Joy Global (Poland) Sp. z o.o.

Opinie o Joy Global (Poland) Sp. z o.o.

Cześć, a może o sytuacji na serwisie by mi ktoś coś więcej napisał? mało tu komentarzy z tego zakresu, poza tym są dość dawne. Z miesiąc temu dodawana była oferta na taki portal, za dużo z opisu nie mogłem wyciągnąć, więc tu może by ktoś opisał jak się pracuje? i przede wszystkim za jakie stawki?

Dzień dobry, Aktualnie mamy otwarte wakaty na stanowiska Serwisanta Mechanika i Serwisanta Elektryka : https://www.olx.pl/oferta/praca/serwisant-maszyn-gorniczych-mechanik-lub-elektryk-CID4-IDPJkYi.html?bs=olx_pro_listing Zachęcamy do przesyłania aplikacji na adres: hr-communications-pl@global.komatsu lub aplikacji bezpośrednio poprzez portal OLX.PL Serwis pracuje u nas na zmiany, występują częste zjazdy w podziemia kopalń. Praca Serwisanta umożliwia otrzymanie wcześniejszej emerytury górniczej. Do obowiązków Serwisanta należy m.in.: -Montaż i demontaż maszyn górniczych u klienta, -Świadczenie usług serwisowych u klienta, -Nadzór oraz utrzymanie wysokiej sprawności maszyn górniczych firmy Joy. -Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpiecznego wykonywania pracy, Warunkiem koniecznym jest posiadanie czynnego prawa jazdy kat.B, ponieważ Serwisanci dojeżdżają do klientów posługując się udostępnianymi na ten czas samochodami służbowymi. Oferujemy: · Umowę o pracę. · Stawkę godzinową plus premię. · Dodatek pieniężny za każdy zjazd w podziemia kopalń. · Dodatki pieniężny za pełnienie dyżurów (niezależnie czy praca wystąpi czy nie). · Bony żywieniowe (w ramach posiłku regeneracyjnego) za każdy zjazd w podziemia kopalń. · Nagrody roczne. · Nagrody jubileuszowe. · Podwyżki roczne. · System poleceń pracowniczych - nagrody pieniężne za polecenie pracownika. · Szeroki pakiet szkoleń specjalistycznych. · Kartę Multisport. · Prywatną opiekę medyczna LuxMed. · Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach PZU. · ZFŚS (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne). · Indywidualne lekcje j. angielskiego. · Owocowe wtorki. Więcej informacji pod numerem telefonu: 695 870 230 Pozdrawiamy, Zespół HR

Natal

To bardzo dobra firma dla ludzi, przesadą jest narzekać na coś!!

Nowy wpis

Nikola Nowy wpis

witam. jest teraz dostępna oferta dla inżyniera automatyka, w której nie piszą wprost o tym by doświadczenie było wymagane. Dodatkowo sama rekrutacja ma być prowadzona zdalnie. Czy może ktoś opisać swoja rozmowę?

Nowy wpis

@Nikola

Dzień dobry, Rekrutacja na stanowisko Inżyniera Automatyka została zakończona, prowadziliśmy rekrutację on-line poprzez łączenie się z kandydatami za pomocą aplikacji MS Teams. Wśród wymagań było m.in.: -Znajomość układów sterowania, -Umiejętność programowania w językach C lub Python, -Praktyczna umiejętność projektowania w systemie AutoCAD. Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska : -Spawacz-Ślusarz, -Operator wytaczarki, -Frezer, -Elektryk, -Ślusarz, -Serwisant maszyn górniczych (mechanik / elektryk), -Serwisant maszyn budowlanych (elektryk), -Projektant Elektryczny, -Technolog Produkcji Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: hr-communications-pl@global.komatsu Aktualne ogłoszenia znajdziesz na portalu OLX.pl lub PRACUJ.pl Pozdrawiamy, Zespół HR

Uzdrowiciel

Dobry. Pytanko. Ile można realnie zarobić na magazynie? I czy warto w ogóle aplikować? Ludziska dajcie znać.

Spawacz135

Czy jest możliwość pracy jako spawacz 135 na własnej działalności?Pozdrawiam

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Joy Global (Poland) Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista ds. księgowości?

Witam ,jestem umówiony na rozmowę stanowisko magazynier i jakie stawki są oferowane? Tak szczerze jak to wygląda nie chcę czytania bajek i niestworzonych rzeczy czy są tu aktualni pracownicy?

@Zainteresowany

po tylu dniach zero odzewu od kogokolwiek, ciekawe czemu? ile mniej więcej osób robi na magazynie? i jak sytuacja po rozmowie wygląda, masz od razu feedback albo dochodzi do oprowadzenia po miejscu pracy?

...
@Dominika

Sytuacja na magazynie, niestety niestandardowa - trzeba pracować... a z tego co plotka niesie po hali Zainteresowany był tak zainteresowany że z braku zainteresowania wpisem nie zainteresował się przyjściem na rozmowę o ile to ten sam zainteresowany ale to dla zainteresowanych.

@Zainteresowany

Hmm witam, jakie stawki na magazyniera?

@...

A jak duża jest ta hala? Ciekawa jestem przez ile konkretnie osób musi taka plotka przejść. Jak praca jest zorganizowana, macie chwile luzu, żeby normalnie sobie pogadać czy to raczej na przerwach się odbywa? Jest tylko jedna wyznaczona?

Prezesie ile jeszcze będziemy czekać na odpowiedź? Aż tak Pan gardzi pracownikami?

@Gość

A tak naprawdę o co było zadane to pytanie? i do tego czasu chyba była już odpowiedź więc nią też się podzielisz? poza tym w jaki sposób komunikujecie się z górą tutaj? chyba nie tylko przez forum...?

Dominika

Jeśli już o pracownikach mowa, to widzę, że szukają do was kierownika do działu zakupów. A ile tak właściwie osób pracuje teraz na dziale i czemu nikt nie awansował? Chyba, że tutaj zawsze wybiera się kogoś z zewnątrz? Nie ma awansu wewnętrznych?

Daria
@Dominika

Czy ktoś był na rozmowie na to stanowisko albo na specjalistę ds. łańcucha dostaw ? Jak to wygląda ?

@Daria

I co, byłaś ostatecznie? Ja ogłoszenia chyba już nie widzę, za to inspektora kontroli jakości szukają. Pytali na forum o benefity kiedyś ale bez odzewu a z tego co widzę jest ich nawet sporo wypisanych. Na każdym stanowisku przysługują te same? Są takie, które zależą od stażu pracy czy coś? Jakie kursy i szkolenia oferują?

Daria

Ktoś coś może powiedzieć na temat rozmów na stanowiska kierownika i specjalisty do działu zakupów ?

Praca

Nie warto aplikować do tej pseudo firmy niekompetencja w kadrach i u kierownictwa . Zwykle chamstwo i uważanie się za pępek świata.A ciekawe co na to powiedzą w głównej firmie kamatsu joyj

@Praca

A co mieliby w zasadzie tam powiedzieć na te słowa, jeśli dość lakonicznie zostało to przytoczone? I skoro już o nich wspominasz to jakie konkretnie mają wpływy na firmę? Co potencjalnie mogliby zmienić jeśli już?

Arek
@Praca

Czy możesz coś więcej powiedzieć o co chodzi?

Grzegorz

Jak długo czeka się na rozmowę kwalifikacyjną jako spawacz i czy pani z kadr ma zakaz odbierania telefonów dziękuję za merytoryczne odpowiedzi

Rob.D.

Jak pięknie pracodawca wymazał żetelne opinie pracowników z ostatnich dwóch lat. Opinią pracowników jak widać nie tylko steruje sie w Rosji. I tak wiadomo jak się tu pracuje.

@Rob.D.

Rozumiem, że atmosfera tutaj widocznie Ci nie odpowiada, ale co daje przytoczenie Rosji do tego wszystkiego? Myślisz, że da to większe wzburzenie w tym wszystkim?

@Dominika

Totalitaryzm kierownik HR. Najpierw musisz wypełnić anonimową ankietę a później pani kierownik HR zarządza akcję przesłuchania wszystkich biorących udział w ankiecie, tak żeby wytropić osoby które napisały prawdę ( setki straconych godzin na przesłuchania). Po tym wszystkim jest raport, że wszystko jest cacy, a złe ankiety lądują w koszu. Na końcu jest wiecznie zdziwiony Prezes. Może potrzebna jest anonimowa ankieta odnośnie pracy i współpracy z panią kierownik HR? Kto za?

Helena
@Gość

To słabo, że teoretycznie jest możliwość zgłoszenia problemu, a w rezultacje żadne działanie z tego nie wynika:/ a jak dokładnie wyglądają takie przesłuchania? Każdy indywidualnie rozmawia z panią kierownik czy jak?

Olek
@Gość

Niestety takie fakty. Co zrobić. Ktoś na to pozwala. Kto sprzedaje "jaką" informacje ten ma władzę. Stopień żenady do umiejętności. Były wieloletni pracownik może coś więcej powiedzieć w tym temacie.

Olek
@Gość

Odpowiadając na pytanie to nic nie da. Zostanie wszystko zamiecione pod dywaniki - jak zawsze.

@Olek

No ale chyba tak przez wieczność zamiatać się nie da, bo w końcu miejsce pod dywanikiem się skończy? :/ Czyli według Ciebie nie ma na to jakiegoś sposobu, żeby coś z tym zrobić?

O pracę w mieście Tychy nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Joy Global (Poland) Sp. z o.o.?

Edek

A co byś chciał dokladnie wiedzieć. ? Że firma szanuje pracowników, wszystkim steruje doświadczona kadra, wynagrodzenia są najwyższe w regionie, pracownicy zwracają się do siebie życzliwie, nie ma szemranych interesów. To jeżeli to chcesz usłyszeć to tak się pracuje.

@Edek

No to bardzo miło brzmi. A jak się odniesiesz do tego, co ktoś tu napisał o kierowniku HR, że wprowadza jakiś totalitaryzm i robi jakieś dziwne ankiety?

@Edek

Zgadzam się z Edek- źle się pracuje. Nie polecam

W sensie nie wiem czy opinia od Edek to był sarkazm czy nie ale nie polecam- pracuję i źle się pracuje.

Adrian

Czemu sądzisz że źle się pracuje? Co by było do poprawy w pierwszej kolejności Twoim zdaniem?

@Adrian

Pisanie negatywnych słów o pracodawcy jest karalne więc jedynie podtrzymam moje zdanie (bez wchodzenia w szczegóły) i napiszę, że źle się pracuje.

Dominika

A może jednak cokolwiek dopiszesz, żeby było wiadomo mniej więcej o co tak naprawdę chodzi?

Od tygodnia dzwonię do kadr i sekretariatu i nikt nie odbiera. Potrzebują spawaczy? Jakie warunki?

Może wiecie czy firma potrzebuje pracowników? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

@Piotr

spawacz, elektryk ,mechanik maszyn

Antoni
@ja

Jaka kasę oferują elektrykom? Kase trzeba wywalczyć na starcie, czy jest szansa na podwyżkę za jakiś czas?

kol

mhk2

Jestem byłym pracownikiem. Pracowałem jako serwisant i nie polecam. Pieniądze przyzwoite i da się zarobić, ale trzeba zapisywać się na weekendy bo bez tego do słabiutko... Premie są regularnie zaniżane mimo że obiecują 20 - 30% to moje nie przekraczały 10% (i żeby nie było wykonywałem moją pracę dobrze i sumiennie). Ogólnie finansowo mogę jednak polecić. Jeżeli chodzi o klimat to że względu na przełożonych bardzo kiepski... Wymuszają odbieranie telefon w środku nocy średnio 4* w tygodniu. Na moje stwierdzenie że przeszkadza to mojej partnerce i budzi dziecko usłyszałem "to zmień babę i pozbądź się dziecka! bo tu ku*** zawsze tak było i będzie". Tak więc praca dla kogoś kto "żyje żeby pracować" Jeżeli chodzi o inne działy niż serwis to serdecznie polecam, tam ludzie chodzą uśmiechnięci i zadowoleni.

@mhk2

Pracuję w branży górniczej 15 lat i zastanawim sie nad aplikowaniem na pracownika serwisu i coś mi tu nie pasuje. Praca w serwisie wymaga chyba dyspozycyjności a skoro premia była obniżana to chyba byłeś kiepski w tym co robiłeś. Możesz napisać coś więcej .....kasa to nie wszystko i nie chcę się męczyć z ludźmi.

Natal

To bardzo dobra firma dla ludzi, przesadą jest narzekać na coś!!

Lidia

@Krzysztof, ważna opinia dla osób chcących się zatrudnić w Joy Global (Poland) jednak wymaga uzasadnienia, żeby stała się wartościowym źródłem informacji o tym pracodawcy. Czy mógłbyś napisać na tym forum co wpływa na kształt Twojej opinii o tym pracodawcy?

Krzysztof

Jedna z lepszych firm. Polecam!

Lidia

Firma Joy Global (Poland) poszukuje aktualnie osoby na stanowiska elektryka. Pracodawca osobie zatrudnionej oferuje umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Czy ktoś z Was ma zamiar aplikować na to stanowisko? Zachęcam obecnych pracowników do przedstawienia aktualnej sytuacji wewnętrznej występującej w Joy Global (Poland).

Zostaw merytoryczną opinię o Joy Global (Poland) Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Joy Global (Poland) Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Joy Global (Poland) Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joy Global (Poland) Sp. z o.o.?

Joy Global (Poland) Sp. z o.o.