Spy Shop Sp. z o.o.

Opinie o Spy Shop Sp. z o.o.

A

Mogę o firmie powiedzieć kilka słów: 1) pracujesz z obowiązkami kilku stanowisk, 2) kiedy pracujesz ciężko czasem drażni stosunek niektórych osób wykorzystujących czas. 3) pojawiały się humory wyniesione z domu u niektórych osób i możesz oberwać nawet gdy zrobisz coś na skalę swoich możliwości. 4) widać niestety duże skąpstwo. 5) zarobki są małe, możliwości rozwoju też w mojej ocenie minimalne. 6) niestety brakowało mi nadziei na zmiany. 7) na plus była atmosfera w pokoju, natomiast na minus poza pokojem mam inne zdanie. 8) praca jest chaotyczna. Powiedziałem to bardzo łagodnie. 9) bardzo stary budynek, jedna ubikacja na tyle osób? W wakacje można dostać udaru z gorąca Zbierałem się bardzo długo do napisania opinii. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć tylko jedno: jeśli nie masz gdzie, przyjdź tutaj. To praca na krótki okres. Marka firmy wygląda po prostu dobrze w CV.

Dodałbyś jeszcze coś na temat systemu pracy, jaki obowiązuje w tej firmie? Chciałbym ustalić konkretnie, ile godzin w trakcie dnia pracujemy. Z góry dzięki za pomoc.

Z

Pracuje w tej firmie od kilku lat i jestem zadowolony. Wiadomo, że każdy chciałby zarabiać więcej i dostawać benefity ale tutaj naprawdę jest w porządku. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra, ludzie i szefostwo super, dla tych których interesuje branża i uczciwie pracują jest to właściwe miejsce - pewnie dlatego większość osób ma kilkuletni staż.

@Z

Skoro w SPY SHOP pracujesz już od kilku lat to rzeczywiście - musi to być godny polecenia pracodawca. Wspomniałeś coś odnośnie benefitów, ale nie rozwinąłeś tego tematu, a nie ukrywam, iż bardzo mnie on interesuje. Może zatem napiszesz coś o nich teraz?

Rzeczywiście wątek ten dotyczy firmy SPY SHOP, a nie firmy zajmującej się oprogramowaniem z Łodzi. Powyższa opinia powinna zostać umieszczona w innym wątku. Mam jednak pytanie do Ciebie Kokos. Wiesz może jaki jest zespół w SPY SHOP?

do dady

Firma Sky-Shop....

Franciszek

Rozumiem, że jesteś rozczarowany współpracą z firmą i sytuacje, o których piszesz dotyczące zawieranych umów nie powinny mieć miejsca. Wspominasz o zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Oni także potrzebują aktywizacji zawodowej, więc to chyba dobrze, że mogą znaleźć zatrudnienie. A pozostali pracownicy mają podobne zdanie do kolegi, czy zupełnie inne? Czekam na Wasze komentarze.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Allegro i sprzedaży internetowej w firmie Spy Shop Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
konieczek

polecam

x

A CZEMU WYKORZYSTAŁ? ja wiem, że pracuje tam parę lat i ma umowę o prace i cały czas ma płacone więc chyba szef zasługuje tu na plus że zatrudnia os na wózku

@x

uważam że fajnie, że zatrudnia osobę na wózku..] też pracuje w spy shop i jestem zadowolony...a nawet dumny

led

s

mi odpowiada

jest ok

x

pracuje juz z siedem lat i polecam

A Stasiak

wszystko ok..płacą na czas a z szefem da się pogadać

natera.emil@gma

na najwyższym poziomie, wszystko załatwione szybko i sprawnie

Maja

@Franek @Ania a czy SPY SHOP oferuje umowę o pracę? Można tam liczyć na stabilność zatrudnienia? Czy relacje między pracownikami, a osobami zarządzającymi są satysfakcjonujące? Te informacje również będą istotne dla osób chcących zdobyć rozeznanie na rynku pracy. Na stronie internetowej SPY SHOP znajduje się wiele ogłoszeń o pracę. Poszukiwani są Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej z językiem czeskim, Serwisant urządzeń elektronicznych, Pracownik ds. magazynowych i wysyłki towaru, Pomocnik Magazyniera w Magazynie Głównym, Content Manager, Grafik, Producent filmowy, Front-end Developer, Pracownik działu obsługi klienta, Administrator systemów Linux. Wszelkie szczegóły odnośnie wymagań znajdują się pod tym linkiem: https://www.spyshop.pl/content/praca-69 Czy ktoś zamierza aplikować?

Maja

Szukasz informacji na temat aktualnych ofert pracy? Odwiedź stronę internetową firmy: http://www.spyshop.pl/content/praca-69 Na jakie stanowisko chcesz się dostać? Jakie pytania miałbyś dla osób obecnie już zatrudnionych w SPY SHOP?

amelka

widzę że jest rekrutacja na stanowisko Administrator systemów Linux - jak z voipów muszę być zaawansowana?

Bardzo dobry sklep z sprzętem szpiegującym. Polecam Spy-Shop

kuba

znacznie polepszyło...

Jestem zadowolony

A
@Adam

i ja pracuje w tej firmie już od pięciu lat..................chwalę sobie tą prace

Zostaw merytoryczną opinię o Spy Shop Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Spy Shop Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spy Shop Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spy Shop Sp. z o.o.?

Spy Shop Sp. z o.o.