Oferta opublikowana21.08.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Narwicka 27, 80-557 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Spawanie stali nierdzewnej elektrodą, drutem twardym i proszkowym. Montaż torów kablowych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji. Pracodawca zapewnia: -umowę o pracę na pełen etat - możliwość pracy w Polsce i za granicą na ciekawych projektach budowy i remontu statków - stabilne zatrudnienie - praca przy ciekawych projektach - możliwość zdobycia cennego doświadczenia - ubezpieczenie grupowe - wyposażenie ochronne BH

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 21.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: doświadczenie 3-lata w branży stoczniowej. Umiejętność spawania stali nierdzewnej elektrodą, drutem twardym i proszkowym. Mile widziane uprawnienia spawalnicze 111/131/136. Umiejętność czytania rysunków technicznych. Umiejętność montażu torów kablowych (mile widziane roczne doświadczenie). Rzetelność i odpowiedzialność.

Pracodawca

Nazwa: "PRĄD" SERWIS ELEKTRYCZNY RYSZARD NOWAK

Adres: Narwicka 27, 80-557 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV