Opinie o Iron Mountain Polska Services Sp. z o.o. w Reguły

3/5
Na podstawie 448 ocen.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Iron Mountain Polska Services Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Iron Mountain Polska Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iron Mountain Polska Services Sp. z o.o. w Reguły

Witam, czy ktoś może napisać aktualne informacje o tym co się dzieje w firmie. Piszę w związku, iż jest prowadzona teraz rekrutacja. Z góry dziękuję

-10

ciągle to samo...nie wierzę w to jak ciągle tam cały schemat się powtarza...ja proponuję połowie się zwolinic,a osobą które zamierzają tu przyjsc do pracy nei przychodzic...niech nie mają ludzi do pracy to zaczną doceniac. Ta firmo to najgorzej zorganizowana firma w radomiu....zero profesjonalizmu...przeosniete ambicje...dno. I to się nie zmienia...co z tego,ze przyjdą nowi jak za 2-3 miesiace będą mieli takie samo kiepski zdanie...i ciagle to samo...problem chyba tkwi w kadrze? tak to napewo...zmienic kadre,zmienic strukturę...zmienic zarobki...zacząc taktowac ludzi po ludzku...i na pewno z syfiastej firmy zrobi się wreszcie cos dobrego coś profesjonalnego..i nie wiem,czy warszawa jest ślepa i głucha,czy po porstu jest tak samo beznadziejna?!

byly pracownik

Problemem jest to, że za wszystko potrącają z pensji, ucinają godziny, itd. Stawka niby 8 zł brutto, ale tak naprawdę na koniec miesiąca nie wiesz ile zarobisz. Poza tym 15 minut płatnej przerwy na 8 godzin tyrania, możesz sobie zrobić dłużej, ale utną ci godziny. Ale jeśli nie masz nic przeciwko pracy polegającej np. na przepisywaniu cyferek do excela przez 8 godzin to spoko.

Yyy

Mi tez nie podoba sie, ze przez ten projekt kazdy bedzie mial nocki. To nie fair. Dlaczego my cierpimy za to, ze firma nie umie niczego wczesniej zaplanowac. Ale ponoc to nie pierwszy raz?. Tak jezeli oni dostana jakies premie za zrobienie calego projektu, to czemu my mamy z tego nic nie dostac. Praca na nocy powinna byc dodatkowo wynagradzana. Niech nie mowia, ze nie maja. Skad sie wzielo niby to pierwsze miejsce w jakis tam konkursie, z wykorzystywania nas.

Pracownik biurowy

Rozmowa to tylko formalność. Jak masz tyle inteligencji żeby cokolwiek powiedzieć, przejdziesz ją bez problemów.

Gdzie się uczyłeś, co robiłeś, dlaczego tu chcesz pracować.

Zarobiona

WIDAC W TEJ FIRMIE JEST CO RAZ GORZEJ. WIEM ZE BRZMI TO BANALNIE, ALE TAKIE SA FAKTY. KIEROWNICTWO ZNOWU SIE ZAPEDZILO, ALE OCZYWISCIE KARE ZA ICH BLEDY PONOSIC BEDZIEMY MY? MROWECZKI. ZACZYNA MNIE DENEROWAC TA OBSESJA NA PUNKCIE JEDNEGO PROJELTU (SAMI WIE CIE JAKIEGO). OCZEKUJA OD NAS NIE WIADOMO CZEGO. WEKKENDY, NADGODZINY. MOZE DOSC. JAK IM SIE TAK PALI (usunięte przez administratora) TO DAWAC KASE ZA NADGODZINY I WEKKENDY.

D.

co racja, to racja. jesli ktos nie ma co ze soba zrobic, albo potrzebuje zarobic jedynie na nowe ubrania to moze cokolwiek uda mu sie zdzialac. jesli zas liczy na zarobek musi szukac innej firmy. za wiele w tej pracy niewiadomych, czesto nie ma oplacalnej pracy a za to co zostaje, przy naprawde niezlym zasuwie, mozna zarobic i 20 zl dziennie. ot, \\\"normy\\\"

oooooooo

Osoby które mają troche szacunku do siebie, o ile nie są zmuszone sytuacją materialną po prostu rezygnują z tej pracy. Kiedyś, owszem było nieźle - jak dla mnie, ale dużo się zmieniło - na pewno nie na lepsze. Ciecie kosztów i usprawnianie procesów (pomimo zapewnień kierownictw, że tak nie będzie) skończyło się na drastycznym obniżeniu naszych pensji. Każdy ma to gdzieś bo i tak są osoby które pracują i które do pracy przyjdą - taki jest po prostu radomski rynek pracy. Ludzie im wyżej postawieni tym bardziej fałszywi i zaklamani.

-10

Firmę oceniam na -10

...m...

poprzedni post = czysta prawda. Kto mógłby zaprzeczyć? Praca zwykłego pracownika jest prosta, bo polega na schematycznym wykonywaniu określonych czynności, ale nie jest to coś ambitnego, kreatywnego czy rozwijającego. Minimalnej krajowej się nie dorobisz, jeśli nie tyrasz za dwóch lub trzech albo nie należysz do elity. Wciąż tylko błędy, akord, błędy, akor (usunięte przez administratora) Ale jeśli ktoś się nudzi w domu, nie ma lepszego pomysłu na wakacje lub odpowiada mu taka perspektywa to może próbować ;)

david91
@...m...

bzdura. pracuje tam od 2.12.2013, firma spoko, ludzie w niej spoko, nie ma zapierdzielu tzn ile wklepiesz danych tyle zarobisz, elastyczne godziny, nikt nad toba nie stoi nie ma afery jak sie pomylisz, fakt ze ceny akordu mogly by byc wyzsze, ale jest ok. nie ma tam zadnej normy (pisze ciągle o wprowadzaniu danych). norme sobie sam ustalasz, im wiecej wklepiesz danych, tym wiecej zarobisz. atmosfera jesli chodzi o "brygadzistow" jest bardzo przyjemna, nie ma napietej atmosfery, potrafią zartować, nie ma afer o pomyłkę minusy: - TRAFIAJĄ sie kiepskie kompy i klawiatury na ktorych ciezko sie pisze - nie wysokie stawki akordowe - średnia lokalizacja (mogloby być blizej centrum Wawy) plusy: -atmosfera -elastyczność grafiku -darmowa kawa,herbata -umowy miesieczne, zawsze na czas.

@david91

Albo jesteś bardzo młody, albo jesteś (usunięte przez administratora) albo jesteś leniwym (usunięte przez administratora) . Ta firma to (usunięte przez administratora) najgorsze, dostaje się umowy zlecenie (usunięte przez administratora) eśli chodzi o czynności na godzinę to dostaje się zawrotne 8zł brutto!!! czyli jakieś 6,68zł ( najniższa krajowa to obecnie 7,5zł netto (dla mniej rozgarniętych na rękę)). Czynności akordowe często nie obejmują czynności, które trzeba wykonać przy okazji, czyli robienie ich za darmo... Co do norm to są, (norma to taka ilość wklepanych danych za którą dostaniesz 8zł brutto) i do tego śmieszne króliczki, których niby nie da się osiągnąć, ale ciągle trzeba starać się je doganiać, nawet jak jest problem z serwerami. Normy często były podnoszone ( w czasie kiedy ja tam pracowałem ), a podnoszenie normy oznacza zmniejszenie stawki za np. wklepanie jednej danej. Można tam popracować, ale na niedługi okres czasu, dopóki nie znajdzie się czegoś normalnego, no chyba, że jest się leniwym (usunięte przez administratora) .

szczerość boli.

Konkretnie praca polega na wyzyskiwaniu zazwyczaj studentów. Psie pieniądze i extra akordy sprawią jeżeli nie będzie odpowiednio lizać tyłka komu trzeba,a także przewalać,ze zarobisz 600 zł za dobrą tyrkę...i zaraz będą tu pisać,że nie prawda,ale nie dajcie się oszukać...praca ta to wyzysk...stracicie tu wiele nerwów...okropna struktura firmy, zero profesjonalizmu....radzę omijać szerokim łukiem...i nie pisze tego sfrustrowany pracownik który popracował tu miesiąc,czy dwa...tylko pracownik który tkwił w tym bałaganie niemal od początku. Radzę czytać szybko,bo sfrustrowana Pani zaraz każe usunąć ten post...taka polityka tej śmiesznej firmy.

...m...

Na czym polega praca? IM oferuje klientom konkretne usługi związane z przetwarzaniem i przechowywaniem danych. Z ofertą można zapoznać się na stronie internetowej firmy: http://www.ironmountain.pl/whatwedo/index.asp Tym wszystkim właśnie zajmują się pracownicy, przy czym w praktyce wszystko jest bardzo proste ;)

asdf

a ja sie zapytam z tej strony, co wlasciwie robia tam zwykli pracownicy? na czym polega praca tam

...m...

(usunięte przez administratora) Ciągle ta sama śpiewka, aż nudne się to zrobiło, więc lepiej dajcie wreszcie spokój koleżankom. Przecież w firmie sporo się ostatnio działo i dzieje. Sporo nowych pracowników. Sporo zmian - na lepsze czy gorsze? Może warto napisać jak się w tym odnajdujecie, jakie wrażenia.

czips

coś cicho na forum ostatnio

loki

ja mysle, ze w tej firmie nie jest zle......nikt wam nie kaze w niej pracowac.....

Kto zawsze jezdzil szkolic na Błoniu?

aaaaa

jakie premie na święta gotówce..? były tylko bony i to dla "rocznych" pracowników!

ludziska, czy aby tylko mnie sie wydaje czy wiekszosć osob jest niezadowolona ze swojej pensji w tym miesiacu...???

klocek

Nikt tu o tym nie pisal.....

lalala

przecież dostaniemy premię świąteczną w gotówce! najwyraźniej nie pracujecie w tej firmie albo nie słuchacie co do Was mówią.

Zostaw merytoryczną opinię o Iron Mountain Polska Services Sp. z o.o. - Reguły

• Jak się pracuje w Iron Mountain Polska Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iron Mountain Polska Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iron Mountain Polska Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iron Mountain Polska Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Iron Mountain Polska Services Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.