NIP: 5751854076 REGON: 241162138

Adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 5, 42-700 Lubliniec

Opinie o Kancelaria Pionier Sp. z o.o.

Aktualność
Zajmujemy się prowadzeniem spraw o dochodzenie roszczeń zarówno w szkodach osobowych jak i majątkowych.

Nasza systematycznie zwiększająca się kadra składa się z specjalistów obsługujących szkody zarówno osobowe i majątkowe, profesjonalnie podchodzących do sprawy i stale podnoszących wiedzę i kwalifikacje z zagadnień prawa, jak również radców prawnych, adwokatów i rzeczoznawców, którzy wraz z opiekunami szkód starają się o całkowity komfort klienta przy prowadzeniu jego sprawy w każdym jego aspekcie.

Osoby pokrzywdzone i poszkodowane w wypadkach nierzadko wymagają wsparcia medycznego i finansowego, w związku z czym stale współpracujemy z odpowiednią kadrą medyczną i fundacjami, którzy otaczają opieką naszego klienta. Współdziałamy również z klinikami specjalizującymi się w nowoczesnej rehabilitacji oraz opiece nad powrotem klienta do zdrowia.

Empatia, którą się wykazujemy powoduje, iż do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i odpowiadamy na potrzeby klienta.

Jeszcze dziś skorzystaj z bezpłatnej porady
naszych ekspertów!

Wyślij do Nas wiadomość, skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to będzie możliwe.

Uzyskujemy świadczenia odszkodowawcze za wypadki
do 20 lat wstecz.
Grzegorz

Polecam

Henryk

Witam. Bez zbędnych pochwał. Moja rodzina jak i ja sam, jesteśmy obsługiwani przez firmę Pionier. Na obecnym etapie otrzymaliśmy z firmy ubezpieczeniowej część zadośćuczynienia. Jak do tej pory jesteśmy zadowoleni z formy współpracy. Czekamy na zadowalające rozstrzygnięcie roszczenia, które zapewne dzięki firmie Pionier, będzie miał finał w sądzie z korzyścią dla nas. Kontakt z kancelarią bardzo dobry. Wszelkie niejasności prawne wyjaśnione dogłębnie. Nie ma problemów związanych z finansami. Pieniążki z odszkodowania wpływają bezpośrednio na nasze konto. Nasze zobowiązania finansowe wynikające z umowy uiszczamy po otrzymaniu odszkodowania osobiście. Tak więc współpraca z firmą Pionier jest na wysokim poziomie i godna polecenia. Olszak

podbudowany

PIONIER - naprawdę jestem pod dużym wrażeniem; bez nacisków, wszystko spokojnie, bardzo taktownie - to o pierwszym kontakcie; potem rzeczowo, uczciwie, bardzo skutecznie; otrzymaliśmy naprawdę dobrą pomoc, wsparcie a finalnie odszkodowanie i zadość uczynienie po śmierci bliskiej osoby; polecam, szczerze polecam; pracują w ciszy ale efekty są świadectwem ich pełnego profesjonalizmu; tak to powinno wyglądać;

Zadowolony

PIONIER i wszystko jasne!!! Szczerze dziękuję !!! Ja potrzebowałem pomocy po wypadku Taty, poszkodowany po wypadku ze sprawcą który czuł się bezkarny bo miał znajomości, Wszystko jak należy, profesjonalnie, taktowanie, w stałym kontakcie, bardzo dobry kontakt, pomoc także w innych problemach prawnych które się akurat ma - bezpłatnie, wszelkie wypłaty wprost na moje konto, uczciwie, po prostu normalnie!! Polecam!! Tak powinno wyglądać prowadzenie spraw odszkodowawczych i o zadośćuczynienie!!

Wanda Z

Dziękuję całej kancelarii oraz Pani adwokat za prowadzenie mojej sprawy . Nie będę wymieniać z imion i nazwisk , bo nie wiem czy wolno , ale wyślę również list do kancelarii z imiennym podziękowaniem . Sama nie dała bym rady z tym wszystkim, a adwokat którego miałam na początku nie zrobił nic tylko musiałam zapłacić mu pieniądze . Mało brakowało , a z mojej niewinnej mamusi sprawca zrobił by winną ze swoim adwokatem. Mój adwokat stał jak ciele na pierwszej sprawie , dopiero pani adwokat z kancelarii pionier wiedziała co robić i jakich prawdziwych argumentów użyć, żeby prawda się obroniła. Dziękuje bardzo wszystkim ludziom z tej kancelarii

Lidka Nowy wpis

Witam. pokazała mi się w sieci oferta sprzed paru miesięcy dla doradcy ds. kredytów w obcej walucie. Czy taka forma zatrudnienia jest w Kancelarii teraz możliwa? wiem, że spełniam wskazane wymogi, zainteresowała mnie praca. Z czego wynika ten brak komentarzy od dwóch lat?

Do oszusta tj obiektywnklienta

Chyba klient typu " oszust" z kancelarii krzak! Mieliśmy z takimi doczynienia. Nie możecie przeżyć że jest kancelaria na rynku, która potrafi profesjonalnie prowadzić sprawy. Adwokaci tej kancelarii włączają się w sprawy karne, odszkodowawcze i o zadośćuczynienia. Są na wglądzie w akta, na policji, prokuraturze i w sądzie osobiście, a nie tylko listownie jak to robią inne pseudo kancelarie. Klienci nie podpisują aneksow o dodatkowych ukrytych kosztach - jak to bywa gdzie indziej. Jesteś jednym z tych,, oszustów,, skoro kłamiesz! Podaj się z imienia i nazwiska to bardzo chętnie kancelaria wytoczy ci proces ( a przecież nie powinieneś się bać skoro i tak nie ma prawników wg CIEBIE :))

Jan

Witam Cię obiektywni Kliencie. Powinieneś ujawnić swoją toższamoścć, aby Kancelaria mogła wytoczyć Ci sprawę za znieważenie. Ale oczywiście nie zrobisz tego. A dlaczego? Dlatego, że nie jesteś Klientem, tylko fimą konkurencyjną, która magłaby się wzorować na pracy osób, których zatrudnia Kancelaria Pionier. Jestem Klientem Kancelarii Pionier od 2017r. Ze wzgędu na opieszałość sądów , sprawa jeszcze nie zakończyła się (niestey, na to nie ma nikt wpływu). Na każdej rozprawie obecny jest adwokat, który reprezentuje moją rodzinę. Dlatego wiem, co sobą reprezentuje Kancelaria Pionier. Więc nie pisz czegos, co nie jest prawdą. Z pewnościa chciałbyś pracować w takiej Firmie, ale patrząc na Twój poziom inteligencji, zostałbyś zdyskwalifikowany. Podjąłem współpracę z tą Kancelaria, poniewaz dotknęła nie wielka tragedia. Straciłem żonę, a moje dzieci straciły matkę. Nikomu tego nie życzę. Ale jeśli ktokolwiek będzie potrzebował pomocy, to z podniesioną głową, każdemu polecę tylko tę Kancelarię. Bo wiem, ze nikt nie zawiedzie się. Więc nie krzywdź kogoś, kto na to nie zasługuje. Kiedys może los odwrócić sie przeciwko Tobie i sam będziesz w takiej potrzebie .

Obiektywny klient
@Jan

Gdzie w takim razie można znaleźć listę radców prawnych i adwokatów którzy są zatrudnieni w firmie Pionier ? Jeżeli tak jest że Pionier posiada swoich adwokatów, radców prawnych etc. nie powinien mieć problemu z wyszczególnieniem ich chociazby na swojej stronie internetowej prawda ??

Grzesiek

@Obiektywny klient

Powinni udostępnić.

Jan
@Obiektywny klient

Właśnie gdzie ich można sprawdzić

Zbyszek
@Janek

z jakiegoś miasteczka na śląsku.

Zbyszek
@Janek

Są z jakiegoś miasteczka na śląsku

r
@Do oszusta tj obiektywnklienta

i tu sie nie zgadzam, nie robią nic. własnie zrezygnowałem z ich usług. beznadizejna firma

jojo Nowy wpis
@r

i bardzo dobrze zrobileś !!!

yolo Nowy wpis
@r

ja bym z nimi nie podpisal - jest mnostwo firm ktote oferuja lepsze warunki wspolpracy a przede wszystkim nizsza prowizje ! Poszukajcie a znajdziecie napewno lepsza propozycje ! Fajnie jakby pieniadze z odszkodowania zostaly w kieszeni a nie w takiej firmie

ciekawski Nowy wpis
@yolo

skorą są lepsze, to kogo byś polecił Yolo ?

Olgierd

polecam

Bartek

Hej! Ilu agentów zatrudnia Pionier? Z całej Polski można dołączyć czy tylko śląśk?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kancelaria "PIONIER" Mazurek i Bal s.c.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Aktualność

Jeszcze dziś skorzystaj z bezpłatnej porady
naszych ekspertów!

Uzyskujemy świadczenia odszkodowawcze za wypadki
do 20 lat wstecz.
Grzegorz

Polecam

Iza

Kancelaria Pionier otwiera oczy na sprawy o których człowiek nawet nie pomyślał że są podstawą do roszczenia. Zgłosiłem się do Kancelarii w związku z utratą bliskiej mi osoby a w rozmowie z pracownikiem Kancelarii okazało się że mogę starać się o odszkodowanie w związku z innym zdarzenie do którego doszło 9 lat temu! Tacy doradcy to skarb i życzę każdemu aby takich na swojej drodze spotykali!

Karolina J. z Piły

Uległam wypadkowi w 2019 r. i moją sprawą zajęła się Kancelaria Pionier. I za to bardzo dziękuję, bo ilość rzeczy do załatwienia była ogromna. Pani z biura wszystkiego pilnowała i kontaktowała się ze mną na bieżąco w sprawie nowych dokumentów, faktur za leczenie oraz pozostałych kosztów o które mogłam się ubiegać. Ostatecznie otrzymałam odszkodowanie i zwrot kosztów, które poniosłam na leczenie. Bardzo polecam współprace z nimi!

Iwona

Szczerze polecam Kancelarię Pionier. Co prawda po raz pierwszy skorzystałam z usług tej Kancelarii ale nie zawiodłam się. Zaczynają od początku bardzo indywidualne podejście do klienta. Pracownicy wsłuchują się w Twoją historię, wykazują empatię. Wręcz miałam wrażenie otrzymałam wsparcie psychiczne emocjonalne po stracie bliskiej osoby. Następny krok to rzeczowe przedstawienie faktów bez ogródek co się należy a co nie. No i najważniejsze: szybkie załatwienie roszczenia z pozytywnym zakończeniem.

Hanna

Hej, fajnie, że są tutaj opinie zadowolonych klientów firmy, tylko szkoda, że z kolei pracownicy prawie nic nie piszą na temat tego, jak wygląda praca w tym miejscu. Mnie interesuje, jakie benefity oferuje firma Pionier. Współcześnie normą jest, że pracownikom oferuje się np. prywatną opiekę medyczną. Czy tutaj też tak jest?

To, że na mojej drodze stanęła właśnie ta kancelaria to prawdziwe szczęście! Dzięki nim mogłam zawalczyć o swoje pieniądze od ubezpieczyciela. Ich profesjonalizm pozwolił na bardzo szybką i sprawną sprawę. POLECAM!

Cesia 12

Witam, Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom za prowadzenie mojej sprawy dotyczacej pozaru.Kancelaria PIONIER jest profesjonalna, rzeczowa i uczciwa oraz bardzo skuteczna. Serdecznie polecam, jestem pod wrazeniem i dziekuje

Ola z Lublina

Oczywiście nie życzę nikomu aby z usług jakiejkolwiek kancelarii korzystać ale jeśli trzeba to tylko Kancelaria Pionier. Powtórzę moich przedmówców ale to słowo musi paść: pełen profesjonalizm i szybkie tępo działania. Dokładnie to czego oczekiwałam. Jestem wdzięczna kancelarii Pionier bo nie tylko pomogła mi w sprawie w której się zgłosiłam ale nakierowała mnie również na inne sposoby rozwiązania mojego roszczenia. Wysokość odszkodowania przerosła moje najśmielsze oczekiwania w związku z tym nie pozostaje mi nic innego jak szczerze polecić Kancelarię!

Alicja z Ostródy

Wraz z moją siostrą i bratem po śmierci mamy w wypadku dostaliśmy bardzo dużo ofert podpisania umowy. Można się w tym pogubić. Ostatecznie zaufaliśmy Kancelarii Pionier i nic złego nie mogę powiedzieć. Kancelaria pomogła w zgromadzeniu dokumentów a dodatkowo poniosła wszystkie koszty. My nie płaciliśmy nic dodatkowo nawet kiedy sprawa toczyła się w sądzie. Sprawa została dobrze poprowadzona i nie żałujemy podjętej decyzji o współpracy.

możesz powiedzieć coś więcej ? zastanawiam się nad podjęciem współpracy i nie wiem co o tym myśleć ?

Masz rację..najpierw pomyśl zanim podejmiesz decyzję. A cukierkowe opinie których tu nie brakuje nie odzwierciedlają prawdy .

Mariusz z Gorzowa

Wysłałem zapytanie czy moja sprawa nadaje się do uzyskania odszkodowania. Dostałem odpowiedź, że niestety firma nie zajmuje się takimi sprawami. Szkoda, ale poradzili również co w mojej sprawie dalej zrobić i gdzie się zgłosić. Za to bardzo dziękuję. Skorzystałem.

Kuba z Katowic

Początkowo współpraca poprawna, był przedstawiciel i podpisaliśmy umowę. Kontakt w sprawie był cały czas przez Panią z biura- załatwianie dokumentów. Nawet nie wiedziałem, że tyle jest potrzebne. Pani powiedziała gdzie trzeba iść i co załatwić. Ubezpieczyciel wypłacił śmieszne kwoty za śmierć ojca. Kancelaria negocjowała odszkodowanie i udało się uzyskać znacznie wyższe kwoty.

Zawiedzony

No cóż - nie myślałem że kiedykolwiek przyjdzie mi pisać taką opinię a już w szczególności opinie negatywną . moja przygoda z "kancelarią" to rozmowa z jednym ze współwłaścicieli w połowie listopada. Klasycznie -zaproszenie - rozmowa (face to face) , oczekiwanie na odpowiedź i w końcu jakże wyczekiwany z nadzieją telefon z zaproszeniem do współpracy. Ale żeby nie było już na początek za fajnie to informacja że "rozpoczynamy od stycznia". Ok- wytrzymam -w końcu mamy świetne czasy , ludzie opływają w luksusy .Dam radę - to tylko w końcu półtora miesiąca oczekiwania. Na początku stycznia brak kontaktu ze strony firmy więc telefon z mojej strony - i tu konsternacja jak jeszcze nigdy wcześniej- tak nie bardzo byśmy chyba jednak pana widzieli w naszej firmie .... my już kogoś tutaj w zasadzie mamy. Ale dobra spotkajmy się za kilka dni to coś może ustalimy. Ok. czekamy dalej. W połowie stycznia znów spotkanie - jakieś 100 km w jedną stronę . Tym razem grono trochę większe podczas rozmowy. Jakie ustalenia ? "No dobra to chce Pan z nami współpracować ?" No nie !!!!!! - moje telefony , moje kilometry na spotkanie to tak dla relaksu bo nie mam co robić . Ostatecznie miałem rozpocząć szkoleniem ( w następnym tygodniu od spotkania- a nie jak cały czas usiłuje mi się wmówić ze chodziło o początek lutego!!!!!) Tymczasem jeszcze na początku stycznia pojawiły się u mnie dwie oferty pracy ale w końcu lojalnie umówiony z przyszłym pracodawcą grzecznie odmówiłem ( o ja naiwny) . Od spotkania w połowie stycznia nadal brak kontaktu - jakiegokolwiek - zero telefonów zero odpowiedzi na maile itp. W końcu kilka dni temu kiedy straciłem juz wiarę i cierpliwość po kolejnej próbie kontaktu (smsem) oznajmiłem że rezygnuję z czekania - nie z pracy czy współpracy bo na takową już nie liczyłem ( kto by miał tyle cierpliwości) . Oczywiście zdaniem współwłaściciela winnym całego zamieszania jest kto ??? No oczywiście że nie ONI tylko ja. Mały człowieczek który chciał pracować , poświecić może kolejnych kilka lat jak uczciwie w poprzednich firmach. Czy padło jakieś "przepraszamy" że tyle czasu musiał Pan czekać , albo choćby jakaś najmniejsza informacja co się dzieje , nie mówiąc już o choćby symbolicznym zadośćuczynieniu za gotowość do pracy przez cały ten czas- absolutnie NIC !!!! Na szczęście na wszystkie wątpliwości mam dowody - smsy , maile , prośby o kontakt , prośby o odpowiedzi... Finalnie chyba dobrze się stało bo współpraca z tak niewiarygodnym pracodawcą pewnie i tak skończyłaby się bardzo szybko. I na szczęście na rynku są jeszcze firmy -nawet konkurencyjne- które otworzyły mi oczy na pewne sprawy związane z tym co przez te kilka miesięcy przeżyłem.

Zaciekawiony
@Zawiedzony

Nie zacząłeś współpracy a już narzekasz. Jest takie powiedzenie , że są ludzie którzy dosalają zupę przed spróbowaniem. Nie chciałbym współpracować z taką osobą która jest taka roszczeniowa. Widocznie nie było chemii między Tobą a pracodawcą i grzecznie Ci odpowiedział , że prawdopodobnie nastąpi jakąś współpraca ale nie wiadomo kiedy. Za co ktoś ma Ciebie przepraszać? że jesteś beznadziejnym kandydatem! Możesz sam założyć firmę, pozyskiwać klientów, opłacać wszystko i na końcu wypłacać sobie godziwą pensje. W czym problem? Nie ma tutaj ograniczeń.

@Zawiedzony

Niech sie Pan cieszy że tam nie wdepnal nawet na miesiąc. Stracony czas ,nerwy(usunięte przez administratora)..ktoś kto Panu pisze ze jest Pan roszczeniowy to wydal opinie o sobie i calej firmie.Najlepiej nic nie żądać, nie wtrącać bo po co Pan czy klient sie ma dowiedzieć ze już w przygotowaniu czeka ugoda..i nastepny i nastepny,zanim się klient nie rozmysli i rozwiąże.

Iks

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pracownik Call Center (Warszawa). Poza biurem istnieje możliwość pracy zdalnej - od czego jest to uzależnione? Rozmowy przychodzące czy wychodzące? Premia za wynik, czyli za co konkretnie? Na jaką pensję netto można liczyć w ramach umowy o pracę na pełen etat?

Iks
@Iks

Poproszę o odpowiedź pracodawcę.

Bartłomiej

Sprawa wygrana, pieniążki z wygranego odszkodowania bardzo szybko dostałam. Dobrze, że na mojej drodze pojawiła się Kancelaria Pionier. Polecam!!

Bartek

Odszkodowanie uzyskane dużo większe niż przepuszczałem. Szybka i sprawna wypłata. Pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam Kancelarie Pionier.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Pionier Sp. z o.o. - Lubliniec

• Jak się pracuje w Kancelaria Pionier Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Pionier Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.