Opinie o JSW S.A. "Kwk Budryk" w Ornontowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JSW S.A. "Kwk Budryk". Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JSW S.A. "Kwk Budryk" o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW S.A. "Kwk Budryk" w Ornontowice

ooo Nowy wpis

Znalazłem info w necie, że niedawno rozpoczął się drugi etap modernizacji zakładu przeróbczego KWK Budryk. Ogólnie chodzi o zwiększenie produkcji. Czy w związku z tym wiadomo coś o nowych przyjęciach na ten rok? Bo chyba będą potrzebować niedługo większej liczby pracowników? Ciekawi mnie temat, bo sam bym spróbował przy kolejnej okazji, a na ich stronie można jedynie przesłać dokumenty na przyszłość.

Zejdel Nowy wpis

Awans tylko korupcyjnie przez związki. Wszystko to prowizorka. Dozór z przypadku. Były już ofiary (usunięte przez administratora). Teraz czekać jakiegoś pożaru czy wybuchu ????. Muszę jeszcze 7 lat dorobić do emerytury i ani dnia dłużej. Uwaga na sztajgra M. Ja in ta! To (usunięte przez administratora) Uśmiecha się, przymila a jak ma okazję to nada na ciebie i za to ma lepiej. Normalnie nigdy by nie był w dozorze.

Widziałem na stronie firmy że jak się złoży podanie to przyjmują na praktyki i staże. Płacą na nich normalnie przynajmniej minimalną? Można się czegoś nauczyć? Ktoś był ostatnio na stażu i został potem na dłużej bo głównie na tym by mi zależało.

Julia Nowy wpis

Witam. Są jakies przyjęcia dla kobiet na kopalnie ?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie JSW S.A. "Kwk Budryk"? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
logo firmy Ślusarz pod ziemią
Ornontowice
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Ile jest zmian w JSW S.A. "Kwk Budryk"?

Kazio

Na budryku nie uwierzysz co się dzieje;) ściana cz3 poziom 1290 jeszcze nie oddana nie ma wszystkich sekcji a już fedeuja dramat ta kopalnia ;)

Czy w JSW S.A. "Kwk Budryk" możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

(usunięte przez administratora),dozór traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) masz robić nie odzywać się i chodzić weekendy wedle ich uznania

Hejo, Grupa JSW szuka pracowników do kilku swoich spółek. Może ktoś mi powiedzieć, do której najlepiej aplikować i w której warunki dla pracowników są najkorzystniejsze? Jak długo czeka się na odzew z ich strony od przesłania CV i wypełnienia formularza?

Jak tam na budryku dozór się sprawuje na gzl2

Jo

Czemu administracja usuwa niewygodne wypowiedzi .....bo prawdę się mówi o darmozjadach na kopalni których nie powinno być.... administracja która to usuwa to też może do nich należy ....i woli żeby prawdziwe wypowiedzi nie istniały?? Proszę się wypowiedzieć szanowni Państwo z kwk budryk szefostwo bhp kierownicy jak ludzi traktujecie a i dniówki 1.8 kasujecie za free a nam dajecie 1.5

Kierownik
@Jo

Napisz coś więcej w czym jest problem?

Mirosław

Nie do końca zrozumiałem co masz na myśli. O co chodzi z likwidacją dniówek 1,8 na 1,5. Czytałem ze inaczej się potem to liczy do emerytury? Ty mógłbyś mi wyjaśnić?

Dawid stock....

Dzień dobry jeździ ktoś z Jastrzębia na Budryk

@Dawid stock....

Robisz w Budryku? Jeśli tak, to daj znać, ile na starcie można zarobić i czy w ogóle zatrudniają? Będę wdzięczny za info, bo zero ogłoszeń.

Dawid
@Andrzej

Ja szukam transportu z Jastrzębia na Budryk

@Andrzej

Zatrudnienie tylko przez SIG

Jakie zarobki są pod SIG ? Można potem przejść pod kopalnie ?

Łucja
@Tomek

tez dopytuje, ile czasu trzeba przez SIG przepracowac by przejsc pod firme głowna? poł roku, rok, wiecej ??? warunki płacone wtedy pewnie są lepsze?

Jan

Witam, na jaką stawkę może liczyć nowoprzyjęty ślusarz na Budryku?

Krystian

Na elektrycznym tak dojechali chłopaka 24lat ,że się zwolnił wziął odprawę a po roku powiesił (usunięte przez administratora)

Małgorzata

Widziałam że szukali Cieśli. A czy można liczyć tutaj na UoP na okres nieokreślony od razu na start?

Trsl

Siema W jakiej przychodni robi się badania okresowe/wstępne na Budryk Pozdro

Jaki jest styl zarządzania kadrą w JSW S.A. "Kwk Budryk"?

Sp

Chaos

Barbara

Ale że jak, firma nie istnieje czy zarządzanie? O co ci chodzi?

Pracownik od 5 lat

Pracowalem na innych kopalniach, teraz jest mi dane niestety pracować na tej kopalni. Praca jest w tej kopalni jest okropieństwem, dozór traktuje czy młodych czy starszych pracowników jak śmieci, zmusza do weekendów, (usunięte przez administratora) brak szacunku ,kary w postaci gorszej pracy to rzecz normalna. Od pracowników się wymaga a sobą dozór nic nie reprezentuje ,oszukiwanie czujników metanometrycznych mostkowanie odpylaczy czy praca w temperaturze to rzecz normalna o której głośno się nie mówi ,niezgłoszone zapalenie metanu niepylenie pyłem wapiennym ,przymus wchodzenia do chodników w których siatka między obudowa nie istnieje. Panuje tu moda na (usunięte przez administratora) jeden drugiego taki ma lżej i ten co ma znajomości tatę mamę wujka itp .. dozór lubi obrażać ludzi niecenzuralnymi słowami i krzykiem pokazuje swoją władze, przodowi za 2zl lubią zmuszać całe zmiany do nadgodzin a jak ktoś się odezwie jest niewygodny i leci na gorsze stanowisko pracy. Bhp zamiast pilnować bezpieczeństwa w postaci sprawnych BKS czy temperatur pracy to woli ścigać za maseczki czy odbicie dyskietki ot by bardziej gnębić tych umęczonych ludzi. A przenieść się z tego syfu do normalnej kopalni to nie lada wyczyn ludzie próbują nawet przekupić związki dużymi sumami w kopertach a i to nie skutkuje to mówi samo za siebie.

Pickwick
@Pracownik od 5 lat

Sama praeda!

@Pickwick

W sensie, że "prawda"? :( A Ty pracownikiem ile lat byłeś? Dziwię się temu całemu bhp, bo chyba takie rzeczy to się zgłasza?

Jo

W czym jest problem haha śmieszne w tym że ludzie pracują w czasie ograniczonym w ciepłocie na 6 godziny robią na 7.30 i w nadgodziny zostają ;) to jedna rzecz;) dozór biere dniówki 1.8 za free bo są pseudo ratownikami żałosne ;) ludzie pracują jak psy bo tak są traktowani;) i dostają dniówki 1.5 masakra straszenie na porządku dziennym ;)a jak sie człowiek odezwie to wypada na najgorsze roboty i najgorsze dniówki się dostaje pewnie pan "KIEROWNIK " pracuje na tym gówna...i dobrze wiesz jak tam jest a o przeniesiniu człowiek może zapomnieć zawsze utrudnienia omijać kwk budryk dramat

Barbara
@Jo

W cieplocie? Tam jest gorąco? Ale to chyba nie zmienia jakis prawa dotyczącego godzin pracy z tego co mi wiadomo? :/

BógJSW
@Jo

Jeb..to twój żywioł nadgodziny bo po premi (usunięte przez administratora) górniczy

Pomocnik
@Jo

A kto z dozoru jest ratownikiem i za darmo bierze te dniówki? Czemu do bhp nie zgłosicie problemów z nadgodzinami?

Mirosław
@Pomocnik

No właśnie. To powinno się zgłosić. A jak z premiami? Są jakieś za wyrobienie normy?

jołjoł
@Mirosław

Są ale małe.

Małgorzata
@BógJSW

A płacą coś za te nadgodziny? Jak tak to ile?

Jo

Jak czytam te wasze komentarze dramat ;) pytanie za sto punktów czemu na budryku wszystko takie nowczesne itp.itd. tylko termometry Stare do mierzenia tempertur;) bo na tym umiem oszukać a i czamu jedne i te same osoby chodzą mierzyć temperatury kopalnia dramat porażka odradzam

Lidia
@Jo

Nie możecie swojego termometru przynieść i udowodnić jeśli coś się z temperaturą nie zgadza?

Zostaw merytoryczną opinię o JSW S.A. "Kwk Budryk" - Ornontowice

• Jak się pracuje w JSW S.A. "Kwk Budryk"?

Zobacz opinie na temat firmy JSW S.A. "Kwk Budryk" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW S.A. "Kwk Budryk"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSW S.A. "Kwk Budryk"