Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Opinie o Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Planistka

Zajrzałam zobaczyć co sie dzieje na forum, ponieważ mam sentyment do firmy. Pozytywny sentyment bo pracę wspominam jako tą do której chciało mi sie przychodzić. Jeśli ktoś rozważa zatrudnienie to bardzo polecam

Ashura

Zarobki w najsłabszych miesiącach to około 5500 zł Z reguły wychodzi się 6-8 na rękę.

Piter

Jestem bardzo zadowolony z usługi transportu mebli (dostawa dzisiaj, ze sklepu IKEA Katowice). Kurierzy z auta nr 242, Dawid i Tomek, wykazali się świetną pracą. Dziękuję im serdecznie! Jesteście niesamowici!

Anka

Wszystko w jak najlepszym porządku! Bardzo dobry kontakt z kierowcą dostawy, przywóz na czas. Bardzo sprawne, szybkie wyniesienie zamówienia (oj, a było tego trochę) aż na 3. piętro w bloku, razem z dokumentacją realizacji dostawy i pokwitowaniem. Sympatyczni i uprzejmi pracownicy :) Pozdrawiam i dziękuję! Firmę polecam.

Polecam pracę w CE-MA jako serwisant mebli. Różnorodność pracy, dobre markowe elektronarzędzia i dobre zarobki.

Pianon Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Płacą zawsze na czas i to bardzo duży plus! kontakt z biurem też jest bardzo dobry, wszystko co trzeba da się bezproblemowo załatwić. Ale kurczę ta stawka, to jest najgorsze czy na prawdę nie da sie nic lepszego zaoferować?

Planistka

XYz
@Planistka

Co jakiś czas się ktoś zwalnia i chwilę później chce wrócić do firmy, to o czymś świadczy.

@Planistka

A z jakiego powodu polecasz, co było największą zaletą pracy, bo w sumie napisałeś tylko tak ogólnie, bez żadnych konkretów … Wynagrodzenie na plus? Jaki przedział zarobkowy? Czemu właściwie zrezygnowałeś, coś jednak było nie tak, czegoś Ci brakowało?

Ashura Nowy wpis

nick Nowy wpis

zostałem zwolniony po zaproponowaniu podwyżki wynagrodzenia po ponad roku pracy, nie było ani wcześniejszych uwag do mojej pracy ani jakiejkolwiek próby wyjaśnienia - BARDZO NIEMIŁE ZACHOWANIE

Nowy wpis

@nick

Szanowny Użytkowniku, Dziękujemy za przesłanie swojej opinii dotyczącej zwolnienia. Chcielibyśmy podkreślić, że jako firma zawsze staramy się transparentnie komunikować powody naszych decyzji. Z opisanej przez Ciebie sytuacji wynika, że nie doszło do wcześniejszych uwag ani prób wyjaśnienia przed podjęciem decyzji o zwolnieniu, co zaskakuje nas i nie jest zgodne z naszymi standardami postępowania. Aby wyjaśnić tę kwestię i poznać Twoją perspektywę, chcielibyśmy zaproponować rozmowę. Prosimy o kontakt z działem personalnym pod adresem hr@ce-ma.pl, gdzie możemy omówić sytuację w sposób poufny i wyjaśnić, co mogło prowadzić do Twojego zwolnienia. Jesteśmy otwarci na dialog i chcemy znaleźć wspólne rozwiązanie. Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i czekamy na kontakt w celu dalszej dyskusji. Z poważaniem, Grupa CE-MA Sp. z o.o.

grupa dostawcza

Transport i kontakt bez zarzutu dnia 08.05.2024 na oś. Widok Dziękujemy

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grupa CE-MA Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Kierowca z kat. C+E?
Piter
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Czy pracował ktoś w firmie CE-MA jako kierowca kat CE ? Jak wyglądają zarobki i jakie godziny pracy?

Pani sprzątająca

Firma w porządku. Płaci na czas, kontakt z biurem bardzo dobry, wszystko można załatwić. Stawka słaba ale jak ktoś potrzebuje dorobić parę groszy to polecam. (usunięte przez administratora)

Witek
@Pani sprzątająca

Co do pieniędzy, to przy umowie zlecenie ma być stała stawka miesięczna 500 zł netto (za około 20 godzin w miesiącu). Bo zaznaczają w ofercie, że to praca dodatkowa na 2 dni w tygodniu. Napisze Pani do którego płacą, i czy podczas rozmowy o pracę od razu jest informacja, czy są zainteresowani?

Rysiu

To tu szukają pracownika do segregacji kartonów? Bo ja byłbym chętny nawet dorobić. Czytałem coś w ofercie, że to tymczasowo, a tak w przybliżeniu komuś wiadomo, na ile potrzebują człowieka? Może ktoś się orientuje.

@Rysiu

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Chcielibyśmy potwierdzić, że ogłoszenie jest aktualne. Możesz znaleźć szczegóły dotyczące oferty pod tym linkiem: https://www.pracuj.pl/praca/,oferta,1003314046. Chcielibyśmy dodać, że oferta nie jest tymczasowa, istnieje możliwość zatrudnienia na stałe na pełny etat, czyli 8 godzin dziennie, jak również w formie dodatkowej - kilka dni w tygodniu. Jeśli jesteś zainteresowany/a aplikowaniem, zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem i przesłania swojego CV zgodnie z zamieszczonymi instrukcjami. Z poważaniem, Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Irena

Fatalne montaże. Po zmontowaniu mebli kuchennych, gdy pracownicy firmy pojechali, okazało się, że kolanko pod zlewem mocno przecieka, musiałam podstawić pod nie wiadro i wylewać kilka razy w nocy. wezwani na drugi dzień monterzy stwierdzili, ze to kolanko było wadliwie zrobione przez Castoramę i kazali mi kupić inne, którego nie zamontowali, tylko dokręcili to które przeciekało. Po chwili wysunęli koszyk z szafki i też zaczęli go naprawiać, bo był wadliwie zamontowany. Sami tak stwierdzili. Po 16 miesiącach użytkowania zamontowany blat w miejscu łączenia spuchł i się wypaczył. Ponieważ był w okresie reklamacji, przyjechało dwóch monterów, którzy stwierdzili, że blat penetrowała woda, na co nie mieli żadnych dowodów, ale wiadomo, koledzy z tej samej firmy będą się popierać i odrzucono moja reklamację. Moja rada, aby kilka osób z rodziny było w kuchni, gdy przyjadą z tej fatalnej firmy sprawdzać zasadność reklamacji. Wymigują się jak mogą od odpowiedzialności.

@Irena

Szanowny Kliencie, W momencie publikacji komentarza, reklamacja dotycząca zniszczenia blatu kuchennego była nadal w trakcie weryfikacji. Po dokładnej analizie i sprawdzeniu okoliczności zdarzenia, możemy teraz potwierdzić, że reklamacja została zamknięta dnia 22 kwietnia 2024 r. i uznana za zasadną, w związku z czym zaproponowaliśmy wymianę blatu na nasz koszt. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogły wyniknąć z tej sytuacji. Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość. Z poważaniem, Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Amy

Ciekawość, bo niedawno szukali magazyniera i godziny pracy na dwie zmiany to 3:00 - 12:00, 12:00 - 21:00. Ile na jednego magazyniera wypada tych od trzeciej i czy jest za nie płacone więcej? Czy są stali nockowicze, co wolą mieć zawsze na trzecią?

@Amy

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Chcielibyśmy potwierdzić, że w naszej firmie przestrzegamy obowiązujących przepisów dotyczących wynagradzania za godziny nocne. W przypadku, gdy praca w systemie nocnym jest wymagana, informujemy o tym podczas procesu rekrutacji oraz ustalamy harmonogram pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy. Podany przedział godzinowy 3:00-12:00 i 12:00-21:00 nie pasuje do żadnego z obowiązujących na naszych magazynach. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania na temat naszych warunków zatrudnienia, zachęcam do kontaktu. Z poważaniem, Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Rekrutują teraz operatorów na magazyn i wam powiem ze te widełki 5 300–6 200 zł pasują mi, a raczej ich górna granica. Jakie sa szanse ze już na start na okresie próbnym będzie to 6200? Ciężko jest wynegocjować czy komuś z was się udało.

Maria

Brakoróbstwo i niedbalstwo, źle zamontowane blaty, rozkleiły się po kilku miesiącach

@Maria

Szanowna Pani Mario, Dziękujemy za przesłaną opinię. Chcielibyśmy podkreślić, że rozklejenie się blatów nie zawsze musi być związane z nieprawidłowym montażem, czasem produkt może być po prostu wadliwy. Abyśmy mogli dokładnie zbadać sprawę i znaleźć najlepsze rozwiązanie, prosimy o kontakt mailowy (reklamacje@ce-ma.pl) w celu złożenia reklamacji i wyjaśnienia szczegółów. Serdecznie pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Jest możliwość przyjęcie się na stanowisko Pracownika do segregacji kartonów. Waham się jeszcze co zrobić, bo mam kilka innych ciekawych ofert na oku. Pracował lub pracuj ktoś przy segregacji i doradzi, czy warto? Jak wygląda praca, warunki, zarobki? Podali najniższą stawkę godzinową, ale napisali też atrakcyjnym wynagrodzeniu:p Nie wiem co mam o tym myśleć, w takim razie ta stawka jest tylko na początek, potem coś podniosą? Jak tempo pracy, trzeba być wydajnym po prostu, czy pracować ponad normę grubo?

GIX

Przy kartonach najczęściej jest ktoś kto sobie dorabia. Więc z 27,70 zostanie Ci pewnie z 23 na rękę jak masz zatrudnienie w innej firmie, a to traktujesz jako dodatek. Do tego są bony sodexo za wskaźnik, ale czasem ciężko zdobyć.

Martysia
@GIX

Hmm a da się w ogóle pogodzić stanowisko z inną pracą? U mnie z kasa krucho, więc szukam drugiego etatu, ale w obecnej firmie grafik jest sztywny, więc tutaj musiałyby być elastyczne te godziny pracy

Są dwa wakaty na magazyniera z uprawieniami na wózki widłowe. Firma podzieliła się widełkami (wielki plus za to;)), które wynoszą 5 300–6 200 zł. To 6 tysięcy ktoś z was zarabia na magazynie? Czy ta górna granica widełek jest możliwa tylko na umowie B2B? Jeśli wolałbym uop to nie ma szansy na jej uzyskanie? Jak wam się tu pracuje tak w ogóle? Są jakieś nadgodziny do wyrobienia, żeby coś więcej wpadło do podstawy? Kierownictwo/brygadziści jakie mają podejście?

Dzień dobry, przesyłamy bezpośredni link do naszego ogłoszenia o pracę, o którym Pan/Pani pisze: https://www.pracuj.pl/praca/magazynier-operator-wozka-widlowego-skawina-za-gora-19,oferta,1003055522. Aktualnie poszukujemy już tylko 1 pracownika. Proponowana kwota jest wartością brutto i jest zależna od rodzaju umowy i doświadczenia kandydata. Aby uzyskać dokładniejsze informacje na temat pracy w naszej firmie, zapraszamy do kontaktu z Działem HR (hr@ce-ma.pl). Serdecznie pozdrawiamy Grupa CE-MA

Klient

Ja trochę z innej beczki. Dobrze by było, gdyby Wasza firma wprowadziła na stronie możliwość wyświetlenia informacji o zamówieniu, np. m.in. numer kontaktowy do przewoźnika, lub konkretny numer kontaktowy do siedziby. Zamawiając coś z IKEI, jest podana nazwa przewoźnika, chcąc się skontaktować w przypadku nie zastania mnie, lub osoby do której miała trafić przesyłka (niekoniecznie obeznanej i sprawnej) nie jestem w stanie trafić z wyborem miasta z jakiego Ikea zamawiała lub którego wasza Grupa wybrała (czy jak to tam u Was działa). A kolejną sprawą, po za informacją automatyczną (sms-ową), że paczka będzie nadana, można by było dzwonić dużo wcześniej czy dana osoba będzie w domu, a nie dorwać ją w trakcie wizyty w szpitalu onkologicznym, w trakcie badań (wiecie, niefartownym momencie), a czekać pół dnia i nic odzewu telefonicznego. Tak więc, warto by było zmienić te 2 rzeczy. Życzę Firmie dalszych sukcesów i zgranych ludzi.

@Klient

Szanowny Kliencie, w momencie wydania towaru z magazynu na auto kurierskie, Klient otrzymuje wiadomość sms o treści: "Zamowienie IKEA nr .... wydano kurierowi i zostanie dostarczone w dniu .... (np. 2024-02-21 08:00-20:00). Na .... (podany link) można śledzić status zamówienia." Za pośrednictwem podanego linka Klient ma możliwość: - zweryfikowania adresu swojej dostawy - zweryfikowania daty/godziny dostawy - zweryfikowania ilu Klientów kurier ma wcześniej do dostarczenia (np. "Twoje zamówienie jest 3 w kolejce") - uzyskania numeru kontaktowego do kierowcy (numer jest widoczny na stronie, do momentu dostarczenia towaru) Ponadto nasi kierowcy kontaktują się z każdym Klientem na około 30 minut przed dostawą, aby uprzedzić Klienta o swojej wizycie. Bardzo cenimy uwagi naszych Klientów, jednak w tym przypadku jesteśmy zdziwieni, gdyż proponowane przez Panią/Pana zmiany to procesy, które działają u nas od wielu lat. Zamawiając usługę w sklepie IKEA ma Pani/Pan możliwość zakupienia usługi transportu w przedziale czasowym np. 11:00-14:00 lub w przedziale całodniowym 8:00-20:00. W przypadku, gdy zamówiono usługę w przedziale całodniowym 8:00-20:00, nie jest możliwym ustalenie telefonicznie z kurierem zawężonego przedziału lub dostawy o konkretnej godzinie. Dostawca ma w danym dniu wielu Klientów do dostarczenia, na trasie, która często wynosi kilkaset kilometrów. Zmiany trasy w trakcie dnia nie są możliwe, dlatego tak ważnym jest, aby Klient, który zakupił dostawę całodniową był obecny w miejscu dostawy przez cały dzień. W przypadku braku takiej możliwości należy zakupić usługę w przedziale czasowym lub skontaktować się ze sklepem meblowym i przełożyć termin dostawy na inny. Serdecznie pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

XYZ

Witam. Wpadła mi w oko oferta pracy dla Montażysty mebli i mam do was kilka pytań:) Ogłoszenie mówi o pracy na zasadzie b2b, tutaj też z tego co widzę temat się przewija. Obiecują, że wszystkie koszty działności pokrywa firma. To prawda? Nie ma się czego obawiać? Nawet w przypadku, gdy zus idzie do góry, to wszystko wyrównają? Bo z tego co się orientuje, w tym roku chyba podskoczył o ponad 1000 zł, więc wolałbym się upewnić, co w takiej sytuacji. Ile w takim razie wynoszą zarobki na rękę? W jakim systemie pracujecie? Zlecenia są 5 dni w tygodniu, a w godzinach jakich? Ile dziennie jest wyjazdów do klientów? Są jakieś benefity, mimo że to umowa b2b? Urlop?

@XYZ

Dzień dobry, na wszystkie zadane pytania otrzyma Pan odpowiedź podczas pierwszej rozmowy telefonicznej z rekruterem. Może Pan podjąć z nami współpracę próbną (kilkudniową), aby móc zweryfikować współpracę i porozmawiać z innymi współpracującymi już monterami/serwisantami. Zapraszamy do aplikacji. Pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

@Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Tu na forum można dostać kilka wskazówek jeśli chodzi o zatrudnienie? Te kilka dni próbnych jest normalnie płatne? Rekrutacja tyko telefoniczna czy jest jakieś spotkanie i rozmowa bezpośrednia? Szybko dostaje się odpowiedź żeby była jasność co dalej?

Szanowny Użytkowniku, W Polsce prawo pracy nie przewiduje możliwości pracy za darmo, dlatego każdy dzień pracy powinien być wynagradzany zgodnie z obowiązującymi przepisami. Prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym działem rekrutacji, aby uzyskać dokładne informacje na temat warunków zatrudnienia. Z poważaniem, Grupa CE-MA Sp. z o.o.

anka K.

Czy firma zareaguje kiedyś na reklamację? Chodzi o montaż kuchni, któy jest objęty gwarancja. Niedbale połączny blat zaczął przemakać i puchnąć.

@anka K.

Szanowna Pani, nasza firma każdorazowo weryfikuje reklamacje i udziela odpowiedzi zgodnie z ustawowym czasem. Prosimy o wskazanie numeru zamówienia, w celu sprawdzenia sprawy. Ustosunkujemy się do Pani wiadomości oczywiście tu na forum. Pozdrawiamy Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Anka

czy Waszym standardem jest zatrudnianie kierowców którzy liczą, że klient podpisze protokół i nie będą musieli rozkładać mebli mimo, że mają zapłacone? tak się dzisiaj wydarzyło przy dostawie sofy. zapłacone dostarczenie, wniesienie i złożenie. kurier wniósł i dał babci do podpisu papiery w których była informacja, że- UWAGA- odmawia złożenia sofy. żart jakiś. miała zapłacone to po co miałaby odmawiać i spać na kartonach??? kasa wzięta i dla nich temat zamknięty bo protokół podpisany. jakoś dziwnym trafem kurier po wyjściu od babci nie odbierał telefonów a wręcz odrzucał moje połączenia. wiedział co zrobił starszej kobiecie.(usunięte przez administratora)

@Anka

Szanowny Kliencie, Dziękujemy za przekazanie nam swojej opinii dotyczącej niedawnej dostawy sofy. Jeśli sytuacja wyglądała tak, jak opisałeś, to jest to nieakceptowalne i niezgodne z naszymi standardami. Abyśmy mogli dokładnie zbadać tę sprawę, prosimy o kontakt z nami i podanie numeru zlecenia. Chcielibyśmy wyjaśnić tę sytuację oraz podjąć odpowiednie działania w celu zapobieżenia podobnym incydentom w przyszłości. Jesteśmy wdzięczni za zgłoszenie tego problemu i zależy nam na rozwiązaniu go jak najszybciej. Zapewniamy, że podejmiemy odpowiednie kroki, aby sprawę wyjaśnić i rozwiązać. Pozostajemy do dyspozycji i czekamy na Państwa kontakt. Z poważaniem Grupa CE-MA Sp. z o.o.

Jaka jest umowa w firmie Grupa CE-MA Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Magazynier zatrudniają na umowę zlecenie?

Chuck

Witam czy jest możliwiść podjecia współpracy jako monter mebli na terenie Krakowa i okolic ?

@Chuck

Dzień dobry, mamy zbyt mało informacji, aby móc Panu/Pani odpowiedzieć, zapraszamy do kontaktu telefonicznego - 572 659 008. Pozdrawiamy Grupa CE-MA

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa CE-MA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Grupa CE-MA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa CE-MA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa CE-MA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 35 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa CE-MA Sp. z o.o.