Opinie o Acs Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Acs Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Acs Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acs Sp. z o.o. w Warszawa

Pracownik wsparcia kontroli

Pracuję na lotnisku Chopina. Rekrutacja trwała u mnie 6 tygodni, tak jak obiecano (testy psychologiczne i preselekcji+ odpowiedź od straży granicznej o zgodzie na pracę na terenie lotniska)+ mniej niż miesiąc faktyczne rozpoczęcie pracy. Jeśli chodzi o pracę to jest się przypisanym do swojej zmiany (są cztery). Praca jako tako znośna, na 12 godzin pracy dziennej są często co najmniej cztery przerwy (dwie po 30 minut i dwie po 20), czasem nawet i więcej, na nocy jest więcej luzu (od 23 do 3.30 jest się podzielonym na czuwania i ma się np. czuwanie od 23 do 1.15 i potem od 1.15 do 3.30 przerwę lub na odwrót). Atmosfera jest nawet dobra, operatorzy kontroli bezpieczeństwa są wyrozumiali dla początkujących osób, którzy pracują na kierunku ("kierunkowy" to określenie pracownika wsparcia kontroli bezpieczeństwa, wzięło się stąd, że regulaminowa nazwa takiego pracownika to operator kierunkowy). Dużo OKB służy poradą jak sobie radzić z trudnymi pasażerami itp. Czy pracę polecam? Dla osób cierpliwych tak. Tylko kierunkowi muszą mieć przy sobie leki na gardło bo od tłumaczenia pasażerom co mają robić aż gardło boli.

Prawnik
@Pracownik wsparcia kontroli

Nie zgadzam się z opinią że jest tam wszystko super też startowałem do tej instytucji na wyższe stanowisko już prawie miałem być przyjety ale w dniu podpisania umowy na 2 godziny przed podpisaniem zadzwonił do mnie pan wice prezes dyrektor i poinformował mnie że ,,Nowogrodzka ,, Sie nie zgadza żebym tam pracował i powiedział nie grzecznie żebym nie przyjeżdżał bo ochrona mnie nie wpuści komentarz ...wiadomo jaki

Michał Nowy wpis

Jest świeża oferta pracy dla pracownika porządkowego przy sprzątaniu terminala. Chciałem dopytać o stawkę. W ogłoszeniu jest od 27,70 zł brutto. To znaczy że można zarobić więcej skoro napisali "od" czy ciężko przeskoczyć na wyższy poziom zarobków. Dajcie info od czego to zależy.

Kandydatka Nowy wpis

Witam czy ktoś wie do kiedy acs wypłaca wynagrodzenia?

Polo Nowy wpis
@Kandydatka

10 każdego miesiąca

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Acs Sp. z o.o. na Konserwator? 5 lutego ogłoszenie na Pracuj.pl.

Pracownik wsparcia kontroli

@Pracownik wsparcia kontroli

rozumiem ze juz na samym początku rekrutacji dostaje sie info ze trwa sporo czasu, czy same rozmowy ( czy tez rozmowa) to jeden etap, czy jest ich wiecej z wieksza iloscia osoba ? o testy nie pytam, bo wiem jak wygladają ;)

PREDATOR!
@Pracownik wsparcia kontroli

Co ty piszesz za bzdury pracownik wsparcia kontroli jest traktowany jak piąte koło u wozu kanciastego po wybojach mają Ciebie za (usunięte przez administratora) 3 lata pracowałem to wiem.

Prawnik
@Pracownik wsparcia kontroli

Firma Acs Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Sprzątanie pomieszczeń biurowych od pn. do pt. 7/15. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Acs Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Brygadzista?

Basz

Odpowiedziałem na ogłoszenie w czerwcu 2020 r. Pracownik wsparcia kontroli bezpieczeństwa lotnisko Babimost. Na początek w ACS postawiono mi wymagania; kwalifikowany pracownik ochrony, pozwolenie na broń obiektową, badania zdrowotne Przygotowanie do pracy koszt ok. 4 tys, zł . Po zrobieniu uprawnień wymaganych do zatrudnienia, kilkadziesiąt telefonów nacisków żeby mnie zatrudnili. W końcu łaskawie zatrudnili mnie na " umowę zlecenie " na sześć miesięcy. Wynagrodzenie brutto ok 22 zł za godzinę. Po niecałych trzech miesiącach w korytarzyku przed dyżurką dowódców zmiany kierowniczka poinformowała mnie że od jutra już nie pracuję. Umundurowanie mam zostawić na koniec zmiany w szatni. Wcześniej groźba " Niech pan sobie nie myśli że jak zrobi pan uprawnienia OKB {operator kontroli bezpieczeństwa} to będzie pan tu pracował" Pisemne potwierdzenie rozwiązania umowy zlecenia na moje żądanie otrzymałem w Warszawie po ponad dwóch tygodniach oczywiście bez podania przyczyny.

Joanna
@Basz

Mogę prosić o więcej informacji o pracy w Babimoscie? Jest oferta na młodszego wartownika. Kpof mam, posiadania na broń nie. Przez telefon nikt nie umie nic wytłumaczyć. Jakie zarobki, atmosfera?

Czy pracodawca Acs Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

W żaden sposób zero motywacji zarobki śmiechu warte, ciągle tylko że nadgodziny mamy i że nie zapłacą , pytanie kto ma robić jak ludzi brakuje . Ludziom na umowę nie dadzą zarobić a na umowie zleceniu możesz pracować bez ograniczenia godzinowego wszystko wolno dyskryminacja ludzi starych pracowników.

Pracując jako Operator Maszyn średnie płace kształtują się na poziomie 5000 PLN. A jak płacą w firmie Acs Sp. z o.o.?

Robert

W ACS 3700 na rękę.

Firma Acs Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko operator produkcji. Czy nadal poszukują pracowników? Zarobki w ofercie wynosiły 4600 PLN.

Acs nie jest firma która coś produkuje jest firma którą świadczy usługi typu np sprzątanie . Operator to może być maszyn czyszczacych.

Beata

A czy taki operator faktycznie tyle zarobi? Praca jest od poniedziałku do piątku czy weekendy też?

@Beata

Wątpię aby tyle zarabiał zwykły pracownik chyba że jest jeszcze pseudo kierownikiem i siedzi trochę w papierach. Praca jest w ruchu ciągłym 365 dni w roku niedzielę i święta.

Aleksandra

no tak to w jaki sposób w razie czego ma on grafik swój ułożony pod to? co ile wolne ma? fajnie wiedzieć kiedy ma się być potencjalnie w domu

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Osoba Sprzątająca w Acs Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Rekrutacja ciągle trwa praca jest ciężka pieniądze niewielkie praca w niedzielę i święta chętnych brak dużych kwalifikacji nie trzeba mieć ale trzeba być inteligentnym uprzejmym i dobrze zorganizowanym.

Witam. Ktoś wie jak teraz wygląda rekrutacja? Rozmowa oraz testy? Można gdzieś poćwiczyć testy? Ciągle mam mieszane uczucia odnośnie tej pracy. Pozdrawiam i liczę na odp.

Jarosław
@Nowy

Czemu mieszane? Co złego i dobrego o niej słyszałeś do tej pory?

Były zainteresowany.

Witam wszystkich. Aplikowałem na Wsparcie Kontroli Bezpieczeństwa, jestem po pierwszym etapie rozmowy, który odbył się przez telefon. Pani Rekruterka była bardzo miła jednak... Warunki oferowane przez firmę to jakaś kpina i policzek dla ceniących się w minimalnym stopniu ludzi. Na początek oferują 2700 netto, gdzie trzeba jeszcze dojeżdżać przez ponad rok na lotnisko w Warszawie (otwarcie Radomskiego przewidziane jest na I kwartał 2023). Pensja wzrasta po ukończeniu kursów zapewnionych przez pracodawcę ale dalej jest głodowa. Szczerze jestem ciekaw czy znajdą kogoś do pracy na takich warunkach, a jeśli tak to sądzę, że jakość świadczonych usług przez tych ludzi będzie gorzej niż mierna - dużo poniżej poziomu jaki powinien obowiązywać personel lotniska. Szanujcie się ludzie.

DARO
@Były zainteresowany.

MNIE ZAOFEROWANO BEZ PAPIERÓW 3400 NETTO...

xxxx
@DARO

netto??pierwsza wyplata za pazdziernik to 2100 na reke,a na umowie jest 2650 brutto czyli ponizej krajowej,a tb chca dac 3400 bez zadnych uprawnien???

Krzysiek
@DARO

Mam prace w budynku uzytecznosci publicznej zarabiam 5 k /mies na umowe o prace. Takze jak usltszalem ile proponuja na Lotnisku przeprosilem swoja stara firme i rzestalem narzekac

ada
@Krzysiek

dokładnie - inne stawki proponują w ogłoszeniach a inne na rozmowie rekrutacyjnej... też się przeprosiłam z moją starą firmą

Jarosław
@ada

O ile się te stawki różniły w Twoim przypadku?

ada
@Jarosław

w ogłoszeniu proponowali 4 230–6 340 zł brutto / mies. a na rozmowie 3700 do ok. 4500 zł brutto / mies. i do tego męcz się z dojazdami

Lola

Szkoda slow

@Lola

Mozesz coś powiedziec jak wygląda rozmowa?

Aleksander
@Kandydat

Też bym się chciał dowiedzieć, szczególnie ile jest etapów rekrutacji. Na jakie stanowisko chcesz aplikować?

Aleksandra

Cały czas wisi jakaś ich stara oferta pracy na pracownika wsparcia kontroli bezpieczeństwa. Dalej na to stanowisko do Warszawy szukają czy oferta im się zagubiła w systemie? Ktoś pracuje na podobnym stanowisku i by powiedział coś o nim więcej z własnego doświadczenia?

Katarzyna
@Aleksandra

Oni rekrutują na to stanowisko w systemie ciągłym. Bo Pracownikiem Wsparcia jest się do czasu zdobycia wszystkich uprawnień, czyli wpisu, broni i OKB. Potem zostajesz Operatorem Kontroli, dlatego ciągle szukają Pracowników Wsparcia - szkolą ich, awansują i tak dalej. Ja obecnie jestem tam OKB i generalnie nie narzekam. Gdybym przeczytała te wszystkie opinie zanim się zatrudniłam, to pomyślałabym, że to inna firma :D Ludzie, bez przesady, praca jak każda inna, do tego fajne środowisko, bardzo rozwojowo, pod warunkiem, że się chce.

Wiktoria
@Katarzyna

Wow, fajna sprawa że ma się tam taką ścieżkę rozwoju. A dużą różnicę w wypłacie masz jeśli chodzi o nowe stanowisko? :)

Krejzolka
@Wiktoria

@Wiktoria duża. W ciągu roku miałam zauważalny wzrost w wypłacie. Mam nowe uprawnienia, czuję że coś robię dla siebie zawodowo a dodatkowo zmieniły się warunki wypłat w całej firmie.

Aleksander
@Krejzolka

Mam nadzieje ze zmieniły się na plus? Fajnie ze można się szkolić i podnosić kwalifikacje bo to coś akurat dla mnie. Myślisz że łatwo awansować? Czy trzeba się bardzo starać?

@Aleksander

Awansu nie ma w ACS chyba tylko znajomi kierowników dostaja

Witam chcę wrócić na lotnisko pracowałem na sprzątaniu 8 lat zwolniłem się w 2020 roku proszę przyjmuje mnie do acs

Aleksandra

A jak było jak pracowałeś tu wcześniej? Co sprawiło, że chcesz tu wrócić?

PRACOWNIK OBSLUGI BEZPIECZENSTWA. Po szkoleniu ma stanowisko pracy z bronią na początek proponują 2700zl netto. Kpina. Broń Kontrola ludzi, bramek, praca w ruchu ciągłym 7 dni w tyg na zmiany, 365 dni w roku odpowiedzialność. Pensja 2700 netto. W byle markecie dostaniesz to samo, albo wiecej Na początek dojazdy na szkolenia do wawy Dojezdzaj codziennie 100km w jedną stronę za 2700... Przy obecnych cenach życia chyba sobie jaja robią z tą pensja... Oczywiście możliwość awansu i podwyżki. Ile podwyżki i jakiego awansu brak odpowiedzi. po jakim czasie awans? Brak konkretów. Między słowami rok do dwóch lat. Pracuje teraz rok czasu za 2700netto i wydawaj tysiąc na dojazdy do warszawy na sKolenia... Proces rekrutacji trwa ok 3 mcy. Może dla kogoś młodego na utrzymaniu rodziców bez zobowiązań ok... Dla mnie? Nieporozumienie

Aplikant
@Kandydat

Usłyszałem to samo. Lotnisko w radomiu. 2700na rękę Di czasu otwarcia radomia dojazdy do wawy. Za 2700...

KANDYDAT NA SPECJALISTĘ

Jestem byłym kandydatem na specjalistę w tej spółce...(usunięte przez administratora) złożyłem swoje CV przez portal pracuj.pl tego samego dnia zadzwoniła do mnie (usunięte przez administratora) i pytała wielokrotnie czy ja osoba wykształcona po dr chce pracować za takie pieniądze (od 4000-6000 brutto max). Następnie zaprosiła mnie na rozmowę kwalifikacyjna tydzień póżniej i obiecała wysłać zaproszenie na maila z mapą dojazdu do ACS i zaproszeniem. Po tygodniu nie dostałem żadnego zaproszenia wiec w dniu w którym miało odbyć się spotkanie ponownie zadzwoniłem (usunięte przez administratora) Na rozmowie szczegółowo przepytywał mnie zespół ludzi (usunięte przez administratora)Pytali o wszystko wykształcenie (usunięte przez administratora)oraz o oczekiwania finansowe. Pod koniec rozmowy stwierdzili że jestem już przyjęty i mam się zwolnić z obecnej pracy. Dwa tyg póżniej kolejny raz zadzwoniła do mnie (usunięte przez administratora)i zaprosiła na podpisanie umowy , na szczęście nie zwolniłem się z obecnej pracy. W dniu podpisania umowy na 2 godziny przed spotkaniem zdzwonił do mnie (usunięte przez administratora)i stwierdził że pracy ani podpisania umowy nie będzie i żebym nie przyjeżdzał. Szok po prostu szok na szczęście Bug miał mnie w swojej opiece że nie zwolniłem się z obecnej pracy ....odradzam każdemu tą Spółeczkę.

Wykształcona a Bug Bogiem

Małgorzata
@KANDYDAT NA SPECJALISTĘ

No, całkowicie rozumiem twoje zdenerwowanie. Podali ci jakieś uzasadnienie takiej sytuacji czy po prostu powiedzieli, że jednak nic z tego nie będzie i koniec rozmowy?

cezar
@KANDYDAT NA SPECJALISTĘ

Ja juz 3 rok sądzę się z tym tworem o mobbing spedziłem na Okęciu 12 lat w różnych podmiotach , także jako OKB ..Jak zobaczycie nazwe ACS .sp,zoo to uciekajcie jak najpredzej !!! (usunięte przez administratora)

@cezar

O matko to już poważna sytuacja a może powiesz co nieco jak Cię dokładnie traktowali ?

Xzx

Zarobki jak za pracę w trudnych warunkach, noce i święta są śmieszne. Grafik zmieniany jest z dnia na dzień. Jeśli chodzi o załatwienie czegokolwiek pracownik jest zbywany. Dokumenty w dziwny sposób przepadają, w moim przypadku niejednokrotnie wnioski urlopowe oraz o wczasy pod gruszą które nie zostały wypłacone. Nie dajcie naciągnąć się na jakikolwiek socjal bo za grusze nie dojedziecie nawet nad Zegrze. Szkolenia i kursy oczywiście za podpisaniem lojalki, nawet za odzież służbową potrąco mi na sam koniec. (usunięte przez administratora)

ss
@Xzx

Jak to nie dostałeś wczasów po gruszów to z funduszu pracy idzie tak ? M

@ss

Chciałam zapytać czy w tym roku2021 wczasy pod grusza są wypłacane

Xyz

Pół roku oczekiwania, firma twierdzi że wniosek nie został złożony. Na porządku dziennym w tej firmie przepadają dokumenty. Nie licze na grusze

Gł spec
@ss

WC, asy pod gusza ta 100 zł na jednego członka rodziny czyli śmiech na sali

@Gł spec

I kiedy te pieniądze są wypłacane? W czasie wakacji?

Kamdydat

Jaka jest atmosfera pracy w Babimoście?

Łucja
@Kamdydat

Widzę po wpisach, że były problemy z pieniędzmi i wypłatami, więc domyślam się, że nie za ciekawa, ale może ktoś z pracowników powie?

Łucja
@Kamdydat

Rozważasz aplikację do tej firmy? Wiesz może czy szukają kogoś jeszcze do pracy?

@Łucja

Stawki wynagrodzenia są takie że muszą dopłacać do najniższej krajowej więc coś jest nie tak a wszystko reguluje regulamin pracy. 2350 + premia niewiadomo jaka+wyrównanie wynagrodzenia do 3010 zl

Aleksandra

Rozumiem, że tu chodzi o najniższą netto tak? To co wyliczyłeś to już premia w tym zawarta jest? Bo ciekawe ile wynosi, ale to trzeba byłoby chyba ogarnąć jak robione tutaj jest to wyrównanie? Wie ktoś?

janel

nic specjalnego i ciekawego to zwykła ochrona jakich wiele

@janel

Czyli według Ciebie ani źle ani dobrze? Obojętne podejście masz po prostu do nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Acs Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Acs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Acs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Acs Sp. z o.o.?

Acs Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Komitetu Obrony Robotników 49
    02-146 Warszawa