Opinie o Blue Investment Group w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Blue Investment Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Blue Investment Group o rekrutacji.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Investment Group w Warszawa

Dorota

Rozumiem, że mogłeś mieć przykre doświadczenia związane z firmą Blue Investment Group. Jednak wypowiadając się na forum musimy pamiętać, że obowiązują nas zasady spisane w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin Jest w nim zapisane, że między innymi nie można obrażać innych.

Tomasz

Przepraszam bardzo ale na czym opierasz swoją opinie? Na doświadczeniach z firmą (nie dostałeś odsetek? nie wykupili od Ciebie obligacji?) czy na przeczytaniu kilkunastu komentarzy i odpowiedzi na nie? Ja współpracuje z firmą od 2016 roku i jestem więcej niż zadowolony. Po wykupieniu ode mnie przez firmę pierwszych 1,5 rocznych obligacji nabyłem kolejne, 36 miesięczne i również otrzymuje regularnie odsetki. Dodatkowo, co rzadkie otrzymuje od firmy upominki świąteczne (drobiazg, a miły i cieszy). Zdania ewidentnie bez ładu i składu skonstruowane tak aby zaszkodzić wizerunkowi firmy nie dając przy tym możliwości oskarżenia o zniesławienie i pomówienia niezgodne z prawdą. Przepraszam, że tak się rozpisałem ale nie jestem zbyt częstym gościem na forach internetowych aczkolwiek w tym miesiącu również nabyłem od firmy obligacje i przypadkowo trafiłem na tą opinie wyssaną z palca, więc postanowiłem wziąć firmę w obronę i zachować się wobec nich tak jak oni zachowują się wobec mnie od przeszło dwóch lat. Jeżeli straciłeś swoje pieniądze w głośnej ostatnio aferze z firmą, której nazwy nie będę przytaczał to proszę bardzo wylewaj swoje żale na forach, które opisują bezpośrednio firmę "GB" lub powiązany z nim bank "IB", a nie próbujesz walczyć z wszystkimi instytucjami finansowymi, o których nawet nie masz pojęcia, a które działają uczciwie. Ja osobiście jak najbardziej polecam firmę Blue Investment Group. Pozdrawiam, TM.

Dorota

@Dominik Jankowski, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Blue Investment Group. Czy możesz w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoją opinię na ten temat? Uzasadnij swoją wypowiedź, ponieważ na chwile obecną Twoja opinia jest bardzo ogólna nie poparta żadnymi argumentami. Zachęcam do bardziej szczegółowej opinii, która będzie pomocna dla osób poszukujących informacji na temat pracy w firmie Blue Investment Group.

Dorota

@pass, co mógłbyś napisać o atmosferze pracy w firmie Blue Investment Group? Rozumiem, że zarobki, które podałeś są za przepracowany miesiąc? Czemu uważasz, że są one "słabe"? @Pytaj się dalej, mógłbyś nam napisać jak wygląda proces rekrutacyjny do pracy w firmie Blue Investment Group? Na jakie cechy zwraca w szczególności uwagę pracodawca spośród potencjalnych pracowników?

Dominik Jankowski
@Dorota

Solidna firma, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Poważnie traktują pracowników i klientów. Jasne reguły, przejrzyste i klarowne. Można u nich dobrze zarobić.

pass

5000pln plus premia troche słabo pozdro dla bota

@pass

5000 zł brutto z tego co pamiętam to była podstawa za 2 miesiące a nie za 1...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Blue Investment Group? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Dorota

@anonymous, pozytywnie odbierasz Blue Investment Group jako pracodawcę. Czy możesz dokładnie przedstawić czynniki, które wpływają na poziom Twojego zadowolenia wynikającego z pracy w tej firmie? Jak prezentuje się ewentualny system premiowy i pakiet benefitów?

ja pracuje juz 8 miesiac i jest wszystko git. prowizje dobre! klienci dostaja odsetki regularnie zgodnie z umowa. sa zadowoleni i to bardzo. slyszalem , ze zatrudnili bannde (usunięte przez administratora) do dzwonienia , ale szybko sie jej pozbyli . nic dziwnego ludzie po liceum przyjda i pier*** do tych klientow niewiadomo o czym co moglo postawic w nieprofesjonalnym swietle firme. ja dostaje wszystko tak jak sie umowilem z nimi i jest ok. zgaduje , ze pracownicy ktorzy nie dostali prowizji robili tak zwana pajacerke wiec sie nie dziwie bo ja tez bym grosza nawet nie dal za taki shit :)

@anonymous

Ojej... To jednak nie sami prezesi sprzedają? Pan Bartek podobno taki dobry jest... 8 miesięcy i pewnie zlecenie? Potrafisz ocenić jaka jest rotacja? Jakie są zarobki? Czy są umowy o pracę? Czy jest możliwy jakikolwiek awans? Zatrudnili jakiegoś rekrutera czy sami udają że umieją prowadzić rekrutacje?

Mick jagger

Zwolnilem się z pracy u nich . Nie wyplacają pensji od 4 miesięcy. Atmosfera dno Wlascicel malolat wyzywa pracowników , zero szacunku. Oferta firmy to naciągane na bardzo ryzykowne produkty .

Kama
@Mick jagger

widac , ze masz bol (usunięte przez administratora) :) bo ja pracuje i jak robie wyniki to nie ma sie o co czepiac, a klienci ktorzy wplacaja nigdy nie bylo problemu z odsetkami . nigdy nie bylo zadnego naciagania od 2 lat z nimi wspolpracuje. Bylo sie starac i regularnie chodzic do pracy :)

Słyszałem, że Blue Investment Group ma opinię dobrego pracodawcy. Konkurencja niech się tak nie wysila!!!

rabarbar

Czy powyższe opinie sa o tej firmie http://www.big.biz.pl/ ??

@rabarbar

Tak.

gordson

Pracuję od kilku tygodni. Jak dla mnie działają profesjonalnie. Podoba mi się to, że proponuję ludziom produkt, na którym faktycznie zarabiają - nie jest trudno klientów przekonać. Firma od wewnątrz wygląda w porządku, jestem po pierwszej wypłacie. Tak z rozmów wynika, że ludzie są zadowoleni. Napiszę więcej za kilka miesięcy.

Omega

Totalnie nie profesjonalni , wulgarni wobec klientów , działają na zasadzie sprzedać i mieć w d... Rozmawiamy oczywiście o firmie z domaniewskiej . Pracowników traktują z pogardą Unikać jak ognia !

Łukasz

Nie pracowałem dla nich, ale dzwonią do mnie zawracając (usunięte przez administratora) ebym coś od nich kupił. Pozyskali mój numer nielegalnie, a jesli firma działa w ten sposób to nie ma co zawracać sobie nią głowy

Pytaj się dalej

Tam się nie tworzą nowe zespoły raczej, więc, przepraszam za pytanie, ale "czego" liderem chciałbyś zostać?

Pytaj się dalej

Banda oszołomów po liceum. Call center przez telefon komórkowy. Osoby na stanowiskach liderskich kompletnie nie nadające się do pracy z ludźmi. Mógłbym mnożyć te negatywy, ale właściwie to szkoda czasu... Nie ma takiego stanowiska jak Account Manager w tej firmie. Jest konsultant telefoniczny.

Morfeusz
@Pytaj się dalej

Kogo przyjmują na stanowiska liderskie? Czy osoby z doświadczeniem?

Zaaal

Pozytywne opinie pisane przez kadre prezesow... He i ta propo pracy w opinni.. Zal. Brak szacunku do pracownika i zero pozytywnej współpracy tyle w tym temacie

Marcin__

Chyba są dwie firmy o takiej samej nazwie, w każdym razie ja pracuję w tej drugiej. Albo nie wiem... Po pierwsze - nie jest to call center. Sprzedaż - owszem. obsługa klienta - owszem. Branża finansowa - o tym chyba nikt nie napisał. Bardziej biuro brokerskie/ew. maklerskie, jak na mój gust. Po drugie - płace SĄ NA CZAS. Po trzecie - pracowałem w wielu firmach, ale tu jest mi po prostu dobrze...

nadal tu pracujesz? zrezygnuj i tak nie dostaniesz prowizji. oszuści!!!

Ja Joanna

Ps. Robią też konkursy na które serdecznie zapraszam. pozdrawiam

Joanna

Na zarobki w tym call center nie mogę narzekać, przełożeni to tak zwani "normalni ludzie" :), atmosfera okej tylko czasem ten w okularach mnie drażni :). Kasa zawsze na czas a pracuje już 4 miesiąc, co dalej najważniejsze prowizje da się osiągnąć. Polecam ogólnie. Pozdrawiam :).

Nansy

pracuje drugi tydzien spoko jest to ze z klientami mozna o normalnych rzeczach porozmawiac a nie o garnkach czy patelniach. Lider u mnie tez jest oks tylko jedna taka jest w grupie co zawsze naczynia niepozmywane zostawia nie wstawia do zmywarki, ale to chyba szcegół :P

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Investment Group - Warszawa

• Jak się pracuje w Blue Investment Group?

Zobacz opinie na temat firmy Blue Investment Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blue Investment Group?

Blue Investment Group

Blue Investment Group