Opinie o Zinel Facility Management Sp. z.o o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zinel Facility Management Sp. z.o o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zinel Facility Management Sp. z.o o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zinel Facility Management Sp. z.o o. w Warszawa

Rozpoczęłam współpracę z Zinelem około pół roku temu - w biurze siedziby firmy. Jestem zadowolona z dotychczasowej pracy. W biurze zawsze panuje miła i przyjazna atmosfera. Duży plus za benefity, wysokość wynagrodzenia i otwartość przełożonych na negocjacje warunków pracy. Firma nie jest idealna, ma też swoje gorsze strony jak słaba komunikacja między działami. Widać jednak progres po zgłoszeniu tego przełożonemu. Dużą rekompensatą tego minusa jest Prezes firmy, który jest osobą zawsze pozytywną i uśmiechniętą, szanującą innych oraz cierpliwą na zdarzające się błędy pracowników... :-)

Od dłuższego czasu pracuję w biurze i pierwsze słyszę, żeby komukolwiek firma nie wypłaciła pieniędzy, takie sytuacje nie mają miejsca. Można powiedzieć wręcz przeciwnie, że to jedna z niewielu firm, która płaci dużo wcześniej przed terminem. A te komentarze to raczej zemsta byłych pracowników - cwaniaków i (usunięte przez administratora), których się tu trochę przewinęło.

Blanka Nowy wpis

Dzień dobry. partner widział ofertę dla kierownika technicznego obiektu. W tym roku nikt jeszcze nie pozostawił po sobie opinii ale może ktoś wprost by napisał jakich zarobków mógłby się spodziewać gdyby teraz aplikował? Posiada już doświadczenie a widzimy, że wcale nie jest ono konieczne

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Zinel Facility Management Sp. z.o o.?

Pracownik Nowy wpis

Jeśli chodzi o atmosferę w biurze - we współpracy z prezesem i resztą załogi to atmosfera jest bardzo miła i rodzinna. Mimo wielu zatrudnionych pracowników, atmosfera nie jest sztywna jak w typowym korpo. Jak ktoś ma chęci do pracy i wykonuje swoje obowiązki - można się z każdą kwestią dogadać na korzyść pracownika. W porównaniu z innymi firmami tego pokroju to naprawdę nie ma na co narzekać. Co do atmosfery na obiektach nie mogę się wypowiedzieć, ale złych opinii nie słyszałam.

Jesteś jeszcze w biurze? zastanawiam się o co chodzi z tym komentarzem o niepłaceniu, który został jeszcze niedawno dodany. Dochodziło do takich sytuacji? jeśli tak to z jakich przyczyn? bywają problemy z jakąś płynnością? Teraz w biurze też coś jest nie tak? jest ktoś na bieżąco?

Pracownik Nowy wpis

Majster

Odradzam. Nie płacą pracownikom, którzy później schodzą z budowy. Słyszałem też, że kadrze kierowniczej nie płacą, stąd taka duża rotacja. Omijać szerokim łukiem

Kierownik Nowy wpis
@Majster

Pracowałem 10 lat w Zinel i jak na razie to nie widziałem i nie słyszałem żeby którykolwiek pracownik zszedł z budowy lub nie otrzymał jakiegokolwiek należnego wynagrodzenia a tym bardziej kierownicy, jak na razie to szukają cały czas nowych ludzi do nowych inwestycji bo się rozwijają i zwiększają zasoby ludzkie, sam mam zamiar wrócić do firmy po krótkiej przerwie. Bardziej uczciwego Pracodawcy z możliwością rozwoju nie spotkałem na swojej 20 letniej karierze zawodowej nie pisz takich bredni jeżeli nie jesteś sam uczciwy względem innych i siebie samego. Bo tylko ludzie którzy mają sami coś na sumieniu wypowiadają się w kierunku innych.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko TECHNIK OBIEKTU w firmie Zinel Facility Management Sp. z.o o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Michaśka

Szukają technika obiektu między innymi w Warszawie. Może wiecie, co należy rozumieć przez rynkowe wynagrodzenie? Mąż ma uprawnienia SEP i gazowe, ale jako technik obiektu nie pracował, więc nie ma porównania i wiedzy, ile się płaci na tego typu stanowisku.

Dział Kadr ZINEL
@Michaśka

W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie pracownika, na rozmowie zawsze więc pada pytanie o oczekiwania finansowe kandydata. Wynagrodzenie zależy od posiadanych uprawnień, wykształcenia, wiedzy i doświadczenia. By uzyskać więcej szczegółów zachęcamy do aplikowania :) Pozdrawiamy, Dział Kadr ZINEL

Hanka
@Dział Kadr ZINEL

Na podstawie czego mimo wszystko te kwoty są wyliczane? Mam na myśli te wspomniane kompetencje, wyniki i tak dalej. zestawiane jest to ze średnia rynkową względem danego stanowiska? chyba, że w firmie liczone są inne stawki? Interesuje mnie to bardziej szczegółowo w kontekście pracy jako PM. O jakich kwalifikacjach oraz doświadczeniu może być mowa?

SQL
@Dział Kadr ZINEL

Powinna być w ogłoszeniu stawka wynagrodzenia i nie byłoby takich pytań.

stary boba

ten obiekt nie ma szczęścia do obsługi technicznej, rotacja w każdej firmie obsługującej

Dawid

Jak to jest na tym stanowisku technika obiektu? Rzeczywiście ta rotacja spowodowana jest tym co pisaliście tj, atmosfera plus niezbyt przyjemne sytuacje z inną osobą z którą przyjdzie nam pracować? Pytam, bo akurat jest oferta pracy na to stanowisko. Wygląda zachęcająco, bo przykładowo obiecują dofinansowania do kursów, służbowy telefon i jeszcze uprawnienia można zdobyć. Jak to jest teraz? Może się coś poprawiło.

Jaki jest wkład kierownictwa Zinel Facility Management Sp. z.o o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

W naszej firmie staramy się o zapewnienie dobrej atmosfery każdemu pracownikowi. Nasi kierownicy dbają o komfort i poczucie bezpieczeństwa, które budujemy poprzez zapewnianie szkoleń BHP oraz udostępnianie wysokiej jakości sprzętu. Umożliwiamy zdobywanie certyfikatów i dodatkowych uprawnień elektrycznych, grzewczych, chłodniczych itp. Cenimy naszych pracowników i stawiamy na ich rozwój.

Czy można liczyć w Zinel Facility Management Sp. z.o o. na prywatną opiekę medyczną?

KADRY

Dzień dobry, oferujemy pakiet benefitów. Zarówno w zakresie opieki medycznej jak i programów sportowych. pozdrawiamy Zespół Zinel

pracownik2

Nie. chyba że za własną kasę.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Zinel Facility Management Sp. z.o o.?

Zespół Zinel

Dzień dobry, umowy o pracę zawieramy na okres próbny, a po nim w przewarzającej mierze podpisujemy umowy na czas nieokreślony.

Zespół Zinel

Dzień dobry, umowy o pracę zawierane są na okres próbny, następnie w przeważającej mierze umowy o pracę zawierane są na czas nieokreślony.

Kolega

Nie wiem co było kiedyś i jakie masz kwalifikacje, ale wg mnie Zinel w tym momencie płaci rynkowo.

Pracownik fitilici zinel

Wypłata może i jest no ostatnim czasem 2021 zinel nie mogę ogarnąć normalnej pracy to jest prawda ….

Technik serwisu

Widzę że szukają techników serwisowych w całej Polsce. Firma tak bardzo się rozwija czy ludzie poodchodzili? Warto aplikować?

@Technik serwisu

Witam, Firma się rozwija, stąd uruchomione rekrutacje. Zachęcam do aplikowania, a na wszystkie pytania czy wątpliwości będziemy mogli odpowiedzieć osobiście. Pozdrawiam

Zinel Facility Management

Informacje o nieterminowej wypłacie wynagrodzenia są nieprawdziwe. Zapraszamy do kontaktu z działem kadr w celu wyjaśnienia sytuacji.

Właśnie moja mi rok, odkąd zaczęłam pracę w Zinel i jestem bardzo zadowolona. Szokują mnie negatywne opinie, ale po datach widzę, że są z lat ubiegłych. Warto podjąć zatrudnienie i przekonać się samemu.

Na jakie benefity można liczyć w Zinel Facility Management Sp. z.o o.?

Żadbe

A skąd takie stwierdzenie? Zinel oferuje opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport.

Edit

Nie zgodzę się z tym. Wszystko jest uczciwie wypłacane i w terminie. A stawki w firmie Zinel są rynkowe.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Zinel Facility Management Sp. z.o o.?

To zależy od obiektu i kontraktu, ja 8-16

Kick

W tym momencie to wg mnie nieprawda. Pracuję od ponad roku i nie ma takich sytuacji.

wszystkowiedzący

@Zapalnik A może to jest inspirowana opinia? Ja wiem, że są dobrą firmą i pracodawcą.

Garwoliński pies
@wszystkowiedzący

WIelki pracodawca się odezwał.......... Gdzie są moje pieniądze za prace dodatkowe?

@wszystkowiedzący

Potwierdzam. w firmie wiele się zmieniło i jest OK

p1

Bzdura, nie potwierdzam

A o jakim stanowisku pracy w Zinel Facility Management Sp. z.o o. mówisz? Bo nie napisałeś nic na ten temat. Powiedz też, na jakiej umowie byłeś zatrudniony. Dziękuję!

#tek

Popieram bardzo słaby pracodawca szkoda czasu bo na każdym kroku kłamstwa i kombinacje. ZUS zalegają podwykonawców za usługi nie płacą.

@Marta

Nie wiem czy można pisać o szczegółach zatrudnienia.Mogę napisać że pracowałem jako technik obiektu.Ale już tu nie pracuje. I bez żalu się rozstałem.Straciłem tylko czas. Nie mogę napisać jak z wypłatą nadgodzin czy za dyżury bo po prostu ich jeszcze nie miałem.Natomiast wynagrodzenie było wypłacane w terminie.Problem tylko był z załatwianiem spraw pracowniczych ale jakoś poszło. Ja to zatrudnienie uważam za "wypadek przy pracy" w mojej długiej karierze zawodowej.Czegoś się tylko nauczyłem.Nie wierzyć obecnie na rynku pracy zbytnio w piękne obietnice.Ogólnie nie polecam.

@#tek

Ja żałuję że się przyjąłem.Bo miałem ofertę w instytucji stabilnej i poważnej.Niestety mniej płacili i tu się dałem skusić.Mówi się trudno,czasami się błędy popełnia, ale najważniejsze że się z tego wyciąga wnioski.Nie wszystko złoto co się świeci.

Skiper

To oni płacą za dyżury pod telefonem?

@Skiper

Tak.Za ewentualną interwencję też się otrzymuje wynagrodzenie.Co,myślałeś że za darmo ktoś będzie siedział w domu w weekend lub w nocy?Nie wiem czy by się ktoś taki znalazł.

Skiper
@adi

To za ewentualną interwencję czy też za bycie w gotowości? Bo to jest różnica. Pytając czy płacą za dyżury, miałem na myśli bycie w gotowości.

Kopi

U mnie to nawet po 3 miesiącach nie dostałem wynagrodzenia za prace dodatkowe. Z tego co słyszałem to zamykają interes.

@Skiper

Za dyżur jest stała kasa.Za interwencję na dyżurze jest dodatkowa. Jeśli cię wezwą na awarię.Plus opłata za dojazd.

@Kopi

Być może, tego nie wiem. Wiem że wycofali się z kilku obiektów.A to jeszcze o niczym takim nie świadczy.

Ktos
@adi

Haha gdzie ??

Zostaw merytoryczną opinię o Zinel Facility Management Sp. z.o o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zinel Facility Management Sp. z.o o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zinel Facility Management Sp. z.o o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zinel Facility Management Sp. z.o o.?

Zinel Facility Management Sp. z.o o.
3.1/5 Na podstawie 18 ocen.

Zinel Facility Management Sp. z.o o.