Humanus Personalservice GmbH

Opinie o Humanus Personalservice GmbH

Janusz Górski

Jestem zadowolony, z wykształcenia jestem lakiernikiem i nie dość że można się dużo nauczyć to 2500 E to w PL lakiernik o takich pieniądzach to mało gdzie myśli.

@Janusz Górski

Zapomniałeś Dodać, że te 2500€ to żadne netto. Z tego Opłacasz zakwaterowanie ca.500-600€ , wyżywienie ca.400€, dojazdy ect. Więc ile NETTO Wkładasz do portfela na koniec m-ca? A może się Mylę? Bo z Mojej rozmowy z biurem wynika, że właśnie tak wygląda te 2500€ netto. Dlatego też nie Skorzystałem z ich oferty.

@Janusz Górski

A ile za pokój? Od razu widac, że to nie pisze pracownik tylko biuro. Pokoje są drogie, 500-600 euro.(usunięte przez administratora) Praca kompletnie niezgodna z tym co jest w umowie. I niech zgadnę, umowa jako pomocnik lakiernika?

Jakobs

Ja tam byłem krótko , bo mi nie odpowiadała praca i po prostu poszedłem do innej agencji. Dlaczego mam mieć gorzej , jak mogę mieć lepiej? Ocena w skali od 1-5 to według moich subiektywnych spostrzeżeń 4 czyli pozytywna .Można by pewne rzeczy udoskonalić , ale to bez większego znaczenia . Pozdrawiam

@Jakobs

Wszystko pięknie w ogłoszeniach - 2500€ netto. Tylko jakie to "netto" skoro za zakwaterowanie trzeba płacić z "tego netto". Czyli 2500€ - 600€ = 1900 €. No a gdzie utrzymanie? ca. 400 €/m-c.1900 € - 400 € = 1500 €. A gdzie auto - amortyzacja i paliwo? Bo samo to-to nie jeździ. Poza tym twierdzą, że oferują pracę w systemie stałym. Jaki to "stały" system, skoro wypisują na forum ci "bardzo" zadowoleni, że już 2-gi bądź 3-ci raz wyjeżdżają z HUMANUS? Coś tu chyba nie gra. Wygląda na to, że te "zadowolone" wpisy wpisują sami pracownicy HUMANUS - na co już kilka osób zwróciło uwagę.

@Marek

Dzień dobry Panie Marku, Opublikowane ogłoszenia mają charakter poglądowy i nie mają odzwierciedlenia w Pana wyliczeniach. Widocznie nie pracował Pan w naszej firmie. Nasi pracownicy potrafią zarobić o wiele więcej. Aby się o tym przekonać, warto wysłać do nas CV na adres: rekrutacja@humanus-personalservice.de życzymy Panu miłego dnia, Pozdrawiamy Humanus Team

@Humanus Personalservice GmbH

Chyba jak przerobia 220 godzin. Urlop płacą za 7 godzin, święta tez 7 godzin. Nie polecam. Za weekend diety nie dostajesz jak idziesz do pracy.

Han
@Jakobs

Napisz proszę, ile można realnie zarobić netto jako np. elektryk. Czy mogę wziąć ze sobą jeszcze jedna osobę - członek rodziny.

XPR
@Marek

Pewnie chlejesz i masz dwie lewe rece do roboty. Typowy Janusz

Gosiek

Czy ktoś pracował w koblenz na produkcji plastikowych opakowań?widziałam ofertę w Internecie, prosze o pinie

Sessu

Kumpel polecił, ale zobaczymy jak będzie na miejscu. Dam znać jak już będę.

Mechanik

Tragedia wypłacili mi po 40 euro za dzień

buty robocze za duże 2 nr.

Vikoz

Wyjazd mi pasował, planuję koło czerwca/lipca kolejny. Ogólnie wszystko zgodnie z tym na co się człowiek umawia.

Kamil
@Vikoz

Chyba się ktoś pomylił i powiedział prawdę choć raz. Przed wyjazdem dieta miała być 60-65e a wyszła połowa z tego przy czym za pracę w weekend dostajesz połowę diety

@Kamil

Ja za sobotę nie miałem wcale diety. Obiecują 2500 ale nie mówią, że z tego przynajmniej 500 na kwaterę.

@Jakub

Właśnie o tym m. inn. Pisałem. 500€ za nocleg to jakieś śmieszne minimum. A gdzie jeszcze jazda własnym autem - bo tylko z autem posiadają oferty. Jak policzyć to wszystko - łącznie z wyżywieniem, to zostanie marne..... może 1000€.(usunięte przez administratora)pracować na "obczyźnie".

@Marek

Podstawę wypłaty stanowi dieta, urlop czy święta (usunięte przez administratora)- nie robisz masz tylko niską stawkę godzinową. Żeby zarobić tak jak obiecują trzeba robić nadgodziny i to dużo.(usunięte przez administratora) Może kiedyś humanus się opłacał, teraz wystarczy porównać stawki innych agencji i zobaczyć, że tam zarobisz więcej. Ubrań nie dostałem, o wszystko trzeba się upominać. Agencja tylko patrzy jakby dać karę bo oni zawsze wierzą klientowi. Ja miałem pokój 6m2 i za to 500euro. Zwolniłem się i poszedłem bezpośrednio do porządnej niemieckiej firmy. Lepiej zatrudnić się bezpośrednio albo w typowo niemieckiej agencji. W humanusie rotacja pracowników biurowych jest ogromna więc też nie jest pięknie.

Miro88

Na ten moment wszystko jak to mówią niemcy gance - gal. Kasa na czas. Bardziej martwi mnie rozliczeie w 2023. Ktoś coś wie jak to ma być z tym poskim ładem ?

Danek
@Miro88

Normalnie będzie :D Tutaj robota pewna więc i z rozliczeniem nie ma problemu.

Julia
@Danek

No ale to nie chodzi o pewność roboty chyba tylko czy ten nowy ład jakiś chorych cyrków nie wprowadza przypadkiem odnośnie tego?

Jakobs
@Miro88

Trzeba będzie płacić podatek od zarobków brutto po przekroczeniu danego progu np. zarobisz 100000brutto to tą różnice , która się znajduje między progami trzeba będzie zapłacić.. a może będzie jeszcze inaczej bo polski rząd co chwile coś zmienia

Booker

U mnie Humanus się sprawdził. Mam za sobą dwa wyjazdy i jestem zadowolony. Z kasą ok, dobre warunki.

Witam. Wie ktoś może coś na temat pracy OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH ZAROBEK 2400 EURO. Piszą, że cały czas potrzebują chętnych na to stanowisko. Za takie pieniądze nikt nie chce na dłużej się zaczepić? Może ktoś napisze o co tu chodzi. Dziękuję

Jeżdżę regularnie z nimi i na ten moment wszystko jest tak jak być powinno. Nie było problemów z zakwaterowanie, atmosferą czy kasą. Zgodnie z tym co w ofercie i ustaleniach.

Łukasz

Jak oceniacie współpracę z Humanusem?

Damian
@Łukasz

Ja jestem zadowolony. Na ten moment żadnych problemów nie ma

olek
@Łukasz

dobrze, na razie mi pasuje, bo wszystko ogarnięte dobrze

Danek

jest ok

@Łukasz

Moim zdaniem najlepsza agencja!

Spoko agencja. Jadę drugi raz teraz i jestem pewny że znow wszystko będzie ok.

Jędrzejek

Dużym plusem jest bliskość do polski. W ciągu 3 godzin mogę być pod wrocławiem. Warunki oferowane przez agencje są dobre. Wiadomo człowieka boli, ale sam by tak dobrze płatnej pracy nie znalazł. Co więcej to tutaj mam pełne rozliczenie podatku, więc żadną papirologią sie nie przejmuję.

olek

jest ok

Damian

Wyjazd opłacalny, ludzie też w porządku. Robota konkretna więc człowiek może się dużo nauczyć.

Pablo

Żadnych problemów, zawsze pomocni. Zawsze interesują się co się dzieje. Zawsze można na nich liczyć

Lupoo
@Pablo

Zgadzam się, można liczyć na pomoc

Lupoo

Jak się chce to można... kasa naprawdę dobra ale trzeba się postarac

Maciek

Nie mam się do czego przyczepić bo agencja Humanus naprawdę daje radę!

Czy ktoś pracował na produkcji bezpiecznego szkła w okolicach Lipska? Jakie warunki pracy? Może ktoś się wybiera tam niedługo?

Bartek

Jakieś oferty dla spawaczy?

Hiper

Zapewniając dobrą robotę

Zostaw merytoryczną opinię o Humanus Personalservice GmbH - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Humanus Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Humanus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 533.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humanus Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 468, z czego 382 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Humanus Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w Humanus Personalservice GmbH napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Humanus Personalservice GmbH