Opinie o Empressia Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Empressia Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Empressia Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Empressia Sp. z o.o. w Poznań

Robert

Moja przygoda z agencją Empressia dobiegła końca po dwóch wspólnych latach. Dwóch pięknych latach, które były pełne ciekawych projektów, zarówno tych mniejszych, jak i większych, przy których miałem okazję pracować jako UI/UX Designer. Jeśli miałbym wskazać to, co najbardziej utkwi w mojej pamięci, to na pewno będzie to przyjazna atmosfera: dobra komunikacja, życzliwość i wspieranie się nawzajem. To właśnie ta atmosfera sprawia, że masz ochotę przyjść do biura i dodaje paliwa do pracy przy kolejnych projektach. Jestem też wdzięczny za zaufanie, jakim cały zespół obdarzył mnie na początku, za wsparcie w rozwoju, wspólne rozmowy przy kawce, świetne integracje i wzajemną motywację. Jeśli chodzi o kwestie wynagrodzenia, to było ono opłacane zawsze na czas. W trakcie naszej współpracy aktywnie korzystałem też z benefitów takich jak: Multisport, opieka medyczna czy możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu.

@Honorata

Multisport jest dofinansowany, za połowę płaci firma.

Witam, czy będą państwo poszukiwać stażystów na sezon wakacyjny?

@Oliwka

Przyjęliśmy osoby na staże w tym roku. Jesteśmy butikową agencją i niestety nie ma u nas więcej niż 1, 2 miejsca na wakacje. Pozdrowienia!

Ewcia Nowy wpis

Hej. czytam teraz ofertę dla Frontend Developera. Napisane w niej jest, że wymaga się od kandydata bardzo dobrej znajomości WordPress oraz dobrej znajomości React i Next.js. czy może mi ktoś dla jasności wyjaśnić stopień rozumienia tych kryteriów? Jaki typ zadania to zweryfikuje?

DEZ Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Czy będą Państwo poszukiwać stażystów w okresie wakacyjnym?

Lola Nowy wpis

Hejka, widziałam taka ofertę dla forntend WP deva w której było napisane, że wymaga się min. 3-letniego doświadczenia - albo lotnego umysłu. Więc jeśli zgłoszę się bez niego to mój proces rekrutacyjny będzie nieco bardziej skomplikowany? Ciekawa jestem jakie zadania byłyby przydzielane i ile dostanie się na nie czasu

Kandydat Nowy wpis

Witam, czy można wysyłać do Państwa swoje CV na staż? Czy jest w ogóle jakiś feedback jeśli cv jest wysyłane drogą mailową?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Empressia Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Frontend Wordpress Developer.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

Agnieszka Cichowska

Informacja jest nieprawdziwa, osoba ta nie była naszym Klientem, więc nie ma takich informacji.

Tomaszu Pokora
@Agnieszka Cichowska

masz rację, w ogóle nie prawda XD 50 tysięcy osób na grupie SEO/SEM czytało jak rozprawialiście się ze swoim klientem jak ten zgłaszał niefunkcjonalność sklepu (a bądźcie pewni, że fama poszła jeszcze dalej). Wypierając się błędu na pewno twarzy nie odzyskacie, jedynie pokazujecie, że macie zero jakiejkolwiek pokory. Nawet bym się nie odzywał gdyby nie wpis powyżej także podziękujcie "Agnieszce" XD Może zniknęły posty waszej klientki (ciekawe jak ten "układ" wyglądał i ile zwróciliście) ale screeny jej postu, plus te posty które w amoku pisał wasz szef z imienia i nazwiska (przy okazji wydzwaniając i wypisując do postronnych osób z branży, które komentowały sprawę), jak i posty wszystkich innych ludzi, którzy to komentowali, bądźcie pewni, że na pewno NIE znikną. O naciąganiu na duży hajs nawet nie piszę bo to chyba oczywiste (ludzie to czytali i z niedowierzaniem przecierali oczy, że ktoś mógł wziąć takie pieniądze za WordPress+Woo) ale podejście do klienta gdy ten zgłaszał problemy techniczne ze stroną - M-A-S-A-K-R-A. Dla potwierdzenia tego co piszę - można sobie wyszukać tę historię na grupie SEO/SEM na FB (jest tam treść oryginalnego postu i lawina komentarzy osób z branży), wystarczy w lupkę na stronie grupy wpisać "afera" i przejrzeć posty z 31 stycznia br. (a jest niejeden). Ps. Rogalą nie jestem więc jak znowu będziecie do niego wydzwaniać i wypisywać to nie zdziwcie się jak chłop się już(usunięte przez administratora) i zrobi wam sprawę o stalking bo mimo, że jest luźnym gościem to chyba nawet on ma granice poczucia humoru

Mema nie przyszło mi jeszcze zobaczyć. Zastanawiam się tylko nad tym, że skoro było to z pól roku temu i w pewnym sensie już się chyba wyjaśniło to po co podejmować znowu ten sam temat? była oferta na frontend, ktoś z miesiąc temu o niej pisał. Warunki samej pracy jak pod tym kątem teraz oceniacie? ja i tak od nowego roku za czymś się oglądam ale chce obadać okolice

M.M

VT, a ty w końcu szukasz pracy czy tam pracujesz? Jak się wyjaśniło to chyba nie ma co kłamać jak użytkownik Agnieszka Cichowska, że sytuacji w ogóle nie było a sprawa o tyle poważna, że tamta pani została wyrąbana na naprawdę duże pieniądze i tylko dlatego, że czegoś jej tam naprawić nie chcieli ujrzały światło dzienne stawki z tej agencji...a ilu ich klientów przepłaca i nie wie?

@M.M

Ja tez tu przyszłam za tym ogłoszeniem na WP, żeby sprawdzić czy to w ogóle aktualne… :) tez w tym temacie za bardzo nie siedzę, ale poruszacie tutaj stan przeszły? Gdybym teraz dołączyła to mnie tak jakby to i tak nie dotknie? Zresztą czy pracownicy ponoszą jakiekolwiek konsekwencje czy po prostu firma w razie jakichś niezgodności…?

Hejka, opiszecie mi jak pracuje się w reacie? Jest oferta na stronie na frontend. Widzę niestety, że są potrzebne 3 lata doświadczenia, wiec z marszu pytanie, co ze stanowiskami juniorskimi? Kiedyś programowałam hobbistycznie, mam dłuższą przerwę ale zastanawiam się nad zmianą pracy. czy na takie przebranżowienie będzie szansa? Potrzebuje znać wprost startową kwotę netto, na którą udałoby mi się przyjąć, czy ktoś umiałby ja wprost określić? Chociażby widełki?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Empressia Sp. z o.o. w przypadku pracy jako front end developer?

Robert

@Robert

Dziękujemy Robert! Więcej zawarłam w rekomendacji na LinkedIn :D

Jeżyk
@Robert

Wszystko pięknie ale jak specjaliście na start oferują 3500-4500 brutto na UZ to śmiech na sali. Takie stawki to chyba na pół etatu xD

Mieczysław
@Jeżyk

Serio, jest umowa zlecenie? Nie ma szans przejść na umowę o pracę nawet po okresie próbnym?

@Jeżyk

Jeżyk, obecnie mamy wystawione ogłoszenie w sieci na stanowisko, które zakłada takie wynagrodzenie. Na stanowisku tym NIE WYMAGAMY żadnego doświadczenia, a więc otrzymujesz 3500-4500 zł brutto na start + masa benefitów, jako osoba bez doświadczenia - wystarczą nam zaangażowanie oraz chęć rozwoju. Udowadniając swoją wartość finansowo doceniamy każdego. Odniosłeś się do wypowiedzi Roberta, który pracował u nas jako UI/UX designer i Robert był Specjalistą przez wielkie S, a więc i jego wynagrodzenie było znacznie wyższe od tego, o którym tutaj rozprawiamy. Pozdrawiam. :)

Honorata
@Tomasz Kuśnierczak

A jeśli można dopytać o benefity - są one w całości finansowane czy trzeba coś dopłacać np do multisporta?

@Honorata

Multisport jest dofinansowany, za połowę płaci firma.

MarZ

Czy będziecie może poszukiwać w najbliższym czasie stażystów?

@MarZ

Tak, zachęcam do składania CVek na adres: biuro@empressia.pl

Jolanta
@Tomasz Kuśnierczak

na waszej stronie nic nie ma o tych stażach, czy to będzie taki płacony przez UP czy przez Was ? ile będzie trwał ? można prosić o więcej informacji ?

@Jolanta

Cześć, warunki stażowe omawiamy indywidualnie, w zależności, na czym danej osobie zależy. Niestety nie mamy dużo takich miejsc, bo jesteśmy butikową agencją.

Czesc na jakieś widełki może liczyć customer success lub churn rate manager? Jak wygląda praca u Was w firmie?

@Andrzej

Cześć, nie zatrudniamy na takie stanowiska.

Witam, czy będą państwo poszukiwać stażystów na sezon wakacyjny?

@Kandydat

Hej, udało się może do dziś już dowiedzieć? Ile zazwyczaj tych miejsc stażowych oferują i czy trudno jest się dostać?

@Kamila

Niestety nie :( wysłałam praktycznie od razu CV po tej odpowiedzi, ale odzewu zero póki co

Oliwka
@Kandydat

Aż muszę się upewnić, bo jakby nie patrzeć kwartał minął. Jaki feedback udało się otrzymać? Nikt niczego nie pisze wiec sama się zastanawiam nad tymi stażami i ich ewentualną jakością. Mowa była o letnich a takie normalnie w roku tez się zdarzają? Firma się rozwija?

@Oliwka

Łukasz Bekas

Wyobraź sobie, że robisz coś dobrze. Możesz nawet pomyśleć, że jesteś w czymś świetny. Empressia jest wybitna w pozycjonowaniu strony internetowych. Wcześniej miałem kontakt z dwiema firmami zajmującymi się pozycjonowaniem. Pierwsza osiągała przyzwoite wyniki, ale bez większych sukcesów. Druga natomiast położyła całkowicie pozycjonowanie. Nie ukrywam, że byłem załamany ponieważ kilka lat pracy i płacenia co miesiąc wszystko na marne. Po przeszukaniu całego internetu znalazłem Empressię. Z zapałem, ale całkowicie sceptyczny podszedłem do współpracy nad pozycjonowaniem strony z Empressią. Nie będę opisywać całego procesu, ale przeanalizowano stronę od a do z. Poprawiono wszystkie błędy po poprzednikach. Była nawet kolejna analiza konkurencji iiiiiiii...... średnia pozycja 33 fraz to 3 w Google TOP 10 po 4 miesiącach od praktycznie zera. Nie mogę na prawdę uwierzyć, że może być lepiej. Empressia ze stoickim spokojem podnosi poprzeczkę i zostawia konkurencję w tyle. Szacunek za pracę i zaangażowanie.

Martyna

Miałam okazję pracować w firmie na stanowisku copywritera i bardzo miło wspominam ten czas. Tak dobrze nie czułam się w żadnej innej firmie. :) Bardzo dużo się też nauczyłam, co również jest dla mnie ważne w pracy.

@Martyna

A oprócz samopoczucia możesz powiedzieć coś więcej? Głównie chodzi mi o warunki. Jeśli możesz napisać, jak się przedstawiała twoja stawka, to naprawdę super. Bardzo chciałabym to wiedzieć.

Pracowałam w Empressia dwa lata na stanowisku SEO copywriter, w tym rok jako Team Leader działu Copywritingu. W tym czasie spotkałam się z dużą ilością swobody i zaufania, które pozwoliły mi odkryć w sobie, a następnie kształtować szereg umiejętności - zarówno pisarskich, jak i liderskich. To było cenne doświadczenie, które nie byłoby możliwe bez życzliwego i wyrozumiałego podejścia moich przełożonych. Od osób pracujących w Empressia nauczyłam się, jak ważny jest zespół, w którym pracujesz. To ludzie, którzy wspierają się w swoich codziennych zadaniach, bo wiedzą, że każdy ma swoje gorsze i lepsze punkty. Otrzymałam tam mnóstwo merytorycznego i kreatywnego wsparcia, które na stanowisku copywritera było ogromnym skarbem. Równocześnie obserwowałam, jak SEO specjaliści dzielą się ze sobą wiedzą i branżowymi insightami - cały czas odczuwałam "teamworkową" atmosferę, mimo że każdy miał swoich klientów i samodzielnie organizował swoją pracę. Bardzo tęsknię i za moją pracą tam, i za ludźmi, którzy mnie otaczali. Polecam pracę tutaj copywriterom, którzy w pracy cenią dynamikę i różnorodność, a współpracę - kontrahentom, którzy szukają specjalistów z ogromem wiedzy i doświadczenia z zakresu SEO.

@Marta

I trafiłaś tutaj bez jakiegokolwiek doświadczenia czy jak te początki wyglądały?

@Marta

Marto, w imieniu zespołu dziękuję Ci za te miłe słowa. Współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością. Również szczerze tęsknimy i pozdrawiamy Cię ciepło. :) Raz jeszcze powodzenia!

Augustyn

Startowałem na jedne stanowisko w Empressia Sp. z o.o. - Poznań - pierwsze spotkanie niby ok wszystko pięknie ładnie opis firmy, oczekiwania i co czeka mnie w kolejnych krokach. Wszystko bardzo ogolnie mało szczegółów i oczywiscie PRowo pięknie ładnie. Potem przejście kolejnych kroków i na koniec umowa a także dokładna lista benefitów oraz kwoty wynagrodzenia która w ogóle się nie pokrywała z wcześniejszymi rozmowami oraz ogłoszeniem oferty pracy w internecie. Polecam bardzo dokładnie przepytać CEO na pierwszej rozmowie o każdy aspekt wynagrodzeń bo można na samym końcu się zdziwić jakie to wszystko jest piękne na pierwszy rzut oka.

Honorata
@Augustyn

Heh, pewnie specjalnie tak robią, bo kandydaci myślą że w końcu się udało dostać pracę i podpisują to co mają pod nosem. A jakie były te kroki rekrutacji? Zwykłe rozmowy czy jakieś zadania też były do zrobienia?

Tomasz Kubera
@Augustyn

Cześć, żałujemy, że takiej informacji zwrotnej nie otrzymaliśmy w momencie kiedy pytaliśmy, co się stało, że w ostatnim momencie rezygnujesz z podpisania umowy. Odniesiemy się w zasadzie do jednej części Twojego feedbacku: "jakie to wszystko jest piękne na pierwszy rzut oka" - jest piękne, pod warunkiem, że się dojrzale przystępuje do rozmów i mówi o swych wątpliwościach. Z naszej strony dwukrotnie tłumaczyliśmy Tobie zasady wynagrodzenia, bo czuliśmy, że coś jest nie tak po rozmowie - nie mogliśmy się niestety doprosić konkretnej informacji. My też zapraszamy do tego, aby zawsze dokładnie nas przepytać na pierwszej rozmowie o każdy aspekt wynagrodzeń i współpracy - w dorosłym świecie na rozmowach właśnie tak to się powinno robić. ;D W dorosłym świecie, używa się też prawdziwych imion jak wyrażasz swoją opinię bo żadnego Augustyna nie rekrutowaliśmy przez 12 lat istnienia. Naszą wartością jest komunikacja wprost i nie do pomyślenia w zespole byłoby udawanie, że z innego powodu się rezygnuje, a później obsmarowywanie w necie - mamy po prostu inne wartości i innych ludzi szukamy. Przykro nam, że nie potrafiłeś wprost powiedzieć, co dokładnie w sposobie rozliczania Tobie nie pasuje. Nadal tego nie wiemy. Rozliczamy się w transparentny sposób - przecież gdyby nie to, sądzisz, że ktoś by u nas pracował? Przecież to branża IT :slightly_smiling_face:

@Augustyn

Cześć, żałujemy, że takiej informacji zwrotnej nie otrzymaliśmy w momencie kiedy pytaliśmy, co się stało, że w ostatnim momencie rezygnujesz z podpisania umowy. Odniesiemy się w zasadzie do jednej części Twojego feedbacku: "jakie to wszystko jest piękne na pierwszy rzut oka" - jest piękne, pod warunkiem, że się dojrzale przystępuje do rozmów i mówi o swych wątpliwościach. Z naszej strony dwukrotnie tłumaczyliśmy Tobie zasady wynagrodzenia, bo czuliśmy, że coś jest nie tak po rozmowie - nie mogliśmy się niestety doprosić konkretnej informacji. My tez zapraszamy do tego aby zawsze dokładnie przepytać CEO na pierwszej rozmowie o każdy aspekt wynagrodzeń - w dorosłym świecie na rozmowach właśnie tak to się powinno robić. ;D W dorosłym świecie, używa się też prawdziwych imion jak wyrażasz swoją opinię, bo żadnego Augustyna nie rekrutowaliśmy przez 12 lat istnienia. Naszą wartością jest komunikacja wprost i nie do pomyślenia w zespole byłoby udawanie, że z innego powodu się rezygnuje, a później pisanie negatywów w necie - mamy po prostu inne wartości i innych ludzi szukamy. Przykro nam, że nie potrafiłeś wprost powiedzieć, co dokładnie w sposobie rozliczania Tobie nie pasuje. Nadal tego nie wiemy. Rozliczamy się w transparentny sposób - przecież gdyby nie to, sądzisz, że ktoś by u nas pracował? Przecież to branża IT.

@Tomasz Kubera

Pracowaliśmy wspólnie nad tą odpowiedzią, także przepraszamy czytaczy za duplikat :D

@Honorata

Nie chcemy współpracować z ludźmi, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć i podpisują umowy bez czytania. Więcej wyjaśniliśmy "Augustynowi", zerknij, proszę. Jeśli chodzi o kroki rekrutacji, to: 1. Wybieramy osoby do rozmów online. 2. Kwalifikujemy do kolejnego etapu i wysyłamy zadanie. 3. Sprawdzamy zadanie i podejmujemy decyzję. Nie zawsze jest tak samo, zależy od stanowiska.

Małgorzata
@Augustyn

Niżej jest mowa że 2. etap to jakieś zadanie, powiesz jakie ty miałeś zadanie do zrobienia?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Empressia Sp. z o.o.?

Aga Empressia

W zależności do stanowiska umawiamy się na okres próbny. Zazwyczaj są to 3 miesiące. Po każdym miesiącu pracy na okresie próbnym przeprowadzamy feedback, aby obie strony wiedziały, czy do siebie pasujemy, czy raczej nie.

Czy w najbliższym okresie czasu będzicie poszukiwać stażystów do działu SEO?

@Paweł

Zapraszamy do przesyłania CV na biuro@empressia.pl - możliwe, że Twoje kompetencje się przydadzą :)

Czy jest możliwość pracy w Empressia Sp. z o.o. Sp. k. na część etatu?

Aga Empressia

To kwestia ustaleń - zależy też od stanowiska. Zazwyczaj po prostu jest o tym wzmianka w ogłoszeniu o pracę.

Czy aktualnie szukacie specjalistów SEO? Czy możliwe jest zatrudnienie na UoP? Czy możliwa jest praca zdalna?

Tomasz Kuśnierczak

Tak, szukamy obecnie specjalistów SEO. Zapraszamy do przesyłania CV na biuro@empressia.pl

Czy firma Empressia poszukuje również stażystów SEO ?

Aga Empressia

Hej, na ten moment raczej nie. Natomiast wszystkie nasze ogłoszenia znajdziesz na https://www.empressia.pl/ po rozwinięciu zakładki Kariera. I... zawsze warto spróbować i po prostu wysłać mailem info :)

Tomasz Kuśnierczak

Tak, właśnie rozpoczęliśmy nabór stażystów do działu SEO, dlatego serdecznie zapraszam do przesyłania CV.

Zostaw merytoryczną opinię o Empressia Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Empressia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Empressia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Empressia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Empressia Sp. z o.o.
  • Skalna 20