Opinie o Xmi Sp. z o.o. w Żnin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Xmi Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Xmi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xmi Sp. z o.o. w Żnin

V Nowy wpis

Atmosfera miła, pracownicy pomocni przy wdrożeniu, sam Szef również. ;) Sugerowałam się poprzednimi komentarzami, raczej niepotrzebnie. W momencie błędu jest zwrócona uwaga. Nie ma szkodliwej presji, każdy wie, jakie są jego obowiązki w firmie. Szef z mojej obserwacji wyrozumiały i ludzki. Zorientowany na cel i sympatyczny. Nie krzyczy ????

Hej, czy w firmie xmi Jakub Gramsa płacą za nadgodziny?

M&M's Nowy wpis

Oczywiście, że tak.

Gabriela Nowy wpis
@M&M's

Okej, czyli rozumiem, że firma xmi płaci za pracę w godzinach nadliczbowych, a nie oddaje ich np. w formie dni wolnych. A powiedz, często zdarzają się nadgodziny w pracy w tym miejscu? Są obowiązkowe czy dobrowolne?

M&M's Nowy wpis
@Gabriela

Nadgodziny są dobrowolne. I jeśli jest taka wola, to zamiast płacenia za nadgodziny, można wybrać dni wolne. Szef nie wilk, nie gryzie ;)

Faktycznie firma jest podana do sądu ?

M&M's
@Marcin

Pracuje tam kilka miesięcy i naprawdę w lepszej firmie nie pracowałam (a trochę ich było). A przez te wpisy o mało nie zrezygnowałam z podjęcia tam pracy. Szef wcale nie krzyczy. Jeśli ktoś zrobi coś źle to powie, a nie krzyczy. Jeśli ma sprawę w sądzie to na pewno nie wytoczoną przez pracowników (ani byłych, ani obecnych).

Patryk

Dzień dobry Państwu, jestem w tracie rozprawy sądowej z tym panem, jeżeli ktokolwiek również poszkodowany jak ja zechce wejść ze mną współpracę przeciwko temu panu proszę o kontakt : 783 791 895 można dzwonić cały dzień , albo oddzwonie.

@Patryk

Dokładniej postępowania sądowego*

Ciekawska
@Patryk

Rozmawiałam z p. Patrykiem i on nie pracował w firmie XMI. Był wykonawcą prac remontowych. Pytanie czy je dokończył albo zrobił rzetelnie... I kto komu tą sprawę założył? :D

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Xmi Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy KUCHARZ (KUCHNIA EUROPEJSKA)
HR Support
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R9
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca

Prawda! Niestety też dałem się nabrać. Szkoda nerwów.

olga

niestety pan tylko na początku bardzo miły, do czasu podpisania umowy ! krzyczy, wyzywa, grozi, niech was nie zwiedzie jego wygląd, dla kasy zrobi wszystko! w moim przypadku pozostaje isc do sądu....

Zostaw merytoryczną opinię o Xmi Sp. z o.o. - Żnin

• Jak się pracuje w Xmi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Xmi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Xmi Sp. z o.o.?

Xmi Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Szpitalna 8
    88-400 Żnin