Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

kurier

CZY KTOŚ Z PODWYKONAWCÓW STARAŁ SIĘ O ZWROT VAT-u ZA NIEZAPŁACONE FAKTURY.

wysymany przez delte
@kurier

nie dostaniesz zwrotu vat bo firma ogłosiła upadłośc takie sa przepisy zapłacisz podatek dochodowy i vat od faktury bo musisz a od syndyka dostaniesz 10% od zobowiązania mnie wydymali na pobraniach to byli zwykli (usunięte przez administratora) piramida tylko zgodna z prawem powiedzieli że bank odmowił 100 tys zł kredytu i nie dali rady,nie dali rady bo byli winni miliony kurierom i firmom od których wzięli pobrania i których nie mieli zamiaru oddac ale przyszedł styczeń i nikt już nie wysyłał pobran i plajta piramida się zawalił to się nadawało do prokuratury a nie do syndyka

urs
@wysymany przez delte

100 000 to ułamek kropli w morzu

urs
@wysymany przez delte

Michał mial takie pojecie o biznesie jak ja o biotechnice. Ten człowiek był nastawiony tylko na zysk i to na szybki zysk nie biorąc pod uwage konsekwencji takiego dzialania . Jego metoda było to , że zamiast zachecic nowego klienta do stałej wspołpracy, a wiadomo że najlepsza zachętą jest oferowana cena to on liczył usługi jakby to był jednorazowy , przypadkowy klient . Wszyscy mu mówili ze zle robi ,żeby nie dopisywał firmom do faktur bo w końcu ktoś sie zorientuje .(usunięte przez administratora)

Klient

Coś tu ucichlo. Co tam w Delcie..? Wozicie coś jeszcze?

@Klient

Już nie wiele.

Grez

???

oszukany przez delte

i co z tego że syndyk rozsyła pisma podwykonawcy i firmy które nie dostały pobrań nie dostaną nic bo są w 2 kategorii wierzytelności nie dostana nic bo delta nie ma majątku zostaje jeszcze opcja ze zgłoszeniem na policje to była piramida która się finansowała z niezapłaconych faktur podwykonawcom i pobran klientów nigdy nie była rentowna ,jak miała być skoro kurier jeździł z 5 paczkami za które delta skasowała 50zł a miała zapłacić ryczałt 300(i tak go nie płaciła) takie amber gold wersja kurierska

Drwalnik paskowany
@oszukany przez delte

dokladnie tak było. nigdy sie nie zamykala na zero, zawsze była na minusie

silver
@oszukany przez delte

Ja złożyłem tą dziadowską firmę na policję. Z tego co się orientuję to prokurator z pruszkowa będzie prowadził dochodzenie.

@silver

ja złożyłem już w maju i z tego co wiem inne osoby się dołączały. Prokurator z pruszkowa ma prowadzić sprawe. Słyszałem że zabezpieczył jakiś majątek tej firmy.

wydymany przez delte
@oszukany przez delte

tak i cisza polska to wspaniały kraj można wydymać setki ludzi i jeszcze być chronionym przez system

JABŁON

A i jeszcze z nowości Jurycka razem z grubą Moniką wykradły całą bazę i założyły firmę kurierską. Była Delta a teraz są inne firmy kurierskie brawo I czy wiecie co się dzieje z Vivą . Tam też pozabierali klientów

@JABŁON

Jurycka to cwana wredna p.....a

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
kawosz

Była Delta i ni ma Delty a Błaszczyk jakis sklep ze zdrowa zywnoscia i kawiarnio -herbaciarnie otworzył w Grodzisku. Ta zywnosc jest tak samo zdrowa jak On jest uczciwy. Juz ja sobie wyobrazam jak rąbie ludzi na tej kawie. Na pewno nie doważa kawy we wkladach do ekspresu. To u niego normalka.

Robot
@kawosz

Arciszewski ma palarnie kawy więc i kawiarenka się pokazała. Dobry jest w kręceniu lodów.

Fundusz już wypłacił kasę

oszukany przez delte

jaka windykacja jak jest syndyk to możesz cmoknąć dłużnika w pępek

Powodzenia :p

boy

No i co tam słychać w Delcie??? Kaska siedzi jeszcze w biurze? Będzie ten syndyk cos płacił czy nie?

@boy

Wniosek o upadłość przeszedł, pieniędzy nigdy na oczy nie zobaczysz, pozdrawiam

Klient

Ja z Deltą jestem rozliczony co do złotówki. Zrobiłem to jeszcze za czasów Michała. Jaki był każdy wie ale ze mną rozliczył się w 100 %. Szkoda że trafił na takich ludzi.

Etatowy

Syndyk rozsyła pisma do pracowników by wnieść do niego roszczenia finansowe. Czyli pracownicy otrzymają zaległe pensje od funduszu.

Zły i nie podaruje

Nie wiem czy tak ciacho ale kiedyś pisałem ze trzeba robić swoje w kierunku zarządu bo kasy od spolki nie otrzymamy ja robie ale to trwa mogą byc nawet lata ale zarzuty trzeba przedstawić i jak juz dostaną to każdy bedzie mogł ubiegać sie z ich majątków prywatnych nawet jak przepisali jak to jeden zrobił ale to są skargi i wydaje mi sie ze warto do końca walczyć . Pozdrawiam

Konrad

Arciszewski wystawił jeszcze raz ludzi i próbuje teraz swoich sił w nowym biznesie ?

Jarek
@Konrad

Trzeba próbować jeden biznes nie wyjdzie dwa inne wyjdą - bilans na plus :)

Jaromi

Jakieś nowe informacje co do stanu spółki ?

Jest dobrze
@Jaromi

Musi być nieźle skoro pan prezes w przyszłym tygodniu będzie na kongresie logistyki występować. Napewno ma dużo do powiedzenia o teym jek robić biznes.

Waldek
@Jest dobrze

Na jakim kongresie i gdzie ?

Jest dobrze
@Waldek

polecam najpopularniejsza wyszukiwarkę :-)

bleee

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, zawiadamia, iż postanowieniem z dnia 10 kwietnia 2018 roku (sygn. akt X GU 317/18) zabezpieczył majątek DELTA KURIER sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000530235) poprzez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego w osobie Łukasza Cieślaka, posiadającego licencję doradcy restrukturyzacyjnego o numerze 652. Pozycja 16370. Subskrybuj Ikona RSS DELTA KURIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawie KRS 0000530235 SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 2014-11-04 r., sygnatura akt: X GU 317/18

Rębacz dębowiec
@bleee

a jaki oni mieli majątek ???? kilka rozp.........ch biurek , zdezelowanych komputerów i kilka aparatów telefonicnych ? A zapomniałbym o Bożku i Jabłonskim . Ci byli bezcennym majątkiem , zwlaszcza Bozek ze wzgledu na wiek. Ceny antyków ida ciagle w górę

Darek
@Rębacz dębowiec

Tak gadasz a widziałeś bilans ?

Drwalnik paskowany
@Darek

Ale po co ??? Nie musiałem nic widziec. ja widzialem ten "majatek " ale za dobrych czasów . Napisałem w cudzysłowie bo ten majatek był na kredyt jak wszystko inne. Bilans był tak samo pewno naciagany jak sprawozdanie Blaszczyka dla Arciszewskiego na temat zaleglosci,zobowiazan itp rzeczy. Kto to pamieta to wie jak było . Zamiast powiedziec ile komu za co wisi i nawet troche zawyzyc to zanizył i to o kilkadziesiat procent i pozniej biedny Grygiel siedzial i sie za głowe łapal jak wychodzilo na jaw ze sa jeszcze jakies ukryte platnosci. I Dorota była ciagle przez niego wzywana do konfencyjnej na rozmowy i oboje wychodzili z rozpalonymi policzkami ( ale nie od tego o czym pomysleliscie ) ,ona ze wstydu i złosci a on z samej złosci

@Drwalnik paskowany

Janusz, W załączeniu przesyłam draft przygotowanego przeze mnie Term Sheet z Udziałowcami Delty. Zawarłem w nim nasze ustalenia z piątku: Wycena „pre money" 20 mln PLN i 75% udziałów za 15 mln PLN. W przypadku akceptacji z Twojej strony omówię to jutro z Michałem Błaszczykiem (jutro od rana jestem w Delcie). Tymczasem pozdrawiam i do usłyszenia / zobaczenia Grzegorz DELTA CITY - PLAN INWESTYCJI KAPITAŁOWEJ W SPÓŁKĘ WYCENA "PRE MONEY" SPÓŁKI PER VINCI CAPITAL Data Spłata zob. 20 000 000 100% _Nar._ 1. Etap inwestycji zakup udziałów 05.11.2016 5 100 000 26% _ _ - spłata p. Szymanowskiego (środki dla Spółki) 1 700 000 _ _ - spłata p. Szymanowskiego (środki dla MB i DB) 3 400 000 _ _ 2. Etap - podwyższenie kapitału zakładowego 31.12.2016 4 900 000 25% _50%_ 3. Etap - podwyższenie kapitału zakładowego 31.03.2017 2 500 000 13% _63%_ 4. Etap - podwyższenie kapitału zakładowego 30.06.2017 2 500 000 13% _75%_ 5. Etap - podwyższenie kapitału zakładowego _75%_ _ _ Łączny wydatek za zakupione udziały 15 000 000 75% _ _

Patryk
@xxx

Kto dołki kopie sam w nie wpada :)

UP
@bleee

Temat do góry bo znów się "zagłuszacz" uaktywnił, jakby to miało zmienić zreczywistość/

Dorota

Sąd Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, postanowieniem z dnia 27 kwietnia 2018 r. (sygn. akt X GU 317/18) ogłosił upadłość DELTA KURIER Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-743) przy ul. Jana Sebastiana Bacha 2 (numer KRS: 0000530235). Wyznaczono sędziego komisarza w osobie SSR Kamili Wasilewskiej, zastępcę sędziego komisarza w osobie SSR Moniki Gajdzińskiej-Sudomir i syndyka Łukasza Cieślaka (nr licencji doradcy restrukturyzacyjnego: 652). Podstawą jurysdykcji sądów polskich jest art. 3 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/848 z dnia 20 maja 2015 r. w sprawie postępowania upadłościowego (Dz.Urz.UE.LNr 141, str. 19), a wszczęte postępowanie upadłościowe ma charakter głównego postępowania upadłościowego. Wzywa się wierzycieli upadłego, aby w terminie trzydziestu dni od dnia obwieszczenia postanowienia o głoszeniu upadłości w Monitorze Sadowym i Gospodarczym zgłosili swoje wierzytelności w dwóch egzemplarzach na ręce sędziego komisarza pod adresem: Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Rrestrukturyzacyjnych, ul. Czerniakowska 100A, 00-454 Warszawa, z podaniem sygnatury akt postępowania prowadzonego po ogłoszeniu upadłości: sygn. akt X GUp 402/18. Wzywa się osoby, którym przysługują prawa oraz prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomościach należących do upadłego, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze wieczystej, do ich zgłoszenia sędziemu komisarzowi w terminie trzydziestu dni od dnia obwieszczenia postanowienia o ogłoszeniu upadłości w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, pod rygorem utraty prawa powoływania się na nie w postępowaniu upadłościowym.

UPADŁOŚĆ

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Waldek

Jeśli się zastanawiasz co się stało zadaj pytanie komu to się opłacało ?

@Waldek

jak się zna wszystkie zależności to nie ma wątpliwości kto na tym zarobił

arsen lupin

"Vinci Capital jest polską spółką inwestycyjną, koncentrującą działalność w regionie Europy Środkowej. Specjalizujemy się w świadomym pomnażaniu kapitału, wykorzystując do tego naszą wyjątkową wiedzę biznesową oraz bogate doświadczenie. Inwestujemy w małe i średnie firmy o wysokim potencjale wzrostu, a także wspieramy nowatorskie pomysły biznesowe na etapie ich powstawania." "Specjalizujemy się w świadomym udupianiu firm przy pomocy ich wlascicieli nie zważając na potrzeby zwyklych pracowników wykorzystując do tego naszą wyjątkowo wredną ,złodziejską naturę oraz bogate w d.y.m.a.n.i.u. firm

Jarek
@arsen lupin

Zaraz ci napiszą, że to nie prawdą i oni nie byli zaangażowani w DC / Tba. Co generalnie będzie zgodne z prawdą :)

@arsen lupin

Takimi firmami powinien zająć się prokurator.

@arsen lupin

Brawo za odwagę. Może ktoś to przeczyta i dwa razy zastanowi się zanim wejdzie z nimi we współpracę

fick dich

nickkk

i po temacie delta upadła nikt i nic nie dostanie

Karol
@nickkk

a na co liczyłeś ?

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa