Opinie o DFDS Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DFDS Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DFDS Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DFDS Polska Sp. z o.o. w Poznań

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w DFDS Polska Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 8 marca na Pracuj.pl.

Taniosc

Nie liczą się ludzie a zysk. Na gorze stołki tworzą się i mnożą, na dole ludzi traktują jak śmiecie , wymagają wiele, komunikacja korporacyjna na najniższym możliwym poziomie. Brak podwyżek ani nawet informacji o nich. Kłamstwa, manipulacje, (usunięte przez administratora). Brak kultury ludzi zarządzających z samej góry jest przerażająca. Środowisko mocno toksyczne. Taniość nie jakość to idea która przyświeca tej firmie. Uciekac szybko.!?

Juz Ponad 9 lat pracy w różnych SSC i nigdy nie spotkałam się na rozmowie rekrutacyjnej z pytaniem: "Jaka jest Pani sytuacja rodzinna?" Najwyraźniej to norma ze boja sie kobiet. dopiero jak się przypomniałam szanownej pani z HR to dostalam informacje o aplikacji. Trzy jeszcze bardziej szanowne panie na rozmowie, wybuchające bezczelnym śmiechem przy co drugiej mojej odpowiedzi na pytanie. Nie aplikuj do tej firmy! Atmosfera dramat

Śmietnikowy

Szukam dobrej korpo. Czy naprawde szefostwo u was wylicza koszt wody papieru i pradu? Ja rozumiem faktury zamowienia ale jak czlowiek sie zastanawia czy isc do wc w biurze bo to bedzie kowstowne to chore sie zaczyna podejscie. Moze naprawde tak kiedys sie awansowalo ale ja bym chcial sie czegos nauczyc a nie oszczedzac na takich sprawach

zaowala
@Śmietnikowy

w biurze jeszcze się nie spotkałam z styuacją jakoby wyliczano koszty papieru i prądu, może chodzi o magazyny, ale w każdym razie nawet jeżeli to słabo..

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy DFDS Polska Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Junior Accountant with English (SSC)? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
Taniej daj 800€

Dziwne zarzadzanie, Nie liczą się ludzie a zysk. Na gorze stołki tworzą się i mnożą, na dole ludzi traktują jak (usunięte przez administratora), wymagają wiele, komunikacja korporacyjna na najniższym możliwym poziomie. Brak podwyżek ani nawet informacji o nich. Kłamstwa, manipulacje, (usunięte przez administratora). Brak kultury ludzi zarządzających z samej góry jest przerażająca. Środowisko mocno toksyczne. Taniość nie jakość to idea która przyświeca tej firmie. Nie pracuj tu

Nikt nie pisze, jak się u Was przejawia skandynawska kultura pracy w praktyce codziennej :) Rozważam składanie CV na Team Leadera, ale jednak zastanawia mnie połączenie tej kultury ze specyfiką pracy w polskim otoczeniu. Co z tego zderzenia wynika, bo widzę np. po wpisie poprzedniczki, że 'equal' to chyba troszkę puste słowo tutaj?

Rekruterki

nigdy nie spotkalam sie na rozmowie rekrutacyjnej z pytaniem: "Jaka jest Pani sytuacja rodzinna?" napiszcie ze nie chcecie kobiet planujacych dzieci?! dopiero jak się przypomniałam szanownej pani z HR to dostalam informacje o swojej aplikacji. Trzy jeszcze bardziej szanowne panie na rozmowie, wybuchające bezczelnym śmiechem przy co drugiej mojej odpowiedzi na pytanie. Nie aplikuj do tej firmy!

Kandydatka

Cześć, czy ktoś może dać jak jest w zespole RtR intercompany? Jakie mniej więcej zarobki i zespół? Zastanawiam się po komentarzach czy po prostu ktoś nie ucieka z tego stanowiska:)

Love D365
@Kandydatka

Zespół jest mega spoko, jest luźna atmosfera. Każdy zawsze pomoże i z każdym się dogadasz. Zarobki juniora to ok 5,5kb, każde stanowisko wyżej to + ok. 1,5/2kb. Nikt nie ucieka. Intercompany przejmuje nowe spółki i procesy dlatego ciagle jest otwarta rekrutacja. :)

iza

nie jest źle, ale bardzo mało płacą

Kfc

Kfc vs dfds? Czy pracujac 260-360h w kfc moge zarobic 2x wiecej niz w dfds w Poznaniu? Naprawde tak slabo jest w dfds?????

30 dolarow dniowa

Przestrzegam studentow nie aplikujcie na juniorow i specialistow firma robi wyzysk kosztem Twoim na imprezy szefostwa nie aplikuj!!! Ucieeekaj

Zainteresowana

Czy ktoś może opisać stanowisko Master Data? Jaka atmosfera, jakie zarobki?

@MD member
@Zainteresowana

W MD jest akurat spoko i calkiem luzna atmosfera. Co do zarobkow, to ciezko mi powiedziec i porownac, bo nie wiem, jak jest u innych, ale jak przyjdziesz na juniora, to po roku spokojnie dostaniesz mida i podwyzke ok. tysiaka. Trzeba byc nieogarem, zeby tego nie dostac

Lubię MD
@@MD member

MD to najbardziej komunikatywny i pozytywny zespół . Dzielą się wiedza, mówią o wymaganiach i zawsze dostaję odpowiedź. Najlepszy zespół z jakim udało mi się pracować.

Kawa

Darmowa kawa w biurze co pół roku podwyżki zaczynałam od 3100 brutto dziś już ponad 7600

Kandydatka

Ponad 7 lat pracy w różnych SSC i nigdy nie spotkałam się na rozmowie rekrutacyjnej z pytaniem: "Jaka jest Pani sytuacja rodzinna?" Najwyraźniej to norma, może mają dobre układy w PIP... Szanowne panie na rozmowie, wybuchające bezczelnym śmiechem przy co drugiej mojej odpowiedzi na pytanie. Oczywiście zero odpowiedzi zwrotnej.

Koscielsk

Ile rolek papierowych zuzywa średnio pracownik? Czy sa takie dane prowadzone?

Ładujcie telefony

Ładujcie telefony w pracy ta multimilonowa korpo później daje ekstra kasiore na managerow a tak to będzie miala wyzsze rachunki

To wina leaderow

Ja znam tego nowego leadera z mars ssc polozyl firme na kolana kosztami teraz dfds przyszedl zajechac do 0. Jak dadza mu 900plus to będzie sie na studentach wyzywal

Pieniadzeeeeee

Wysokie zarobki 3-4 tys euro może wyciągnąć leader manager???

Jakie sa wymagnia do pracy?

Angielski
@Kandydat

Angielski b2 i znajomosc z leaderem lub jego znajomymi i masz robote. Jak cos potrafisz to omijaj to miejsce otc leader dostal 20k

Witek
@Angielski

Co Ty piszesz człowieku HR by tyle nie dały na start. Za takie pieniądze masz 4 lub 5 studentów do pracy u26

Upadek

Ta firma będzie miała spektakularny upadek na poznańskim rynku SSC. Wszyscy bardziej ogarnięci pracownicy odeszli/noszą się z zamiarem odejścia. Nie ma na nic pieniędzy. Słyszy się za to dużo o automatyzowaniu procesów po to by docelowo pracowali tu studenci/juniorzy, którym nie trzeba będzie dużo płacić. Szkoda, bo mógł to być fajny shared service. B

Zostaw merytoryczną opinię o DFDS Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w DFDS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DFDS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DFDS Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 6 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DFDS Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 541 ocen.
  • Roosevelta 18
    60-829 Poznań