Opinie o Nch-Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nch-Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nch-Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nch-Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Mira Nowy wpis

Hej, ogłoszenie dla młodszego koordynatora sprzedaży i serwisu ma oznaczenie, że to praca od zaraz. bo jest powodem nagłego zapotrzebowania? czy z tego stanowiska można na spokojnie awansować?

Krak Nowy wpis
@Mira

Nie ma najmniejszych szans. 1. zatrudnia malutko osób w biurze, 2. zatrudnia po najmniejszych kosztach. 3. przeładowanie pracą. 4. brak premii i podwyżek.

Wiolka

Hej. rozważam swoją aplikację na Młodszego Koordynatora Sprzedaży i Serwisu. Zarobki nie są wprost podane, na start zaczyna się po prostu rynkowo? I czy opiszecie to nowoczesne biuro z opisu? co takiego w nim jest, że je podkreślono?

Krak Nowy wpis
@Wiolka

Poczytaj opinie o Pure Solve. To ta sama Firma. Zarobki marne. Na początek w porządku ale jak masz rodzinę, to kompletnie nie polecam.

. Nowy wpis

Aplikowałem na stanowisko: Junior Sales and Service Coordinator. Pod koniec kwietnia miałem rozmowę i oczywiście mieli dać znać. Nie dostałem żadnej informacji zwrotnej także nie polecam. W jednym zdaniu: "szkoda Waszego czasu"

Kosmo

Firma posiada wysokie ceny dla swoich produktów, a niskie wynagrodzenia dla pracowników.

Aplikowałeś na stanowisko Przedstawiciel Handlowy oferowane przez firmę Nch-Polska Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games

Targety od lat się nie zmieniają, to chyba dobrze? A zarobki, to jaka podstawa i prowizje? Realizacja planów nie nastręcza trudności?

Pomijam kwestie kasy i sposobu zatrudnienia, bo to sobie każdy sam negocjuje. Rozmowa kwalifikacyjna żenująca, zero odzewu po rozmowie choć Panowie bardzo profesjonalnie informowali o tym że poinformują o wynikach rekrutacji. Cisza, ale za to znów ukazało się ogłoszenie na to samo stanowisko.

Sylwia

Jestem ciekawa pracy. Ogłoszenie jest aktualne w sieci na stanowisko Senior Sales Representative Maintenence With English. Wymagają zaawansowanej znajomości angielskiego, ale też samo ogłoszenie jest po angielsku. No to może ktoś wie, czy rekrutacja też jest w tym języku czy jednak po polsku? Cv wysłać po polsku?

Firma wymaga prowadzenia działalności gospodarczej, czyli tzw. kontrakt B2B. Jeżeli pracodawca proponuje taką umowę to nie świadczy o nim dobrze. W każdej chwili może pozbyć się "pracownika" W przypadku choroby lub wypadku w pracy, ZUS wypłaca śmieszne pieniądze, a od firmy nie otrzymacie nic. Krótko mówiąc nie ma żadnych praw jako pracownik, a tzw pracodawca nie ma na głowie pracownika i związanych z nim kosztów. Obecnie firma proponuje dla Doradcy techniczno - handlowego kontrakt B2B, podstawę 7500 PLN, 1700 PLN na auto, 1100 PLN na paliwo i 100 PLN na telefon. W totalu jest 10400 PLN netto. Teraz koszty: - Zus 1450 PLN - leasing auta ok. 1500 PLN - ubezpieczenie ok. 200 PLN/ miesiąc - księgowy 250 PLN - paliwo ok. 1100 PLN - telefon 100 PLN suma: 4600 PLN, 10400 - 4600 = 5800 PLN należy pamiętać o podatku dochodowym 19%, czyli 5800 - 19% = 4698 PLN Można pomyśleć że to sporo pieniędzy, ale niestety wszystkie koszty związane użytkowaniem własnego samochodu, telefonu, czy laptopa. Płacicie sami. Jeżeli chcecie prowadzić własną działalność, to pracujcie na własny sukces, a nie dla kogoś.

Daniel
@Adam

1100 na paliwo jest kwotą co namnjiej o połowę za małą przy trybie pracy jaki NCH wymusza - tj. conajmniej 8 spotkań dziennie.

Darek
@Adam

Musiałem specjalnie z Pomorza jechać na rozmowę do Warszawy. Przed wyjazdem w ofercie pracy była informacja o 7 tys zł podstawy plus prowizja. W tym samym czasie prowadziłem rozmowy do pracy w innej firmie. Kierownik z NCH poinformował mnie że może mi zaoferować wyjątkowo 9 tys zł plus premia po to abym zrezygnował z innej pracy. Pojechałem przez to na rozmowę do Warszawy by porozmawiać z dyrektorem i kierownikiem. Rozmowa trwała ponad 3 godziny. Zostałem poinformowany że mnie zatrudnia. Po paru dniach dzwoni kierownik że ma dla mnie super propozycje i może zaproponować 4 tys zł podstawy ale lepsze warunki prowizyjne. Oczywiście oferta nie do odrzucenia... Więc będąc na wstępie 5 tys w plecy musiałem zrezygnować z tej pracy. Straciłem cały dzień na rozmowę i dojazd około 400 zł na paliwo.

Witek

Hejo. Myślę o zmianie roboty bo obecna mi nie służy, wobec tego weryfikuję komentarze. Wydaje mi się, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Warszawy. Mam prośbę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Nch-Polska Sp. z o.o.? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy w firmie można zamówić obiad, w którego koszcie partycypuje pracodawca? Witek

Weronika
@Witek

Hej i jak tam ? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego na temat tej firmy? Składałaś może cv ?

Worker

NCH to duża, amerykańska, będąca ponad 100 lat na rynku firma chemiczna i jest podzielona na kilka dywizji, wszystko zależy od tego, do której aplikujesz. To samo dotyczy warunków zatrudnienia i pracy- nie w każdej jest tak, jak przedmówcy opisują. Ogólnie nie ma tu konkretów, bo ci, którzy pracują nie narzekają, bo nie ma powodów. Trudniej z dostaniem się, bo ta firma jest ukierunkowana na sukces, więc jest jak najbardziej dla ludzi ogarniętych, dla handlowców z jajem. Robisz dobrą robotę= zarabiasz dobre pieniądze. Są ludzie, którzy po 25 lat pracują, więc to nie mrzonki, że to praca na lata.

kornik
@Worker

25 lat??? firma jest na polskim rynku od 10 lat

Worker
@kornik

Korniku- od 93 roku minęło 28 lat. Tyle NCH jest w naszym kraju.

Max

Prowadziłem rozmowy z tą firma ale trwały bardzo krótko zatrudnienie na zasadach -własny samochód , paliwo , własna działalność gospodarcza czyli sam płacę ZUS , wynagrodzenie prowizyjne. Krótko mówiąc to nie jest praca tylko szukanie ludzi którzy na własny koszt i ryzyko będą rozwijać tę firmę a firma nie ponosi żadnego ryzyka i kosztów pracy oraz kosztów narzędzi pracy. Więc jak się zastanowić to do czego są mi potrzebni? skoro sam mam wszystko finansować to od razu mogę otworzyć własną firmę i wtedy ponoszę całe ryzyko ale pracuję na własny rachunek. (usunięte przez administratora)

Huh
@Max

O której dywizji mówisz?

Zainteresowany pracą
@Max

Cześć o jakiej kwocie rozmawiamy która była barierą ?

dumi

Witam, jestem po rozmowie do dywizji waste water. Bardzo fajne spotkanie w przyjaznej atmosferze, niestety kolejny etap rekrutacji nie dla mnie ze wzg na moje zbyt wygórowane oczekiwania finansowe. Współpraca możliwa na zasadzie umowy agencyjnej. Po tym jednym spotkaniu firma chyba godna polecenia.

Halina
@dumi

Ze względu na to, że nie przeszedłeś rekrutacji z powodu oczekiwań finansowych mam pytanie - jak wyglądały te negocjacje? Powiedziałeś swoją stawkę i nie chciałeś jej zmieniać czy po prostu nie było na ten temat możliwości rozmowy?

Tomasz

Cześć, pracodawca ma aktywną jedną ofertę pracy: https://www.pracuj.pl/praca/doradca-techniczno-handlowy-wielkopolskie%2Coferta%2C7043021 Jest to doradca techniczno-handlowy. Czy ktoś z Was pracowała może na tym stanowisku i mógłby co nieco opowiedzieć. Dziękuję.

Byczylis
@Tomasz

Po pierwsze, wymagana jest własną działalność gospodarcza. ZUS, samochód, wszystkie opłaty, paliwo idzie kasa z twojej kieszeni. Kiedyś była dopłata paliwowa, lecz ową dopłatę zlikwidowano. Dostaniesz służbowego iPada gdzie będziesz musiał klepac tabelki, gdzie byłeś o której godzinie, jaka ofertę przedstawiłes. Każda wizyta musi być wkleoana do iPada. Wiele by tu opisywać, podnoszą ceny płynów np 10gr na litrze i przez takie coś klienci potrafią rozwiązywać umowy, bo spodziewają się po latach współpracy rabatów a nie podwyżek.

Tomasz
@Byczylis

Skoro wymagana jest własna działalność gospodarcza, to wiesz może, czy pracodawca pomaga w pierwszych miesiącach w formalnościach związanych z prowadzeniem firmy? Ciekawi mnie, czy można liczyć na pomoc w tym zakresie. Osoby, które nigdy wcześniej nie miały własnej działalności, mogą potrzebować wsparcia i pomocy.

Obiektywnie

Tajemnicza firma.... Żadnych opinii konkretnych. Może to i lepiej bo może to świadczyć o tym że jest po prostu dobrze. Ale na zakładach praktycznie nie istnieją. Mało kto o nich słyszał. Nawet strony w języku polskim nie mają. Naprawdę nie ma żadnej chętnej osoby która by się podzieliła opinia o tej firmie?

Pytający
@Obiektywnie

Możesz mi powiedzieć skąd wiesz, ze na zakładach nie istnieją? Znasz wszystkie zakłady w Polsce i wiesz co te zakłady kupują?

Obiektywnie
@Pytający

Czy znam wszystkie zakłady??? :) A jest ktoś taki? Ale ileś tam obsługuje. I wypytywałem ludzi o to nch mało kto kojarzył. Zresztą nawet spotkałem przedstawiciela Epuro i też nie wiedział... To słabo. No chyba że udawał. Widziałem do tej firmy ogłoszenie i rozważałem aplikacje ale w tej branży przemysłowej to można się naciąć niestety. Więc lepiej wypytać. I to nie tyle forum jest miarodajne co kontakty. Ale podobno branża uzdatniania wody bardzo niewdzięczna jest.

Pytający
@Obiektywnie

A możesz mi powiedzieć z jakiego województwa jesteś?

Cezary

Sporo dobrego słyszałem o firmie i liczyłem, że dowiem się jaka atmosfera, zarobki

Abc
@Cezary

To słyszałeś czy nie słyszałeś .....??? Co takiego dobrego?

Obiektywny

Jakieś nowe wieści z tej firmy? Widziałem że była rekrutacja do tej firmy bodajże w grudniu. Czy nowo zatrudniony może się pochwalić jak jest w tej firmie? Teraz są ogłoszenia ale do innych dywizji. Takie same warunki czy zupełnie inne? Pozdrawiam

Łukasz

@anonymous, możesz powiedzieć coś więcej na temat tego, co robili współpracownicy? Czy zgłaszałaś takie sytuacje przełożonym? Wspominasz, że pracowałaś w firmie jakiś czas temu, na pewno do tej pory wiele się zmieniło. Może znajdzie się tu ktoś, kto w kilku zdaniach przedstawi aktualną sytuację?

Pracowalam kilka miesiecy na Przedpolu w dziale logistyki..osoby wspolpracujace dno..wiecej zarabialam wiec gniotly mnie na kazdym kroku..kierownik stronniczy podobaly mu sie duze cyfry w zeszycie.. kolezanki..dyrektor hmmm..masakra...bylo to dobre kilka lat temu..ale nie zapomina sie tego typu rozrywki zawodowej :-(

kibel

Dziadostwo. Omijać szerokim łukiem. Strata czasu!!!!!!!!!!

Kam

Witam, To znaczy ze na rozmowie kwalifikacyjnej pan Tomasz był arogancki i opryskliwy? Przecież twierdzi ze ludzie pracują u nich po minimum 5 lat i dłużej, czy to wszystko kłamstwo?

Zostaw merytoryczną opinię o Nch-Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nch-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nch-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nch-Polska Sp. z o.o.?

Nch-Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.

Nch-Polska Sp. z o.o.