ENGIE SAR Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ENGIE SAR Sp. z o.o.

Dziękujemy wszystkim obserwującym nasz profil użytkownikom za uwagi. Chcielibyśmy przypomnieć, że wszelkie komentarze dotyczące zatrudnienia, Państwa uwagi i sugestie możecie Państwo zgłaszać do działu kadr. Wszystkie komentarze są dla nas bardzo cenne i zgłaszane na bieżąco pomogą nam podejmować decyzje dotyczące naszego codziennego działania. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu : 22 615 70 74

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w ENGIE SAR Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 13 czerwca kilka ogłoszeń.

Paprach Nowy wpis

Nie chcą mówić stawki bo wielka tajemnica, mówili że jest test wiedzy i nie do końca wiadomo z jakiego zakresu technicznego. Pewnie biorą najtańszego który coś tam krzyknie. Szkoda, że nie są to on-line

Jak często w ENGIE SAR Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 13 czerwca na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Nowy wpis

Szkolenia w naszej spółce odbywają się zgodnie z opracowywanym wewnętrznie planem szkoleń.

Pracownik nr 1

Kasa na czas a nawet wcześniej bez wyjątku. Premie płacą dodatki są. A praca jak praca trzeba robić.

pp
@Pracownik nr 1

Wszystko zależy od przełożonego - z premiami zawsze były problemy.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie ENGIE SAR Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Nickowy

Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko biurowe. Chyba jedynym celem rozmowy jest reklamowanie przez pracownice (ponad pół godziny) jakaż to ich firma jest wspaniała, jak świetnie sobie poradziła w Covidzie, jakież to udogodnienia wprowadzono dla pracowników, itd. bo sama merytoryczna rozmowa trwa kilka minut. Szczytem bezczelności jest natomiast pytanie kobiet (pod pozorem „dostępności”) o status rodzinny. W domyśle pracownice są ciekawe czy kandydatka nie ma dzieci, ewentualnie czy w planach jest ucieczka na macierzyński. Jedyna odpowiedź jaka ciśnie się na takie pytanie, a zapewne zadowoli firmę, brzmi: jestem starą panną, bez męża, bez kochanka, bez dzieci, nawet bez kota, będę pracować całą dobę! Reasumując - ogłoszenie o wolnym stanowisku do pracy w biurze odnawiane jest od kilku miesięcy na portalu z ogłoszeniami o pracy. To chyba o czymś świadczy :)

Krystyna

Warto wiedzieć, że firma ENGIE SAR prowadzi okresowe nabory na różne stanowiska. Obecnie chcą zatrudnić (rzecz jasna między innymi) technika klimatyzacji, a trochę przydatnych informacji znajdziecie tu: http://sar.sarserwis.pl/materialy/2021/05/Technik-klimatyzacji.pdf Czy ktoś z Was posiada stosowne kwalifikacje i będzie aplikować?

Paulina

Dlaczego nikt z pracowników się nie wypowiada na forum? Co jest tego powodem? Fajnie by było przeczytać coś na temat warunków pracy w firmie a niestety póki co nie pojawiają się żadne nowe wpisy. Zostawcie swoją opinię o tym miejscu pracy.

Steven

Mam nadzieję, że tak dobrze wam w firmie iż zapomnieliście zupełnie o tym forum?

Kamil987656

Zarobki są marne jeśli chodzi o warunki pracy potrafią tylko dużo obiecywać pewnie potrzebują osobę do obsługi technicznej obiektu ?

Kakaowy
@Kamil987656

Ile zarabia technik obsługi budynku? Ile godz się pracuję i jak to wygląda w tej firmie

Krystyna

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie SAR PW? Ciekawi mnie to, jaka jest specyfika pracy w tym miejscu oraz to, na co powinny nastawić się osoby chcące podjąć pracę. Aktualnych ofert należy szukać na stronie internetowej firmy w zakładce "Praca": http://sar.sarserwis.pl/praca/oferty-pracy/ Obecnie nie ma tam nowych ofert, ale pewnie warto śledzić stronę - można również wysłać swoje CV poprzez dostępny formularz kontaktowy. Zainteresowani?

Tonik

Zastanawiam się czy zapomnieliście pisać na tym forum bo jesteście w dobrej firmie czy z jakiegoś innego powodu?

Pracował ktoś może jako technik elektryk w SAR PW? Widzę, że poszukują takiego pracownika w Warszawie i Białymstoku. Trzeba mieć wykształcenie techniczne i aż 5 lat doświadczenia. Ciekawe jak zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o ENGIE SAR Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ENGIE SAR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ENGIE SAR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENGIE SAR Sp. z o.o.?

ENGIE SAR Sp. z o.o.