Opinie o Quickjobs.de w Rohr / thür

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Quickjobs.de. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Quickjobs.de na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quickjobs.de w Rohr / thür

Michal

Dzień dobry. Czy zatrudniacie rekruterów zdalnych na niemieckiej umowie ? Czy są przyjęcia? michalgerber1982@gmail.com

@Michal

Witam, Tak, jednak rowoczenie ze zgloszeniem wymagane jest przeslanie CV w j.niemieckim. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Martyna

Czy są umowy sezonowe (do 70 dni) dla studentów?

@Martyna

Witam, Niestety na obecna chwile nie mamy ofert sezonowych dla studentow.

Roman
@Quickjobs.de

Widziałem że macie sporo ofert dla stałych pracowników. Jak interesuje się ofertą dla elektryka. Widziałem że kwatera jest gratis a jak z dojazdem do pracy? Też zapewniacie?

@Roman

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mamy wiele ofert dla elektrykow i sa one rozne.

@Roman

Do dogadania.

Na konto

Maja
@Quickjobs.de

a czy nie macie ich wystawionych gdzies na stronie www, nie lubię dzwonic i pyta, wolalabym pooczytac ?

@Maja

Witam, Zapraszam do kontaktu E-mailem pod: info@quickjobs.de

Czy w Quickjobs.de występują paczki/bony świąteczne?

Quickjobs.de

Witam, ewentualne paczki/bon swiateczne otrzymuja pracownicy od swoich bezposrednich pracownikow u ktorych sa zatrudnieni.

Krystian

Witam planuję wyjechać do Niemiec aby zarobić. Z wykształcenia jestem PIEKARZEM posiadam wszystkie niezbędne dokumenty potwierdzające moje kwalifikacje zawodowe {również w języku Niemieckim} -Niestety nie znam J. Niemieckiego { bardziej Angielski} -Nie posiadam prawa jazdy -Mam za sobą przeszło 7 lat praktyki na stanowisku Piekarza Moje pytania: 1-Czy znajdzie się dla mnie praca w piekarni na terenie Niemiec?{bez koniecznej znajomości j. Niemieckiego} 2-Na jakie wynagrodzenie miesięczne mogę liczyć? 3-Czy znajdzie się firma która zapewni mi dużą ilość nadgodzin max 16/24? { nie planuję wyjechać za granicę balować tylko zarobić mam 4 małych dzieci} 4-Czy jest możliwość przystąpienia do Niemieckiego zasiłku Kindergeld?{ jeżeli tak to czy uzyskam pomoc w dopełnieniu formalności?} 5-Zakwaterowanie- Czy jest możliwość uzyskania pokoju 1-osobowego i jakie miesięczne koszty poniosę ? 6-Transport-Firma organizuje czy może trzeba dojechać na własną rękę? Proszę o jak najszybszą i szczegółową odpowiedź mogę wyjechać nawet w tym miesiącu Pozdrawiam

Quickjobs
@Krystian

Witam Pana, Dziekuje za kontakt. Tak jet mozliwosc wyjechania do pracy na piekarza bez znaj. j. niem. Na obecna chwile rekrutujemy dla klienta w okolicach Potsdamu. Chetnie odpowiem Panu na pytania, prosze o kontakt. tel. na Nr.: +49 36949 124901

Aplikowałeś na stanowisko Kelner/Kelnerka oferowane przez firmę Quickjobs.de? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Czy pracownicy Quickjobs.de mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Quickjobs.de

My nie jestesmy pracodawcami wysylanych przez nas ludzi do pracy. Czy sa jakies formy integracji zalezy od poszczegolnych pracodawcow.

zainteresowana

Czy rekruterzy zdalni zarabiają w euro?

QuickJobs.de
@zainteresowana

Witam, Tak, zarabiaja w Euro. Zapraszam do kontaktu.

Jak jest z pakietem medycznym w Quickjobs.de? Można dołączyć rodzinę?

QuickJobs

Tak, jezeli czlonek rodziny pracujacy w Niemczech bedzie czlonkiem niemieckiej kasy chorych, moze dolaczyc na nia czlonlow rodziny w Polsce.

Rafi

W ogłoszeniach stawki zawyzone w celu przyciągnięcia kandydatów. Rzeczywistość zupełnie inna

@Rafi

W ofertach pracy informujemy kandydatow o stawce, jednak nie sprawdzamy kwalifikacji danej osoby. Dlatego moze sie zdarzyc, ze pracodawca na poczatek zaoferuje nizsza stawke.

@Rafi

Masz 100 racji Ja bylem w Belgii przez agencje Axintor Interim Masakra Koordynatorzy nie wywiazywali sie z obowiazków chcialem dfzien wolnego na zalatwienie meldunku zglosic koordynatorowi no bo komu innemu Do szefa nie mialem nr i nie poszedlem do pracy (usunięte przez administratora)

@Quickjobs.de

Stawki powinny byc jasno okreslone Czlowiek jedzie specjalnie a sie okazuje inaczej Trzeba czytac papiery ten drobny druczek na ostatniej stronie

@Rafi

Rafi Jesli masz jakas agencje sprawdzoną daj znac na poczte piotrnajdzi@gmail.com Pozdrawiam

Porażka
@max

Dobra rada. Nie podejmować pracy ani nie przyjeżdżać jak nie podpiszecie umowy, gdzie będzie wyraźnie podane ile jest na godzinę.

Ana
@Rafi

Napisz prawdziwe informacje o firmie

Renata

Praca w seniorencheimach po 15dni i 15 wolne,czy ktoś tam pracował przez quickjobs.de (okolice Rosencheim i Rosenberg),zarobki po około 1450 euro netto+wyżywienie i zakwaterowanie.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Quickjobs.de? 12 września na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Lakiernik. Ktoś z Was aplikował?

Quickjobs.de

Oferta pracy jest dla pomocnika lakiernika. Proponowana stawka 13,- €/h Brutto.

Czy Quickjobs.de zapewnia kartę multisportu?

Quickjobs.de

Witam, niestety nie slyszlam o takiej mozliwosci proponowanej przez niemieckich pracodawcow, jednak zawsze mozna sie dogadac.

Maciek

A gdzie wysylac cv ??

Firma Quickjobs.de
@Maciek

Witam, Dziekuje za kontakt. CV prosze wyslac na info@quickjobs.de Tel. +49 36844 309545

A jakie macie teraz wolne stanowiska?

@Kasia

Witam, Obecnie poszukujemy: - rzeznikow - ubojowcow - kurierow - lakiernika przemyslowego - pracownikow budowlanych - opiekunki do domow prywatnych Zapraszam do kontaktu.

ika

to (usunięte przez administratora) nie dajcie sie koordynator puzniej powie jestescie dorosli radcie sobie sami

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

@Adam

Witam Pana, tak obecnie przeprowadzamy wiele rekrutacji. Prosze o kontakt mailowy na: info@praca.click Przeslemy Panu nasze oferty pracy. Pozdrawiam.

Quickjobs

Witam, tego komentarza nie rozumiem.Prosze o wyjsnienie.

ika
@Quickjobs

to ogloszenie wielkie (usunięte przez administratora)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Quickjobs.de? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Quick jobs

Witam, W zaleznosci od zyczenia pracodawcy, sa przewaznie dwa etapy rekrutacyjne.

Ursus

Uważajcie na Firmę TAB ingenieure gmbh ponieważ nie wypłacają pieniądz ludzi za pracę

Quickjobs.de wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Pracownik Gospodarczy.

QuickJobs.de

Witam, Niestety ta oferta pracy nie jest juz aktualna.

Uważajcie, bo czytałem wiele nieciekawych opinii natematr tej firmy. Wiele obiecują i na tym się kończy.

Chetnie poznamy te opinie. Pozdrawiam

Łuki

@DONTASK a agencja nie pomogła w odzyskaniu kasy w żaden sposób?

@Łuki

Zadaniem firmy Quickjobs.de jest zrekrutowanie pracodnikow wedlug oczekiwan pracodawcy. Oferujemy zatrudnienie bezposrednio u zagranicznego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Quickjobs.de - Rohr / thür

• Jak się pracuje w Quickjobs.de?

Zobacz opinie na temat firmy Quickjobs.de tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quickjobs.de?