HP Cukiernia Hanna Piskorska

Opinie o HP Cukiernia Hanna Piskorska

Henryka

Polecam cukiernie maja pyszne torty. Mój synek dostał na urodziny najlepszy prezent w postaci przepięknie udekorowanego tortu ze swoją ulubiona postacią z bajki…. Jestem mega zadowolona i szczerze polecam cukiernie. Pracownicy jak widać na najwyższym poziomie bo tort smakował nawet mojej teściowej która jak zawsze twierdzi ze tylko ona robi najlepsze !!! A tu mała niespodzianka i delikatne rozczarowanie teściowej ;-) pozdrawiam wszystkich pracowników jesteście Najlepsi !!!

Natalia

Jestem pracownikiem cukierni Piskorska od blisko roku. Nie narzekam. Zarabiam więcej niż wielu moich rówieśników. W zakładzie pracy czuje się dobrze. Owszem - za darmo nikt mi nie da ale za sumienną pracę otrzymuję dobre wynagrodzenie. Nie mam problemu z otrzymaniem urlopu, czy wzięciem dnia wolnego kiedy potrzebuję. Z każdym idzie się dogadać, trzeba tylko chcieć. Praca bywa ciężka ale idąc do cukierni wiedziałam na co się piszę. Z własnego doświadczenia wiem, że z wypłacaniem wynagrodzenia na czas u niektórych pracodawców bywa różnie. Odkąd tu pracuje NIGDY nie było opóźnień z wypłatą. Nigdy nie ucięto mi premii. Jestem zadowolona i cieszę się, że firma się rozwija i otwiera kolejne sklepy, a ja mam stałą pracę z czym w tych czasach bywa ciężko.

Dusia Nowy wpis

Często zmieniają się tu osoby na etacie sprzedawcy, bo chciałabym aplikować w ciemno, ale jedyne co znalazłam to ofertę sprzed 5 lat i nic więcej? Co firma rozumie przez pozytywne nastawienie do pracy, wystarczą chęci? Ile teraz wynagrodzenia dają na tym stanowisku?

Nowy wpis

Zofia

3 raz w okresie 5 miesięcy kiedy kupiłam bułki ciabatty i brakuje soli w cieście ! Do tego zamiast pięknych spieczonych chrupiących bułeczek głównie są blade i gumowate Punkt - H.P. Cukiernia Hanna Piskorska osiedle Przyjaźni 125C ·Poznań

@Zofia

Witam, pieczywo (chleb i bułki) w naszych cukierniach pochodzi z piekarni Natura. Przekazujemy Pani uwagi do Natury. Dziękujemy za zgłoszenie. Pozdrawiam.

Zofia Nowy wpis
@HP Cukiernia Hanna Piskorska

Jednak za wypiek nie jest już odpowiedzialna piekarnia Natura - odnosząc się do tego że same bułki są blade nie chrupiące i gumowate

Nowy wpis

@Zofia

Owszem, ten temat został już przekazany do naszej analizy. Przypomnę tylko, że portal GoWork służy do opiniowania firmy w charakterze pracodawcy. W razie uwag odnośnie produktu prosimy o kontakt mailowy: biuro@cukiernia-piskorska.pl

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w HP Cukiernia Hanna Piskorska?

Maria

A dasz na to jakiś argument? Bo widzę ze jest dużo pozytywnych opinii więc ciekawi mnie czemu nie polecasz?

@Maria

Jest dużo pozytywnych opinii, bo te negatywne są usuwane na bieżąco ;)

Czy po rozmowie w HP Cukiernia Hanna Piskorska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Natalia

Znajomi przywieźli rogale z Cukierni h. Piskorskiej (ja mieszkam 30km od Mosiny). Jeszcze tak pysznych rogali nigdy nie jadłam. Może są duże (ja lubię małe) ale najważniejsze, że zrobione konkretnie. Warte Certyfikatu!!! Szczerze wszystkim polecam!

@Natalia

Serdecznie dziękujemy :)

Aktualność

Witam, wystawił Pan opinie firmie H.P. Cukiernia Hanna Piskorska. Nigdy nie był Pan naszym pracownikiem i wydaje nam się, że myli Pan firmy.

Czy w HP Cukiernia Hanna Piskorska możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Witam, zgodnie z regulaminem wynagradzania obowiązującym w firmie, pensja wypłacana jest raz w miesiącu do 10.

Aktualność
Kochani! Miło nam jest poinformować, że po raz kolejny zostaliśmy laureatem Orłów Cukiernictwa!

Plebiscyt ORŁY Cukiernictwa to zestawienie najlepiej ocenianych firm w branży, którego kapitułą oceniającą są sami klienci. Żadna z branych pod uwagę firm nie ma możliwości przygotowania do weryfikacji czy manipulowania wynikami. Tym bardziej jesteśmy dumni z naszego sukcesu, który zawdzięczamy tylko Wam i Waszej sympatii dziękujemy!
Henryka

Zofia

Polecam cukiernie!!! Pączki rewelacja najlepsze jakie jadłam!!! Poznań miasto doznań a te doznania, cukiernia Pani Hanny na pewno serwuje w postaci swoich najlepszych wyrobów które z całego serca polecam każdemu

Hiacynta

„Gorąco polecam wyrobi z cukierni Piskorska. Najlepsze rogale jakie jadłam, przepyszne torty i ciasta! Uśmiechnięty personel zawsze doradzi”

Paula

Jestem klientką tej cukierni od niedawna, ale zdążyłam już poznać jakość ich produktów. Wszystkie słodkości rewelacyjne, od ciastek przez kostki, po torty, a nawet tak dzisiaj potrzebne fit ciasta. Można tutaj zamówić pyszne i piękne torty na każdą okazję, cieszą smakiem i wyglądem zarówno dorosłych jak i dzieci. Obsługa również bez zastrzeżeń. Serdecznie polecam.

Magda

Bardzo lubię robić zakupy w cukierni na Dąbrowskiego w Poznania. Panie są przesympatyczne, zawsze uśmiechnięte chętnie poradzą i zainteresują jakimś smacznym produktem. Polecam serdecznie zajrzeć do tej lokalizacji, czego niestety nie mogę powiedzieć o Panich z Wichrowego Wzgórzal!

Cukiernia na ulicy Dąbrowskiego szczyci się bardzo dobrą jakością wypieków, odbieramy wiele pozytywnych opinii na temat obsługi, choćby ta od Pani Magdy. Nasi pracownicy dają z siebie wszystko, by zadowolić naszych klientów, a ich praca nie należy do łatwych.

Krzyś

Byłam Pracownikiem tej firmy przez wiele lat, musiałam się zwolnić z powodu przeprowadzki do innego miasta. Do DZISAJ wspominam te dobre czasy kiedy mogłam pracować u Pani Piskorskiej. Po latach pracy w innych firmach mogę powiedzieć że podejście właściciela do pracownika było pozytywne. Znam te osoby które wypisują nie prawdę . Trzeba zrozumieć filozofię każdego pracodawcę . Pracownicy opisujący te sytuacje zawsz próbowały kombinować . A jeżeli chodzi o wyjazd szefowej na Kubę czy to coś złego.

Marcia

Żeby dobrze zarabiać trzeba dać z siebie więcej niż pozostali pracownicy, Dobrze pracujesz to masz dobrze pod każdym względem.

Mysz

Oj pani czy Pan menager (tak szybko się zmieniacie, że ciężko nadążyć kto tym razem jest menagerem) czy razem z szefową myślicie, że ludzie tak chętnie zmieniają prace? Ludzie boją się zmiany, boją się uczyć nowych rzeczy, boją się, że pensja będzie jeszcze mniejsza a w robię pandemii chyha każdy rozumie o co chodzi. Zgrany team? ???? A przepraszam gdzie? Byłam na kilku sklepach i śmiało mogę powiedzieć, że tam gdzie dziewczyny pracują we dwie to nie ma zgrzytów, ale na ratajach i Crossie jest istna tragedia. Jedna drugą utopiłaby w łyżce wody, jak tylko jedna zarabia więcej niż poprzednia to dopiero są kłótnie i pisanie do szefowej. Sama to przechodziłam, więc proszę nie pisać, że praca jest super a team rewelacyjny bo to mijanie się z prawdą. (usunięte przez administratora) Jak pracownik doceniony to nie szuka innej pracy. Moje koleżanki pracują po 15 lat a nie po 5 i nikt nie chce stąd uciekać. Pracownik i pracodawca to naczynia połączone. Pracownik ma wykonywać zadania bo za to mu płacą, ale pracodawca musi doceniać pracownika, być pomocny a nie krzyczec, o wszystko mieć bezpodstawne pretensje i płacić najmniej jak można. (usunięte przez administratora)Ja tylko ostrzegam. Mam swoje lata, wiem co tam przeżyłam i nie polecam nikomu. Od paru lat mam święty spokój, pieniądze mam na wszystko a szef jest najlepszy pod słońcem.

@Mysz

Cieszymy się bardzo, że znalazła Pani odpowiednią pracę dla siebie i mamy nadzieję, że nie zmieni Pani zdania o nowym Szefie i współpracownikach jeśli nie sprostają Pani wymaganiom i nie będzie ich Pani oczerniać tak jak swojego byłego, wieloletniego pracodawce i swoich koleżanek co nie świadczy niestety zbyt dobrze o Pani.

Mycha
@HP Cukiernia Hanna Piskorska

Oczerniam? Szczerość to oczernianie kogoś? Niestety tak jest. Jest parę fajnych osób, ale reszta jest niestety mało wiarygodna, obgaduje, sieje zamęt a obgadywanie jest na porządku dziennym. To nie jest atmosfera w której dobrze się pracuje.(usunięte przez administratora)Wpisy się mnożą i występują od wielu lat. Może warto się trochę nad tym zastanowić a nie próbować ratować sytuację. Zdania na temat obecnego pracodawcy nie zmienię po tylu latach bo jest szczerym, fajnym facetem, który docenia pracownika. (usunięte przez administratora)Życzę miłego dnia i dużo cierpliwości w pracy bo menager zazwyczaj wytrzymuje ciśnienie do max. Pół roku.

Co jaki okres czasu w HP Cukiernia Hanna Piskorska można ubiegać się o podwyżkę?

Witam, jest to indywidualna kwestia każdego z pracowników, nie ma ram czasowych ubiegania się o podwyżkę.

Podwyżki? Coś takiego praktycznie nie istnienie. Pracowałam prawie 4 lata. Na L4 byłam może 3 razy. Byłam na każde zawołanie. braki kadrowe? Wtedy chodziłam nawet 14 dni bez dnia wolnego. Bardzo szybko pracuje i staram się być uśmiechnięta dla klienta. I co dostałam przez te prawie 4 lata? (usunięte przez administratora)zl podwyżki i to tylko dlatego, że chciałam złożyć wypowiedzenie. Osobiście znam dziewczyny pracujące już teraz prawie 5 lat i nadal zero podwyżek. Jedyną nadzieją na wyższe zarobki jest premia od sprzedaży, ale ona jest co miesiąc inna i byle powód jest dobry, żeby zapłacić jak najmniej. Nie liczcie również na dodatki jak np. zając lub mikołajki. Dostajesz (usunięte przez administratora)zl na wykorzystanie w cukierni. (usunięte przez administratora)Dlatego ucieklam z tej firmy i to była najlepsza decyzja. Straciłam tylko nerwy, zdrowie i czułam się tam jak najgorszy pracownik, mimo że dawalam z siebie na prawdę dużo.

Witam, podwyżki dla pracowników to kwestia indywidualna. Warto rozmawiać z pracodawcą przed napisaniem tak krzywdzącej opinii.

Podwyżki są kwestią indywidualną, zależą od wielu czynników między innymi od efektów pracy i uzyskanych wyników. Premie zależą również od obrotów, a na większe obroty ma również wpływ obsługa sklepów i indywidualna osiągnięcia pracownika. Warto śledzić sytuacje na rynku pracy.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w HP Cukiernia Hanna Piskorska. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

A jaka może być możliwość rozwoju w firmie gdzie albo jesteś na produkcji albo pracujesz w sklepie, gdzie nie ma różnych stanowisk albo w biurze? Tutaj stoisz w miejscu, czas ucieka a ty nadal jesteś zwykłym sprzedawcą. Jeżeli marzysz o rozwoju i karierze to na pewno nie tutaj.

Warto zaznaczyć, że H.P. cukiernia Hanna Piskorska nie jest korporacją. Jeśli przychodzisz do pracy z zawodem sprzedawca czy cukiernik to w takim zawodzie pracujesz. Owszem, jeśli aspirujesz do bycia kierownikiem sklepu/biura/zmiany to taka możliwość istnieje. Kierownicy sklepów, brygadziści są tego najlepszym przykładem. Jeśli poprosisz Szefową o szkolenia doskonalące Twoje umiejętności - taka możliwość również istnieje. Jeśli jako pracownik cukierni przejawiasz inicjatywę polepszenia czegoś/usprawnia - to również zostaniesz wysłuchany. System premiowy służy do wynagradzania pracowników, a premia uznaniowa jak sama nazwa wskazuje nie bierze się z niczego.

Mariusz

Rozumiem, że nie masz dobrych doświadczeń jeśli chodzi o zatrudnienie, ale obowiązuje ochrona danych osobowych i nie powinno się w komentarzu podawać nazwisk innych osób. Zamiany kadrowe także mogą mieć różną przyczynę, więc nie należy generalizować. Nie napisałeś nic o wysokości wynagrodzenia. Czy uważasz, że było zadowalające?

Były cukiernik

Zgadzam się z tą opinia w 100%

Zostaw merytoryczną opinię o HP Cukiernia Hanna Piskorska - Poznań

• Jak się pracuje w HP Cukiernia Hanna Piskorska?

Zobacz opinie na temat firmy HP Cukiernia Hanna Piskorska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HP Cukiernia Hanna Piskorska?

HP Cukiernia Hanna Piskorska