Vinderen Logistic Sp. z o.o. w Kosakowo

Opinie o Vinderen Logistic Sp. z o.o. w Kosakowo

I znowu ogloszenia do biura... Widac, ze kierownik znow daje popalic. Pozostaje tylko przestrzec przed aplikowaniem, bo niestety zle opinie o nim sa prawdziwe...

I znów ogłoszenia do biura... (usunięte przez administratora)Pozostaje tylko przestrzec przed aplikowaniem,(usunięte przez administratora)

Krystian

Nie polecam masakra

Iwo

Niestety z nasza wydajnością nie jest dobrze i firma teraz kontroluje. Może trzeba zabrać się za pracę i nie narzekać?

Aplikowałeś do Vinderen Logistic Sp. z o.o. w Kosakowo na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży eksportowej? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Pikul

(usunięte przez administratora) Ogolna atmosfera szybciej, więcej, dłużej! Najlepiej nie jedz, nie pij tylko ciagle dźwigaj. Ambitni koordynatorzy i tzw starsi magazynierzy, ktorzy donoszą wszystko i o wszystkim (usunięte przez administratora)???? Ciągła presja, na kazdym kroku kamera a spróbuj nie pracować, choc na chwile zwolnić tempo (usunięte przez administratora)bacznie (usunięte przez administratora) Pracownicy bardzo wporządku ale cała atmosfera, która wprowadza "(usunięte przez administratora)" (usunięte przez administratora)

Daniel

Witam opłaca się pracować w firmie Vinderen logistic . ? Jak wygląda u nich zatrudnienie, i jaka panuje atmosfera w firmie, szukają nowych osób? Czekamy na Twój komentarz.

Zuzanna

@ALEKco rozumiesz przez mobbing? Firmy mają obowiązek zapobiegać takim działaniom w firmie. Jakie sytuacje dzieją się w vinderen logistic? Próbowałeś zgłaszać takie incydenty do przełożonego lub działu HR?

Rysiu
@Zuzanna

(usunięte przez administratora) więc nie bardzo jest do kogo sie zwrócić... Pana (usunięte przez administratora)pewnie tez to mało interesuje. No chyba, ze wódka i bigos wchodzą w grę ????

eMa

Znowu szukają ludzika do biura do Kosakowa Szukam czegoś tymczasowego max pół roku i blisko mam - ile tam można zarobić? Pytam, bo nie znam polskich stawek

żandarma? nie wiedziałam że sa takie stanowiska w firmie... chyba jakieś bajki opowiadasz i przesadzasz zbytnio... a tak w ogóle to wie kiedy będzie wreszcie działać strona internetowa firmy? ciągle jest w budowie i nawet nie wiem za bardzo gdzie mogę wysłać cv

ukiP

Od kilku miesięcy (usunięte przez administratora) dostał awans- szukają na jego miejsce.. gdzieś było ogłoszenie praca jak każda inna a zarobki z umową o prace ok

o znwu szukają - coś jest na rzeczy skoro taka rotacja.

work

No bardzo ciekawie...(usunięte przez administratora) co jakiś czas.

To ja Marek

A ja tam dobrze wspominam Vinderena, można było bigos ręką jeść:) (usunięte przez administratora)mógł się w spokoju wyspać na paletach. (usunięte przez administratora)mógł załatwić wszystko i każdemu...ale nie chciał:)Nikomu nie przeszkadzało jak konserwator grzebał brudnym paluchem w słoiku z ogórkami...Niektórzy mogli przyjść(przyjechać na kartonowym motocyklu) na 10 do pracy, pracować do 15 i w tym czasie zrobić 3 nadgodziny:)Można było chodzić w białej koszulce i jej nie pobrudzić. No i nie można nie wspomnieć o proekologicznych zapędach, zbiórki makulatury oraz metali kolorowych.

doswiadczony

O firmie doskonale świadczy fakt z jaką częstotliwością pojawiają się nowe ogłoszenia - praktycznie nie schodzą z tablicy ogłoszeń poszukując pracowników. W rzeczywistości problemem nie są osoby szukające pracy, a osoba zatrudniająca wspomniana we wcześniejszych komentarzach.

krulJakub

Dzisiaj pracujesz, jutro Cię nie ma bo - (usunięte przez administratora) tak się ubzdurało (na ogół bezpodstawnie) - (usunięte przez administratora) zmieniła się koncepcja (zmienia się codziennie) - za długo siedziałeś na przerwie (skrócona jesienią do 1x15 min dziennie) - xxx (staw dowolny powód wzięty z kosmosu) (usunięte przez administratora)przyjeżdża na kilka dni w miesiącu i w sumie nic go nie interesuje (usunięte przez administratora). Firma (usunięte przez administratora) jak zło konieczne, najchętniej (usunięte przez administratora) i podnajęli ludzi (usunięte przez administratora)...tylko doświadczenia brakuje. Wydaje im się, że są nie wiadomo jaką korporacją a to magazyn jakich wiele (usunięte przez administratora)

Ktośś
@krulJakub

Człowieku !!!cierpisz tam katusze to uciekaj z tej firmy, skrócili przerwę to nie przychodź do roboty bo tam trzeba pracować, zapomniałeś ? Kolejny ciepiący nieudacznik. Znajdź robotę w której nic nie będziesz musiał robić i nikt od Ciebie nie będzie nic chciał i się przyczepiał, jak widać wszystko Cię interesuje tylko nie praca.

ktoś

Ciekawostka..firma zatrudnia ponad 30 osób i śmiem twierdzić,że w większości są to zadowoleni ludzie..a że zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie pasuje..cóż.. ile nad tyle opinii :-)

aaa

Po co umieszczać opinie o firmie jak wszystko jest usuwane? Taka firma jaki(usunięte przez administratora).. zaryzykuj i się przekonaj jaka to firma! Szkoda tylko że ostatnie 10 linków negatywnych zostało usuniętych.

Zostaw merytoryczną opinię o Vinderen Logistic Sp. z o.o. w Kosakowo - Kosakowo

• Jak się pracuje w Vinderen Logistic Sp. z o.o. w Kosakowo?

Zobacz opinie na temat firmy Vinderen Logistic Sp. z o.o. w Kosakowo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vinderen Logistic Sp. z o.o. w Kosakowo?

Vinderen Logistic Sp. z o.o. w Kosakowo