w oko i rękawiczki dwie pary na tydzień, żebyś nie ściągał dwustu stopniowych wyrobów z formy gołymi rękami:) A jeszcze jest tak zwane "mleczko" do pryskania po formie, dzięki któremu łatwiej zedrzeć wyroby z formy, ale ostatnio więcej w tym mleczku wody niż "mleczka", tak więc efekt końcowy jest taki, że jak nie masz odpornych paluchów i samozaparcia to jesteś na straconej pozycji... tak czy siak, praca tutaj, jak już się przyzwyczaisz nie jest taka zła... patrząc po zarobkach, które oferują inne firmy, źle nie jest, atmosfera na produkcji bardzo miła (z drobnymi wyjątkami, ale wiadomo, zawsze się znajdzie jakaś "czarna owca")... kierownictwo trochę wkurza (czepiają się (usunięte przez administratora) choć ostatnio się trochę wstrzymali i chwała im za to)... mogliby trochę być bardziej za ludźmi na produkcji - ludzie tam na dole w większości chcą naprawdę dobrze, ale nie docenia się ich wysiłku... szkoda, bo ta firma, gdyby zbudowała większą więź między "górą" a "dołem" to byłaby wzorem do naśladowania... więcej wyrozumiałości i poszanowania dla szarego pracownika i jesteśmy w czołówce firm w regionie! PS - wyregulujcie te palny, niech ludzie pracują w miarę spokojnie ale z czasem na rzetelne przeglądnięcie wyrobów a nie jak teraz, w pocie czoła, byleby się wyrobić w czasie. Wiadomo, że ludzie są różni i znajdą się tacy co mają wywalone na to i będą robić byle jak... ale większość ludzi chce dobrze, chcą mieć czas na dokładne przeglądnięcie wyrobów w celu wyłapania wszelkich "braków", ale w tej chwili na wielu pozycjach nie ma czasu na to.(usunięte przez administratora)

Hanna

A kogo firma poszukuje obecbie?

Moja moja

Nie oszukujmy sie starzy pracownicy ktorzy tu pracuja sa zacofani nigdzie indziej nie pracowali i trzymaja sie tej firmy jak rzep bez niej zgina jak oni nic innego nie umia robic i tak do emerytury tylko plan plan i plan jak nie ma planu to zlosc nerwy i placz na takich ludziach firma jeszcze stoi

Zacofany burak
@Moja moja

O znalazł się geniusz znawca wszystkiego. Zapewniam cię, każdego starego pracownika tej firmy przyjmują w podobnym zakładzie bez mrugnięcia okiem. Po prostu ludzie boją się wpaść w jeszcze większe g..o. Ludzie z produkcji mają mnóstwo pasji i talentów, nazywanie ich zacofanymi jest mocno obraźliwe i proszę wstrzymać się z takimi osądami. Poza tym jak już tak się określamy to jak określić np. inżyniera procesu który nic nie potrafi tylko obliczyć ile wjazdów można zrobić na maszynie a jak przyjdzie mu ustawić maszynę to rzadko mu się to udaje a całą firmę skopiował na obraz i podobieństwo tripolandu w którym pracował i podobno nie dawał sobie tam rady. Zresztą nie on jeden z wyżej postawionych naczelników.

@Moja moja

Opinia jest obrażająca innych, portal powinien ją usunąć , z tego co mi wiadomo nie wolno nikogo publicznie obrażać gdyż to karalne.

@Moja moja

Firma by się zesrała bez starych pracowników, nowy przyjdzie, zobaczy jak jest i po dniu/paru dniach rezygnuje. nasi przełożeni myślą że przyjdzie pierwszy lepszy Mietek spod żabki i będzie robił, niestety nie każdy da sobie radę, a ludzi którzy dobrze pracują zamiast docenić to się gnębi za byle co.

obcy

Maria w Pass Polska . Irena w Tri Poland. Maja w Fibrax . A w domu jak mąż na cb woła????

Feliks

Generalnie w pracy trzeba pracować a że z wydajnością mamy kłopoty to muszą cisnąć!!

@Feliks

Generalnie za pracę powinno być odpowiednie wynagrodzenie, z resztą ludzi co raz mniej więc niedługo będą sami cisnąć przy maszynach ????

Zenek M.
@Feliks

A dlaczego są problemy z wydajnością? Otóż dlatego, że tutaj nikt nie chce robić w takim reżimie... albo się zwalniają, albo idą na chorobowe bo już nie wytrzymują i produkcja stoi. Nowe premie frekwencyjne niczego nie zmienią dopóki nie zmieni się system pracy, od wjazdu do wjazdu, bez czasu na WC, w gonitwie i jeszcze się czepiają pierdoł bo pojemnik źle stoi, bo kubek na stole, bo tamto bo sramto... jeszcze żeby jakiś audyt był czy jakiś ważny gość, a oni się czepiają pierdół w każdy dzień byleby premię zakosić. A kto jest za to odpowiedzialny? Nie przypadkiem inżynier procesu który ma daleko w poważaniu ludzi z produkcji? Byleby statystyki się zgadzały. Szukacie oszczędności na premiach tych najbiedniejszych? A ile wy zarabiacie? Może by tak kierownikom trochę zabrać? Wszak tylu was jest, że jak każdy da po 2, 3 stówki to wam włos z głowy nie spadnie. Brygadziści się chowają po kątach, technolodzy to samo, mechanicy nie robią nic póki maszyna jedzie, i kij że olej cieknie, że się zacina, że stuka puka... i się jeszcze szczycą że po 20 zeta na godzinę mają. Za co niby? Takim mechanikom to bym nawet starego roweru nie dał do naprawy. Za niedługo będzie tak, że wam bunt wybuchnie i w ogóle ludzie nie będą robić bo ileż można. I to wszystko za jakieś marne grosze. Że wam nie wstyd... a to wszystko się roznosi, idzie w świat.

@Feliks

CIEKAWE CZEMU Z WYDAJNOŚCIĄ NIE BYŁO PROBLEMU PRZY DAWNYM DYREKTORZE.

Znawca

Super firma, polecam wszystkim, jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, jak się chce zarobić to trzeba robić i tyle a nie latać na fajkę co pół godziny i narzekać jak to ciężko. A początki to wszędzie są ciężkie. Tak że nie bać się

@Znawca

ŚMIECHU WARTE, OPINIA W OGÓLE NIE ZGODNA Z PRAWDĄ. ZA NIEDŁUGO W BIURZE BĘDZIE WIĘCEJ OSÓB NIŻ NA PRODUKCJI. JAK JEST TAK LEKKO TO CZEMU NAWET UKRAIŃCY STAMTĄD UCIEKLI :) WIECZNIE JAKIEŚ OBIECANKI KTÓRE NIE SĄ SPEŁNIANE, JAKIEŚ WYMYSŁY KTÓRE ZAMIAST POMÓC PRACOWNIKOWI TO TYLKO MU DODAJĄ WIĘCEJ PRACY, NO ALE PAN.....CHCE ZROBIĆ Z FIRMY DRUGI T...... WIĘC NIE DZIWOTA ŻE SIĘ TAK DZIEJE. ZASTANAWIAJĄCE TYLKO CZEMU GO STAMTĄD WYRZUCILI.

Xxx

Ciekawie gdzie obiecane podwyżki o których szanowny pan Biłas mówił w lutym, narazie jedynie stówkę z premi frekfencyjnej zaj***liście

Mama wszystkich dzieci

Ludzie weźcie się opamiętajcie , waszym zdaniem nikt nic nie robi wszyscy walą w cymbałkia płacą im za darmo mowa o brygadzistach mechanikach tak? Mechanikach których jest tylko dwóch a teraz nawet już tylko jeden i uważacie że stawki mechanicy mają za duże ponoć po 20zl może i mają nie wiem ale są to z wieloletnim stażem pracownicy którzy jednak coś potrafią zrobić ale nawet piekarz nie upiecze chleba bez mąki więc zrozumcie o co chodzi.Reszta załogi z utrzymania ruchu zmieniają tylko formy i je czyszczą więc nie są odpowiedzialni za mechaniczne awarię maszyn a i tak nie raz coś próbują zrobić i nawet czasami im się to udaje więc coś potrafią .A jak widzę tych śmiesznych operatorów którzy nie potrafią nawet lustra ustawić i się dziwią że mają raptem po 14 zł na godzinę no to sorry ludzie ogarnijcie się i weźcie się do Roboty !! Żeby coś umieć i wiedzieć trzeba chcieć wiedzieć !! A odnośnie brygadzistów to jest tak że jeśli coś się dzieje to tylko potrafią papier wypisać i przekazać do utrzymania ruchu sami też nie wiele potrafią nie którzy to się cały czas uczą no ale jakoś się to kręci A kierownictwo jest jakie jest bo widzą jak ludzie pracują kończą przed ustalonym czasem robią lewe wjazdy a dlaczego ? Bo braków dużo a dlaczego bo guma po terminie bo ustawiacze nie potrafią ustawić maszyny jak się im powie że idą braki to ci odpowie zrób dwa lewe i będzie ok albo psiknij mleczkiem to tak pan inżynier Maciuś wyszkolił swoich podopiecznych Brawo Maćku brawo ty !!!

Dyrektorze

Dyrektorze proszę otworzyć oczy i w końcu zobaczyć co się dzieje na produkcji !!! A nie wierzyć w to co mówi Marcin czy Maciuś o wielu rzeczach dyrektor nie wie bo nie będą się chwalić że jest źle.Najlepiej zwalić winę na szarego pracownika!!!Pana pracownicy z produkcji to nie wrogowie (A tak są traktowani ).Może czas tak sprawdzić brygadzistow i kierowników jak traktują ludzi z produkcji jak śmieci!!!

Klip klip klip

Obicywali podwyżki od czerwca ha ha chyba planów. Ciągle tylko zakazy i więcej obowiązków a plany w góre. Co to jest (usunięte przez administratora)? Co oni sobie myślą że fibrax jest jedyną firma w Sanoku? Za nie długo z biura sobie staną za maszyny i będą sobie robić tak jak im pasuje Tylko ciągle braki po maszynach idą Ale jest inż procesu przecież? Oczywiście że tak! To co nie umi stanoc i ustawić chociaż jednej maszyny? Próbuje ale zatko kiedy mu się uda! To co on umi? Yyy weźmie sobie kalkulator obliczu czas, wtrysk i jeb 120 cykli, a później przychodzi zmiana i musi robić rotacje na przerwie bo nie da się tego wykonać a przecież jeszcze lewe trzeba zrobić

Duży Szrek

Najlepsza firma na wsi - ale tylko dla pracowników biurowych i wszelkiej maści kierowników. Praca na produkcji to mordercza gonitwa, plany wyliczone na styk, jak by się komuś zachciało iść do WC na większy interes to może już zapomnieć o planie. Wszędzie kamery, rada pracownicza która zajmuje się duperelami którą dawno powinni rozwiązać bo i tak kierowniki robią swoje nie licząc się ze zdaniem ludzi z produkcji. Zarobki śmiesznie małe biorąc pod uwagę warunki pracy (smród, upał, zapierdziel)... warunki pracy nie są równe dla każdego - mimo że czasów skracać niby nie można, to są ludzie którzy to robią, a później się chwalą że są w stanie skończyć szybciej i mieć czas na lewe. Podwyżki kosmiczne - od 10 do 30 groszy, a niektórzy nie dostali w ogóle. Szkoda im kasy na ludzi z produkcji a ludzie z utrzymania ruchu podobno mają stawki po 20 zł choć g. robią i g. się znają (maszyny ledwo jeżdżą, a jak się zepsuje to ciężko ich uprosić o rzetelną naprawę, wszystko na od pierd...l). Kierowników za niedługo będzie więcej jak ludzi z produkcji bo masowo ludzie odchodzą widząc co tu się odwala. Myśleli że zawojują świat Ukraińcami ale ci już dawno się stąd wynieśli bo firmy za rogiem oferują lżejszą pracę za podobne bądź nawet lepsze pieniądze. Same zakazy, nakazy a śmieszne kierowniki chodzą i się czepiają wszystkiego. Brygadziści czy technolodzy siedzą sobie w chłodełku na magazynie i jak się coś stanie na maszynie to trzeba drzeć mordę bądź szukać ich po całej hali w biegu bo Bóg wie gdzie się pochowali. Na lewe przymykają oko bo pewnie mają jakieś premie od wyników na produkcji. Premie mają stanowczo za wysokie za swoje nic nierobienie a ci co zapierd. jak murzyny na produkcji mają premii jak kot napłakał i jeszcze łatwo można tą premię stracić często nawet nie ze swojej winy ale z tym nikt się nie liczy. Patologia.

Xxxxxx

Podwyżki po 10groszy firma szaleje, nie wiadomo co zrobić z taką kasą. Nic dziwnego że operatorów brakuje i kobiety muszą obsługiwać maszyny bo nowy jak przyjdzie i zobaczy co się dzieje to rezygnuje. Ciągle nowe wymogi, nakazy i zakazy a nic co by ludziom ułatwiło pracę, na hali można ogłuchnąć, że smrodu tych wszystkich gum porzygać a szarik tylko lata po hali i patrzy za co by premie zabrać. Będzie tak dalej to z góry będą musieli zejść i (usunięte przez administratora) na maszynach bo nikt w takim kołchozie nie będzie robił, niedługo fibrax będzie drugim tripolandem.

Witam. Chciałbym dowiedzieć się jakie są zasady przyjęcia do firmy Fibrax jeśli chodzi o pracę w UK. Czy trzeba mieć doświadczenie w Fibrax czy wystarczy tylko doświadczenie wulkanizacyjne? Na jakich zasadach są przyjęcia w UK i jak wygląda tam praca oraz jakie są stawki?

praca
@Gość

w tej chwili sa przyjecia, nie trzeba miec doswiadczenia, brakuje rąk do pracy :)

Maja
@praca

A w jaki sposób najlepiej można starać się o pracę w Fibrax Sanok i na jakie stanowiska prowadzone są aktualnie rekrutacje? Widziałam, że pisałeś już w sumie dwa miesiące temu, ale może ten stan trwa jeszcze w firmie. Daj proszę znać na forum, jak wygląda sytuacja!

Gutek

Zasadniczo firmy płacą za pracę a nie leżenie!!!

@Gutek

zgadza sie......... ALE, 2000 zł dostaniesz a tyrasz jak wół, w innym zakładzie o podobnej profesji zarobisz wiecej a o pracy za granicą nie wspomnę(robisz to samo za o wiele wiecej), 2000zł - 1000 zł mieszkanie - 300 opłaty i dojazdy - 500 zł jedzenie, zostaje 200 zł o wyjsciu do kina czy restauracji zapomnij za chwile bedziemy dokładac do czyjegoś interesu

" Nie przesadzajcie "
@Gutek

Nie pier...dol !!!! widocznie nie wiesz jak wygląda produkcja!!! A leżeć to mogą chyba ci wszyscy śmieszni "kierownicy" a nie produkcja

Maplan xxx

Jest tam bardz ciezko , palce po tygodniu odpadaja radia nie wolno sluchac, tak plany ustalaja ze masakra ludzie tam padata po 8 godzinach Na haki jest 40 stopni i nawet wiatraka nie a inni siedza sb w biurze z klima i z wiatraczkiem , radyjkiem i dwoma laptopami i patrza sb na fb a ty robisz jak dureń i latasz po hali Masakra !!!!!!

Jacek
@Maplan xxx

Na czym polega praca? Czy jest czas na powiedzmy papierosa napicie się wody? Czy 8 godzin stoisz przy maszynie bez przerwy? Jakie są czasy wulkanizacji? Co ile wyciąga się części z form?

Desma panstone
@Jacek

Praca polega na normalnej pracy a nie ciagłej gonitwie i skracaniu czasu , bo ktos wymyslil taki plan ze na czasie technologicznym jest sie ciezko wyrobic . Ludzio powino sie ułatwic prace a nie ciagle pogarszac , a teraz firmy powiny dbac o pracownika zeby pracował a nie po 3 miesiacach sie zwalniał bo firma wtedy jest na tym stratna Nie kazdego stac zeby szybko robi a te co pokazuja i robia szybko to niech tak dalej to zobacza co bedzie za jakich czas beda robic za 3 osoby jak teraz robia prawie za dwie tak dalej powodzenia!!!!!!

Shrek

Jest tam ciezko i goraco , palce po tygodniu mozna stopic , plany sa wydymane w kosmos Mojim zadanie postawil bym ta osobe ktora po wymyslała takie plany i ciekawe czy by zrobila . Daj cie ludziom norlamnie pracowac a nie od wjazdu do wjazdu i to ciezko sie wyrobic

Zostaw merytoryczną opinię o Fibrax Sanok Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Fibrax Sanok Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fibrax Sanok Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fibrax Sanok Sp. z o.o.?

Fibrax Sanok Sp. z o.o.