Opinie o MSI Polska Sp z o. o. w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MSI Polska Sp z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MSI Polska Sp z o. o. o rekrutacji.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSI Polska Sp z o. o. w Bielany Wrocławskie

Adrian Miodek.

Zdecydowanie nie polecam pracy w MSI Polska. Byłem tam magazynierem przez 3 miesiące i przez ten czas zwolniło się wielu pracowników którzy stawiali fundamenty tego zakładu. Irytacja z oczekiwan od przełożonych, praca bardzo monotonna za 2100 brutto to tylko niektóre negatywne aspekty pracy w tym miejscu. Firma ma coraz mniej pracowników i wygląda jakby była na wykończeniu

Adrian. U
@Adrian Miodek.

Byłeś tylko zwykłym magazynierkiem czego oczekiwałeś więcej..?

@Adrian Miodek.

Firma ma się dobrze, jesteśmy bardzo stabilnym oddziałem MSI. Nie mogę się zgodzić z tą opinią.

Agata

@dobry marek dziękuję za podanie tylu szczegółów na temat pracy. A czy oprócz wynagrodzenia, można również liczyć na dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny?

dobry marek
@Agata

mają multisporta za czterdziesci pare zl, lux med opieke medyczna, zapomoge gotowkowa na boze narodzenie

Mati
@dobry marek

2500 brutto fajna lekka praca jak za taką kaskę narazie polecam wszystkim :)

@Mati

Obecnie stawki są zwiększane w odpowiedzi na wymagania rynku pracy. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanego doświadczenia kandydata, wykształcenia oraz umiejętności. Oczywiście również od stanowiska. Firma oferuje również bogaty pakiet benefitów: - Prywatną opiekę medyczną - Dofinansowanie do zajęć sportowych - Premię za polecenie pracownika - Świadczenie świąteczne (Boże Narodzenie) - Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach - Owocowe piątki - Przyjazną atmosferę - Pracę w międzynarodowym środowisku

Pawel

Całe te Bielany to już jeden wielki kołchoz! Z amazonem na czele, biedni ludzie !

@Pawel

W Polsce istnieje możliwość wyboru pracodawcy.

Maciej

Za niedługo walne papierami najpierw coś zawie. :0)

@Maciej

Opinia niezrozumiała. Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MSI Polska Sp z o. o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
me

Pan Tom, główny menadzer z chin kupuje pracownikom pizze, żeby nie odchodzi z tej śmiesznej tajwańskiej firmy. Żałosne. nie pozdrawiam

Kamil
@me

my na magazynie nie dostaliśmy ? Zagonił nas Pan U do roboty niestety ;(

@me

Kolejna opinia niezgodna z prawdą. Zapraszam do konsultacji tego tematu z kierownictwem. Nikt nie każe nikomu jeść pizzy zakupionej przez kierownictwo. Każdego rodzaju benefity są mile widziane, większość pracowników jest zadowolona.

Dudkiewicz

Mam pytanie ? Kiedy zwolnią kierownika magazynu tego od Corsy.....?

@Dudkiewicz

Pytanie zupełnie nie na miejscu. Poważny człowiek w razie jakiś pytań, problemów, powinien skonsultować się wewnętrznie w firmie.

Agata

@Gogol, nie znalazłam nowych ofert ale myślę, ze warto spróbować. @Baryła, czy firma MSI Polska oferuje jakieś dodatkowe premie lub nagrody swoim pracownikom? Dajcie nam koniecznie znać na temat Waszych uwag dotyczących tego pracodawcy. Każdy komentarz jest mile widziany.

@Agata

Posiadasz bieżące informacje na temat poziomu wynagrodzenia w MSI Polska Sp z o. o.? Twoja opinia może okazać się cenna.

Przedstawiciel Firmy

Wspominam dobrze swoją prace w MSI - bardzo fajni ludzie tworzacy miłą atmosferę. Zarobki porównywalne do wielu tego typu firm :)

@Karolina

Skoro pracowałeś w MSI Polska, to chciałabym dopytać o możliwości rozwoju w tej firmie. Czy pracodawca inwestuje w szkolenia, dzięki którym można podnieść poziom kompetencji zawodowych? Wiele osób kieruje się powyższą kwestią przy podejmowaniu decyzji o wyborze miejsca, do którego złożą dokumenty aplikacyjne. Twoja odpowiedź byłaby dla nich cenną wskazówką.

@Karolina

Karolina miło nam było również pracować z Tobą :)

Baryła

Tak posiadam magazyn to 2800 zł po prubnym okresie

yo
@Baryła

za takie wynagrodzenie to i porządnego słownika nie kupisz xDD

@Baryła

Obecnie stawki są wyższe. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanego doświadczenia kandydata, wykształcenia oraz umiejętności.

Gogol

Może ktoś mi podpowie czy firma potrzebuje pracowników?

@Gogol

Obecnie prowadzona jest rekrutacja. Proszę o sprawdzenie ofert w internecie (popularny portal).

Pan Kajetan, niestety ale nie potrafi chyba szanować produktów klienta podczas naprawy.

@Gość

Regulamin forum zabrania publikowania imion konkretnych osób. Jest to spowodowane ochroną danych osobowych. Jeśli znajdują się one w komentarzu, administrator może go skasować. Rozumiem, że piszesz z punktu widzenia klienta MSI. Twoja opinia również jest bardzo ważna, ale tematyka forum dotyczy pracy w danej firmie, a nie poziomu obsługi. Być może dobrym pomysłem byłoby zgłoszenie zaistniałej sytuacji do kierownictwa.

@Agata

Opinia zupełnie zbędna, niezgodna z prawdą. Ww osoba nie obcuje z produktem fizycznie. Poza tym nie powinno się używać żadnych danych osobowych, nawet imienia. Sugeruję usunąć opinię.

Stefson

Czy można na początku wynegocjować stawkę ?Czy jest możliwość pracy w nadgodzinach? Jest stołówka pracownicza i można mieć Luxmed, multisporta? Jak z dojazdem pracowniczym??

@Stefson

Czy można na początku wynegocjować stawkę ? Stawki są uzależnione od posiadanego doświadczenia, wykształcenia oraz umiejętności. Czy jest możliwość pracy w nadgodzinach? Tak. Jest stołówka pracownicza i można mieć Luxmed, multisporta? Stołówki oczywiście są, ale Firma nie serwuje posiłków - bo chyba o to chodziło w tym pytaniu, prawda? . Luxmed - tak, Multisport - tak. Jak z dojazdem pracowniczym?? We własnym zakresie. Firma mieści się w Bielanach Wrocławskich.

Bardzo szybko i sprawnie naprawiono mi matrycę. Pani z obsługi klienta miła i kompetentna. Polecam :)

wkurzony
@Kasia

Serwis MSI to jakaś porażka kupiłem płytę główną msi geymig b 360 w Komputroniku, została wysłana do naprawy odpłatnej czekam już 4 tygodnie i nic ,kpiny sobie z klienta, ile można czekać i ni nigdzie niemożna się dowiedzieć ,omijać z daleka

@wkurzony

Proszę zwrócić uwagę, iż serwis komponentów MSI współpracuje ze sklepami i dystrybutorami, nie z Klientami końcowymi. Bardzo proszę zweryfikować, czy sprzęt został oddany do Komputronika czy bezpośrednio do serwisu MSI. Sądzę, że była to pierwsza opcja, a serwis MSI nie bierze odpowiedzialności za długość przetrzymywania sprzętu u sprzedawcy. Serwis zamyka reklamacje średnio od 1 do 3 dni roboczych dla polskich Klientów.

Tom

7 osób złożyło w tym tygodniu wypowiedzenie i wszystko jasne .

@Tom

To bardzo niepokojąca informacja. Wiesz może, dlaczego, aż siedmiu pracowników zatrudnionych w firmie MSI Polska zdecydowało się na złożenie wypowiedzenia? Myślę, że na pewno jest jakiś powód takiej decyzji tych osób.

Maciek
@Tom

Zgnoimy was wszystkich, sprawia nam to przyjemność. ????

@Maciek

Co miała oznaczać Twoja wypowiedź, bo zupełnie nie rozumiem? Piszesz komentarz na forum poświęconym opiniom o zatrudnieniu, a nie ma on nic z tym tematem wspólnego, a wręcz komuś grozisz, a nie wolno tego robić na forum. W przyszłości jeśli będziesz miał coś do powiedzenia o pracodawcy proszę żebyś zostawił obiektywną i konstruktywną opinię.

Maciek
@Aleksander

A co cie to interesuje dlaczego ktoś się zwolnił to są prywatne sprawy, nie wtykaj nosa w nie swoje

@Maciek

Skąd tyle agresji? Jestem ciekaw jaki był powód zwolnienia, bo to też potrafi wiele powiedzieć o pracodawcy i obecnej sytuacji panującej w firmie. Takie informacje są cenne dla ludzi poszukujących tu zatrudnienia, stabilność posady jest ważnym elementem przy wyborze odpowiedniej firmy.

@Aleksander

Sugeruję usuwać tego typu opinie, komentarze. Nie wnoszą nic konstruktywnego, nie przekazują żadnych konkretnych informacji. Szerzą kłamstwa. W firmie nigdy nie było sytuacji by naraz zwolniło się aż 7 osób. Poproszę Administratora o usunięcie tego komentarza.

Agata

@Świdnica rules piszesz "pewnie". Czyli nie jesteś obecnie pracownikiem firmy? Pracowałeś w niej kiedyś? Rozumiem, że nie masz z tej pracy najlepszych wspomnień. @marlon_brando rozumiem, że Ty jesteś zadowolony z pracy w MSI Polska. To dobra informacja, że warunki zatrudnienia uległy poprawie.

Agata

@Management Specialist dziękuję za odpowiedź. Możesz powiedzieć coś więcej o tym jak firma dba o pracownika? Czy można liczyć na dodatkowe benefity, czy też możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji? @Adrian. U a jakie są Twoje doświadczenia z MSI Polska? W jakim dziale firmy Ty pracujesz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej pracy?

Agata

@Zmęczonyrozumiem, że nie masz dobrych wspomnień z tej pracy. Czy jednak dobrze rozumiem, że pracowałeś w niej już jakiś czas temu? Może od tego czasu coś uległo zmianie. Ktoś z Was aktualnie pracuje w MSI Polska w dziale sprzedaży i marketingu? Jak teraz wygląda w nim praca?

Management Specialist
@Agata

Obecnie jest ok , dobra kasa, lekka praca, miła atmosfera. Zakład szanuje i dba o pracownika.Polecam

Salwador czy ten serwis mniej komercyjny znajduje się na Fabrycznej ? :)

arek

jak widać, szybko zaczęli kogoś szukać :) serwisant sprzętu im chyba potrzebny, to dość lekka i przyjemna praca :)

Zostaw merytoryczną opinię o MSI Polska Sp z o. o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w MSI Polska Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MSI Polska Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

MSI Polska Sp z o. o.