Nowodvorski Lighting sp. z o.o.

Opinie o Nowodvorski Lighting sp. z o.o.

gacy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Witam. Są obecnie przyjęcia do pracy na magazyn i produkcję. Czy jest akord? Można uczciwie pracując zarobić czy tylko najniższa krajowa. Po ile godzin praca? Jak z nadgodzinami? Jakie warunki pracy i ludzie? Są jakieś premie, dodatki itp? Czy jezdna zmiana czy dwie?

Czy w Nowodvorski Lighting sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Pracocholik Nowy wpis

Nowodvorski Lighting Częstochowa to kolos na glinianych nogach, mało pracowników , ale za to w biurach już brak miejsca na dodatkowe biurka. Pracują tutaj całe klany rodzinne, wujkowie , ciotki, żony, mężowie, mamy, teściowie itd. itp. Temperatura na hali produkcyjnej zależna od tej na zewnątrz, brak dbałosci o jakikolwiek "komfort" dla pracownika, brak narzędzi, brak dobrej atmosfery, wszyscy pod wszystkimi dołki kopią. Liderzy i kierownicy udają że coś robia a jak pojawi sie własciciel to tak go otoczą i robią wszystko aby nie zauważył tego bałaganu. Logistyka na tragicznym poziomie a co za tym idzie praca w soboty, a i na tym firma sie bogaci nie płacąc tzw. 100-tek tylko dopisuje 50-tki do innych dni od pon. do piątku. Żenada Panie Bortoszu Nowodworski. Pracuję bo muszę

Czy w firmie Nowodvorski Lighting sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Ala

Tak, pracownicy są szkoleni. Oprócz szkoleń obowiązkowych (BHP) są też szkolenia dedykowane zależnie od działu w którym się pracuje.

Nick Nowy wpis

Na magazynie nie ma żadnych szkoleń, pomijając BHP na początku.

Czy Nowodvorski Lighting sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Aga

Raczej nie ma takich możliwości. Jak się już jest na jednym stanowisku to się na nim siedzi, słabe możliwości rozwoju, szkoleń też nie ma. Dyrekcja firmy niestety nie inwestuje w pracowników.

Magie
@Aga

@Aga, nie zgodzę się z Tobą. Również pracuję w firmie i biorę udział w szkoleniach. Są one inicjatywą pracodawcy, ale również moją własną. W obszarze w którym pracuje jest duża ilość szkoleń płatnych, online, bezpłatnych. Nie tylko płatne szkolenia są wartościowe i wnoszące w rozwój. Zresztą rozwój to w dużej mierze też inicjatywa pracownika i chęć rozmowy z pracodawcą o tym gdzie się widzisz w perspektywie kolejnych miesięcy, lat i co jest Ci potrzebne do osiągnięcia tego celu. Mam wrażenie, że dla niektórych wszystko jest źle, z założenia.

@Magie

Nie wiem w jakim dziale pracujesz, ale w dziale sprzedaży, importu, marketingu i logistyki nie ma takich szkoleń.

Magie

Szkolenia odbywają się dla pracowników rożnych działów. Tak jak napisałam w poprzednim komentarzu, wszystko zależy od potrzeb i ustaleń pracodawca/pracownik. Na przykład w maju w szkoleniu z wystąpień publicznych brały udział osoby z różnych działów (handlowego, eksportu, marketingu, Design Lab). Na potwierdzenie moich słów wstawiam link do posta informującego o tym. https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7063755230361833472

Co jaki czas w Nowodvorski Lighting sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Magda

Przy przedłużaniu umowy tylko podwyżka delikatna 100 lub 200 zł.

Sylwia

hej, szukają właśnie specjalisty ds. Księgowości i Rozliczeń do Częstochowy a widziałam opinię, że podobno po roku pracy nie przedłużają umowy czy to prawda? Napisałby mi ktoś w razie czego jak wygląda u nich praca na tym stanowisku i czy wiadomo czym może być spowodowana ta rotacja?

@Sylwia

W dziale Księgowości w Częstochowie pracują osoby z jednym z dłuższych staży w firmie, bo nawet po kilkanaście lat (2, 9, 15, 16 lat). Rotacja jest znikoma, a obecna rekrutacja na to stanowisko wynika z potrzeby powiększenia zespołu księgowości, gdyż firma się rozwija.

@Sylwia

W dziale księgowości pracują osoby po kilka lat ale nie spodziewaj się kokosów. Jest trochę ponad najniższa krajowa, brak benefitow, jedynie darmowe ubezpieczenie zdrowotne. Dobra praca dla osoby na start, zaraz po studiach, czy na dłużej kiedy masz kredyt i rodzinę na utrzymaniu, raczej nie.

Agnieszka

Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od wielu czynników: m.in. umiejętności, wykształcenia kierunkowego, ale przede wszystkim praktycznej wiedzy. Okres próbny jest czasem na poznanie się i weryfikację oczekiwań.

@Agnieszka

czyli po okresie próbnym klamka zapada i nie ma kompletnie szans na późniejsze podwyżki? odnośnie kredytu bym się niepokoiła skoro tak wyżej napisano. maksymalny miesięczny zarobek jaki można byłoby tutaj przy dobrych wiatrach osiągnąć ile mógłby wynosić?

@Sylwia

Powiem z własnej perspektywy byłego pracownika w tej firmie. Po umowie próbnej, po której mogą cie zwolnić masz jakąś ustalona kwotę to jest niewiele więcej jak najniższa krajowa. Później masz umowę na rok i jest jakaś podwyżka o 200 zł. Później jest kolejna umowa na 2 lata. Moim zdaniem jeżeli masz kredyt i rodzinę to nie jest dobre miejsce do pracy. Chyba ze nie ma innej opcji pracy to ok. Myślę że w Częstochowie jest więcej miejsc pracy gdzie jest możliwość rozwoju. Warto zaznaczyć że nie ma tu premii, premii świątecznych itp. W Lidlu są lepsze warunki finansowe

Paulinka
@Sylwia

Przy najwyższych wiatrach myślę że można liczyć na kwotę maksymalnie 4 tys brutto i to przy przedłużonej umowie, na więcej bym nie liczyła. Firma nie walczy o pracownika

@Sylwia

Firma usuwa komentarze co też dobrze o nich świadczy. Powiem tak, jeżeli masz kredyt szukałbym czegoś innego. Jeżeli nie masz wyjścia próbuj prace zawsze można zmienić. Dostaniesz umowę po okresie pronmym na rok a później na dwa lata. Podwyżka to jakieś 200 zł na więcej nie licz. Premii nie ma, świątecznych premii, paczek dla dzieci i takiego socjalu nie ma. Warto zaznaczyć że większość osób na danych stanowiskach nie ma wykształcenia kierunkowego, mało kto ma studia skończone. Jestem ambitna szukaj lepszej pracy

@Sylwia

Stawka wynagrodzenia jest uzgadniana na spotkaniach z kandydatami w procesie rekrutacji. Oczywiście wynagrodzenie rośnie w okresie zatrudnienia. Uzgadniane jest przez dwie strony: pracownika i pracodawcę. Jednak proces rekrutacji na wspomniane stanowisko już się zakończył.

Bystrzacha

@Były pracownik, chyba nie znasz w 100% regulaminu goworku. Cytując oficjalną stronę gowowrk.pl/faq_uzytkownicy opinie nie są usuwane, a ewentualnie archiwizowane i tylko wtedy jeśli naruszają regulamin czyli stanowią znamiona pomówienia, są niezgodne z prawem. Archiwizacja opinii sprawia, że przestają one być widoczne na stronie, jednak pozostają w bazie na potrzeby m.in. organów ścigania, które mogłyby w przyszłości nakazać ujawnienie dowodów popełnienia przestępstwa itp. Fajnie komentować wszystko co się da w Internecie, ale jeszcze fajniej by było czytać opinie, które są rzetelne bo mi jako potencjalnemu nowemu pracownikowi taka opinia jak Twoja nic nie wnosi poza faktem, że raczej trzeba samemu sprawdzić. Nie sądzę, że znasz wykształcenie wszystkich pracowników;). PS Na swoją pozycję w każdej pracy, trzeba pracować, nic nowego. Nie podoba Ci się szukasz dalej ????

Czy w Nowodvorski Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Qwerty

Raczej zmian nie ma a jest jeszcze gorzej. Zero podwyżek dla pracowników chociaż firma ma milionowe dochody. W Częstochowie nie jest kolorowo. Na produkcji robi się swoje i wychodzi, jest śmieszna premia frekwencyjna, ale jak zachorujesz to ściagają z twojej podstawy co jest nie zgodne z prawem. W biurach za to wszyscy wzajemnie obrabiają sobie tyłki. Są osoby które przez8 godzin plotkują i piją kawkę i nic więcej nie robią. Kilka młodych osób odeszło w ostatnim czasie bo zero perspektyw i rozwoju. Z tej firmy raczej się ucieka niż zostaje. Dodam jeszcze ze nie premii, żadnych benefitów a na święta jest marne 100 zł w kopercie:

@Qwerty

Jeśli faktycznie jest tak jak piszesz to pewnie niektórym nie za fajnie się tu pracuje ale najbardziej zastanowiła mnie kwestia odnośnie tej wzmianki, że ściągają z podstawy co jest niezgodne z prawem, to dlaczego ktoś już dawno tego nie zgłosił?

Qwerty
@Sylwia

Ciężko powiedzieć. Niektórzy się zwalniają, niektórzy zaciskają zęby i robią swoje. W obecnych czasach i cenach, ludzie wybierają mniejsze zło niż walkę z tak duża firma która ma pieniądze na prawników. Przeciętny Kowalski nie ma. Zreszta ludzie podpisali regulamin wewnętrzny godząc się na to...

Roman
@Qwerty

A, czyli od razu było wiadomo że coś zabiorą z podstawy. Przy chorobie zawsze jest 80%. To z tego jeszcze coś urywają za frekwencje? Ile?

A czy są przyjęcia?

Czytam niektóre wpisy ludzi którzy pracowali w firmie i nie mogę uwierzyć w ten stek bzdur które tu wypisują. Pracuję w Siemianowicach i jestem bardzo zadowolona z pracy. Firma inwestuje w nowe maszyny i ludzi. Praca jest stabilna i jeżeli jesteś pracowita to możesz się nie martwić o zatrudnienie i o to chodzi. Nikt nie będzie płacił darmozjadom. Poważam osoby z dozoru, zwłaszcza Panią brygadzistkę z montażu, opanować taki dział to mistrzostwo. Ludzie mili i przyjaźni. Pozdrawiam wszystkich ????????????

w Częstochowie pracujesz nawet jak sie starasz - rok, nie przedłużają umowy bo nie

Czy w Nowodvorski Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

O paczkach zapomnij na święta marne 300zł i to dawane na ostatni moment

Odpowiedź
@Anonimous

300 to dostanie stary pracownik jak jesteś nowy to zapomnij

Borysek

w Siemianowicach nic w tym roku.,, (usunięte przez administratora)

Anonimous

Niema paczek niema nic na święta żadnej kasy omijać firmę szerokim łukiem a ludzi traktują jak (usunięte przez administratora)

100 zł dają dla średniozaawansowanych w kierunku do zaawansowanych 50 zł dla nowych

Kate

@Paulina czyli pracodawca umie zadbać z osobna o każdego pracownika?

pblo
@Kate

widziałem stawkę ok. 3500 brutto. tak duża firma i taka stawka miesięczna/ to dramat. czy to prawda, że firma tak mało płaci za tak wazną pracę? w 2008 roku były takie pensje.

maxus
@pblo

za pracę e-commerce specjalisty proponują stawkę magazyniera, czy to prawda? tak mało się tam zarabia, przecież to duża firma?

@pblo

Po 4latach w roku 2021 3650 brutto śmiech na sali a oczekiwania wyrąbane w kosmos

engel

czy w siemianowicach jest szansa na zatrudnienie?

Czy są przyjęcia do firmy w Siemianowicach?

Pablo

Witam czy są w tej chwili przyjecia do firmy NOWODVORSKI w Sieminowicach Śląskich?

mmm
@Pablo

w jeden dzien Cie przyjmia (obiecuja) a "drugiego" dnia Cie zwolnia. jak chcesz sie tam przyjac to sie dobrze zastanow-a donosicieli na kazdym kroku. zwolniony

Ile macie służbowych samochodów ?

Paulina
@Marek

Flota jest odpowiednia do potrzeb firmy :)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Nowodvorski Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Meg

Jakie służbowe auto? Człowieku na jakie stanowisko chciałbyś startować? W Siemianowicach żadnego auta slużbowego nie dostaniesz ????

Klaudia

Witam czy sa przyjecia do pracy w siemianowicach

Peszko

Witam jak wyglądają zarobki i czy weekendy są wolne?

Jacek

Witam. Aktualnie firma poszukuje specjalisty ds e comerce ktos cos sie wypowie o pracy w biurze

Czy pracodawca Nowodvorski Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Paulina

Szkolenia są ustalane indywidualnie z pracownikami, co się wiąże ze specyfiką poszczególnych obszarów i zakresów pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowodvorski Lighting sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Nowodvorski Lighting sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowodvorski Lighting sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowodvorski Lighting sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowodvorski Lighting sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nowodvorski Lighting sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowodvorski Lighting sp. z o.o.