THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG

Jeszcze nie udzielono odpowiedzi co do języka ale ja jak czytałem oferty to dobra znajomość niemieckiego była wpisana w rubryce „idealny pracownik THOR posiada”. Czyli to nie restrykcja jakaś? czy kandydat z językiem zawsze będzie miał pierwszeństwo przed tym bez niego?

Witamy, dziękujemy za wiadomość. Istotnie kandydat z dobra znajomoscia jezyka niemieckiego jest "idealny", ale czasami mozemy rowniez zatrudnic fachowca bez znajomosci jezyka, jesli pojawi sie taka opcja w danej brygadzie. Chętnie zatrudniamy duety monterów, gdzie jedna osoba musi się komunikować po niemiecku. Osoby z doświadczeniem, ale ze słabą znajomością języka również mogą do nas aplikować- wtedy staramy się znaleźć niemieckojęzycznego kolegę do pary. Pozdrawiamy, THOR

Dariusz

Witam, chciałbym zapytać czy jest możliwość zatrudnienia jako pomocnik przy montażu paneli

@Dariusz

Witamy, tak, jeśli zna Pan j. niemiecki- jest to warunek konieczny. Pozdrawiamy, THOR

Witamy, prosimy wyslac na adres: bewerbung@thormontagen.de

Witam,tak czytam te wasze odpowiedzi,i w żaden sposób ich nie ogarniam,raz piszecie że płacicie postojowe wynikające z waszej winy że pracownik nie ma pracy(logiczne że pojedzie do np.Polski,i tam bedzie czekał na prace,)a z drugiej że nie płacicie za to że ktoś z waszą umową nie ma pracy,spowodowanym waszym złym logistycznie organizowanej pracy,(„siedzenie w domu” oczywiście nie są płatne,),I jeszcze jedno w tym czasie kiedy pracownik jest w domu na oczekiwaniu o prace Wy zatrudniacie kolejnych pracowników,Nic tu z waszej strony logiki.Pozdrawiam

@Andrzej

Witamy Andrzej, dziękujemy za komentarz, ale niestety logicznie nie jesteśmy w stanie zrozumieć, z jakim zapytaniem zwraca się Pan do nas. Pracowników poszukujemy cały czas ze względu na ciągły rozwój i wiele nowych projektów, które obsługujemy. Jeśli ma Pan dodatkowe pytania zapraszamy najlepiej do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiamy, THOR

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG? Czy kandydat na stanowisko Elektryk Elektronik Elektromonter Niemcy powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Zbyszek

Jak to jest, że firma oferuje zarobki poniżej średnich z innych firm podobnego kalibru? Dla przykładu inna firma oferuje mi 18e brutto i 24e diety?

@Zbyszek

Witamy Zbyszek, dziękujemy za komentarz, aczkolwiek nie możemy się z nim zgodzić. Nasze stawki są uzależnione od wielu czynników i z pewnością nie należą do tych poniżej średniej. To inna firma oferująca Panu zatrudnienie proponuje bardzo niską dietę, przy 24 € i np. 10 godzinach pracy dziennie otrzyma Pan zaledwie 2,4 € diety za godzinę. Dlatego zdecydowanie zapraszamy do nas. Pozdrowienia od THOR

@THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG

W ogłoszeniu dla elektryka napisano, że dieta wynosi do 6€ netto na godzinę. Od czego zależna jest jej wysokość? I od czego zależna jest wysokość stawki godzinowej?

Cześć, a wyjaśnisz czemu? liczy się dla mnie solidny konkret, po wielu forach widzę, że ludzie często odradzają a czasami to właśnie bez podania jakiejś przyczyny. ja bym chciał wyjechać na ofertę moneta, fotowoltaikę ogarniam, wiec co jest przyczyna odradzania?

Po jakim średnio czasie taki pomocnik elektryka może już awansować? jest jeszcze dostępna taka oferta, w której piszą o 13/15 euro na godzinę, w opisie także wskazują na te cala niemiecka emeryturę po pięciu latach pracy, zastanawiam się przy tym jak to wygląda także od strony jakiegoś awansu, o ile stawka wzrośnie?

Witamy GK, nie określamy po jakim czasie pomocnik może stać się samodzielnym monterem, ponieważ to zależy wyłącznie od danego człowieka, od jego umiejętności i nastawienia do wykonywanej pracy. Doceniamy każdego naszego pracownika, niezależnie na jakim stanowisku pracuje. Pozdrawiamy, THOR

Master

Witam. Pracuje tu ktoś z okolic Szczecina? Nie znam prawie wcale niemieckiego a interesuje mnie ta oferta, chcialbym poznać coś nowego. Mogę pełnić funkcję pomocnika? Czyli dobrze rozumiem, że przez 3 tygodnie muszę wyrobić wieecej godzin aby pokryły mi ten tydzień wolny? Czy wynagrodzenie jest umowne o danej kwocie wypłacane co miesiąc? Pozdrawiam dobrych ludzi.

Cześć, ta oferta na Szczecin będzie jeszcze może dostępna? Niestety niczego nie widzę do Polski teraz, są na takim portalu oferty lecz na Niemcy już. Tutaj tez otrzymuje się jakąś służbówkę może? jeśli tak to jaką? W tamtych ofertach widziałem, że na zjazdy do kraju normalnie dają

Ksks

Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie wymagań o znajomość języka niemieckiego. Mój język niemiecki jest na bardzo słabym poziomie czy są szanse na zatrudnienie w firmie Thor? Z tego co wiem pracuje dużo naszych rodaków, moim atutem jest są za to duże umiejętności monterskie można powiedzieć w każdej branży, nowe rzeczy nigdy nie stanowią dla mnie problemów, duży zmysł do pracy manualnej oraz cierpliwość do wykonywanych zadań. Czy bez znajomości języka mam jakie kolwiek szanse??

@Ksks

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Najchętniej zatrudniamy duety monterów, gdzie jedna osoba zna j. niemiecki komunikatywnie. Bez znajomości języka również jest szansa, ale czas oczekiwania na zatrudnienie może się wtedy wydłużyć do czasu, aż znajdziemy wolna ekipę, gdzie możemy Pana dołączyć. Pozdrawiamy, THOR

Pracuje w tej firmie od ponad roku i nie ma na co narzekac. Otrzymujesz narzedzia, ciuchy i auto, ktorym mozesz wracac na koszt firmy do Polski. Jest to dla mnie najwiekszy plus i nie znam innej firmy niemieckiej , w ktorej mozesz ich autem i na ich koszt zjezdzac do domu. Kasa oczywiscie zawsze moze byc lepsza, ale jak sie sprawdzisz to mozesz liczyc na podwyzke. Z mojej strony polecam ta firme i sciagnalem tu juz dwoch kolegow do pracy.

@Marek

Dzień dobry Marek, dziękujemy za podzielenie się opinią! :) Życzymy wielu dalszych dobrych lat jako pracownik THOR! Pozdrawiamy Zespół THOR

Geny332

Sa firmy co dają auta i karty a zjazdy 10 na 4

Tom
@Marek

Z podwyżką jest różnie. Mi ją obiecano dać ale została wstrzymana najpierw na 1 miesiąc potem to przedłużono na kolejne 2 miesiące. Minęło prawie 1.5 roku a obiecanej podwyżki jak nie było tak nie ma. Jedynie ustawowa. Ale inne rzeczy się zgadzają.

@Tom

Dzień dobry Tom, dziękujemy za podzielenie się opinią. W kwestii przyznania podwyżki prosimy Cię o kontakt bezpośrednio z Twoim dysponentem. Życzymy wszystkiego dobrego Zespół THOR

Irena
@Tom

Co się stało że ta podwyżka tak się przesuwała w czasie, powiedzieli Ci jaki jest powód tego? Ciekawa jestem czy to była jakaś sprawa związana z Twoim sposobem pracy czy coś od Ciebie niezależnego?

Ali
@THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG

@Pracodawca pytanie odnośnie fotowoltaiki czy praca odbywa się tylko na dachach prywatnych/przemysłowych? I czy zajmujecie się też montażem na farmach?pozdrawiam

@Ali

Witamy ALI, dziękujemy za zapytanie. Praca odbywa się głównie u prywatnych klientów na terenie całych Niemiec. Pozdrawiamy, THOR

Opiniodawca

Firma na początku wydaje się być ok. Po późniejszym przyjrzeniu się z bliska to firma nie zapewnia do końca pracy pracownikom zmusza ich żeby poszli na L4 Bo nie zamierzają płacić postojowego z godnie z umową. Nadomiar tego jak tylko powiesz im prawdę w oczy zostaniesz zwolniony i zabiorą ci całą pensję i zostaniesz z niczym. Innymi słowy taka to firma THOR

@Opiniodawca

Szanowny Opiniodawco, nasza firma jest zdecydowanie ok- i na początku i po przyjrzeniu się z bliska. Zawsze staramy się zapewnić ciągłość kontraktów dzięki bardzo rozbudowanej sieci klientów i wieloletniej obecności na rynku. Nikogo nie możemy „zmusić” do skorzystania ze zwolnienia lekarskiego, gdyż o tym oczywiście decyduje tylko i wyłącznie lekarz. Ponadto zapewniamy, że nasza firma zdecydowanie ceni prawdę i nigdy nie była ona powodem zwolnienia. Postojowe wypłacamy, co mogą potwierdzić wieloletni pracownicy naszej firmy, wiec prosimy nie wprowadzać w błąd innych odbiorców. Pozdrawiamy, THOR

@THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG

Niestety nie godzę się z tym ze zapewniacie ciągłość pracy ponieważ wielu moich kolegów od kilku miesięcy czeka na możliwość wyjazdu do pracy i z tego co wiem nie pobierają postojowego a są na bezpłatnych urlopach . Zdziwiło mnie ze ciagle na stronach szukacie nowych ludzi do pracy jak Ci zatrudnieni siedzą w domu

Typek

Za dużo biorą dla siebie, co z tego że jest auto i zjazdy do domu. Każda firma teraz daje. O podwyżkę trzeba się prosić rok. Dostałem lepszą stawkę i warunki bezpośrednio a nie na wynajmie .Każdy dobry specjalista jak zostanie wypatrzony pójdzie dalej. Pozdrawiam kumatych

@Typek

A na jakim wynajmie lepsze warunki byś chciał, bo chyba nie łapię? Wyjaśnisz mi proszę? Co do tego roku stażu, to minimum bo sobie zasłużyć, tak? to po ile panowie zazwyczaj tu robią? Z rok to minimum będzie?

@Typek

Witamy Typek, dziękujemy za opinie, ale nie możemy się z nią zgodzić. Absolutnie nie każda firma oferuje- tak jak my- auto firmowe od początku zatrudnienia z kartą paliwową bez żadnych odliczeń z diety lub wynagrodzenia i całkowite pokrycie kosztów paliwa, w tym na zjazdy do Polski. Inne firmy udostępniają co prawda auta służbowe, ale często po przepracowanym jakimś czasie np. po 6 miesiącach okresu próbnego i co najważniejsze- wyłącznie na dojazdy do pracy i powrót na zakwaterowanie na terenie Niemiec. A jeżeli nawet zezwalają na podróże do Polski to zmniejszana jest wtedy dieta. Warto zwrócić na to uwagę przy wyborze nowego pracodawcy. Nasi monterzy oczywiście otrzymują podwyżki, a jest to uzależnione przede wszystkim od jakości wykonywanej pracy. Pozdrawiamy, THOR

Typek

Ponad drugie tyle z tego co dostajesz idzie dla nich bo jesteś wynajmowany dla firm które mają cały przetarg i nie mają ludzi ,czego nie rozumiesz? Miałem propozycję za lepszą stawkę i częstsze zjazdy to każdy by poszedł na moim miejscu. ROBISZ NA WYNAJMIE DLA INNYCH FIRM

@Typek

A to tak od razu można sobie cos ogarnąć już na miejscu tak jak napisałeś czy jednak trudno się przebić? Mnie jeszcze nigdy nigdzie nie było i właśnie potrzebuje jakiegoś startu. Czy w tym zakresie firma będzie sprawdzalna? Doświadczenia musze nabrać, to wiem na pewno

Typek

Jak znasz język i robotę, to duża szansa że będą chcieli wziąć w swoje szeregi. Zależy dla jakiej firmy. Thor to dobra firma na początek.

Jaka atmosfera panuje w firmie THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 29 października. Czy jest rotacja?

Witamy, zapraszamy do aplikowania i zapewniamy, że u nas panuje zdrowa atmosfera, pełna szacunku dla każdego pracownika, niezależnie od stanowiska. Rotacja występuje, jak w każdej firmie, natomiast cały czas prowadzimy nabór pracowników z uwagi na pozyskiwanie kolejnych projektów budowlanych. Pozdrowienia od THOR

Witam, uzasadni Pan swoje zdanie? Dotyczy to konkretnej lokalizacji może? widziałem, że elektryk jest teraz potrzebny i chyba będę aplikował. Proszę wiec o szczegóły, czego dotyczy opinia? czy jest podparta własnym doświadczeniem?

Thor odalanów

Czy pracując w waszej Firmie w Niemczech trzeba mieć tam zameldowanie

@Thor odalanów

Witamy, nie wymagamy meldunku w Niemczech ,aby móc pracować w naszej firmie. Pozdrawiamy, THOR

Luiza
@THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG

a czemu meldunek miałby być wymagany? Partner może pierwszy raz będzie się wybierał, jeszcze za dużo nie wiemy, jak na razie obserwujemy oferty oraz opinie. Czy miałby lepsze warunki po wspomnianym zameldowaniu? Jakie są jeszcze inne wymagania, których może się spodziewać?

@Luiza

Dzień dobry, warunki pracy nie zależą od meldunku w danym państwie, a od kwalifikacji i znajomości j. niemieckiego. Pozdrawiamy, THOR

@THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG

Mam na myśli te ofertę dla montera instalacji, która właśnie na Niemicy widnieje na takim portalu. u nas w kraju montował ze 3 lata już. Co do niemieckiego, B1 nie przekroczy. Szkolenie jeśli już to muszę zorganizować mu na własną rękę?

Witamy, dziękujemy za wiadomość. Znajomość j. niemieckiego na poziomie B1 jest wystarczająca, aby podjąć pracę w naszej firmie. Posiadamy własną akademię THOR w miejscowości Menteroda (Turyngia), gdzie organizujemy wszelkie szkolenia dla naszych pracowników. Zapraszamy do kontaktu i aplikowania. Pozdrawiamy, THOR

Czy te zjazdy do Polski są płatne, co tutaj wspomniane było? Bo nie wiem, czy oni płacą za to przysłowiowe siedzenie w domu czy nie. A chodzi mi ogólnie o ofertę na montera wentylacji, co teraz firma wstawiła, o ile w ogóle jest tam coś takiego. Jak to wygląda? Bo właśnie nie widzę, żeby to było wspomniane.

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Zjazdy do Polski czy tez „siedzenie w domu” oczywiście nie są płatne, natomiast pokrywamy całkowicie koszty paliwa na dojazdy do pracy i powroty do swojego miejsca zamieszkania np. w Polsce. Poszukujemy monterów instalacji budowlanych do pracy w całych Niemczech, w tym monterów wentylacji i klimatyzacji. Wszelkie informacje o aktualnych ofertach pracy można znaleźć na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy, THOR

Wojtek

Witam praca elegancka , wypłaty na czas i fajni ludzie . Jest jednak jeden minus tej firmy "baba" która szuka kwater powinna sama zamieszkać przez tydzień w TYM co nam wynajduje . Nie odpowiednią osobą na stanowisku !!!!!!!

@Wojtek

Witamy, dziękujemy za komentarz i docenienie naszych zalet. Jeśli chodzi o kwatery dla naszych pracowników to posiadamy osobny dział w firmie, który zajmuje się wyłącznie tym tematem. Oczywiście, nie jest możliwe, abyśmy wizytowali osobiście każdą kwaterę, niemniej zawsze jest możliwość zgłoszenia prośby o zmianę kwatery, jeśli występują jakiekolwiek problemy. Pozdrawiamy, THOR

Dokładnie tak...

Witamy, uprzejmie informujemy, że nie usuwamy żadnych komentarzy, ponieważ pomagają one coraz bardziej ulepszać nasza ofertę. Pozdrawiamy, THOR

W internecie znalazłem ofertę pracy na stanowisko Montera instalacji grzewczych. Firma informuje, że do Polski organizowane są regularne zjazdy. W takim razie, co ile i na jak długo jest się w ojczystym kraju? Nie pracuje się tutaj na zmiany, dacie w takim razie znać, w jakich godzinach? Tylko od poniedziałku do piątku? Pytam, bo poważnie myślę o wysłaniu swojej aplikacji .

Dzień dobry, jeśli chodzi o zjazdy, jest to kwestia indywidualna i w dużej mierze zależy od potrzeb danego projektu budowlanego. Jak często zjeżdza się do Polski, ustala Pan ze swoim dysponentem/dysponentką. Wielu naszych pracowników z Polski pracuje np. w trybie 3 tygodnie w pracy w Niemczech - zjazd - tydzień w Polsce. Praca jest na różnych placach budowy, w wymiarze godzin min. 40/tydzień + ewentualnie nadgodziny. Zdarza się również, że nasi pracownicy pracują dodatkowo w soboty. Pozdrawiamy Firma THOR

Zwolik1985

Czy praca w Thor jest tylko w grupach dwuosobowych?

@Zwolik1985

Dzień dobry, tak, mamy również takie zespoły. Pozdrawiamy, zespół THOR

Jan44

Dzień Dobry. Jak firma zapatruje się na samych pracowników? Na sposób bycia, zasady jakimi się kierują, rozsądek, samokontrolę itp? Czy zwyczajowo, po polsku - im bardziej krzyczy i jest agresywny to ma więcej do powiedzenia? Czy takie sprawy mają dla was znaczenie? Odpowiedzialność? Pytam ponieważ Polak za granicą bardzo często traci jakiekolwiek granice... i praca z takim kandydatem staje się udręką.

@Jan44

Dzień dobry Jan44, już na etapie rekrutacji - w naszych ogłoszeniach - podkreślamy, że idealny pracownik THOR, oprócz doświadczenia zawodowego i kwalifikacji, posiada umiejętność pracy w zespole, jest zorientowany na świadczenie wysokiej jakości usług i potrafi pracować z klientem. Przykładamy dużą wagę do tego jak pracownik współpracuje ze swoimi kolegami na budowie i czy wykazuje się odpowiedzialnością w miejscu pracy za siebie oraz osoby, które go otaczają, gdyż są to aspekty wpływające bezpośrednio na dobrą atmosferę w pracy, zadowolenie współpracowników oraz klienta i są niezbednę do długoletniej i owocnej współpracy. W żadnym wypadku nie godzimy się na agresję oraz obrażanie innych. Gdy pojawiają się sytuację konfliktowe, zawsze są one rozwiązywane na bieżąco z opiekunem (dsponentem). Pozdrawiamy, zespół THOR

JK rok w THOR
@THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG

Potwierdzam. Pracy mogą Cię w Akademii nauczyć -ale już wychować będzie trudniej. Ps. poprawcie tylko pracę dysponentów i będzie super.

Zostaw merytoryczną opinię o THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG - Odolanów

• Jak się pracuje w THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG