Opinie o Quavo Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Quavo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Quavo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quavo Sp. z o.o. w Częstochowa

Czy firma Quavo Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Quavo Sp. z o.o.?

Była pracownica Nowy wpis

Tej firmy juz dawno nie ma. Wypłat nie wypłacili i tyle...

Danuta

witam czy ktoś wie co stało się z w firmą? po tych wszystkich wcześniejszych opiniach odnośnie komorników chciałam poszukać coś aktualnego w sieci o nich a nawet wpis do rejestru nie został aktualizowany. firma funkcjonuje czy całkiem została zlikwidowana?

Poszkodowana Nowy wpis
@Danuta

Witam Pani Danuto, Ja nadal nie otrzymałam swoich pieniędzy za wynagrodzenie i ekwiwalent za urlop. Firma nie ma żadnych wierzytelności aby komornik mógł z czegoś odzyskać pieniądze. Wydaje mi się że firma istnieje tylko pod inną inną nazwą ale nie jestem tego pewna. Pani również jest poszkodowana?

Poszkodowana przez firmę Quavo

Witam. Ponawiam pytanie, czy dostał już ktoś zaległe wynagrodzenie i od kogo? Od komorników, czy z FGŚP?

@Poszkodowana przez firmę Quavo

Nadal brak pieniędzy. Komornik ma związane ręce bo spółce nie przysługują żadne wierzytelności. Czy ktoś otrzymał swoje zaległe wynagrodzenie ?

Poszkodowana

Witaj. Niestety ja także nie otrzymałam ale slyszalam coś o fundusz gwarantowanych swiadczen pracowniczych. Czy Ty może skorzystałeś/aś z fgśp? Ps. Moj komornik także odpuścil egzekujce

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Quavo Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Były pracownik.

Pracowałam w tej firmie na terenie Częstochowy. To jest znęcanie się nad ludźmi niepełnosprawnymi, gdyby ktoś chciał im założyć sprawę w sądzie z chęcią zlozylabym zeznania jako świadek. Brak jakiegokolwiek poszanowania dla praw pracownika i czlowieka.

Gortat

Dzień dobry, jeżeli firma Quavo nie zmieni podejścia do pracowników niepełnosprawnych to osobiście zgłoszę sprawę do PiP za bezkarne nękanie osób za brak zapewnienia środków przed pandemia typu maseczki i płyn do dezynfekcji rąk dla pracowników za brak jakiegokolwiek braku szacunku do pracowników a teraz do pracodawcy gościu jeżeli nie szanujesz pracowników i nie dajesz im zarobić normalnej kwoty jeżeli usłyszę chociaż raz od kogokolwiek że płacisz na lewo jakiekolwiek pieniążki bądź pewny że spotkamy się w sądzie!

była pracownica

Osoby niepełnosprawne które pracowały w łodzi na sądzie apelacyjnym w 2016 roku Były zmuszane przez tą firmę na pracy na wysokościach gdzie osoby niepełnosprawne miały zakaz pracy na wysokościach

Przymierzam się złożyć cv w firmie i zaniepokoiła mnie informacja o zaległych wynagrodzeniach, o co chodzi?

Klara
@Tomek

Jak nie chce pan tak jak my walczyć rok o pieniądze to niech pan nie sklada cv

Poszkodowana przez firmę Quavo

Czy otrzymał już ktoś zaległe wynagrodzenie?

Witam

Witam czy już mieliście rozprawy?

Poszkodowana

Witam Firma Quavo zaczęła wysyłaś już ludziom świadectwa pracy pozdrawiam serdecznie .

lol
@Poszkodowana

tak jakos 2 tyg temu dostalam. Mial już ktoś rozprawę?

Poszkodowana

Witam Jest artykuł w internecie oraz wywiad poszkodowanych w firmie QUAVO z Częstochowy. Możecie obejrzeć materiał w programie interwencja.

Poszkodowana przez firmę Quavo

Witam serdecznie wszystkich poszkodowanych przez firmę Quavo. Napiszcie mi kiedy i przez jaką telewizję będzie transmisja o tej firmie? Czy wnieśliście już pozwy do sądu pracy? A jak z myciem okien? Ja pracowałam w tej firmie od kwietnia 2017r do 30 września 2019r. W 2017r myłyśmy okna 2 razy, w 2018r. 3 razy, a w 2019r zbuntowałyśmy się i wogóle nie myłyśmy. Mył ktoś inny. Jak sądzicie, czy nie miałyśmy się prawo upomnieć o dodatkową zapłatę za mycie okien? Mnie jest nie wolno spinać się po krzesłach, czy biurkach. Mam prawo myć tylko z poziomu "0". Postanowiłam ująć to wszystko w pozwie do Sądu Pracy. Dobrze by było, gdyby się tu wypowiedział jakiś prawnik. Do Sądu Pracy złożę pozew jutro lub pojutrze. Pozdrawiam serdecznie wszystkich pokrzywdzonych przez firmę Quavo i życzę miłego wieczoru :)

Poszkodowana przez firmę Quavo

Witam. Ja dzisiaj tworzę sama i jak wszystko napiszę, to jutro albo w poniedziałek jadę do Sądu Pracy. Dziękuję bardzo i również pozdrawiam i życzę Ci powodzenia :)

Honorata
@Poszkodowana przez firmę Quavo

@Poszkodowana przez firmę Quavo Czy Quavo ma wobec Ciebie nieuregulowaną kwestię z wynagrodzeniem? Jak długo czekasz na swoją należność?

anetaO
@Poszkodowana przez firmę Quavo

reportaz bedzie nagrywany w poniedzialek w czestochowie o 14 jesli ktos moze przyjechac zapraszamy pod UM , Reporter chce tez odwiedzic Opole ale potrzebny jest kontakt aby umowic sie na spotkanie . My z czestochowy juz 11.09 zlozylysmy zawiadomienie do PIP , pozwy do Sadu wiekszosc ma poskladane, nie ma natomiast zlozonego wniosku o upadlosc firmy ktora jest konieczna do odzyskania naszych wynagrodzen z FSGP . Firma ustanowila pelnomocnika ktory wydaje swiadectwa, i wszelkie potrzebne dokumenty pracownikom zatrudnionym w Quavo

...
@anetaO

To zapraszamy pod zus Opole. Na wywiad tu dalej siedzi ten sam (usunięte przez administratora) I jego wspolnicy

Lolo

Dlaczego sa usuwane opinie ci zlodzieje beda w telewizji zobaczymy wtedy kto naprawde jest wlascicielem firmy trzy gazety zbierają wywiady i dwie telewizje zobaczymy wtedy jak sie bedzie tlumaczyc koordynator bogdan z tych telefonow co zostal nagrany z mobingu i z wszystkiego pani z telewizji powiedziala ze zapyta także zus o tych sprawach to nie tlumaczenie ze zus dal pieniadze i ma wszystko w du....e. to sa pieniadze podatnikow a pan rzecznik mowi ze wszystko ok dziwne ze ok jak regularnie co dwa lata jest caly czas ten sam przekret ze niby upadłością dla nas jest to upodlenie ludzi popyta telewizja i szefostwo z tego portalu usuwa niektore opinie pani z telewizji powiedziala ze wszystko jest w toku

.....
@Lolo

Niech się za ten bordel biorą. Niech się wreszcie wezmę za tych ludzi. I zus. Wykorzystanie ludzi tym bardziej chorych. .A tacy chodzą zadowoleni. I żerują.

Dociekliwy

Kolejni oszusci ktorzy sie oblowili na niepelnosprawnych wyplat nie ma i nie bedzie koordynator zwleka z odbieraniem telefonow gdzie moze to wprowadza w blad ludzi straszy ze ich zwolni a przeciesz to koordynator a moze prezes panie bogdanie teraz panu to nie przejdzie

Szybki
@Dociekliwy

To tylko koordynator więc co on morze zrobić koordynatorzy sami są bez wypłat więc czego wy chcecie

kontakt praca
@Dociekliwy

Witam Państwa, serdecznie współczujemy że spotkała Państwa taka przykra życiowa sytuacja, brak środków do zycia za wypracowaną pracę. Jestem przedstawicielem firmy EZT S.A będącej ZPCHR -em, firmy z 30 letnia tradycją, w pełni wypłacalna i posiadająca obiekty w sprzątaniu i ochronie. Zapraszam do kontaktu z naszym działem Rekrutacji. 609 127 127 lub ze mną 607 912 028 Bożena Jerbi Kierownik Działu HR

Zbychu
@kontakt praca

Jak was zniszczy PFRON wtedy inni z firm tutaj na gowork powinni napisać takie same "wyrazy współczucia". Typowe polaczki, które zacierają łapki bo innym nie poszło. Współczuję i pracownikom i firmie Quavo bo to kolejna firma, która poniosła konsekwencje "pomocy" PFRON,a teraz zbiera żniwa z odsetkami. A to co przedstawiciel firmy napisał pozostawiam ocenie innych. Wstyd i hańba.

Hania
@kontakt praca

Zacieracie rączki co? Wstydzcie się EZT. Zadzwonię i chętnie wyslucham waszej oferty pracy

Lili

Tak bronicie tego koordynatora a on taki dobry taki pracowity on sie o wszystko stara broni niepełnosprawnych załatwia im prace a tu sie okazuje ze pan bogdan nie przyjął dwóch pracownic ze strzelec opolskich tylko dlatego ze upomnialy sie o swoje przed gazetą i telewizja po tym jak sie wypowiedzialy przed mediami zadzwonil do nich i oznajmil im ze od jutra juz nie pracuja dziwnym trafem nikt nie umie sie skontaktować z firmą Quawo a on przywozi kobieta świadectwa pracy i co kto jest w zmowie pan koordynator też bedzie sie tłumaczyć przed sądem już ja się o to postaram

Zbigniew
@Lili

Piszesz w dość niepochlebnym tonie. Niestety większość opinii ma podobny wydźwięk. Czy mogłabyś napisać bardziej szczegółowo, co dokładnie powoduje, że masz taką opinię i jaki warunki zatrudnienia obecnie proponuje pracodawca?

Redaktor
@Lili

Dokładnie, popieram czysta prawda, to nie tylko w Strzelcach, w innych miejscowościach to samo. Ci co się sprzeciwiają i nastawiaja innych przeciwko firmiu nie dostają pracy w Zusie!! Moja mama dalej pracuje u nich ale wszyscy się boją i wszyscy są wrogo nastawieni. Pozdrawiam

Lola

PAN Bogdan daje słuszne wypowiedzenie o prace z winy pracodawcy że niewyplacil wyplat że na jak8es podstawie daliśmy wypowiedzenie nie ma ogłoszonej upadlosci więc pracodawca nam nie wyśle wypowiedzenia to przestancie pisać głupoty zajfertowi trzeba się do (usunięte przez administratora) dobrać on nam kasy niewyplacil nie kordynator.

Natalia
@Lola

Co ty babo piszesz, pan koordynator moze wam podsuwac wypowiedzenia do napisania żeby zajfert wam nie musiał odszkodowań i odpraw płacić z tytułu likwidacji stanowisk. Kompletnie bym tym ludziom nie ufala i jak najszybciej sprawę zgłosiła do sądu i telewizji

Lola
@Natalia

To najlepiej ja proponuję żebyśmy poszli z tym też do telewizji wszyscy się zmówić i iść bo to tak być nie może że ciężko pracujemy i za darmo.

kiedyś poszkodowany pracownik
@Lola

Jeśli dzieją się takie rzeczy o których piszecie to należy złożyć wypowiedzenie dyscyplinarne pracodawcy : wypowiadam umowę o pracę bez okresu wypowiedzenia z powodu ciężkiego naruszenia przez Pracodawcę tj. brak wypełnienia obowiązku wypłacanie wynagrodzenia w terminie zawartym w umowie o pracę , na mocy Art.30 §1 pkt 3 na podstawie art 55 §1 odnośnik 1 . Należy się pracownikowi odszkodowanie za okres wypowiedzenia . Jeśli pracownik nie napisze takiego wypowiedzenia to będzie cały czas w zawieszeniu dopóki firma nie przyśle im wypowiedzenia, a to może trwać wiele miesięcy i ciężko iść do nowej pracy i zarabiać na życie (pracodawca może się ociągać z wypowiedzeniami - wielu cwaniaków tak robi , mają dobrych prawników , którzy doradzają im co jest dla spółki korzystne a nie dla pracowników ) Z tego co piszecie koordynator załatwia nową firmę by Was zatrudniła i dlatego są wypowiedzenia- wydaje mi się że to najlepsze rozwiązanie. Zatrudnicie się w nowej firmie , będziecie mieli szybciej wypłacone wynagrodzenie z innej firmy i będzie walczyć w sądzie o wynagrodzenie nie wypłacone , ale stracicie mniej miesięcy wynagrodzeń. Natomiast jeśli będziecie czekać na wypowiedzenie od pracodawcy to możecie być wiele miesięcy bez wynagrodzenia bo ta firma raczej nic Wam już nie wypłaci - pewnie już nic nie ma na kontach ani w majątku więc nie ma nic do skonfiskowania na poczet wypłacenia wynagrodzeń- niestety tak robią te cwaniaki.

Madra
@kiedyś poszkodowany pracownik

Nie wprowadzaj tych biednych ludzi w błąd!!!!! Ludzie, jak macie z czego żyć to szukajcie innej pracy, uciekajcie od tego całego koordynatora!!! Wciskają wam wszyscy kity również na tym forum!!!!! Jedyne wyjście to iść wspólnie do sądu, szukać nowej pracy. Abosultnie nie podejmujcie nowej pracy tym bardziej z tym samym koordynatorem!!!!!!!!!!

Pipi

Prawda Co ma kordynator do wyplat Góra jest od tego

Pani

Ja wam powiem jedno to co pisze pani mądra ma sens z tego powodu ze takia reakcja mediów naglosni to i dojdzie do władz rzadowych zrobmy tak im kolo tylka ze im sie raz na zawsze odechce takiego zlodziejstwa a jesli chodzi o panstwowa inspekcje pracy w opolu to dajcie sobie spokoj oni sa chyba z nimi w zmowie jak dzonilam do nich to mi powiedzieli ze tak ze to źle ale to cza na pismie ze oni tak nie moga ze to trzeba osobiscie zlozyc bo oni nie wiedza a jezeli chodzi o strzelce opolskie to tam jest dopiero jazda ale to nie teraz prawnik zabronil mi mowic

Pipi
@Pani

Tak to prawda trzeba na piśmie taką skarge dac do PIP I wtedy dopiero będą ich szukać

Mądra

Na wstępie - wszystkich poszkodowanych proszę o kontakt mailowy poszkodowaniprzezquavo@o2.pl. Gratulacje dla Pań ze Strzelec Opolskich, dla poszkodowanych i tych, którzy niewiedzą co robić proponuję: 1) spotkać się w Opolu, na spotkanie zaprosić media - UWAGA, INTERWENCJA, TVP INFO + NTO, fakt, SE, - łakomi takich newsów :) 2) złożyć pozew do sądu pracy i skargę na firmę Quavo do Inspektoratu Pracy w Opolu Zbierzecie się razem i napewno uda się odzyskać chociaż część pieniędzy z majątku tych ludzi!

@Mądra

Witam. Coś jest nie tak z adresem mail. Nie idzie wysłać wiadomość I.

info
@Poszkodowana

sprobuj bez kropki na koncu poszkodowaniprzezquavo@o2.pl

Kontakt
@info

Też nie ma takiego adresu.

Bolek

Wszyscy piszecie że do sądu na policję do prokuratury a nikt tego z was nie zrobił,jedynie w strzelcach opolskich się ludzie postawili i zgłosili na policję do telewizji i gazety opolskiej Nto dziwnym trafem znalazł się koordynator ale w spotkaniu z mediami nie brał udziału z prostego powodu bał się jaki z niego był policjant hlop bez jaj a tak na marginesie czy ktoś widział jaki wozem sie buja pan koordynator A przeciesz oni tez wyplat nie dostali bronicie go to albo niewiecie z kim macie do czynienia albo jestes z nim w zmowie jak niektórzy ludzie w opolu brzegu no i Strzelcach opolskich on jest dobry do zastraszania wprawdzie telefonicznie ale to bez znaczenia jest nagrany. ludzie opamietajcie się i dzialajcie ile ci (usunięte przez administratora) będą was jeszcze oszukiwać najpierw zajfert potem mtc potem znów zajfert-quawo potem ktoś inny a teraz wtajemniczeni wiedza kto w szystko sie niedługo wyjasni wtedy sie zdiwicie

Fajna
@Bolek

Niezła akcja się szykuje jazda bez trzymanki.

Mądra
@Bolek

Zostaw merytoryczną opinię o Quavo Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Quavo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Quavo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quavo Sp. z o.o.?

Quavo Sp. z o.o.
  • Gersona 8