Helpfind Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Helpfind Sp. z o.o.

Nie, wcale nie pracowalismy razem... finalnie roznica zdan, kierownictwo wie lepiej i brak mozliwosci dogadania sie

Trudno. Nie zawsze współpraca jest oznaczona jako „dobra” czasami drogi się rozchodzą.

Drogi moga sie rozchodzic, oczywiscie. Ale mozna to zrobic w przyzwoity i dojrzaly sposob rozmawiajac wczesniej z pracownikiem, a nie natychmiastowo i przez telefon

Czasami nie zawsze jest nam pisana jakaś praca czy stanowisko. Samo życie. Wystarczy pójść do przodu i nie oglądać się za siebie ;)

Nie będę wywlekać prywatnych rzeczy na forum i powodów dlaczego, gdy chciałam odejść, błagaliście bym została. To portal o opinii na temat pracy w danej firmie i jak widzę, nie jestem jedyną osobą, która określa ją mianem toksycznego korpo. Pogódźcie się z tym, że ludzie są niezadowoleni i albo coś zmieńcie, albo (usunięte przez administratora)

Pogódź się z tym, że są tu pracownicy którzy są zadowoleni ze współpracy z Helpfind. Jednym z pracowników jestem Ja. Przyszłam tu zarabiając podstawę, po 4 latach pracy zarabiam dobre pieniądze, gdzie na terenie Ostrowa ciężko by było znaleźć prace z lepszymi zarobkami. Jeżeli Twoja praca wykraczała poza zakres Twoich obowiązków, to dlaczego tego nie zgłosiłaś wyżej? ;) lepiej wylewać swoje żale na portalach nic przeklina gorycz w porażce.

Martyna

To prawda ze często zwalniają bez powodu?

Joanna
@Martyna

Niestety prawda. Przy zatrudnianiu roztaczają przed Tobą wizję wspaniałej pracy i kariery, a tak naprawdę to zwykłe call center. (usunięte przez administratora)po 180 telefonów na dzień. Zobacz jaka tam jest rotacja, ciągle są ogłoszenia do nich. I to nie dlatego, że tak się rozwijają prężnie, a dlatego, że ludzie nie wytrzymują presji i sami odchodzą albo są zwalniani z dnia na dzień. Mają fajny ekspres do kawy i nic poza tym.

@Joanna

Wiadomo ze wszędzie liczy się wydajność i zyski. No ale jak się chce zarobić to trzeba się sprężać i odbierać te telefony a nie myśleć o odejściu, nie? Jest premia za dobre wyniki czy zyski nie są dzielone na pracowników?

Emilia

Nie bardzo rozumiem po co by mieli to robić skoro potem i tak muszą szukać kogoś na miejsce tego pracownika :/ Więc ciekawa jestem jaki powód podają przy zwolnieniu? Czy po prostu te osoby nie wyrabiają planu np.?

Papier

Mają niewygodne krzesła

Izabela
@Papier

ale dla klienta czy dla pracownika?

ktoś
@Izabela

Klienci nie przychodzą do siedziby - mowa pewnie o krzesłach dla pracowników.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Directinfo Sp. z o.o..

Powiedzcie jakie sa aktualnie szanse na prace w firmie? Jak przeprowadzana jest rekrutacja?

Zasłużone pozytywy

Jedyne na co zasługuje firma Direct Info to 5/5 gwiazdek :)

Jakub S.

Pracowałem dla Directinfo przez 3 lata jako programista. Spędzony czas będę miło wspominał. Wspaniali ludzie, dużo różnych ciekawych projektów, niezapomniane imprezy firmowe :) Wypłaty zawsze na czas, brak problemów z pracą zdalną czy elastycznymi godzinami pracy, jeżeli trzeba coś załatwić. Polecam niezależnie od stanowiska

@Jakub S.

Praca zdalna obowiązywała Cię kilka razy a tygodniu, czy mogłeś pracować w takim systemie dłuższy czas? Napisz kilka słów o rozwoju. Był wspierany przez pracodawcę poprzez system szkoleń lub kursów i dzięki temu mogłeś podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe. Będę wdzięczny za odpowiedź.

?
@Jakub S.

W takim razie dlaczego odszedłeś z pracy ?

Waldi

Opinie pozyrtwne czy jest wiec możliwość zatrudnienia w tej firmie? Jakie są wymagania i zarobki?

Krzysiek K.

Praca i atmosfera jak najbardziej bez zastrzeżeń! Mega uprzejmi ludzie, zgrany zespół i potrafiący szybko się zintegrować z "nowym narybkiem" więc zero stresu. Warunki były super (obecnie pewnie też są), szefostwo wyrozumiałe, wypłaty na czas, jasny podział obowiązków. Jeśli chcesz tam pracować to nie krępuj się! :-)

Jakub

A może ktoś wie o ewentualnej pracy w firmie? Trudno dostać się do was?

Łukasz

Przez niespełna 2 lata pracowałem w DI jako developer. Luźna atmosfera w pokoju programistów (jak i w całej firmie, mimo różnicy wieku pracownikow). Ludzkie podejscie do pracy, w razie problemów można liczyć na wsparcie kolegów z działu oraz PM’a. Zespół składający się z młodych ale doświadczonych devów. Realizowane byly ciekawe projekty, prowadzone przez doswiadczonego PM’a w kompetentny sposob. Nie mieliśmy na co narzekać. Szef bardzo wyrozumiały i otwarty na wszelkie propozycje. Praca zdalna nie stanowila problemu. Luźne godziny pracy, nielimitowana ilosc kaw, no i te piatkowe obiady ???????? Podsumowujac miło wspominam prace w DI i jeśli miałbym komuś polecać etat w tej firmie to zrobiłbym to z czystym sumieniem. Pozdrowienia dla calej ekipy! ;P

hk

Firma godna polecenia . Bardzo dobra współpraca , pełen profesjonalizm zespołu jak i zarządu firmy. Atmosfera w pracy bardzo pozytywna . Zdecydowanie polecam

Alicja

Praca bardzo w porządku. Dużo się dzieje, więc jest co robić. Wypłata zawsze na czas, wszystko zgodnie z ustaleniami. I co najważniejsze, super atmosfera, fajni ludzie, od początku zostałam miło przyjęta.

admin

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy DirectInfo Sp. z o. o.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Helpfind Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Helpfind Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Helpfind Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Helpfind Sp. z o.o.?

Helpfind Sp. z o.o.