Opinie o Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski w Staszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski w Staszów

Alka

Dopiero co tu przyszłam, bo pracy szukam od nowego roku a tutaj pisali cos o jakimś zamykaniu? Jesteście w ogóle na bieżąco, żeby mi opowiedzieć? Co ze wszystkimi pracownikami teraz?

@Laura

No o listopadzie nie ma wzmianki ,bo pracować za darmo nie będę ???? a wynagrodzenia dostałam 500 zł w styczniu . Śmiech na sali . Czy jest jakiś pozew zbiorowy przeciw firmie ?

Xxxxz

Pracowałam w firmie skalski do tej pory nie mam wpłaty za dwa miesiące pracy. Pani Monika jest super osobą miłą ciepłą i kochaną tylko wypłaty to jakaś masakra już ponad dwa tygodnie nie mam

@Renata

Widziałem ofertę z tamtego roku na Głębocką do kawiarni myślałem, że poczytam tu jakiś konkret odnośnie takiej pracy a wy o pozwach jakichś piszecie. Mimo wszystko teraz normalnie część załogi pracuje, tak? ciekaw byłem ile się zarabia docelowo skoro kiedyś było to do 4700 zł. to się tego jednak nie dowiem?

Małgosia Nowy wpis

To prawda co ktoś napisał jeszcze niedawno odnośnie zwijania się firmy z rynku? Na stronie piekarni co prawda nie widziałam teraz aktualnych ofert ale myślałam, że będą dodawane na zewnętrzny portal albo, że po prostu nie ma rotacji. to co się dzieje teraz z osobami, które jeszcze się zatrudniają?

Dominika Nowy wpis

Panie Skalski,przeczytałam informacje w wiadomościach handlowych że nie podołał Pan wyzwaniu w prowadzeniu firmy.Jest mi bardzo przykro ale w sumie to się nie dziwię.Chamstwo właściciela firmy do pracowników właśnie przyniosło efekty.cytuję Pana słowa ......xxxx nie wiesz jak załatwić, podnieś spódnicę ,pokaż kolanko .....i tak się załatwia sprawy .....

Olcia Nowy wpis

Cześć. wyjaśnicie mi ten wspomniany elastyczny grafik z oferty dla pracownika kawiarni? W samym opisie widzę, podkreślono jego taka formę oraz to, że pracuje się od 7:00 do 15:00. To gdzie w zasadzie można zachować elastyczność skoro to praca na pełen etat? chyba, że teraz można już być na połówce?

Piciu piciu Nowy wpis

Witam , nie polecam ów Skalskiego , niestety jest nie wypłacalny do tego arogancki i nic sobie nie robi z tego że ludzie mogą nie mieć na utrzymanie rodziny czy też regionalne opłaty . Proszę interesy tego pana omijać szerokim łukiem bo to do niczego dobrego nie prowadzi , chyba że ktoś lubi nerwy stracony czas a w ostateczności włóczenie się po sądach ... Pozdrawiam wszystkich za wyjątkiem pana Grzegorza S. Bo niedługo być może tak będzie przedstawiamy...

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Piekarnia/Cukiernia Skalski.
Leszno
Jadzia

Ja to właśnie się zaskoczyłam, bo gdy teraz sobie po Targówku pracy szukałam to pokazała mi się oferta dla pracownika kawiarni pod szyldem piekarni ale już rozumiem, że to rozwiniecie działalności. fakt faktem tam pisali ze są dwa typu umów do wyboru. można w ogóle dostać na start te o prace?

Ghzsd

To samo w Tarnobrzegu. Sklep przy Sienkiewicza 4 zamknięty z dnia na dzień jakieś 3 tygodnie temu. Nawet żadnej kartki na drzwiach nie ma o powodach.

AAA

myślałem ze poczytam sobie o pracy w kawiarni a wy tu o jakichś pozwach mi piszecie. Myślałem czy by nie pójść zobaczyć co się dzieje tam przy Ostrobramskiej, bo oferta do niej z kiedyś mi się pokazała ale skoro piszecie o jakichś problemach z kasa, to tam teraz cokolwiek działa?

Byłam pracownikiem w Firmie Piekarnia Skalski parę lat, za miesiąc październik do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenie, pomimo dużej ilości kontaktów z właścicielem nie otrzymałam żadnej informacji, kiedy pieniądze mogą wpłynąć na konto. Nie polecam.

Xyz

Witam chciałam wszystkich ostrzec przed pracą w tym (usunięte przez administratora).Pan Skalski nie wypłaca pracownikom pieniędzy od paru miesięcy a jak już raczy wypłacić to robi to na x rat po tysiąc złotych.Gdy próbuje się skontaktować z Panem Skalskim to śmieje się prosto w słuchawkę.Panie Skalski ma pan dzieci my również i za chwilę przez Pana nasze dzieci nie będą miały co jeść.

Klara

To zapytanie ostatnie o pozew nieco mnie zmartwiło, zwłaszcza ze chciałam się tylko zorientować jak tutaj w kawiarni płacą. Pracuje teraz w innej ale myślałam o przeniesieniu się. w ofercie nie pisali o tym wprost a w zeszłym roku ktoś wspominał o kwocie 4 700 zł, to aktualne czy może na spokojnie jest więcej?

Alka

@Alka

Nie polecam. Firma idzie na (usunięte przez administratora). Zamykaja się cały czas kolejne punkty . Najgorsze jest to ze pracujemy za darmo a i tak zostaniemy wykopani z dnia na dzień bez uprzedzenia .

Jak to za darmo? Całkiem maja problemy z wypłacalnością, czy na raty pracownik teraz dostaje wynagrodzenie? Nie ma zadnej perspektywy ze nie zamkną wszystkich punktów jednak?

Niestety ale to prawda. Pan Grzegorz przez telefon obiecuję poprawę której nie ma wręcz przeciwnie jest coraz gorzej. Do tej pory nie jesteśmy rozliczone za miesiąc grudzień a za kilka dni powinny wyjść wypłaty za styczeń, których tak naprawdę możemy już nie zobaczyć.

@al

Droga Pani , ja nie otrzymałam wypłaty za wrzesień nawet i październik

Zalega po kilka wypłat pracownikom

Laura
@@al

Na kolejne już Pani nie pracowała, skoro o listopadzie nie ma już wzmianki? Co w takiej sytuacji, gdy już w zasadzie się odeszło? Jaka jest gwarancja co do otrzymania zapłaty? Co ze składkami?

@Laura

Skalski nie wypłaca już od czterech miesięcy nie wypłaca wynagrodzenia pracownikom. Nie odbiera telefonu, a jeśli odbierze, to śmieje się. Człowiek (usunięte przez administratora) pracowników, sprawy powoli zaczynają iść do sądu. Pora by zajął się tym wymiar prawa.

Czy w Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Xxxxxz

Jeśli usłyszycie o ofercie pracy w piekarni Skalski lub innej pracy gdzie szefem jest Grzegorz Skalski omijajcie to miejsce z daleka . Ostatnimi czasy w sklepie w Radomiu dziewczyny z dnia na dzień jeszcze w dodatku przez przypadek dowiedziały się że sklep powinien już być zamknięty i w taki sposób przed świętami zostały bez pracy . Tragedia , zero kontaktu pensje nie wypłacane na czas niektórzy czekają na pensje już prawie 3 miesiące . Szef ma pełno długów u wszystkich i wszędzie omijajcie wszystko co prowadzi ten gościu. A w dodatku dodam że sklep w Radomiu jest w taki sposób zamykany z dnia na dzień bez żadnej informacji nie pierwszy raz w Polsce. Zdecydowanie odradzam

@Xxxxxz

Zgadza się. Pan Skalski nie odbiera telefonu, zostawił ludzi bez środków do życia, a jeśli raczy odebrać to śmieje się głupio i każe czekać cierpliwie. Według niego 2 miesiące zaległych wypłat to nic.

Hela

Dalej nie ma tego kontaktu o którym wspominali w kontekście tego zamknięcia? Cos teraz dosłownie niedawno o tym pisali, ta sytuacja będzie dopiero z czasem wyjaśniana? Tutaj jest jednak jeszcze więcej sklepów? Co z pozostałymi?

kasia

uciekajcie od tej firmy jak najdalej, zamknął nas z dnia na dzień , bez pieniędzy i pracy na święta;)

Seba

Przestrzegam przed pracą dla piekarni Skalski, pracodawca nie płaci pensji zaległości już ponad miesiąc i gość nie odbiera telefonów,pracownice w Radomiu dowiedziały się od kierowniczki galeri że lokal powinien być już dzisiaj zamknięty bo są duże zaległości za czynsz i od jutra zostają bez pracy i pensji, Masakra

No cóż, od czego tu zacząć? Kilka lat temu firma dobrze prosperowała, wypłaty były na czas, pensje w same w sobie też były niezłe, do jakiegoś czasu. Od kilkunastu miesięcy firma nie opłacała składek ZUS a i teraz nie są wypłacane na czas pensje. Pan Skalski nie odbiera telefonu, nie odpisuje na SMS kiedy raczy to wszystko uregulować

Poważnie od kilku miesięcy tak jest? wole się upewnić bo tu w opiniach ludzie za pracą się oglądali i myślałem ze nabory są normalnie prowadzone. Tylko po co by szukali skoro nie byłoby jak zapłacić? Wiecie w ogóle skąd ludzie braki te oferty? ja aktualnych nie widzę

Tak już od bardzo dawna pracownicy dostawali wypłaty z tygodniowym a nawet dwutygodniowym opóźnieniem. Ale największym szokiem było to, że składki ZUS nie były płacone od blisko dwóch lat.

Z tym ZUSem to całkiem poważnie piszesz, że 2 lata? I co w takiej sytuacji tak w ogóle? mnie to nigdy nie dotknęło, wiec ciekawi mnie jak to teraz rozwiązać? I tak na marginesie to jak maja teraz aktualnie zatrudnione osoby? teraz już to jest poogarniane jakoś?

Xxxxz

Kaśka
@Xxxxz

No i co z tą kasą, bo ciekawa jestem? Widziałam, że też w poprzednich opiniach ktoś o tym pisał. Jak z kontaktem to wygląda? o ile faktycznie są zaległości to jak sam Pracodawca się do tego odnosi? Macie wyznaczone terminy, do których max uda się to uregulować? I co tak w ogóle z aktualnymi pracownikami? normalnie praca idzie do przodu?

kaja7381
@Kaśka

wypłaty to istna porażka, dają kiedy chcą

PracownikL
@kaja7381

Nie polecam tego pracodawcy. Punkt został zamknięty z dnia na dzień bez wcześniejszego poinformowania pracowników. Zostaliśmy bez pracy z dnia na dzień. Osoby z umowy zlecenie, które na umowie mają jasno napisane, że wypłata za przepracowany miesiąc zostanie wypłacona do 20-stego dnia miesiąca nadal czekają na pieniądze. Dziś jest 2 październik, a wypłaty nie ma. Jak można tak traktować ludzi ? Jeżeli w przeciągu 2 dni nie dostaniemy pieniędzy, zmuszeni będziemy zgłosić tą sprawę do odpowiednich organów. Kierownicy, biuro, księgowość - nikt nie potrafi udzielić informacji, kiedy dostaniemy pieniądze, a następnie nie odbierają telefonów. To jest jakiś żart. Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą w tej firmie, uprzedzam - nie warto. Ludzie mają kredyty i inne zobowiązania pieniężne, a przez takie sytuację problemy tylko rosną. Ciekawy jestem, jak wypłacą pieniądze osobom, które na umowie o prace, biorą wypłatę 10-tego, skoro zlecenie nie dostało nadal pieniędzy, a terminy się zbliżają. Byłoby można rozwodzić się jeszcze na inne tematy związane z tym miejscem pracy, a nawet napisać książkę - jak doprowadzić firmę do upadku. Życzę powodzenia w prowadzeniu firmy - o ile można tak jeszcze nazwać tą "działalność".

Gggg
@Xxxxz

Tez nie mam wypłaty i ponoć nie opłacał zusu, ja będę mu robić sprawę

Renata
@PracownikL

Ja też nie mam wypłaty za sierpień i chętnie się dołączę do pozwu.

@Renata

Anetka

Widziałam, że dają 1600 - 2400 zł miesięcznie na częsci etatu dla pracownika na stanowisku Kasjer/Sprzedawca. I zastanawia mnie, że szukają kogoś właśnie na częśc etatu. A jest możliwość dostania całego etatu po jakimś okresie wdrożenia? I jak ewentualnie dostaje się cały etat to ta kasa rośnie 2 razy, czy inaczej liczą pensję wtedy?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski - Staszów

• Jak się pracuje w Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia Skalski Grzegorz Skalski
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Jana Kilińskiego 20L
    27-400 Staszów