Opinie o Fasttank Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fasttank Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fasttank Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fasttank Sp. z o.o. w Olsztyn

Xyz Nowy wpis

Nie polecam tej firmy rotacja wśród pracowników płacą niby dniówki a tak naprawdę płacą jak im się podoba wymagania mają chore od kierowców nawet na umowie napisali że przy kontroli drogowej trzeba się najpierw spedytora zapytać jakie dać dokumenty robią (usunięte przez administratora)po Niemczech firma bardzo znana wśród kontrolujących i okolicznych kierowców atmosfera na firmie też byla byle jaka tak samo jak wypłata przed świętami w grudniu każdy pracował za 450 zł dniówki a po świętach zrobili cięcie na 400 zł gdzie w grudniu już były ogłoszenia na 400 szef obadal rynek pracy ściągnął chętnych do pracy potem kto poszedł to poszedł jak dla mnie czyste (usunięte przez administratora) samochody również robione po kosztach i zdezelowane naczepy samoróbki zrobione z firanek kto mu podbija przeglądy na to nie wiem ale to jest ingerencja w homologację a przy wypadku ktoś może mieć nie wesoło z tego tytułu

Ma ktoś doświadczenie ze stanowiskiem Specjalistka ds. transportu i przybliży realia pracy w firmie? Gdzie indziej w sieci nie mogę znaleźć nic zbytnio. W jakich innych językach obcych się pracuje, bo tam pisali w ogłoszeniu, że mile widziana znajomość, ale nie doprecyzowali ? znam hiszpański i niemiecki. Więcej zapłacą?

Propro Nowy wpis

Ogólnie firma krzak nowa nazwa tej firmy to "sane" pracowałem tu jakiś czas auta ok wypłaty słabe po nowym roku jeszcze zmniejszyli stawki dla kierowców bo niby ciężko z robota a każdy pracuje tak samo i albo robisz dalej albo wypad szef nie poważny mało kto z nim ma kontakt taki szef widmo a reszta robi co chce każdy ma ogólnie (usunięte przez administratora) na wszystko i robi aby od siebie nie polecam tej firmy szkoda czasu i nerwów

Naprawdę nie zatrudniają już kierowców? Tak ktoś niżej pisał, a ja tu przyszedłem bo słyszałam, że właśnie mają pracę i w sumie no to faktycznie, ogłoszenia w sieci są sprzed sześciu lat. Ale to co się stało, i co z tymi pracownikami, którzy tam jeździli?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fasttank Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Były

Ta firma nie zatrudnia kierowców i nie ma juz transportu i zaden kierowca nie dostawał wynagrodzenia w kopertach , co za bzdury..

Cześć. Firma poszukuje kierowcy międzynarodowego. Czy ktoś mi może powiedzieć jaką umowę dostanę na start i jaką pensje ? Jak wyglądają wyjazdy ile trwa jeden kurs, a ile później dostanę wolnego? Na stronie nie ma żadnych informacji. Na jakie kraje są wyjazdy?

Nie da się dogadać aby całość była wypłacana na konto? I ile tak mniej więcej dostaje się jeszcze w kopercie?

To znaczy zamknął tą firmę a otworzył następną? W tej samej branż? A co z pracownikami? Zostali zwolnieni czy przeszli do nowo założonej spółki?

Czy pracownicy Fasttank Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Zbyszek

Jakiś czas temu była ofert pracy dla kierowcy międzynarodowego C+E. Oferowali stałe kółka na terenie Niemiec. A jak jest teraz? Nadal można się zatrudnić? W jakim systemie się pracuje? Trzeba dobrze znać język?

Kier

Sama prawda

Wiktoria

Pracuje ktoś tutaj niech da znać czy w ogóle przyjmują młodzież na praktyki bo chłopak szuka ,a nie ma to zbytnio opinii...

Zostaw merytoryczną opinię o Fasttank Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Fasttank Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fasttank Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fasttank Sp. z o.o.?

Fasttank Sp. z o.o.
  • Sprzętowa 3 lok. 18