Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pracuję tutaj od 6 miesięcy.. Świetna firma, mega ludzie, fajna energia. Firma, w której nadal panuje duch przedsiębiorczości, choć już 20 lat na rynku oraz prawie 200 ludzi. Teraz wdrażana jest kultura MAM WPŁYW, by wzmocnić środowisko, w którym każdy pracownik ma poczucie wpływu. Zespół Axpo to młodzi, ciekawi świata, energiczni ludzie z dużym poczuciem humoru. Polecam!

Dzień dobry. O naszych Leadership Principles przeczytasz więcej na tej stronie: https://www.axpo.com/ch/en/about-us/jobs-and-career.html w polskim oddziale przejawia się to również poprzez wdrażanie zasad Kultury Odpowiedzialności. Wszyscy pracownicy uczęszczają na warsztaty związane z tym tematem oraz dodatkowo uczęszczamy na warsztaty / konferencje / szkolenia rozwojowe, które są przydatne na danym stanowisku pracy. Staramy się wspierać większość inicjatywy naszych pracowników, które mają na celu rozwój firmy i są odpowiednio przemyślane - pracownicy rozwijają się w firmie, a firma dzięki nim. Bonusy roczne, są ustrukturyzowane i mocno w relacji z wynikami finansowymi firmy. Pozdrawiamy Zespół Axpo

Szczera opinia

Myślę, że to dobry moment aby po dwóch latach podzielić się opinią i dotychczasowymi odczuciami co do mojej pracy w Axpo Polska. Na wstępie zaznaczę, że nie jest to moja pierwsza praca. Pracowałem w firmach większych lub mniejszych, więc będę się odwoływał do moich dotychczasowych doświadczeń i różnic jakie rzuciły mi się w oczy. A więc, zaczynając od wszelakiej maści benefitów i tego co jest można powiedzieć o tym co się dzieje "obok' pracy, dla mnie benefitem jest lokalizacja. Bardzo nowoczesny biurowiec (ze stacją metra w biurowcu, coś pięknego dla poruszających się metrem) i biuro, które ma w zasadzie wszystko (a nawet więcej) co jest potrzebne do komfortowej pracy i przebywania tam z przyjemnością. Dobrze zaopatrzona kuchnia, schludna łazienka, która zawiera "awaryjne" koszyczki z podstawowymi kosmetykami czy wałki do odpylenia ubrań... powiem tak, mała rzecz, a cieszy. Może dla niektórych będzie to nic nieznaczący detal, natomiast dla mnie jest to ukłon w stronę pracownika, a tych ukłonów wymienię jeszcze kilka, nie będę się jednak rozwodził o benefitach wymienionych w ofertach - opieka medyczna, sport czy języki bo mi zwyczajnie miejsca nie starczy. Firma jest bardzo pro-pracownicza. Powtórzę się z tym, co już było wymienione, ale hierarchia jest bardzo płaska - nie ma tutaj kłaniania się w pas kierownikowi, dyrektorowi, jak i również nie ma osób, które wywyższałyby się z tytułu zajmowanego stanowiska. Dla mnie to było najbardziej szokujące, ponieważ przed pracą tutaj myślałem, że taka atmosfera pracy jest możliwa tylko na papierze. Jak nietrudno się domyślić, w innych korporacjach raczej to tak nie wygląda, a gdy idzie ktoś z "górnego" szczebla należy zakończyć śmiechy i krotochwile i skupić się na pracy. Tutaj czegoś takiego nie ma. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i potrafimy zarówno się pośmiać jak i pracować. Nie lubię stwierdzenia młody i dynamiczny zespół czy przyjazna atmosfera - zawsze kojarzyło mi się to z pustym sloganem, który i tak brutalnie weryfikuje rzeczywistość. Może opiszę mój pierwszy dzień w pracy. Dodam tylko, że byłem mocno zestresowany, jak to przed pierwszym dniem w nowym miejscu. Przede wszystkim ludzie witali mnie z uśmiechem, "witali na pokładzie" jakbym z marszu był "swój". Nie byłem świdrowany spojrzeniami, analizowany czy nadaję się do jakiejś grupki czy nie. Każdy przyjacielsko opowiadał o tym co robi i zadawali pytania co ja robiłem, czym się interesuję - tak po prostu, zwyczajnie, po ludzku. Przekraczając po raz pierwszy próg Axpo, stałem się częścią tej ekipy i te uczucie pozostaje ze mną do dziś. Myślę, że powyższy opis dobrze uzmysławia jaki panuje u nas klimat. Oczywiście są też integracje, konkursy i różne wewnątrzfirmowe wydarzenia, które pozwalają lepiej się poznać, a także nieco wyluzować w fajnej atmosferze. Co do samej pracy, nie spotkałem się jak dotąd, żeby ktoś odmówił mi pomocy jeśli napotkałem jakiś problem. Bardzo często w swojej karierze spotykałem się ze zjawiskiem, które nazywam "gorącym ziemniakiem". Czyli przerzucanie niewygodnego tematu na inne osoby. Zabrzmi to trochę "coachingowo" ale tu spotkałem się z podejściem zorientowanym na rozwiązanie problemu, a nie na rozgrzebywaniu go czy szukaniu osoby odpowiedzialnej. Brak spychologii. Wspomnę tylko jeszcze, że osoby z doświadczeniem to ludzie, od których można się uczyć. Swoją wartość udowadniają pracą i wiedzą, dzięki czemu można dla siebie naprawdę bardzo dużo wyciągnąć. Muszę napomknąć o rzeczy arcyważnej dla wielu (w tym dla mnie) czyli szkolenia. Firma organizuje szkolenia, po których można zgarnąć certyfikat. Dla mnie niesamowicie ważne jest to, aby czuć, że się rozwijam - tutaj mam to zagwarantowane. Istnieje też możliwość poszerzania swoich kompetencji, czy nawet spróbowania swoich sił w innym dziale, jeśli odkryjemy gdzieś swoje powołanie. Wyłanianie talentów wśród osób, które są już zatrudnione jest bardzo mile widziane w firmie, więc nikt nie rzuca Ci kłód pod nogi, a wręcz wszyscy zachęcają aby sięgać jak najwyżej. Na zakończenie powiem szczerze, przychodząc tutaj dwa lata temu byłem bardzo podejrzliwy. Zastanawiałem się gdzie tkwi haczyk, kiedy opadnie poziom tej ekscytacji, który jest często obecny przy zmianie pracy. Po dwóch latach mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że haczyków nie było. To co napisałem wyżej mówię również w prywatnych rozmowach z przyjaciółmi czy rodziną. Więc ręczę za szczerość tych słów. Pracowałem do tej pory w więcej niż 6 miejscach pracy i mogę w końcu powiedzieć, że tutaj, pośród tych ludzi widzę swoją przyszłość zawodową. Nie stresuję się idąc do pracy, nie zabieram jej do domu, pracodawca szanuje zarówno mój czas jak i moje samopoczucie. I najważniejsze - czuję się bezpiecznie. Podsumowując, cieszę się, że tu trafiłem. Jedyne co mogę powiedzieć osobom, które chcą tu aplikować - serdecznie zapraszam. To zdecydowanie najlepsze miejsce w jakim pracowałem do tej pory.

@Szczera opinia

Bardzo dziękujemy za tak szczegółowy wpis. Na pewno będzie dobrze służył kandydatom poszukującym informacji o tym, jak wygląda praca w Axpo. Jesteśmy też bardzo szczęśliwi, gdy to co czytamy jest przepełnione tak dobrą energią :) Dzięki!

Pracownik Axpo

Pracuję od kilku lat w tej firmie i na prawdę jest bardzo fajnie. Bardzo miła atmosfera, szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne), owocowe nie tylko czwartki ;) Poza tym, co miesiąc bardzo fajne spotkania w biurze po pracy, zawsze tematyczne! :) Płaska struktura, możliwość pracy przy różnych projektach (często między zespołowych). Firma bardzo się rozrosła w ostatnim czasie i nie powstrzymała ją przed tym pandemia (co tylko wskazuje, że można liczyć na stabilne zatrudnienie). Serio, polecam!

Trololo
@Axpo Polska sp. z o.o.

Zawsze jest dużo śmiechu i dobrego jedzenia, warto w nich uczestniczyć i lepiej poznać osoby z innych działów

Klient Nowy wpis

Ostrzegam potencjalnych klientów przed osobą Filipem O. , który działa na terenie miasta Elbląg i okolice. Człowiek nie ma pojęcia o tym co sprzedaje. Wprowadza w błąd, przekręca fakty. Młody i bez wiedzy. W rozmowie wyszły fakty i mimo jego pewności, gdy zaczęliśmy zadawać niewygodne pytania m.in na czym zarabia axpo wyszło brak sprzedaży i brak umiejętności. Uważa Energę za zło i nie da sobie nic powiedzieć. Pasek z LV nie czyni człowieka z wiedzą????

Nowy wpis

@Klient

Dzień dobry. Dziękujemy za podzielenie się informacją. Postaramy się zidentyfikować tę osobę i zweryfikować, czy jest certyfikowanym Doradcą u jednego z naszych Autoryzowanych Partnerów. Jeśli tak, na pewno odpowiednio zbadamy sprawę i ewentualnie podejmiemy kroki naprawcze. Jednocześnie będziemy wdzięczni, jeśli zechciałby Pan/Pani przekazać nam więcej szczegółów o wspomnianej osobie poprzez wypełnienie formularza na stronie: https://www.axpo.com/pl/pl/dla-firm/autoryzowany-partner-axpo/ocen-doradce.html Pomoże to nam na pewno w zidentyfikowaniu wspominanego przedstawiciela. Z wyrazami szacunku Zespół Axpo

Iwona Nowy wpis

Na stanowisku Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży również zdążają się nadgodziny bo wspominaliście o tym ale nie wiem których stanowisk tę opinię dokładnie się tyczą? Ile średnio w miesiącu takich nadgodzin wychodzi, w ofercie nic nie wspomniano na ten temat.

Jola Nowy wpis

Witam serdecznie, Podjęłam pracę z jednym z Państwa Partnerów. Axpo Polska jako firma i jej rozwiązania dla sektora B2B są transparentne i atrakcyjne względem rynku. Czego potwierdzeniem jest moja nawiązana relacja z Klientami i bardzo pochlebną opinia o Państwa produktach. Jestem bardzo zainteresowana praca w Państwa firmie. Proszę o możliwość i wyznaczenie kierunku jak moge aplikować bezpośrednio do Państwa Firmy Pozdrawiam Jola

Szczerze polecam atmosferę w Axpo, jednak ilość nadgodzin mnie dobija, super że są wypłacane ale moje życie prywatne na tym cierpi.

Elizka

Możecie napisać konkretnie, ile jest tych nadgodzin tygodniowo lub miesięcznie? Mniej więcej tego jest i jeszcze czy jak pracownik zostaje na nadgodziny, to czy pracodawca zapewnia jedzenie, jakiś katering?

@Elizka

Tutaj zależy od obłożenia pracy działu, w których kwestia nadgodzin się pojawia. Mocno pracujemy nad tym, by tych nadgodzin się pozbyć z kalendarzy pracowników. Dla uściślenia, problem nie dotyczy wszystkich działów w firmie. W kwestii udogodnień przy nadgodzinach, czy też obłożenia pracą przy konkretnych stanowiskach zachęcamy do aplikacji i zadania tych pytań przedstawicielowi działu HR, który na pewno w szczegółach wyjaśni w jaki sposób się wszystko odbywa. Pozdrawiamy Zespół Axpo

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Zgadzamy się co do atmosfery w pracy, a nad nadgodzinami na pewno będziemy pracować by zmniejszyć ten problem. Z naszej strony możemy zapewnić, że ten temat ma wysoki priorytet.

A ja jestem ciekawa pracy w firmie na stanowisku senior project manager. W tej ofercie w sieci jest zapis, że jest właśnie opcja pracy hybrydowej. Jak wygląda tu ten dodatek do rachunków za dni pracy z domu? Ile tego jest w skali miesiąca? I w dni pracy domowej to godziny pracy sa takie same jak w dni pracy stacjonarnej?

Jaka jest kultura pracy w Axpo Polska sp. z o.o.?

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Najwięcej o naszej kulturze pracy oraz działaniach można się dowiedzieć na naszej stronie internetowej: https://www.axpo.com/pl/pl/poznaj-Axpo/kariera.html zachęcamy do lektury. W razie dalszych pytań dotyczących Axpo, jesteśmy :) Pozdrawiamy Zespół Axpo

Znalazłem ogłoszenie Operations Specialist w zespole SME i planuje zgłosić swoją kandydaturę. Wymagane doświadczenie jak najbardziej mam, natomiast z drugiej strony biuro mam trochę daleko. System pracy podany jest jako hybrydowy, wie ktoś coś konkretniej? Ile razy w biurze ile dom? Wszelkie niezbędne narzędzia pracy jak laptop, komórka zapewnia są przez pracodawcę?

Dzień dobry! Obowiązek pracy z biura jest minimum dwa razy w tygodniu, trzy można pracować zdalnie. Wszelkie narzędzia jak: laptop, komórka, słuchawki czy myszka są zapewniane przez Axpo. Jednocześnie, istnieje możliwość długoterminowego wypożyczenia monitora do użytku w domu do pracy zdalnej. Pozdrawiamy Zespół Axpo

@Kasia

Jakie działania są podejmowane w tej akcji MAM WPŁYW? Bo jestem ciekawa jaki to ma wpływ na codzienne obowiązki. Na jaki czas podpisuje się zwykle pierwszą umowę? Od razu dają uop czy początkowo jakieś zleceniówki lub coś podobnego?

W ramach kultury MAM WPŁYW przeprowadzamy serię szkoleń dla pracowników oraz liderów wraz z konsultacjami, przez które prowadzi nas zewnętrzna firma specjalizująca się tym temacie. Polega to na zmianie naszych codziennych nawyków w pracy poprzez wprowadzenie tzw. Kultury Odpowiedzialności do struktur naszej firmy (ang. Culture of Accountability) polegających na przekazywaniu sprawczości w ręce pracowników przy jednoczesnym zapewnianiu odpowiedniego bezpieczeństwa psychologicznego oraz zwiększaniu kompetencji w działaniu. Pierwsza umowa podpisywana jest na okres próbny, który w zależności od stanowiska może trwać od 3-6 miesięcy. Zawsze opieramy się przy współpracy o Umowę o Pracę. Pozdrawiamy Zespół Axpo

@Axpo Polska sp. z o.o.

Jakie nawyki głównie zmieniacie, nie wiem co konkretnie można poprawiać w tym obszarze? Jeśli chodzi o bezpieczeństwo psychiczne to pracownicy mają dostęp do darmowej psychoterapii? Ta umowa próbna to jest zleceniówka? Od czego zależy ten okres?

Umowy próbne są na takim samym typie umowy jak umowa docelowa – czyli, jeśli szukamy kogoś na UoP, to umowę próbną również podpisujemy na UoP. Umowa próbna w większości przypadków jest na okres 3 miesięcy, z wyjątkiem zespołów, gdzie proces poznawania procesów wewnętrznych i samego wdrożenia jest dłuższy niż 3 miesiące. Bezpieczeństwo psychologiczne – ten temat jest wielopoziomowy, przechodzimy serię warsztatów oraz treningów, aby zwiększać komfort pracy i kreować środowisko pracy, gdzie każdy może w pełni wykorzystać swój potencjał. Dodatkowo, korzystamy z usług platformy Wellbee (do 5 darmowych konsultacji ze specjalistami z obszaru zdrowia psychicznego) + robimy szkolenia w tym zakresie, żeby też nawzajem się uświadamiać na potrzeby nasze i innych. Pozdrawiamy Zespół Axpo

@Kasia

Wow, wszystko fajnie. A co właściwie oznacza, że panuje tu duch przedsiębiorczości? Jakoś wymiernie to widać? Konkretnie to chodzi mi, czy ramach tego ducha, są praktykowane rozwoje pracowników, czyli regularne awanse? Albo finansowanie jakichś inicjatyw pracowników przez firmę, które mają mieć wpływ np. na wyniki sprzedażowe?

Krysia

Znalazłam ogłoszenie jako Doradca ds. Energii i Gazu, z tego co widziałam to firma rekrutuje do kilku województw. Zatrudniane są kobiety na to stanowisko? Kontrakt B2B bez górnego limitu zarobków. Wiecie ile średnio można wyciągnąć z tego stanowiska? Konkretnie chodzi mi też o województwo mazowieckie.

@Krysia

Dzień dobry, rekrutacja jest przeprowadzana dla naszego Autoryzowanego Partnera, który poszukuje do swojej struktury doświadczonych reprezentantek i reprezentantów w sprzedaży na terenie całej Polski. Każdy, kto jest zainteresowany ofertą, może na nią aplikować – niezależnie od płci. Weronika Trentowska, która jest odpowiedzialna za rekrutację, chętnie udzieli dodatkowych informacji o stanowisku i odpowie na ewentualne pytania podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zachęcamy do składania CV! :) Pozdrawiamy Zespół Axpo

@Axpo Polska sp. z o.o.

Czy można wiedzieć, na którym etapie kandydat dowiaduje się, dla jakiej firmy jest to rekrutacja? To od razu na pierwszej rozmowie, czy dopiero potem, jak dana osoba zostanie wybrana do pracy? Czy to rekruter czy osoba z danej firmy podejmuje decyzję, kto będzie zatrudniony?

Dzień dobry :) Kandydat od początku wie, dla której dokładnie firmy jest przeprowadzana rekrutacja - taką informację jednoznacznie podajemy już w ogłoszeniu o pracy. Rekrutacja jest dwuetapowa: pierwsza rozmowa odbywa się z Weroniką Trentowską, Sales Agent Recruiment Specialist w Axpo, druga natomiast z przedstawicielami naszego Autoryzowanego Partnera. Obie strony mają wpływ na decyzję o zatrudnieniu danej osoby. Pozdrawiamy Zespół Axpo

Agnieszka

Kilka słów odnośnie pracy w biurze we Wrocławiu. Może i jesteś w stanie zarobić nawet 5tyś prowizji ale spokojnie - później jest tylko gorzej. Jako doradca klienta biznesowego nie masz ŻADNEJ PODSTAWY wiec jeśli szczęście nie dopisze to poświęcałeś się CALY MIESIĄC za totalnie 0PLN. Pracujesz ciężko, stres, brak pieniędzy, nieuprzejmi klienci to wszystko się kumuluje aż myślisz o odejściu, lecz inni którzy są w tej samej sytuacji mówią Ci ze będzie dobrze, poczekaj tydzień, za tydzień podpiszesz dużo umów, tak właśnie wszyscy utwierdzają się w błędnym przekonaniu ze będzie dobrze... nie będzie. Jak to jeden z managerów powiedział „musicie żyć pracą”. Zero życia prywatnego. Jeśli masz żonę, męża, dziewczynę, chłopaka, kota, czy psa to zaczynasz ich zaniedbywać zaczynasz żyć praca chociaż i tak nic z niej nie masz. Praca od poniedziałku do piątku od 8-16 a o 19 we wtorki i czwartki 2-3h przykładowe rozmowy z klientami przez telefon żeby wpłynąć na nich tak aby chcieli się spotkać. Spotkania z klientami o 7, często 19-20-21, czasami w sobotę - bo tylko wtedy mają czas. Robisz to często całkowicie za darmo bo nie raz nie zwróci ci się za paliwo, w twoim prywatnym aucie. Jesteś tylko trybikiem któremu wpaja się że robisz dobrze i że się to opłaca. Jako doradca klienta jesteś świetnie wyszkolony znasz się na prądzie jak nikt. Praca sama w sobie nie jest złą pracą bo do najgorszych nie należy. Jednak system wynagrodzeń, brak umowy o pracę to śmiech na sali, mówią ciagle o pieniądzach a tak na prawdę nikt ich nie ma poza menagerami którzy zgarniają najwiecej. Podsumowując + •Nauczyłam się jak obchodzić się z ludźmi •Poznałam świetnych ludzi; - •Czesto nie zarobiłam na paliwo •Pracowałam po ponad 350h w miesiącu •Mydlenie oczu na każdym kroku JA OSOBIŚCIE NIE POLECAM

@Agnieszka

Dzień dobry Pani Agnieszko. Axpo Polska nie posiada swojego biura we Wrocławiu. Jedyna siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Zapewne opinia - szeroka i konstruktywna, za co bardzo dziękujemy - dotyczy jednego z Autoryzowanych Partnerów Axpo. Więcej na ich temat można się dowiedzieć na stronie: https://www.axpo.com/pl/pl/dla-firm/autoryzowany-partner-axpo/kim-jest-autoryzowany-partner-axpo-.html Jednocześnie będziemy wdzięczni za zgłoszenie nam wszelkich niedogodności i więcej szczegółów za pośrednictwem formularza: https://www.axpo.com/pl/pl/dla-firm/autoryzowany-partner-axpo/ocen-doradce.html . Będziemy w stanie dokładniej przyjrzeć się uwagom i ewentualnie zaplanować odpowiednie kroki naprawcze. Pozdrawiamy Zespół Axpo

@Axpo Polska sp. z o.o.

Wy się lepiej przyjrzyjcie działalności tych waszych "autoryzowanych" partnerów, bo to co się tam dzieje jest nietyczne (godziny pracy) i niezgodne z prawem (brak umowy). Do waszej firmy osobiście nic nie mam, ale ci, pożal się boże, partnerzy wydają się wręcz szemrani. A to co oni potrafią odwalać szkodzi też waszemu wizerunkowi, więc dobrze wam radzę, weźcie się za nich.

Rob
@ArtemToŚmieć

Jeśli piszesz o totalnym braku umowy, to co w takim razie jest podstawą do wypłacania wynagrodzenia? Wiem, że przedmówczyni pisała o braku umowy o pracę i braku pensji zasadniczej. A także o tym, że z prowizji nie udawało się nieraz zapłacić za paliwo we własnym aucie. Jakie Ty masz lub miałeś warunki zatrudnienia?

@Rob

@Rob Niby umowa zlecenie ale tak naprawdę nigdy jej nie widziałem a już na pewno niczego nie podpisywałem. Wynagrodzenie na podstawie prowizji tak jak wspomina przedmówczyni, tyle, że po "zasłużeniu" na taką jedną wypłatę ciężko się było o nią doprosić, a to później, a to trzeba poczekać, a to nie mogą dać od razu całości itd. Czara goryczy się przelała, gdy przyszedłem specjalnie po jej ostatnią część, a tu babka z recepcji nagle stwierdza, że nie mają jakiejś listy i jednak nie może mi jej dać. Skończyło się na tym, że dosłownie wymusiłem swoje pieniądze, nabluzgałem na nią, wyszedłem stamtąd i więcej nie wróciłem. Z krętaczami trzeba krótko. Tak skończyła się moja bez mała miesięczna przygoda z tym "autoryzowanym partnerem".

Agnieszka
@ArtemToŚmieć

Święte słowa. Zgadza się wszystko to, co jest tu napisane, i taki proceder jest na porządku dziennym. Jeśli chodzi o axpo to firma jest jak najbardziej w porządku. Natomiast partner z Grzybowskiej i ich "oddziały" to ich katastrofa wizerunkowa.

@Agnieszka

A zdradzisz, jak to było przedstawiane w ogłoszeniu i na rozmowie kwalifikacyjnej? Kolega pisał, że nie widział umowy zlecenia na oczy i niczego nie podpisywał. Od początku informowali, że jest to robota na własnym aucie, że trzeba tankować za własne pieniądze i że nie ma tzw. podstawy?

@Agnieszka

@Agnieszka No ja akurat mówiłem o partnerze w Łodzi, a nie we Wrocławiu. Ale dobrze wiedzieć, że takie sytuacje dzieją się nagminnie w więcej niż jednym mieście.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Axpo Polska sp. z o.o. na stanowisko Staż?

AAA

Jakie są szanse na zatrudnienie po stażu u nich realistycznie? Tak jak było to ogłoszenie do działu finansów. W sumie dawno nowego nie wstawiali, to tym bardziej ciekawa jestem?

@AAA

Dzień dobry. Dużo osób rozpoczynających u nas praktykę zostaje następnie zatrudnionych w strukturach Axpo :) Zachęcamy do aplikowania i wypróbowania swoich sił! Pozdrawiamy Zespół Axpo

Autoryzowany partner axpo polska - Direct4energy. Nie wypłacił prowizji m.in. mi, i kilku innym osobom. Sprawa będzie miała finał w sądzie, pomimo że to "tylko" wasz partner, to wydaje mi się że ktoś od was powinien jednak się tym zainteresować. Bo to was ten partner reprezentuje. Wstyd

@Karolina

Dzień dobry Pani Karolino. Dziękujemy za naświetlenie nam sprawy - na pewno się jej przyjrzymy. By odpowiednio ją zbadać potrzebujemy więcej szczegółów. Jeśli ma Pani chwilę czasu, będziemy wdzięczni za kontakt z Weroniką Trentowską reprezentującą Axpo Polska na adres e-mail weronika.trentowska@axpo.pl lub nr telefonu 531 400 277. Poznanie Państwa strony pozwoli nam lepiej rozumieć sytuację i podjąć odpowiednie kroki. Również do Państwa dyspozycji jest formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie: https://www.axpo.com/pl/pl/dla-firm/autoryzowany-partner-axpo/ocen-doradce.html ; za pośrednictwem którego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami w kwestii współpracy z Autoryzowanymi Partnerami Axpo. Pozdrawiamy Zespół Axpo

app

Praca w axpo? Nie polecam. Na początku dostajesz rejon i chodzisz po ludziach, którzy i tak nie chcą z Tobą rozmawiać. Oczywiście na umowę zlecenie, co również odpycha potencjalnych klientów z przyczyn wiadomych. Wymagania nie wiadomo jakie, kwestia umowy o pracę niemożliwa.

Ewela
@app

Piszesz o stanowisku przedstawiciela handlowego? Czemu uop niemożliwa, przecież to żaden luksus w tych czasach? Wymagania generalnie są realne do osiągnięcia?

@app

Dzień dobry Praca jaką Pan/Pani opisuje nie dotyczy pracy w Axpo. Zapewne jest powiązana z zatrudnieniem u jednego z Autoryzowanych Partnerów, którzy są firmami zewnętrznymi i pośredniczą w sprzedaży naszych produktów. Axpo zatrudnia jedynie na warunkach UoP, a ewentualnie na życzenie pracownika rozważana jest umowa B2B. Przy nawiązaniu współpracy z firmą Autoryzowanego Partnera Axpo powinieneś/powinnaś być bardzo jasno poinformowany/a na temat z kim zawierasz umowę, na jakich zasadach współpracujesz oraz jaka jest Twoja rola. Będziemy wdzięczni za przekazanie nam więcej informacji w celu zidentyfikowania firmy Partnerskiej, abyśmy mogli odpowiednio zbadać sprawę i podjąć odpowiednie kroki naprawcze. Prosimy o bezpośredni kontakt z koleżanką Weroniką Trentowską na adres e-mail: weronika.trentowska@axpo.pl Dziękujemy Zespół Axpo

@Ewela

Dzień dobry Axpo zatrudnia jedynie na warunkach Umowy o Pracę, a ewentualnie na prośbę pracownika w oparciu o umowę B2B. Powyższa opinia dotyczy firmy zewnętrznej, która jest Autoryzowanym Partnerem Axpo, czyli ma pozwolenie na pośredniczenie w sprzedaży produktów. Taka informacja powinna zostać transparentnie przekazana podczas rozmowy rekrutacyjnej oraz wynikać z ogłoszenia rekrutacyjnego. Zbadamy odpowiednio ten temat, aby podjąć adekwatne kroki naprawcze. Pozdrawiamy Zespół Axpo

Klient

Gdzie znajduje się biuro w Łodzi?

@Klient

Mamy tylko jedno biuro Axpo w Polsce. Znajduje się w Warszawie przy Rondzie Daszyńskiego 2B, w budynku The Warsaw Hub.

@Klient

Chcielibyśmy też dodać, że jeśli kwestia dotyczy obsługi umowy bardzo zachęcamy do kontaktu z nami przez infolinię pod numerem 22 452 53 00 (czynna jest we wszystkie dni robocze od 9:00 do 17:00) bądź e-mail bok@axpo.pl :)

Twoja Stara

Piotrkowska 101

@Twoja Stara

Dzień dobry. Jeszcze raz chcielibyśmy zaznaczyć, że Axpo nie posiada swoich oddziałów nigdzie indziej na terenie Polski, niż przy Rondzie Daszyńskiego 2B w Warszawie. Możliwe, że nasze biuro jest mylone z biurem jednego z naszych Autoryzowanych Partnerów - jednak powinno być ono wyraźnie odznaczone i nie wprowadzać tym samym nikogo w błąd. Na pewno zweryfikujemy ten przypadek we wskazanej powyżej lokalizacji. Pozdrawiamy Zespół Axpo

Jakie wartości są cenione w Axpo Polska sp. z o.o.?

Andrew

Jestem bardzo zadowolony z procesu rekrutacji w Axpo. Firma i jej ludzie są bardzo otwarci i kompetentni. Aplikowałem przez Facebooka. Poprostu napisałem do nich w sprawie pracy. Odezwała się Pani Weronika i rozpoczęliśmy proces rekrutacji. Pani Weronika bardzo kompetentna i otwarta. Jestem bardzo zadowolony. Niestety nie przyjąłem propozycji pracy byli lepsi ale i tak polecam. Rekrutacja z Axpo to czysta przyjemność! Serdecznie pozdrawiam

@Andrew

Dzień dobry. Cieszymy się z tak miłej opinii i z faktu, że poświęcił Pan chwilę swojego czasu, aby się nią podzielić. Jest to bardzo unikatowa cecha by dzielić się w internecie również dobrymi doświadczeniami :) Bardzo się staramy, aby rozwijać nasze procesy rekrutacyjne i na pewno przekażemy koleżance, że jej starania i praca są widoczne. Życzymy sukcesów w nowej pracy. Zespół Axpo

Gabriela
@Andrew

Zdradziłbyś jakieś szczegóły jak przebiegła ta rekrutacja? Ile było etapów? Czy jakieś zadania trzeba wykonać podczas jej trwania?

Julia
@Andrew

O, a to ciekawa forma szukania pracy. A te rozmowy z rekruterem to były online, telefoniczne, czy też spotkanie stacjonarne?

Ewelina

Kto organizuje staż w dziale finansów? Napisałam, bo widziałam takie ogłoszenie swego czasu. Pytanie, czy organizatorem jest bezpośrednio firma? I czy te staże są darmowe czy płatne, jak to wygląda?

@Ewelina

Dzień dobry Ewelino. W Axpo Polska wszystkie staże są płatne :) Jeśli ogłoszenie było opublikowane na pracuj.pl na profilu naszej firmy, to jak najbardziej było prowadzone do nas i przez nasz wewnętrzny dział HR we współpracy z działem, do którego była prowadzona rekrutacja, czyli w tym wypadku Finansów. Pozdrawiamy Zespół Axpo

Karol 2008

Dzień dobry,jak długo czeka się na odpowiedź w sprawie rekrutacji w firmie Axpo Polska?

@Karol 2008

Dzień dobry w rekrutacjach prowadzonych do Axpo Polska kontakujemy się tylko z wybranymi kandydatmi. Natomiast, decyzja o zaproszeniu danej osoby na rozmowę nie powinna być podjęta później niż 3 tygodnie od zaaplikowania. Od momentu pierwszej rozmowy, kandydat jest na każdym etapie informowany w jakim czasie otrzyma od nas odpowiedź zwrotną :) Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do rekrutacji Zespół Axpo

Karol 2008
@Axpo Polska sp. z o.o.

Dziękuję za informację, a w jakim czasie po 1 rozmowie kandydat otrzymuje od Państwa odpowiedź odnośnie swojej kandydatury i dalsego procesu rekrutacji?

@Karol 2008

Dzień dobry. Staramy się jak najszybciej udzielić informacji zwrotnej kandydatom, jednak czas oczekiwania na odpowiedź często zależy od liczby osób, z którymi planujemy się spotkać na pierwszym etapie. Przybliżony czas oczekiwania kandydat powinien również otrzymać podczas pierwszej rozmowy. Jeśli jesteś w procesie rekrutacyjnym do Axpo Polska i rekruter nie udzielił Ci tej informacji, to śmiało się z nim skontaktuj i zapytaj :) Cieszymy się zainteresowaniem dotyczącymi naszych rekrutacji, aby dowiedzieć się więcej o pracy w Axpo, zachęcamy do odwiedzenia zakładki kariery na naszej stornie internetowej: https://www.axpo.com/pl/pl/poznaj-Axpo/kariera.html Pozdrawiamy serdecznie Zespół Axpo

Witam jak wyglada kwestia winansowa na umowę o pracę na poczatku +

@Zainteresowany

Miło nam, że nasza oferta cieszy się zainteresowaniem. Wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia kandydata i stanowiska, na które aplikuje. Więcej szczegółów nasi rekruterzy chętnie udzielą podczas rozmowy, tak że zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Axpo

Justyna
@Axpo Polska sp. z o.o.

A istnieje w firmie stanowisko doradcy klienta? Jak wtedy na tym stanowisku wygląda wynagrodzenie? Interesuje mnie praca u Was, ale dodam, że mam dosyć małe doświadczenie na podobnych stanowiskach. Oferujecie jakieś szkolenia na początek ?

@Justyna

Dzień dobry Pani Justyno. Nasze produkty i usługi w segmencie SME (małych i średnich przedsiębiorstw) sprzedajemy poprzez sieć Doradców, którzy pracują dla naszych Autoryzowanych Partnerów. Zatrudnienie odbywa się wtedy przez firmę naszego Partnera. Drugą formą zatrudnienia, jest praca w naszej wewnętrznej sprzedaży, która odbywa się telefonicznie. W obu przypadkach wynagrodzenie jest mocno zależne od osiągniętego wyniku sprzedażowego. Co do szkoleń, to każda osoba, która oferuje nasze produkty i usługi musi przejść szkolenia e-leraningowe oraz Managerowie, jak również pozostali członkowie zespołu, dbają by odpowiednio wdrożyć pracownika w zakres produktowy naszej firmy. Konieczność posiadania doświadczenia w samej sprzedaży zależy od stanowiska na jakie prowadzona jest rekrutacja. Pozdrawiamy Zespół Axpo

Zostaw merytoryczną opinię o Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 30 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ