Opinie o Quickjobs.de w Rohr / thür

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Quickjobs.de. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Quickjobs.de na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quickjobs.de w Rohr / thür

DONTASK

Nie polecam, pracodawca do którego mnie skierowali nie wypłacił mi około 800euro. Zero pomocy ze strony agencji.

@DONTASK

Firma Quickjobs.de oferuje zatrudnienie bezposrednio u zagranicznego pracodawcy. Dlatego nie jestesmy upowaznieni do dochodzenia racji zwiazanych platnosciami. Oferty ktore przedstawiamy pochodza bezposrednio od pracodawcow.

Nina

Agencja ma bardzo dobrą opinię a to, że ktoś nie dopytał dokładnie ni jest winą firmy!

JAK

pytanie do tych co wiedzą ile wynosi podatek czyli jak podaja zarobek 2 tys euro brutto to ile netto wychodzi w nIEMCZECH I hOLANDII?

@JAK

Pytałeś o powyższą kwestię już pewien czas temu. Żywię jednak nadzieję, że nadal czasami zaglądasz na to forum i pod wpływem naszych postów, ktoś zechce udzielić Ci odpowiedzi. A może już przez ten czas postanowiłeś aplikować do Quickjobs.de, a nawet rozpocząć tam pracę? Bardzo proszę, żebyś opisał nam swoje aktualne położenie. Zachęcam Cię do tego!

Witaj nie oplaca sie wychodzi okolo 6000 na nasze

Witaj nie oplaca sie wychodzi okolo 6000 na nasze

Czy znajdzie się praca dla piekarza z wieloletnim doświadczeniem niestety bez języka?

Tom76
@anonymous

Siema nikt tobie pewnie nie odpisał ja też piekarz z doświadczeniem jestem i szukam pracy ale same lipne ogłoszenia i daleko

@Tom76

Szukałam na Wasze pytania informacji, niestety nie ma na ten temat wzmianki w internecie. Pozostaje tylko czekać, aż ktoś z użytkowników portalu GoWork wejdzie na ten wątek i odpowie. Inna opcja jaka również wydaje się rozsądna to wypełnienie formularza kontaktowego do firmy Quickjobs.de z zapytaniem o możliwość pracy jako piekarz bez znajomości języka. Zapytania możecie kierować pod tym adresem mailowym - info@praca.click

Aplikowałeś na stanowisko Kelner/Kelnerka oferowane przez firmę Quickjobs.de? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Stach

Niezadowoleni pewni są ludzie z dwoma lewymi do pracy rękoma?

Patryk93
@Stach

Akurat nie zgadzam się z pana opinia , W firmie pracuje się po 12-14 godzin, a wynagrodzenie zaniżone , Czasami nawet ten który jest pracowity i praciuje ponad swoje siły zostaje oszukany .

Krzysiek

Dziendobry mam pytanie od 4 lat mieszkam w Niemczech i pracuje jako monter rusztowan budowlanych znam ta prace dobrze mam doswiadczenie znam komunikatywnie j niemiecki mam problem poniewaz z mojego telefonu nie umiem wyslac cv a interesuje mnie oferta pracy z okolic Hanoweru jako monter rusztowan budowlanych szukam pracy z zakwaterowaniem dlatego prosze o kontakt za posrednictwem email krzysztotmatz138@gmail.com dziekuje i pozdrawiam serdecznie

@Krzysiek

Witam Panie Krzysztofie, odpisalam Panu na Pana E-mail. Podaje jednak jeszcze nasz E-mail: info@praca.click Tel. +49 36844 309545. Zapraszam do kontaktu.

Aleksandra

Nie polecam!!!

@Aleksandra

Tak jak juz wspominalam, informujemy kandydatow o tresci oferty pracy dostarczonej nam przez pracodawcow. Osoby pracuja bezposrednio u pracodawcy i otrzymuja od nich wynagrodzenie. W przypadku jakichkolwiek zmian dokonanych przez pracodawce, prosze o informacje do nas bezposrednio, a nie na portale w internecie.

Agata

Ktoś jeszcze wypowie się odnośnie pracy w Quickjobs? Jakie macie doświadczenia z tym pracodawcą? Czy firma zapewnia nocleg? Jakie są warunki? Podzielcie się proszę opiniami.

@Agata

Witam, posredniczymy w zatrudnieniach bezposrednio u niemieckich pracodawcow. Nie wysylamy pracownikow zanim nie dostaniemy potwierdzenia od pracodawcow, ze zakwaterowanie jest zalatwione. Dodatkowo informujemy jeszcze osoby wyjezdzajace co maja wziasc ze soba.

Cezary

Witam Wszystkich chciałbym ostrzec Was przed tą agencją,która jest nie w porządku robi wszystko by ściągnąć pracownika pozostawiając dalszej jego egzystencji samemu sobie i wcale nie wstawia się za pracownikiem którego ściąga do zakładu pracy zwlaszcza uważajcie na pracę w okolicy Koblencji gdzie wykorzystują ludzi praca zaczyna się od wpół do pierwszej w nocy kończy się 10-11 w dzień puzniej 2-3 godz.odpoczynku i ludzie idą na ubój,przy mnie gdzie byłem zaledwoe dwa tyg.były dwa wypadki narażające życie człowieka,niech to dotrze do jak najszerszej publiki ostrzegając przed takimi zakładami jakie są w okolicach Koblencji.

@Cezary

Witam, O wszystkich warunkach pracy telefonicznie Pana poinformowalam, rowniez, ze praca zaczyna sie nawet od 01:00 w nocy i trwa do skonczenia pracy. Poinformowalam Pana rowniez, ze zatrudnienie jest bezposrednio z niemieckim pracodawca a nie z nasza firma (my jestesmy tylko posrednikami i nie zatrudniamy ludzi). Od pierwszego dnia pracuje Pan dla pracodawcy i od niego otrzymuje wynagrodzenie bo u niego jest Pan zatrudniony. My mozemy jedynie kontaktowac sie z pracodawca w sprawie pracownika i to zawsze robimy. Czy chcialby Pan pracowac dodatkowo w godz, popoludniowych byla to tylko propozycja a nie obowiazek. Wypadki zdarzaja sie przy kazdej pracy.

Hajer

Witam.czy dla górnika z osmioletnim doswiadczeniem,bez znajomości języka obcego coś się znajdzie?pozdrawiam

Marcin P.

Witam. Znalazłem ofertę jako monter kontenerów koło Darmstadu. Mam 3 letnią praktykę w przebudowywaniu i wykańczanie kontenerów. Czy ktoś mógłby mi coś więcej powiedzieć o tej pracy.

buba

niestety mój mąż wysłał aplikacje na stanowisku optyka i do tej pory niemiecki pracodawca z nim się nie skontaktował- a zaznaczę że mąż b.dobrze zna język niemiecki i posiada doświadczenie na stanowisku optometrysty.A szkoda bo jest fachowcem w swojej dziedzinie

Czy dla glazurników jeden z językiem niemieckim znajdzie się praca ?

Cecylka

Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy dla asystentki stomatologicznej? Czy to jest opłacalne?

QuickJobs.de
@Cecylka

Witam, Prosze o kontakt z biurem, chetnie poinformujemy. Pozdr.

Bubu

Czy dla górników bez znajomości języka w Niemczech znajdzie się jakaś oferta?

QuickJobs.de
@Bubu

Witam, Niestety, rekrutujemy obcenie tylko ze znaj. j. niem. Pozdr.

Bubu

Czy dla górników bez znajomości języka w Niemczech znajdzie się jakaś oferta?

Cezary

Quickjobs.de świetna agencja i w dodatku maja bardzo dużo różnorodnych ofert. Mieszkania również załatwiają przyzwoite. Ogólnie można z nimi pracować!

christina

interesuje mnie oferta pracy dl pielęgniarki w Belgii "bez języka", ale : - czy umowę można podpisać na czas określony? - czy soboty , niedziele to dni też pracujące? jeżeli tak to w związku z tym czy jest jakiś dzień wolny w tygodniu ? - czy za pracę w święta(niedziele) jest dodatkowa zapłata

Agata

@w2 jeśli jakiś komentarz został usunięty to znaczy, że naruszał on regulamin forum. Tak więc zachęcam, aby zapoznać się z regulaminem przed pozostawieniem komentarza. @Andrzej czy powiedziałbyś coś więcej dlaczego jesteś zadowolony? @mariusz czemu polecasz? Opowiedz coś więcej o tym.

Leon

Mogę jedynie powiedzieć, że jeszcze nie słyszałam żeby wszyscy byli zadowoleni. Często z własnej winy ponieważ nie dopytujemy o wiele spraw a później są rozczarowania. Generalnie wiadomo, że wyjazd do pracy za granica to ciężka praca. Nie płacą za wolne tempo.

Zostaw merytoryczną opinię o Quickjobs.de - Rohr / thür

• Jak się pracuje w Quickjobs.de?

Zobacz opinie na temat firmy Quickjobs.de tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quickjobs.de?