Opinie o FLC Pharma Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie FLC Pharma Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w FLC Pharma Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLC Pharma Sp. z o.o. w Gdynia

Mia Nowy wpis

Jeśli podstawa lata temu według kogoś była taka ze ujdzie czy to oznacza ze minimalnej nie płacili? zastanawiam sie czy do teraz można powiedzieć ze doceniają ludzi i warto pracować

ZS Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie rok, zwolniłem się sam bo zaczęły się pojawiać problemy z terminowym wynagrodzeniem, atmosfera nie była zła podstawa 3000netto kia ceed ja dostałem nówkę, produkt niestety bardzo drogi ale z potencjałem. Firmę prowadzi Pan doktor który jest dobry w swoim fachu i tym powinien się zająć bo niestety ale o zarządzaniu firma pojęcia mu brak, ciagle tylko słyszeliśmy ze kolejny dyrektor znowu go (usunięte przez administratora) itp. Nie pracuje już tam dwa lata a smród związany z ta forma nadal sie ciągnie bo okazało sie ze prezesina nie odprowadzał składek do zusu, niedawno miałem przesłuchanie w tej sprawie a na liście bulo około 15 pracowników zarówno obecnych jak i byłych. Ogólnie nie polecam firma kogucik!

Spidi

Szczerze nie polecam, niskie zarobki i brak premii, trudny produkt ponieważ bardzo drogi. Wychodząc na przeciw szukałem sposobu by jednak podnieść sprzedaż co zostało zablokowane przez dyrektora(tak naprawdę RKS), który nigdy nie miał nic wspólnego z farmacją w całej swojej karierze. Omijajcie firmę szerokim krokiem. Byłem koordynatorem tylko na papierze, a tak naprawdę byłem zwykłym przedstawicielem farmaceutycznym. Pozdrawiam

zainteresowany
@Spidi

nikt tu nie pracuje? Jaka podstawa? Flota? Warunki? Premie? Jaka forma zatrudnienia?

Noname Nowy wpis
@zainteresowany

Pracuje. Podstawa ujdzie. Auto Kia. Umowa o pracę. Premie 0.

Zainteresowana Nowy wpis
@Noname

Jaką masz podstawę? dlaczego premii brak, nie masz nic zamówień ? A kia to jaka ;)?

Arek

Podpowiedzcie czy firma znajduje sie w Gdyni czy we Wrocławiu?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie FLC Pharma Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Leszno
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Olga

Czy tak dobrze pracuje się, że nikt od dawna nie pisze?

Zostaw merytoryczną opinię o FLC Pharma Sp. z o.o. - Gdynia

FLC Pharma Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Muchoborska 18
    54-424 Gdynia