Vinderen Logistic Sp. z o.o. w Kosakowo

Opinie o Vinderen Logistic Sp. z o.o. w Kosakowo

Już chciałem szykować CV na magazyniera ale trafiłem na zapis o ręcznym rozładunku kontenerów. Jakie ciężary i gabaryty są do przerzucenia? No i ile za to płacą?

MM Nowy wpis

Mam pytanie o zarobki w firmie np w biurze?

Nowy wpis

Aktualność
Szanowni Państwo,
w ostatnim czasie zaobserwowaliśmy, że pojawiają się wpisy, które nie dotyczą naszej firmy i co więcej są wpisami szkalującymi.
Pragniemy przypomnieć, że jest to działanie niezgodne z prawem i takie wpisy będą archiwizowane przez administratora oraz zgłaszane organom ścigania. W naszej firmie bazujemy na uczciwości, szacunku oraz konstruktywnym dialogu, dlatego szanujemy się wzajemnie i dbamy o siebie nawzajem.
Prosimy, pamiętajcie - wolność też ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza przyzwolenia na obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierające treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnianie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.
Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia.
Serdecznie zachęcamy Was do dzielenie się opiniami. Wierzymy, że otwarta rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą warunków zatrudnienia oraz rozwojem firmy, a na tym szczególnie nam zależy.

Jaka umowa obowiązuje w Vinderen Logistic Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Były p.

Umowa o pracę , ale nie szanują ludzi, firma ma fajne produkty ale nie potrafi ich sprzedać , zarządzanie na mega słabym poziomie,brak zasad moralnych, kolesiostwo, ale lubią hucznie(%%%)świętować porażki więc sama zdecyduj

Adrian Nowy wpis
@Były p.

Czemu nie szanują ludzi? Sorki, że tak chcę o to dopytać ale jestem w trakcie rozważania aplikowania do tej firmy i się trochę przyglądam, jak to wygląda. O co chodzi z tym brakiem szacunku? A no i jeszcze jaki dokładnie jest problem z tym zarządzaniem?

Aplikowałeś do Vinderen Logistic Sp. z o.o. w Kosakowo na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży eksportowej? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Katarzyna

dzień dobry czy ktoś orientuje się na temat stawek na kolejny rok? Ktoś tu na forum pytał o pracę na magazynie i pisał, że liczyłby na ok 4,3 tys brutto na start ale nikt się do tego nie odniósł. Czyli to jest nieosiągalne? A wiadomo ewentualnie jaka kwota max mogłaby przysługiwać od stycznia i za jaką konkretnie pracę?

@Katarzyna

Żenada, odradzam pracę w tej firmie, ludzi tam w ogóle nie szanują, praca tam to porażka

Dominika

możesz napisać coś więcej? Dlaczego nie szanują? Chodzi o te stawki co pisali wcześniej czy jeszcze o coś innego?

@Dominika

Dużo by tu pisać ale złe treści są kasowane które nie odpowiadają firmie, co tu dużo pisać, jak ktoś lubi dużo imprezować to firma jest ok a jak nastawiasz się żeby pracować i jak jesteś uczciwa to długo tam nie popracujesz, są tam dwie panie które rządzą i uważają że są fajne ale w rzeczywistości jest odwrotnie, zdecydowanie odradzam

Dorota

A co ma imprezowanie do pracy, masz na myśli, że ludzie niezbyt poważnie podchodzą do obowiązków? Bo jeśli tak to ja bym nie chciała podwójnie robić za te osoby :/ Czy jeśli chodzi o jakieś szkolenia wdrażające to dostajecie tam opiekuna który wszystkiego nauczy? Nie mam jeszcze dużego doświadczenia,ale chciałabym szybko ogarnąć wszystko:)

Wszystkie negatywne komentarze są prawdziwe, stosowanie(usunięte przez administratora),ciągła kontrola, wykorzystywanie (usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora) pracowników, nerwowa atmosfera i ciągły stres. Ale to wszystko już historia - (usunięte przez administratora) Należałoby wspomnieć o plusach pracy w Vinderen Logistic. - dobry socjal - premie, wczasy pod gruszą, pakiet sportowy(fit profit) i medyczny, wyjścia integracyjne, szkolenia itp. Pensja również nie najgorsza, w dodatku jest również możliwość rozwoju i awansu. Firma dba o pracowników, (usunięte przez administratora) - zdecydowanie polecam!!!

Kamil

Nie dajcie się nabrać na opinię napisaną na zlecenie dyrekcji. To, że firma pozbyla się jednej osoby nie oznacza, że będzie tam teraz jak w raju.... ! W tej firmie nie rządzi prezes tylko dwie wysoko postawione panie z Warszawy.

Dlaczego administrator usuwa część tekstu? Co to za cenzura? Nie zostały użyte wulgaryzmy, tylko same epitety określające pewną osobę (to nie dane osobowe) widzę że przydałyby się jakieś wytyczne odnośnie dodawania opinii - np zestaw słów zabronionych, lub niech administrator od razu zaznaczy że można dodawać tylko pozytywne opinie....

@Kamil

nie piszę na zlecenie dyrekcji i nie mówiłem że w firmie jest jak w raju. Wg mnie firma dba o pracowników i naprawdę nie ma na co narzekać. Obecnie, po ostatniej zmianie na stanowisku kierowniczym jest ok - jak było wcześniej każdy wie.... A osoba prezesa czy innych osób z Warszawy raczej nie ma wpływu na prace w Kosakowie, także Twój komentarz jest bez sensu.

Dobra zmiana

Calkowicie zgadzam sie z @Byly pracownik. Firmy idealne nie istnieja, ale jesli od lat jedna osoba utrudniala prace i szeroko pojete funkcjonowanie w pracy nie jednemu czy dwom pracownikom, a wielu osobom, zarzad-po latach, ale jednak-dostrzegl problem i odniosl sie do niego ze zrozumiemiem niwelujac te osobe, to zasluguje to na pochwale. Z pewnoscia pozytywnie wplynie to nie tylko na atmosfere w pracy i tym samym bezposrednio na pracownikow, ale rowniez na inne wymierne aspekty dostrzegalne przez grono zarzadzajace.

@Kamil

Albo kasują co się da, to logiczne a potem narzekają że nie wyrabiają planów, jak ktoś lubi trzymać komuś palec w (usunięte przez administratora) to zrobi tam karierę :))) słabo się na to patrzy

Jaka jest kultura pracy w Vinderen Logistic Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Maciej

Nie ma czegoś takiego, jak kultura w tej firmie. W ogóle...

@Maciej

Witaj, Macieju nie wiem czy wiesz, ale w Vinderen Logistic w Kosakowie większość załogi stanowią pracownicy magazynowi, którzy mają firmowe ubiory robocze, które otrzymują od firmy zgodnie z przepisami BHP, tak więc nie wiem o jakim dress kodzie mówisz.

@Maciej

Osobom na stanowiskach dyrektorskich brak podstawowych umiejętności w zarządzaniu, towarzystwo wzajemnej adoracji, firma ma potencjał ale nikt tam nic nie robi

@Maciej

O kulturze nikt tam nie ma pojęcia, to fakt człowiek jest tam traktowany jak śmieć, żenada

PH z dawnych lat

Pracę w tej firmie wspominam wspaniale. Ludzie tam, którzy pracowali i na pewno jeszcze pracują są bardzo sympatyczni, przyjacielscy i rodzinni. Za moich czasów chciało się pracować. Nie wiem jsk jest teraz ale wtedy zarząd słuchał ludzi. Może brakuje dialogu obecnie?

Man

Paweł?

Ph
@Man

Nie.

Weronika
@PH z dawnych lat

No to fajnie jak atmosfera jest w porządku, bo to bardzo ważne. A czemu przestałeś tam pracować jak było fajnie?

@Weronika

Tak wyszło. Znalazłem inną pracę, inne stanowisko. Trzeba sie rozwijać.

Zuzanna
@PH z dawnych lat

Rozumiem, że wrażenia były pozytywne. A jaki czas temu tam pracowałeś/pracowałaś?

@Zuzanna

Początki firmy. Dawno temu. Ale to była jedna z moich prac. Ludzie mega pozytywni.

Weronika
@Ph z dawnych lat

Co możesz powiedzieć o zarobkach? No bo atmosfera to widzę, że była w porządku. A zarobki były dla ciebie okej w tamtym momecie? Ile zarabiałeś, możesz zdradzić?

@Weronika

Zarobki były bardzo dobre. Najwazniejsze ze lubiłem to co robiłem. Satysfakcja za wykonaną pracę, wynagrodzenie oraz uznanie u szefów to jest motywacja do dalszej pracy.

@PH z dawnych lat

To czasy się zmieniły , teraz nie da się tam pracować jest koszmarnie

Po co dodawać opinie skoro są natychmiast usuwane przez administratora, to jest żenujące

Nie polecam pracy w tej firmie. zatrudniają pracownika a po 3miesiącach nie przedłużają umowy zatrudniają kolejnego aby nie płacić prowizji. Kadra zarządzająca na bardzo niskim poziomie, towarzystwo wzajemnej adoracji. (usunięte przez administratora) Odradzam tam pracę

Andrew 77

Witam Na jaką stawkę można liczyć na początku pracy na magazynie (posiadam uprawnienia UDT)

Janusz
@Andrew 77

A na ile liczysz przy tych uprawnieniach? Ile obecnie wyciągasz?

Andrew 77
@Janusz

Liczę na 4300 zł brutto

Czy w Vinderen Logistic Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nie są

Ktoś ktoś

ale po co ?!

Staszek

Wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma. Firma dba o pracowników i z pewnością warto tu pracować a przy okazji poprawiać co nie jest dobre.

I Bociany wyleciały :):):)

Brawo Panie Prezesie... (usunięte przez administratora)nie powinno tam być nigdy !!!. Zawsze mówiłem, że taką firmą nie powinien zarządzać ktoś kto(usunięte przez administratora) " ;) ". To było piękne (usunięte przez administratora)... Cała Gmina świętuje teraz ... Pozdrowienia dla reszty ekipy - MAGNAT ;)

Florian
@I Bociany wyleciały :):):)

Teraz czas zrobić porządek w Warszawie. Szczególnie na stanowiskach dyrektorskich.

Florian

Teraz czas zrobić porządki w Warszawie, szczególnie na stanowiskach dyrektorskich.

Magnat :)

(usunięte przez administratora)... (usunięte przez administratora)Masz w miarę (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)... Ale beczka, (usunięte przez administratora)... Teraz śmiało aplikujcie do Vinderen... Pozdrowienia dla starej ekipy... ESSA...

Od lat ta sama sytuacja. Ciegla rotacja pracowników za wyjatkiem jednego.

Dziękujemy za opinie. Nasze przedsiębiorstwo nieustannie się rozwija. Poszukujemy specjalistów w swoich dziedzinach, ponieważ cenimy ich wiedzę i standard pracy. Chcemy oferować usługi jak najwyższej jakości. Czas spędzony w naszej firmie weryfikuje umiejętności i kompetencje zatrudnionych osób. Niestety czasami musimy podjąć trudną decyzję o rozstaniu z pracownikiem. Niemniej jednak jest ona zawsze przemyślana i poparta konkretnymi powodami. Pragniemy dodać, że w naszej firmie pracują również osoby w wieloletnim stażem. Pozdrawiamy, zespół Vinderen Logistic Sp. z o.o.

@Vinderen Logistic Sp. z o.o. w Kosakowo

Przedsiebiorstwo nieustannie wspiera patologie wladzy, czas spedzony w Panstwa firmie wyryfikuje przede wszystkim wytrzymalosc psychiczna i nerwowa pracownikow. Reszta rowniez sie nie zgadza.

Czemu dochodzi do regularnego kasowania krytycznych komentarzy? Zenada ...

Cieszymy się, że wykorzystują Państwo nową platformę komunikacji, jednakże prosimy zwrócić uwagę na formę Państwa wypowiedzi. Niedopuszczalne jest obrażanie kogokolwiek, naruszanie godności osobistej oraz rozpowszechnianie kłamstw. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora Pozdrawiamy, zespół Vinderen Logistic Sp. z o.o.

@Vinderen Logistic Sp. z o.o. w Kosakowo

Dziekujemy za opinie ze strony firmy Vinderen Logistic oraz udzielenie instruktazu w sprawie opiniowania i wyrazania swojego zdania. Tak jak Panstwo napisaliscie prawo polskie gwarantuje ochrone dobrego imienia kazdemu obywatelowi dlatego decydujemy sie na wyrazanie swojego zdania na tej stronie, ale niestety ciezko jest udokumentowac (usunięte przez administratora) stosowany wobec pracownika przez pracodawce. Na pewno Panstwo o tym dobrze wiecie dlatego komentarze, ktore umieszczane sa na tej stronie przez osoby pokrzywdzone sa prawdziwe. Celem wystawiania tych opinii nie jest antyreklama firmy lecz uswiadomienie kadrze zarzadzajacej by zmienila swoje postepowanie wobec swoich podwladnych bo pracownik to nie niewolnik.

Szanowny/ na Panie/ni dziękujemy za komentarz. Podkreślamy, że niedopuszczalne jest obrażanie kogokolwiek, naruszanie godności osobistej oraz rozpowszechnianie kłamstw i pomówień.Nasze przedsiębiorstwo nieustannie się rozwija i jest otwarte na uwagi. Zapewniamy że nasi pracownicy zawsze są traktowani z szacunkiem, a my przestrzegamy ustaleń zawartych w umowie. Sytuacje, o których Pan/ Pani wspomina są niezgodne z wyznawanymi przez nas wartościami i przyjętymi zasadami. Cenimy konstruktywną krytykę i wszelkie sugestie. Pozdrawiamy, zespół Vinderen Logistic Sp. z o.o.

@Vinderen Logistic Sp. z o.o. w Kosakowo

Wielka szkoda, że zapewnienia te są nic nie warte, a wyznawane przez firmę wartości i zasady pozostawiają tak wiele do życzenia.

I znow ogloszenia do biura... W(usunięte przez administratora) Pozostaje tylko przestrzec przed aplikowaniem, bo niestety zle opinie o nim sa prawdziwe...

Zostaw merytoryczną opinię o Vinderen Logistic Sp. z o.o. w Kosakowo - Kosakowo

• Jak się pracuje w Vinderen Logistic Sp. z o.o. w Kosakowo?

Zobacz opinie na temat firmy Vinderen Logistic Sp. z o.o. w Kosakowo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vinderen Logistic Sp. z o.o. w Kosakowo?

Vinderen Logistic Sp. z o.o. w Kosakowo