Opinie o Strefa Dobrej Firmy Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Strefa Dobrej Firmy Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Strefa Dobrej Firmy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strefa Dobrej Firmy Sp. z o.o. w Poznań

Ciekawa Nowy wpis

Widziałam że znowu kogoś szukają czy to wnika z rozwoju firmy czy z ciągłej rotacji?

ja:)

Jeśli właściciel, będzie chciał Cię zwolnić, bo dbasz o Klienta i masz z nim dobry kontakt i przede wszystkim nie będzie chciał CI zapłacić, te Panie latające (opisane gdzieś niżej) wytropią najmniejszy błąd i to jeszcze nie Twój tylko poprzedfniczki :) kasa niezła - ale co z tego jak niezapłacone, stres niemiarodajny no i dostać się do systemu - bp właściciel przyoszczędza na licencjach. Nie da się tak pracować dobrze. zwłaszcza przed każdym 25 i przed 30 czerwca.

Andżela Nowy wpis
@ja:)

Jakie licencje masz na myśli? Oszczędzają na jakichś programach potrzebnych do pracy czy co to tak właściwie? Jak sobie radzicie bez tego?

Zet Nowy wpis
@ja:)

Powiedz coś więcej dlaczego odchodzisz?

Bolek Nowy wpis
@ja:)

A dlaczego akurat przed 25 i 30, co takiego się wtedy dzieje? Niezapłacone? Tzn. są jakieś większe zaległości czy po prostu chodzi o opóźnienia? Powiedz jeszcze, co powoduje ten stres, bo to dosyć istotna kwestia?

Ten

Ktoś wspomniał że tutaj część zarobków wypłacana w ramach konkursu. Możecie mi wytłumaczyć o co chodzi? To forma premii? Trzeba zawalczyć o dodatkowe pieniądze?

Sdf

Największym minusem tej firmy jest szef i takie dwie latające zarządzające, atmosfera między pozostałymi pracownikami jest w porządku

Aplikowałeś do firmy Strefa Dobrej Firmy Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Czesław

Może lepiej sama coś powiedz skoro tu pracowałaś? Jakie masz zdanie o firmie? Czemu odeszłaś?

Jezyk

Ogólnie dużo się można nauczyć w tym biurze, część pracowników jest wysoko wykwalifikowana, jednak bardzo łatwo z niej wylecieć, stosowana jest polityka szybkich strzałów, nigdy nie można by pewnym swojej pozycji w tej firmie, brak benefitow, integracji nie ma bo ,,pandemia'', warunki płacowe pozostawiają dużo do życzenia, część zarobków wypłacana w ramach konkursu no i naprawde trzeba uważać, żeby nie podpaśc na każdym kroku

@Jezyk

Piszesz, że wiele można się tu nauczyć. Co konkretnie masz przez to na myśli, jakie doświadczenie można tu u nich zdobyć?

@Lidia

Wiele można się nauczyć, bo należy wyprostować błędy poprzednich pracowników albo ich brak czasu w związku z wieloma obowiązkami narzuconymi z góry. Szeroki wachlarz świadczonych usług nie tyko księgowych. Rób wszystko z bardzo szeroką wiedzą za dość niskie wynagrodzenie stosunku do wiedzy. Ogólnie jeżeli ktoś lubi dużo pracować pod ogromną presją to polecam.

Lidia

Aha, czyli w ten sposób. A czy te błędy są mocno rażące? Bo może przydałoby się zlecić jakiemuś specjaliście w pierwszej kolejności jakieś poprawki, żeby potem móc od zera normalnie funkcjonować? Bo rozumiem, że te błędy się ciągną teraz niepotrzebnie?

@Lidia

Skoro firmy nie są zrobione od początku roku, to chyba rażące. Błędy lat ubiegłych. Oczywiście można wszystko wyprostować ale na to potrzeba czasu, którego nie ma w tym miejscu. Pracuj i tyle.

Mona

A jaka jest tam atmosfera? Kierownictwo sympatyczne?

Lidia

No ale czy taka praca ma w ogóle sens wtedy?

Rekrutacja

Nie polecam tego miejsca pracy, Właściciel szuka oszczędności, proponuje niskie wynagrodzenie w stosunku do olbrzymiego doświadczenia zawodowego. Kultura osobista rozmowy rekrutacyjnej na bardzo niskim poziomie, niski poziom komunikacji interpersonalnej.

Danuta
@Rekrutacja

Tak to właśnie czasem bywa, pracodawca wiele oczekuje od pracownika, ale sam niewiele ma do zaoferowania :( Jakie wynagrodzenie Ci zaproponowano, powyżej najniższej krajowej? I faktycznie właściciel wymaga tak ogromnego doświadczenia, czy może Twoje kwalifikacje były nieco wyższe, niż wymagania firmy zawarte w ogłoszeniu?

Po rozmowie

Nie jest to dobre miejsce do pracy, po rozmowie która odbyłam. Wrażenia bardzo negatywne, styl spotkania sztywny i bardzo rozszczeniowy. Brak możliwości zadawania pytan, rozmowa przerwana w trakcie kiedy chciałam dojść do głowy. Nie polecam.

Pp

Właściciel firmy obiecuje pracę , umawia się a później beszczelnie nie odbiera telefonów oraz nie odpisuje na SMS.. Żenujący poziom przedstawia Pan swoim zachowaniem..jeśli się Pan rozmyślił to PROFESJONALIZM zobowiązuje do jakiejkolwiek informacji w stosunku do kandydata ..(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Strefa Dobrej Firmy Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Strefa Dobrej Firmy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Strefa Dobrej Firmy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strefa Dobrej Firmy Sp. z o.o.?

Strefa Dobrej Firmy Sp. z o.o.
  • Petera Mansfelda 4
    60-855 Poznań

Strefa Dobrej Firmy Sp. z o.o.