Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Graniczna 190, 54-530 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Czynności pomocnicze przy obsłudze lotniska. Ręczny załadunek/rozładunek samolotu z bagaży pasażerów (około 20 kg). Transport bagaży po płycie lotniska. System czasu pracy: eleastyczny grafik. Godziny pracy 6:00 - 6:00 Zakwaterowanie opłata za zakwaterowanie 750zł brutto/ miesięcznie Wymiar czasu pracy: 150-180h Umowa zlecenie. Oferta pracy tymczasowej. Kontakt z pracodawcą: 602142899 Oferta pracy dostępna w sali D, F, G, H, B

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: premia frekwencyjna 5 zł brutto/h - jeśli pracownik przepracuje pow. 150 h w miesiącu i ma 100% frekwencję do każdej przpracowanej godziny dostaje 5zł brutto więcej (wtedy kwota wynagrodzenia wzrasta do 32,70 zł brutto/h)

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 20.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy brak wymagań, prawo jazdy kat. B

Pracodawca

Nazwa: Trenkwalder&Partner Sp. z o.o.

Adres: Gałeckiego 14, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.