Opinie o BP Techem w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BP Techem. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BP Techem o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BP Techem w Warszawa

Wojtek

Jeśli ktoś zaczyna pracę to dostaje mało a jak pokaże co potrafi ma więcej i nie narzeka!!

Produkcja wycieraczek

Witam co do pracy na dziale wycieraczek to totalna klapa. Zarobki najniższe jakie kiedykolwiek widziałem i to na dziale produkcji.1750 na rękę śmiech... Umów o prace nie dają no chyba ze sie ma jakieś znajomości. Rotacja jest ogromna. Juz zaczynają pracować ludzie z Ukrainy i Rosji.takze odradzam.

Jacek

Słyszałem o firmie sporo dobrego. Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

Same pozytywne opinie. Wszystkie wystawione pomiędzy 17 sierpnia a 15 września 2017, czasami kilka w czasie jednej godziny. Zadanie wykonane !

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie BP Techem na stanowisko Inżynier - technik serwisu sprężarek przemysłowych w Departamencie Sprężonego Powietrza i Próżni? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Jarząb

Ja pracuje od niedawna i mi się bardzo podoba. Umowa o prace jest, a do tego nawet mila atmosfera. Czasem ciężko, ale to chyba normalne. Zobaczymy co przyniosą kolejne miesiące. Pozdrawiam wszystkich.

curios
@Jarząb

a na czym pracujesz? Jaki dział? Jakie stanowisko?

Jarząb
@curios

Pracuję w dziale materiałów ściernych jako technik - doradzam klientom, robię testy itp.. Mimo dużej wiedzy własnej na początku przeszedłem cały szereg szkoleń i mam nadzieję na jakiś dalszy rozwój zawodowy

curios
@Jarząb

a ile Ci płacą? :D

Nafide

Ludzie czasami narzekają, ale taka nasza mentalność. Nigdy w 100% się wszystkim nie dogodzi. W BP Techem nie widzę żadnych naruszeń..

Kalinowski

Sprawdzona firma - nic dodać, nic ująć.

Karol Pen.

Od ponad roku na naszej hali są zamontowane ich elastyczne bariery ochronne - po wielu incydentach i testach muszę powiedzieć, że była to bardzo dobra inwestycja, dzięki której zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy

hmm
@Karol Pen.

W jaki sposób niby zaoszczędziliście pieniądze?

Karol Pen.
@hmm

Oszczędziliśmy, bo dzięki barierkom ograniczyliśmy starty spowodowane różnymi incydentami do minimum.

Hubert

Od siebie mogę powiedzieć, że jestem w tej firmie już dość długo i myślę, że to dobra firma. Jest parę rzeczy, które można by poprawić - np. podnieść pensję. Mam nadzieję, że w niedługiej przyszłości to się stanie. Plusem jest to, że rekompensują to premią

Wawrzyniak

Polecam firmę. Sprawdzona i pewna. Bardzo dobre podejście do kontrahenta

Tomekk

Pieniądze w porządku, a podejście do pracowników tym bardziej. Jest zaufanie, nie ma ciągłego patrzenia na ręce i dziwnej kontroli

Crisbi

Co może być złego w takiej pracy? Skoro atmosfera jest okej i kasa na koncie zawsze na czas to myślę, że praca warta podjęcia.

Delfin

Ja bym się tak nie rozpływała nad tą firmą. Nie twierdzę, że jest zła, ale nie wierzę też że jest taka idealna.

Tadeusz

Firma ma już ugruntowaną przez lata politykę dotyczącą pracowników, która opiera się własnie na dobrym traktowaniu ludzi i stałych umowach aby atmosfera sprzyjała rozwojowi i zaangażowaniu pracowników. Są przeciwnikami dużej rotacji i moim zdaniem realizacja tych celów wychodzi im całkiem dobrze.

Rejent

Zgadzam się w 100% z opinią powyżej. Wiadomo, że z reguły w każdej opinii jest trochę prawdy, ale to co dla jednych jest super satysfakcjonujące dla innych to za mało.

Kłos

najlepiej iść i się przekonać samemu jeśli macie taką okazję, bo każdy odbiera rzeczywistość inaczej :)

Koral

Ze strony dostawcy również wielki pozytyw. Wszystkie faktury opłacane w terminie

Ed

Współpracujemy wiele lat i złego słowa powiedzieć na tę firmę nie mogę. Zawsze profesjonalne podejście i chęć kompromisu

Dejv

a ja nie wiem dokładnie jak wygląda praca w BP Techem, ale szczerze mogę wszystkim polecić ich usługi (w szczególności wycieraczki, uszczelnianie i produkty bezpieczeństwa pracy) - wszystko na wysokim poziomie

Worker

To firma zdecydowanie dla osób, które szukają stałego zatrudnienia na długi okres, a nie czegoś przejściowego. Jeśli ktoś chce zaczepić się tylko na chwilę to lepiej niech sobie daruje i nie marnuje zarówno swojego jak i firmowego czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o BP Techem - Warszawa

• Jak się pracuje w BP Techem?

Zobacz opinie na temat firmy BP Techem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BP Techem?

BP Techem