Opinie o Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o. w Kraków

Dorota

Wszyscy żyją dotacjami, nota bene, nie wiadomo jakimi i na co (w jednym wpisie było coś o covid). Czy nie ma tu żadnego pracownika, który zlitowałby się i napisał jakiego rodzaju jest to praca? Czy wymagane jest prawnicze wykształcenie od kandydatów?

@Dorota

Nie jest wymagane prawnicze doświadczenie. To jest pośrednictwo kredytowe. Szukasz klientów na kredyt, tyle.

Zuzanna

To co, finansowe/ekonomiczne? Wystarczy technikum ekonomiczne?

Potencjalny

Witam, szukałem ogłoszeń na stanowisko konsultanta biznesowego, niestety nie znalazłem. W jaki sposób można do Państwa aplikować?

Dominika
@Potencjalny

myślisz że w kancelarii będą potrzebować osobę na takie stanowisko ? A jeśli tak, to moim zdaniem warto zadzwonić na ich numer ze strony internetowej, na pewno się wszystkiego dowiesz - daj znać oczywiście czy się udało :)

kandydat

Jaka jest rotacja pracowników na stanowisku Specjalista ds. Klienta Biznesowego ?

Jacek
@kandydat

Rotacja chyba niewielka, bo nikt nie pisze o tym żeby często pracownicy odchodzili z kancelarii. Będziesz aplikował na to stanowisko? Ciekawe jak wygląda rozmowa rekrutacyjna i czy trudno się dostać? Napiszesz jak już będziesz mieć jakieś doświadczenia? Będę wdzięczny.

Dominika

Klienci widzę zadowoleni z usług, to pewnie pracownicy też bo mają dużo pracy :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
pytanie

Też się chętnie dowiem czy ktokolwiek już skorzystał z usług kancelarii jeśli chodzi o tajemnicze dotacje.

Indy
@pytanie

Korzystałem z usług przy konsolidacji. Szybko, sprawnie, profesjonalnie i drogo ;) Wszystko się udało bez problemów.

@Indy

A jeśli chodzi o dotacje?

Jarosław
@pytanie

Korzystałem już z kilku usług, również z dotacji, tak jak wyżej Pan pisał szybko, profesjonalnie i bez żadnych problemów.

Indy

Niestety nie ;(

@Jarosław

Jakiego rodzaju dotacje to były?

AMeba
@pytanie

Kazdy chce sie dowiedziec o tych dotacjach i czy to prawda. niestety gowork nie daje obiektywizmu w tym zakresie. gdyz wykupic tu mozna pakiet pracodawcy i wplywac na to co sie pokaze aco nie. wiec przypuszczalnie mogł ktos cos napisac ciekawego i prawdziwego ale to sie nie ukazało.Na innych forach i portalach tez żadnej wzmianki o tej firmie,to niezmiernie dziwne.

tom
@pytanie

Dotację otrzymaliśmy, zgodnie z ustaleniami. Wszystko poszło bez problemów. Firma jak najbardziej pomocna w załatwianiu takich spraw. Gorąco polecam

miet klient

Dotację dostałem tak jak przedstawili w ofercie . Prowizja w stosunku do wykonanej pracy jest wedle Mnie za wysoka . Problemem jest to że z dotacji po ich otrzymaniu trzeba się rozliczyć , wypełnić kilka dokumentów . Dla Mnie jest to labirynt moja księgowa nie wykonuje tego rodzaju usług a Kancelaria ma to gdzieś bo swoje pieniądze dostali a klient ma się bujać z tym sam . Czyli świadczą usługę nie kompletną to jest do momentu otrzymania swoich prowizji . Ja np. otrzymałem informację że będę się musiał sam rozliczyć z dotacji otrzymałem po podpisaniu umowy i wysłaniu wszystkich dokumentów do Urzędu . Mój doradca z Biura Regionalnego z Lubina od czterech dni roboczych nie odbiera moich telefonów i nie odpowiada na moje sms-y .

@miet klient

Dzień dobry, proszę podać NIP firmy, za chwilę ktoś się skontaktuje i wyjaśnimy sprawę. Jednocześnie na stronie www.dotacjeskutecznie.com jest 5 numerów telefonów każdy jest dostępny. Nie wiem z jakiego powodu nie może się Pan dodzwonić, być może pracownik jest chory, cześć osób przechodzi COVID. Odnośnie rozliczenia Kancelaria pomaga w tej kwestii, proszę się nie martwić. Sprawa zostanie dla Pana pomyślnie załatwiona.

mario

Minęło sporo czasu może ktoś korzystał z pomocy kancelarii przy dotacjach związanych z covid?

@jmz

Dzień dobry, podpinam się pod pytanie, czy ktoś korzystał z usług kancelarii w celu pozyskania dotacji?

@anix

Czy ktoś korzystał z usług kancelarii dotyczących pozyskiwania dotacji?

IIIIL
@@anix

no właśnie też bym chciałą się dowiedzieć czy ktoś korzystał z pomocy przy dotacjach

@anix
@IIIIL

Umowa jest "bardzo atrakcyjna" Pomijam kwestę wynagrodzenia ale KLAUZULA WYŁĄCZNOŚCI woła o zgłoszenie do UOKiKu

asdhatdr
@@anix

Co masz na myśli mówiąc "bardzo atrakcyjna" oraz "klauzula wyłączności woła o zgłoszenie do UOKiK'?

Sławomir

Nie ma żadnych osób w wątku, które mogłyby wypowiedzieć się jak wygląda aktualnie praca w Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy? Może w tym trudnym dla nas czasie ktoś pokusi się o kilka słów w stronę tego pracodawcy? Byłoby miło móc przeczytać coś ciekawego.

Aster

Witam. Na czym dokładnie polega praca w Kancelarii Wajda i Wspolnicy i jakie trzeba spełniać wymogi, aby dostać tam prace?

shadow

Bardzo nieprzyjemna rozmowa kwalifikacyjna, pomijam już fakt, że dotyczyła innego stanowiska niż to, na które wysłana została moja aplikacja. Strata czasu.

@shadow

brak konkretów, ogólny zarzut bez zawartości merytorycznej (z kim rozmowa? dlaczego nieprzyjemna? na jakie inne stanowisko rzekomo była prowadzona?). Strata czasu - co to znaczy?

@Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o.

Mi również przytrafiła sie podobna historia, Pani, z którą była prowadzona rozmowa nie przedstawiła się. Zadała kilka pytań, coś odpowiedziała pod nosem. Po pytaniach wstała i powiedziała, że koniec rozmowy. Na pytanie, czy można żądać pytania, co właściwie powinno być stałym elementem roznowy. odpowiedziała A o co można pytać.

@Anna

Czy na pewno to była rozmowa w tej firmie? Proszę o więcej szczegółów, opis zdecydowanie nie przypomina standardu rekrutacji w naszej firmie.

Jakich zarobków można się spodziewać? (netto)

@Ania

Zarobki w sprzedaży są bardzo zróżnicowane, zależą od stanowiska, profilu kandydata, umiejętności, wyników sprzedażowych itp. Niemniej na początkowym stanowisku doradca może liczyć na podstawę 2400 zł netto, do tego premię za realizację planu na poziomie kolejnych 2700 zł netto. Dobrzy sprzedawcy realizują wyniki znacznie przekraczające minimalny plan, co wiąże się z zarobkami przekraczającymi kwotę 10 000 zł netto. Jednocześnie historycznie najwyższa wypłata doradcy za świetny wynik sprzedażowy wyniosła ponad 67 tys. zł za jeden miesiąc.

Czy istnieje możliwość pracy zdalnej?

@Ania

Nie przewidujemy możliwości pracy zdalnej, aczkolwiek są stanowiska tzw. doradców mobilnych, którzy sporą część swoich obowiązków wykonują poza biurem tj. u klienta lub u partnerów biznesowych.

a gdzie znajduje się biuro? na ul. Myśliwskiej czy Bagrowej ?

@Ania

W związku z dynamicznym rozwojem firmy od tego tygodnia przenieśliśmy się do nowego, znacznie większego i bardziej komfortowego biura przy ul. Dekerta 18, zapraszamy do odwiedzin!

Maciej
@Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o.

Czy karta Multi sport jest dostępna również dla osób pracujących na umowę zlecenie ? Tak samo dodatkowe ubezpieczenie?

@Maciej

tak, dla wszystkich

Maciek
@Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o.

Czy może ktoś opowiedzieć o pracy telefoniczne umawianie spotkań? Jakie są realne zarobki? Jak wygląda praca, czy dużo stresu? Wynagrodzenie wypłacane w terminie ? Czy od pierwszego dnia pracy obowiązuje umowa?

Katarzyna
@Maciek

Niestety ale stres jest ogromny, dodatkowo narzucone są z góry normy do wyrobienia dziennie np w postaci 2 godzinnych rozmów z klientem. Za niespełnione normy jest kara pieniężna. Wynagrodzenie wypłacane w terminie, a realne zarobki bardzo ciężko określić, raz jest to tylko podstawa w wysokości 2 400,a raz np pare stów więcej. Jeśli chodzi o umowę to mi kazali założyć od razu własną działalność, bez możliwości podpisania umowy o prace czy też zlecenie.

@Katarzyna

Dziękujemy za dodanie komentarza, niemniej zawiera on szereg nieprawdziwych informacji. Nie ma żadnych kar pieniężnych za niewykonanie planu. Brak planu, czyli brak sprzedaży = brakiem prowizji od sprzedaży. Pracujemy 8h, w tym 1h płatnych przerw. W ramach 8h w biurze wymagamy od doradcy, by 2h poświęcił na kontakt z klientem. Biorąc pod uwagę, że doradcy nie mają żadnych innych obowiązków (np. wypełnianie dokumentów przekazują do działu administracji i zyskują więcej czasu dla klienta) nie uważamy, by wymagane 2h były przesadzone. Co więcej, sporo naszych doradców przychodzi do nas z doświadczeniami call-center, gdzie kilka lat pracowali "na słuchawce" z średnim talk-time na poziomie 5h. Nasza firma to nie call-center, nie ma dialera wybierającego połączenie, doradcy sami przez telefon komórkowy kontaktują się z klientem, oczekujemy 2h poświęconego na meritum ich pracy, czy to dużo proszę ocenić samemu. Jednocześnie mamy skutecznych doradców, którzy poświęcają 40-60 min na rozmowy z klientami i realizują świetne wyniki, dział sprzedaży jest rozliczany ze sprzedaży a nie z czasu rozmów. Terminowość wypłat - mimo, że umowa przewiduje płatność do 10go zwykle płacimy do 5go, to fakt. Odnośnie stresu - być może wbrew oczekiwaniom niektórych decydując się na pracę na stanowisku sprzedawcy w dziale sprzedaży oraz z założonym celem miesięcznym może się pojawić stres. Jest to jednak często kwestia przekonań danej osoby, osobistych uwarunkowań i sposobu postrzegania rzeczywistości. Wszystkie kwestie są uregulowane w umowie i jeżeli ktoś oczekuje pracy, w której za samą obecność oprócz podstawy 2400 zł netto nie realizując wyniku oczekuje sporej premii to najwidoczniej nie jest to miejsce dla tej osoby. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane atrakcyjnymi zarobkami, przyjazną atmosferą, pracą w środowisku profesjonalistów z rozległych specjalizacji. Na start oferujemy pakiet szkoleń, niezbędne narzędzia pracy oraz ścieżkę rozwoju w Akademii Kompetencji Sprzedawcy prowadzoną przez wykładowców MBA z Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

agn.

Byłam wczoraj na drugim etapie rozmowy kwalifikacyjnej i powiem szczerze, że bardzo spodobały mi się warunki współpracy. Umawiam spotkania, dostaję bazę i materiały marketingowe, telefon, mam też mieć szkolenia wstępne i rozwojowe. Osobiście dla mnie na plus jest to, że nie muszę się później zadawać z klientem, ktoś inny przejmuje spotkania. Po rozmowie zagadnęłam grupkę osób na korytarzu, chłopak którego zatrudnili dwa mies temu mówił, że da się fajnie zarobić nawet bez większego doświadczenia. Od lutego ma być też jakieś nowoczesne biuro z foodtruckami, strefą relaksu itp. Raczej zdecyduję się na pracę

@agn.

Zatem zakres obowiązków został Ci dokładnie przedstawiony? Czy podzielisz się z nami informacjami na temat warunków współpracy, jakie Ci zaoferowano? Rozumiem, że jest to kwestia indywidualna i wiele zależy od doświadczenia pracownika, dlatego możesz podzielić się wyłącznie wybranymi informacjami.

agn.
@Marta

Tak, pracuje się z klientem firmowym, od 9 do 16 pon-pt i w tym 6 godzin pracy i godzina płatnej przerwy. Około 30% to kontakt telefoniczny z klientem a 70% to kalkulacje ofert, praca z dokumentami, jakieś analizy i doszkalanie z trenerem. Pierwsze 3 mce trwa wdrożenie z przypisanym opiekunem, później już więcej swobody. Zaproponowali mi 2400 na rękę plus do zrealizowania jest plan, za plan ma być drugie tyle na rękę

@agn.

Umowa o pracę czy umowa zlecenie ?

@agn.

Umowa o pracę czy umowa zlecenie ? Czy są jakies dodatkowe benefity, karta multiport?

@Ania

Dzień dobry, dziękujemy za kontakt i zainteresowanie naszą firmą. Akceptujemy wszystkie formy, mamy pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, umowę zlecenie i wystawiających nam faktury z tytułu prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Z uwagi na fakt, że zarobki w naszej kancelarii są wysokie, zdecydowana większość doradców rozlicza się w tej ostatniej formie. Zarówno umowa o pracę i umowa zlecenie powyżej kwoty 85 tys. zł jest opodatkowana stawką 32%. W przypadku działalności gospodarczej z opodatkowaniem liniowym jest to 19%, co powoduje znaczące oszczędności. W przypadku dalszych pytań zapraszamy do kontaktu, w tym telefonicznego i osobistego w naszym biurze. Pozdrawiamy

@Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o.

odnośnie pytania o multisport, jest dostępny po pierwszym miesiącu pracy, dostępne są pakiety medyczne Luxmed, ubezpieczenie na życie w OpenLife, jest stały konkurs miesięczny na auta firmowe z kartą paliwową za najlepsze wyniki a raz w roku organizujemy konkurs na tygodniowy wyjazd zagraniczny dla pracowników w ciepłym miejscu, oprócz tego organizujemy zwykle kwartalne wyjścia i wyjazdy integracyjne

Maciek
@Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o.

Jest to obojętne czy pracuje się na umowę zlecenie czy na umowę o pracę bądź kontrakt ?

@Maciek

Jest to zależne od stanowiska, przykładowo osoby pracujące w naszych placówkach franczyzowych banku pracują w oparciu o umowę o pracę. Sprzedawcy z kolei najczęściej pracują na zasadzie własnej działalności gospodarczej. Niemniej dla nowych sprzedawców dopuszczamy możliwość początkowej współpracy w oparciu o umowę zlecenia, do czasu aż poznają zalety samozatrudnienia, czy też sprawdzą swoje możliwości.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o.?

Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 14 ocen.

Kancelaria Prawno-Finansowa Wajda i Wspólnicy Sp. z o.o.