Opinie o Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski w Staszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski w Staszów

Jak szukali kogoś jako Kasjer/Sprzedawca to dawali prace na częśc etatu z kasą 1600 - 2400. Jakie są szanse na cały etat? Jest szansa na dostania pełnego wymiaru w przeciągu pół roku? I tym samym czy jest opcja na lepszą pensję niż podwojenie tych widełek z ogłoszenia?

Pracowałam w jednym z punktów w Warszawie. Sama praca nie jest strasznie ciężka, poza staniem cały czas, ale to wiadomo. Ale to jak zarządzają firmą jest naprawdę tragiczne... mnóstwo beznadziejnych decyzji, niezorganizowane kierownictwo, brak dobrej komunikacji. Wypłata jest albo równo 10-ego, nigdy wcześniej, a przez 3 ostatnie miesiące za każdym razem były parodniowe opóźnienia... Umowę zlecenie dostałam po 2,5 miesiącach pracy, zamiast po jednym, obecna kierowniczka mnie po prostu wtedy (usunięte przez administratora) ale już i tak nie pracuje w tej firmie. Jeśli chodzi o Warszawę, kierownictwo ma wywalone na niektóre punkty, magazyn i biuro też średnio ogarnięte, jak chcemy coś zamówić to trzeba się dodzwaniać przez dni-tygodnie zanim nam to wyślą. Na zleceniu stawka minimalna, na umowie o pracę jakieś 3k na rękę, ale nie wiem czy już proponują tą stawkę nowym pracownikom. O żadnych premiach czy awansach nie ma co nawet myśleć, nie słyszałam o niczym takim w punktach w Wwa, chociaż tak podają w ogłoszeniach pracy. Jedyna dobra rzecz wg mnie to ta stawka; nie jest to najgorsze miejsce pracy, ale nie wiem czy mogłabym je polecić tak naprawdę...

Łucja
@pracownik

No ja też właśnie po przeczytaniu tego sama nie wiem co myśleć. Może to wpływ braku premii właśnie? Bo tak jakby nic człowieka nie motywuje przecież

@skalski
@pracownik

Potwierdzam.Firma gdzie chaos, sprzeczne informacje to norma.Tam nikt nic nie wie.Ogolnie żenada.Pracodawca który nic nie wie o kodeksie pracy lub przepisach BHP,powinien w oborze pracować a nie pracować z ludźmi.Panie Skalski nie umie Pan rozmawiać z ludźmi.

Emila

A mnie interesuje taka kwestia, czy ogólnie jest możliwość na awans u nich na stanowisko kierownicze w danym punkcie? Czy obsadzają raczej osoby z zewnętrznych rekrutacji? Chcę spróbować aplikować na kasjera - sprzedawcę do ich punktu w Ostrowcu, ciekawi mnie jak wygląda tam atmosfera, jest duża rotacja? Na część etatu proponują 1600-2400 brutto, a poza tym jakiekolwiek benefity są?

@Emila

Pracowałam u Skalucha miesiąc czasu W Oc. Nie polecam wyzysk okropny i wymagania z kosmosu a płacona najniższa krajowa. Haaa jakby jeszcze była płacona już po 20 a wypłaty jak nie było tak nie ma. Nie polecam omijać szerokim łukiem !

Animowy

To prawda, dzwoniliśmy do szefa i miał totalnie gdzieś. Jego nie interesuje nic, Oraz to, ze ktoś ma do zapłaty mieszkanie czy rachunki. Powiedział również, że nawet nie wysyłał jeszcze. Albo trzeba zrobić jakikolwiek strajk, ponieważ pracując od praktycznie roku NA ZLECENIE to nie dostałam żadnej propozycji o normalna umowę. Pozdrawiam :) ps. 25 jest i brak pieniędzy.

Czy w Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Piekarnia/Cukiernia Skalski.
Niki

Panie Skalski, Może dotrze do Pana ta opinia tą drogą. W pańskich cukierniach na terenie Warszawy sprzedawane są mocno nieświeże ciasta i ciastka. Są one niejadalne! Jak będziecie utrzymywać taj niską jakość i tak (usunięte przez administratora) klientów długo się na tym rynku nie utrzymacie. Proszę cos z tym zrobić.

Łucja

A dasz znać czemu? :( Generalnie to zgadzasz się z tym co tu piszą czy masz jakieś swoje zadnie?

Czytając niektóre opinie jestem w totalnym szoku. Dopiero od niedawna przestałam pracować w tej firmie. Moja decyzja, bo dostałam ofertę pracy w biurze. Praca w tej firmie to była czysta przyjemność. Umowa zlecenie była, ale dosłownie przez pierwszy miesiąc. Później miałam umowę na 1/2 etatu z możliwością dopracowania do pełnego etatu. Jeśli ktoś uważa, że jest tam niskie wynagrodzenie to polecam iść do Biedronki ;) Co do pana Radka. Był także moim kierownikiem. Zgadza się, podnosił głos, ale w niektórych sytuacjach mu się po prostu nie dziwię. Był do naszej dyspozycji zarówno przed 6 rano jak i o 22. Nasz sklep jest otwarty od 7 do 21.30. Zawsze pomógł. Faktycznie, zdarzyło się, że odsyłał, by zadzwonić na inny sklep, żeby zapytać o coś, ale nie zawsze znał odpowiedź. Co do innych kierowników regionalnych. Uważam, że bardzo w porządku ludzie. Wynagrodzenie ok. Pozdrawiam wszystkich i polecam spróbować pracę w tej firmie. Co najważniejsze, ja pracowałam w Busku-Zdroju :D

Ona

Poszłam na szkolenie w Radomiu. Kierowniczka udaje że jest śmieszna i dowcipna ... myślę że to ona sprawia że od tak dawna jest szukany pracownik. Ludzie którzy szkolą powinni mieć klasę niestety pani Sylwii jej BRAK. Osobiście nie polecam

@Ona

Napiszesz coś więcej na temat tego szkolenia? Jak to wyglądało? Jestem też ciekawa dlaczego zarzucasz tej Pani brak klasy? Chciałam tam zanieść cv, ale jeszcze się zastanowię...

Ona2
@Ona

A ja osobiście polecam nie zgadzam się z opinią wyżej osoby tam pracujace są bardzo pozytywne życzliwe pomagają tam jest bez stresu nigdy nie spotkałam takich dziewczyn praca z nimi cos wspaniałego,aż człowiek z uśmiechem idzie do pracy i z niej wychodzi życzę wszystkim,aby spotkały w pracy tak równe kobitki . Pani która napisala taki negatywny komentarz musi mieć problem ze swoją osobą.

Ona

Umowa zlecenie a nie o pracę. Moim zdaniem to kołchoz...

@Ona

Może to zlecenie to tylko na początek, nie sądzisz?

Magda

Pracowalam pol roku w Kielcach, praca jak najbardziej w porządku, Pan Skalski i Pan Dyrektor bardzo mili. Niestety osoba z którą najwięcej ma się do czynienia - Pan kierownik Radek, jest arogancki, nieslowny, potrafi wmawiać rzeczy, których nie było, albo zwyczajnie klamie. Gdy czegoś się nie rozumialo, kazal dzownic do innych pracownic /punktów lub podnosił glos. Jesli Pan Radek jest kierownikiem w danym punkcie, to nie polecam tam pracować.

@Magda

Wierze w Twoje słowa, bo niestety pokrywają się z innymi opiniami. W takim razie jeśli szefostwo jest w porządku a głównym problemem jest kierownik to dlaczego go nie zmienią, skoro tyle osób się skarży i odchodzi z pracy? Wielka szkoda, myślę że trzeba zrobić z tym porządek.

Ola I.

Z wielką przyjemością pozwolę sobie opisać pracę w tej firmie nie w staszowie a w Kielcach. Pracodawca Pan Skalski bardzo sympatyczny i rzeczowy człowiek. Niestety jedyny minus to kierownik Radek. Nigdy nDyrektor Grzegorz również człowiek sympatyczny który stara sie rozwiązywać sprawe od początku do końca. ie spotkałam na swojej drodze takiego człowieka, jest arogancki w stosunku do pracownika. Na początku duzo obiecuje na koniec potrafi kłamać w żywe oczy aby nie stracić pracy. Zwolnienie pracownika przez tego kierownika wygląda tak ze karze pracownikom dzwonic i poinformowac daną osobę że nie ma pracy dla niej. Szczyt (usunięte przez administratora) i prostactwa. Jeśli ktoś się skłania nad pracą tam to jak najbardziej firma solidna ale trzeba od razu sprawdzać kto kieruje punktem. Dzwoniąc do niego odsyłał z kwitkiem na jędrzejów bo on nie potrafi pomóc.

Czy pracowała Pani w piekarni na Zagórskiej ?

@Kandydat

Tak na Zagorskiej

@Ola

A można wiedzieć dlaczego zrezygnowała Pani z pracy ? Pytam, bo ja rozważam ofertę pracy w tej cukierni i chciałabym poznać opinie.

@Kandydat

Ponieważ kierownik jest nie słowny źle traktuje pracowników wyzywa no z kims takim nie miałam doczynienia pracuje się za marne pieniądze poniżej 1000 dramat jest się od wszystkiego a kierownik i tak poniewiera pracowników

@Ola

Dziękuję za szczerą opinie. A można wiedzieć po ile godzin Pani pracowała, że wypłata była tak niska?

Ola

Popieram koleżankę bez pojęcia dobrze kasuje wpisy źle traktuje pracowników niech kogo spotka dostanie po japie Radek uważaj na siebie (usunięte przez administratora) ci się szykuje

@Ola

W której piekarni pani pracowała?

Grażyna

Skalski Cakes&Cafe szuka sprzedawców do Warszawy, Iłży, Sienna i Ostrowca Świętokrzyskiego. Ja w sprawie tych ofert pracy w Wa-wie w Reducie i na Targówku. Jesteście w stanie coś powiedzieć, na temat zarobków sprzedawcy? Praca na pełen etat, ponoć na uop. PS. Wyrazy współczucia pracownikom Piekarni Skalski z powodu straty Pani Dominiki.

Paula

Tort który został upieczony na roczek mojego syna był tak okropny! Że miałam ochotę się rozpłakać, zamawiając pokazałam jakiego chce, mało tego zostało wysłane zdjęcie, to co otrzymałam to totalna porażka było mi wstyd dajac go gościa! Do tego masa / bądź nie wiem co to było tak farbilo że nie można było domyc rąk, buzi i ubrań! Nie polecam tej piekarni!!! Track Staszów

Czy w Piekarni Skalski prowadzona jest rekrutacja na stanowisko piekarza? Jak wyglądają godziny pracy w tej firmie? I czy jest możliwość ewentualnych nadgodzin?

Jak wygląda aktualnie praca w Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski? Czy można w tej firmie uzyskać premie? Jeśli tak, to w jaki sposób?

Mik
@Marta

Obserwuje oferty pracy w Skalski , w tym okresie widzę że jest zapotrzebowanie i do piekarni i do sklepów , ciekawe czy to stabilne zatrudnienie czy na święta tylko. Jakie warunki również nie mam pojęcia

@Mik

Skoro obserwujesz ich oferty pracy to wnioskuje, że chcesz podjąć się w firmie pracy. Odpisałeś już miesiąc temu. Czy przez ten okres czasu dowiedziałeś się już czegoś więcej? A może już zdecydowałeś się na podjęcie się pracy w piekarni? Odpisz co i jak.

Mik

Proszę o informację na temat pracy w sklepie firmowym Skalski w Kielcach, bardzo będę wdzięczna jeśli ktoś się podzieli opinią

Mariusz

@xxxxx ale dlaczego z dnia na dzień jest coraz gorzej ? Powiedz coś więcej o sytuacji.

xxxxx

praca w tej piekarni z dnia na dzien jest coraz gorzej

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski - Staszów

• Jak się pracuje w Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Jana Kilińskiego 20L
    27-400 Staszów