Opinie o SatFilm Sp. z o.o. Telewizja Kablowa w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SatFilm Sp. z o.o. Telewizja Kablowa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SatFilm Sp. z o.o. Telewizja Kablowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nadawanie programów telewizyjnych i radiofonicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SatFilm Sp. z o.o. Telewizja Kablowa w Włocławek

Monopol Nowy wpis

Zrobiliście sobie monopol we Włocławku na swoje uslugi internetowe to teraz chociaż dostarczajcie porządnie internet klientom. Place abonament co miesiąc niestety, ale za co nie wiem wywala internet z 5 razy dziennie. Przerwa w dostawie internetu przez cala noc. Prędkość jak w 2000r tragedia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SatFilm Sp. z o.o. Telewizja Kablowa?

Faker Nowy wpis

Jd iiii bez Kappy , nie da się grać w ligę bo necik stabilny jak moja sytuacja finansowa, chciałem wbić chellengera na wescie i zostać sławnym streamerem jednak nadal nie mogę wyjść z brązu bo ping wyższy niż moja wypłata

Satfilm

Nie polecam dostawcy grając ważny mecz z kolegami wywaliło mi 1400 pingu

Ciastek
@Satfilm

Zgadzam się z tą opinią ponieważ ping skacze sobie jak chce raz 50 a raz 1500

Pan Kolega
@Ciastek

Również nie polecam tego dostawcy, grając wraz z kolegami wywaliło 3627 pingu. Pozdrawiam

Emre Bolezeglu Nowy wpis
@Satfilm

Rownież odradzam. Człowiek chce sobie zagrać a tu ping ciagle skacze od 80 do 200 zenada

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie SatFilm Sp. z o.o. Telewizja Kablowa? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Twitch

Najgorszy net jaki wziąłem w życiu. Ping codziennie mi wydupca po 100+ grać sie nie da w lolka a jak zwracam sie do nich z problemem to albo zlewaja albo każą zresetowac router. Zenada i tyle. Nie jestem jakims Januszem i mam pojecie troche i internetach i problem na pewno nie lezy po mojej stronie. Wszystkie programy jakie mogą żreć internet powyłączane, nawet wi-fi wylaczylem zeby byc tyko podlaczony kablem. Odpalam lolka 5 min jest dobrze a nagle ping skacze jak (usunięte przez administratora) Jak ktoś mysli nad Satfilmem to stanowczo odradzam. Nie jest to internet dla mlodego pokolenia tylko dla emerytow co korzystaja tylko z fejsbuka.

Zazamcze

Najgorszy internet z jakim się spotkałem.Banda kradzieji.

Zbyszek

Od ponad tygodnia nie usunięto usterki terminy regulaminowe usunięcia usterki wcale nie obowiązują wszystko skłania się ku temu żeby rozwiązać umowę z winy satfilmu albo nie płacić abonamentu klient

@Zbyszek

Czy to podlega warunkom zawartym w umowie? nie ma tam żadnych zapisów, które chroniłyby firmę przed tego typu rozwiązaniem?

Natalia

Odnośnie tych negatywnych opinii i narzekania na jakość usług ciekawa jestem jak w zasadzie się tu pracuje, zwłaszcza z klientem... Ktoś pracuje i da znać jak to od waszej strony wygląda? Ile wam za to płacą?

Gates od hello ostfront

Internet do kitu co z tego że oferują 5g jak nie da się z tego korzystać słabe połączenia w-fi Brak konkretnej pomocy ze strony satfilmu ciągle problemy z pingiem i ciągle wywalanie z gier nie po to place abonament aby ciągle się użerać Satfilm to jakieś nieporozumienie niech zakładają internet dziadkom w domach starców tam im taki szajs wystarczy do oglądania stron (usunięte przez administratora)

internet nie dla graczy

ostatnio ping wariuje nie da sie normalnie grac bo co chwile sa dropy. zauwazylem tez ze google laduje sie wiecej niz kiedys

@internet nie dla graczy

Ciekawa jestem czy do teraz Ci droppuje czy raczej coś się poprawiło? Samo czy kontaktowałeś się z nimi?

Nikus

Satfilm to porazka. Tłumaczenie tym kobieta co i jak, graniczy z wysoką wytrzymałością nerwów. Jak najdalej od nich. Zawładnęli miastem i licza się dla nich sztuki ( klient ) a nie udoskonalenie usług. Już kilku abonentów stracili.

Klient 2022
@Nikus

Cała prawda

Robert
@Klient 2022

Ale co takiego się dzieje że nie jesteście zadowoleni? Bo żadne konkrety nie padły ;(

Axel

Nie polecam zachowują się kiedy awaria jak monopoliści

Elżbieta
@Axel

To znaczy? Jak się zachowują? Bo nie rozumiem.

Pan zbigniew

Nie polecam naciągają na pieniądze ludzi, podczas grania wywala mnie z meczu i ping osiaga 2137

Magdalena
@Pan zbigniew

Widzę, że wielu graczy tutaj na to narzeka. A można odstąpić od umowy? Może warto zmienić dostawcę internetu?

Wiracha84@wp.pl

Lekceważenie klientów dostarczanie uszkodzonych dekoderow pilota które po miesiącu nie działają. Serwis nie jest wysyłany do takich zgłoszeń trzeba samemu pojechać to pytam za co my płacimy

klient sf
@Wiracha84@wp.pl

pilot można za darmo wymienić na hutniczej..nie róbmy już problemów...proponuje pokorzystać z orange ..dodzwonić się na infolinię cud,serwis-tydzień,dwa rozstrzał godzinowy hmm pan bedzie jak bedzie podają tylko date i już -trzeba czekać.kto nie korzystał z usług innych operatorów to ie wie

Xx
@klient sf

Moniko, droga Kierowniczko czy Tobie płacą za odpisywanie na te komentarze tutaj? Opłaca Ci się to finansowo?

Był ktos ostatnio wyrzucony z firmy?

@Marek

Firma bardziej zatrudnia niż pozbywa się pracowników

Ewe
@pracownik

Bardzo miła i uprzejma Pani obsługująca przy Wzorcowni. Oby wiecej takich pracowników

P.S.
@Marek

Tak. Wieloletni pracownicy.

Czy w SatFilm Sp. z o.o. Telewizja Kablowa wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Pracujący.

Ja nie słyszałem o czymś takim.

wloclawek

pracownice nic nie wiedza zero pomocy z ich strony, odczucie ze siedza na przymus by tylko cos zarobic nie stracic pracy, jden pan mily tylko udzielil wskazówek, reszta (usunięte przez administratora)

SatfilmXD

Co jakiś czas nie ma wcale Internetu a w grach skacze do 500 pingu i nie da się nic zrobić

wiktor

nie polecam internetu, codziennie coś, jak nie, ze ping skacze do 100-200 i potem spada i jest dobrze, to internet wywala na +/- 30sek i potem znowu jest. Jedna wielka: MASAKRA

Jak jest z pakietem medycznym w SatFilm Sp. z o.o. Telewizja Kablowa? Można dołączyć rodzinę?

można zarówno do nfz jak i prywatnego

Zostaw merytoryczną opinię o SatFilm Sp. z o.o. Telewizja Kablowa - Włocławek

• Jak się pracuje w SatFilm Sp. z o.o. Telewizja Kablowa?

Zobacz opinie na temat firmy SatFilm Sp. z o.o. Telewizja Kablowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SatFilm Sp. z o.o. Telewizja Kablowa?

SatFilm Sp. z o.o. Telewizja Kablowa
1.4/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Inżynierska 11
    93-569 Włocławek