Opinie o Your Way Sp. z o.o. w Warszawa

Your Way Sp. z o.o. Otwieramy przed Tobą nową drogę – Twoją Drogę do sukcesu, który możesz osiągnąć razem z nami. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą razem z nami współtworzyć wolny rynek energii elektrycznej w naszym kraju. Jeżeli lubisz nowe wyzwania – zgłoś się do nas. Praca z nami to gwarancja dużych możliwości rozwoju Twojej kariery. Możemy pochwalić się doskonałą atmosferą i profesjonalnym zespołem ludzi, pracujących ze sobą od wielu lat. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Your Way Sp. z o.o. w Warszawa

Zuzia Nowy wpis

Doradca Handlowy ds. pomp ciepła i instalacji fotowoltaicznych, też mam chęć wysłać swoje CV, co pracownicy tych działów powiedzą na temat terminowości wynagrodzeń, ponieważ to w obecnym roku dość często poruszany temat? Jeżeli ktoś też wie jak kształtują się zarobki, to chętnie się dowiem :)

Nowy Nowy wpis

1mc współpracy ,opóznienie płatności-brak płatności.

Sebek Nowy wpis

Macie opóźnienia w wypłatach, czy w ogóle przestali płacić? To mnie zaskoczyłeś, tym bardziej, że jeszcze 2 lata temu chwalili się stabilnymi warunkami zatrudnienia, choćby przy okazji poszukiwań specjalisty od rekrutacji.

Marek Nowy wpis
@Sebek

Od nas przestali odbierać telefony. Faktury wiszą niezapłacone. Przykra sprawa.

Mają rekrutacje dla doradcy handlowego ds. pomp ciepła i instalacji fotowoltaicznych. Co to za konkursy sprzedażowe o których mowa w ogłoszeniu. Można za nie dostać dodatkową premie?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Your Way Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży OZE – Fotowoltaika, Magazyny Energii i Pompy Ciepła. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Profesjonalna obsługa, wysoka jakość paneli i konkurencyjne ceny. Zdecydowanie polecam!

Firma Your Way Sp. z o.o. poszukiwała osób na stanowisko Kierownik Sprzedaży. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Magda

Pracownicy są bardzo uprzejmi i zawsze gotowi do pomocy. Cały proces przebiegł szybko i sprawnie. Gorąco polecam!

Renata
@Magda

Pomagają na początku nowym pracownikom czy zazwyczaj pomagają wszystkim kolegom w razie problemu ? Piszesz tutaj o procesie rekrutacyjnym, jeśli tak to napisz dokładnie jak Cię zaprosili na rozmowę i jakie proponowali warunki? Powiesz jeszcze czy z wejścia dostaje się umowę?

Szymon

Fachowa firma

Obserwując handlowców w środku firmy widzę że nie da się normalnie zarobić

Lidia

Co to dla ciebie znaczy „normalnie”? I aż muszę zapytać, co takiego zaobserwowałeś, że tak mówisz, ciekawa jestem. Mają tam jakiś dress code w ogóle?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Your Way Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Doradca Klienta?

Magda

Praca na stanowisku Doradcy Handlowego jest pracą terenową, nie pracujemy z biura.

@Magda

W ogóle? W takim razie chciałabym prosić o informacje, na jakiej zasadzie zatrudniacie. Czy jest jakakolwiek podstawa wynagrodzenia czy sama prowizja od wyników?

Jakub

Firma zainstalowała dla mnie panele fotowoltaiczne i jestem bardzo zadowolony. Montaż przebiegł szybko i sprawnie. Polecam tę firmę każdemu, kto szuka wysokiej jakości paneli fotowoltaicznych.

Lidia

Cześć, akurat w pozyskiwaniu klientów mam bardzo duże doświadczenie, a widziałam że szukają kogoś na doradcę handlowego na ich stronie. Tylko te pompy i instalacje to obca mi tematyka. Czy wdrożą mnie odpowiednio?

@Lidia

Są szkolenia produktowe, wdrażające pracownika na dane stanowisko.

Paulina
@Magda

Długo trwają takie wdrożenia? Cały okres próbny czy może troche mniej? W ogóle to jaka jest umowa na początek?

Damian

Świetna atmosfera, można liczyć na pomoc, w zasadzie od każdego. Kwestia robienia swojego, nikt za ciebie będzie odwalał roboty, ale chętnie tobie w tej pracy pomogą. Polecam jak najbardziej.

Paulina
@Damian

Takie to niespotykane móc liczyć na pomoc kolegów w pracy, każdy teraz patrzy by robić swoje i nic więcej, reszta może się męczyć. Ciekawe czy kogoś teraz szukają, chciałabym pracować w miejscu gdzie liczą się ludzie a nie tylko kasa ?

@Paulina

Hej, późno, bo późno, ale mamy otwartą rekrutację właśnie w tym momencie. Jeśli nadal jesteś zainteresowana pracą, gdzie nie jesteś tylko opakowaniem z symboliką dolara, zapraszamy :)

Weronika
@Damian

A na jakie stanowiska rekrutujecie?

@Paulina

To to spokojnie,tu się nie liczy kasa bo żadnej kasy nie zobaczysz...

@Paulina @damian
@Damian

Jakiego dolara ? Złamanego centa nie zobaczy ,więc napisz jeśli jesteś zainteresowana praca gdzie nie dostaniesz wypłaty to zapraszamy :)

Weronika
@@Paulina

Ale dlaczego mieliby nie płacić? Bo chyba gdyby tak faktycznie było to nikt by tu pewnie już nie pracował. A u Ciebie etykietka pracownik to przypadkiem?

@Weronika

@weronika mądrego to aż miło posłuchać ;)

Karol

Firma dramat. Ceny/marże kosmos. Mnóstwo obietnic, brak działań. Brak zarządzania ofertą i ceną oferty. Brak komunikacji wewnętrznej. Niejasny system zatrudnienia. Szkoda czasu na współpracę.

Do Karol
@Karol

Oni się wewnątrz ze sobą nie mogą dogadać a co dopiero z pracownikami ....gruszki na wierzbie obiecane a w praktyce jeden wielki haos .Praca za darmo i najlepiej jeszcze im podziękować za tą możliwość

Odpowiedź
@Do Karol

i za chwilkę zniknie ten profil jak wcześniejszy fotowoltaika plus. Założą nowy i same pozytywne wpisy będą. Żałosne.

Kamila

Czy ta firma jest pewna? Opinie w internecie i na FB dodawane tego samego dnia co 3-4minuty nie mogą być prawdziwe. Czy ktoś miał już styczność z tą firmą?

Bogus
@Kamila

Oczywiście, że jest pewna poprostu dodaje je ta sama osoba.

Wojciech
@Bogus

Przynajmniej będą jednomyślne :D Ciekaw jestem, czy te tutaj również są dziełem tego "speca od marketingu"? Czy też faktycznie panują tu tak dobre relacje międzyludzkie, a zarobki są tak satysfakcjonujące, że opinia "najlepsza firma, w jakiej miałem przyjemność pracować" może być prawdziwa?

kandydat

Rekrutacja 3 h to chyba lekka przesada, dyrektor chciał sobie chyba pogawędzić i podbudować ego niż kogoś kompetentnego zrekrutować. Zero profesjonalizmu.

Honorata
@kandydat

Chyba nie dostałeś tej pracy? A w trakcie rozmowy wymieniliście się oczekiwaniami co do kasy - Ty, ile byś chciał, a on, ile oferują? Ciekawa jestem, jakie to stawki.

Dominika
@kandydat

Tak długo trwała ta rekrutacja?? Wow! To co tam na niej robiliście? O co były pytania? Trzeba było wykonać jakieś zadania czy o co chodzi, że tyle czasu to wszystko trwało .

Kudłaty

Your way rekrutuje podobno partner Enea, a kiedyś lądowo się u partnera Innogy. Wsparcie na start to było jednodniowe szkolenie, kilkanaście folderów i wizytówki. Ponadto zatrudnienie tylko na działalność gospodarczą i zero jakichkolwiek środków na paliwo. W taki sposób to każdy mógłby zatrudnić nawet 1000 pracowników, bo pieniądze płacimy im tylko po podpisanych umowach z klientami. A do klientów nieraz trzeba było jeździć nawet 80 km. Taki urok tej pracy, raczej współpracy

Grzegorz

Pracuję od roku i jestem zadowolony. Wreszcie zarabiam dobre pieniądze i do pracy nie chodzę z przymusu. Polecam

Tadeusz

Firma oferuje dobre warunki pracy. Nie mogę też narzekać na panującą w tej firmie atmosferę. Polecam każdemu kto się waha.

Najlepsza firma w jakiej miałem przyjemność pracować. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Your Way Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Your Way Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Your Way Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Your Way Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Your Way Sp. z o.o.
  • Wincentego Rzymowskiego 53