Opinie o Korff Isolmatic Sp. z o.o. w Wojnarowice Lotnicza 12

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Korff Isolmatic Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Korff Isolmatic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korff Isolmatic Sp. z o.o. w Wojnarowice Lotnicza 12

zbylo

Pracuję tam już kilka lat. Praca blisko oraz jestem na innych warunkach niż niestety większość pracowników. Faktem jest, że będąc nowym pracownikiem czyli około 3lata zarobki z tego co słyszę nie przekraczają 1700 zł ( to maksimum ), a przeciętnie to 1600. @Dragon faktycznie odchodzi dużo osób ale na 20 zwolionych 20 wraca? Nie przekręcajmy faktów, bo może ktoś z tąd czyta opinie i niech otrzyma możliwie przydatną infomrację. Jednak przechodząc do sedna. Jeśli ktoś nie ma samochodu, lubi ciężką pracę za marne pieniądze i jest z okolic Mirosławic to jak najbardziej ów firma będzie dobrą deską ratunku. Aktualnie mają braki w ludziach więc przyjmują pracowników, a ponad to w niedługim czasie będą kolejne zwolnienia. Ale jeśli masz samochód i lubisz dojeżdżać to Bielany tak daleko nie są a tam jest konkurencja między firmami, a wynagrodzenia zaczynają się od 2300 brutto.

zdzicho
@zbylo

Zbylo z tego co wiem na 20 zwolnionych tylko jeden wrócił ale na pewno nie z podkulonym ogonem ale dlatego że miał blisko .A Pan Dragon to pewnie ktoś z biura.

gość@.pl

Pierwsza umowa 1500zł brutto ,druga umowa 1500zł brutto ,wynagrodzenie za urlop 20zł brutto za dzień !!!!!!!!!!To jest jakaś masakra !!!!W tej firmie nie istnieje nawet najniższa krajowa !!!Jednen z kierowników Pan S. to kawał chama i prostaka ,taka (usunięte przez administratora) która nie ma co do roboty tylko chodzi po zakładzie i wszystkim ubliża ,nie mówiąc już o mobbingu ...mam nadzieje że wkrótce poleci po ostatniej aferze:)

traktorzyści :)
@gość@.pl

Poleci ,poleci i to z hukiem !

liza

Dość dobre warunki pracy? Tam nawet praking nie jest dobry, nawet nie odśnieżają nie wspominając o ubogiej liczbie miejsc parkingowych. Metoda zakładu, nie dotykać bo się zepsuje. Atmosfera w pracy? Kierownictwo ma Cię za nic! i twierdzą, że 1500zł to i tak dużo! Reszta to pracownicy- fonfle okolice Sobótki i promień 10km? Zawsze znajomego znajdziesz.

gość

Jelenie do roboty za minimalnom płace zawsze się znajdom,a oni to wykorzystujom dopuki będzie płaca minimalna w polsce się nie zmieni to zapomnijcie o godnej płacy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Korff Isolmatic Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
gość

Kto to pisze takie bzdury starać się o podwyszke podwyszke dostaje budowlanka i mechonicy co tam nic nie robiom tylko sie szwedajom po zakładzie i pijom piwo po kryjomu a ich kierownik. Pan stasiu przymyka na to oko i udaje rze nic nie widzi .W AMAZONIE morzna zarobic 2500 przynajmiej wiesz za co robisz i nie musisz chodzic prosić sie o podwyszke nik cie nie puści z kwitkiem ze podwyszki ne bedzie.

liza

Są pracownicy co zarabiają więcej niż zwykli pracownicy, lecz to są planiści, kierownicy i liderzy zmian. Słowo podwyżka w tym zakładzie nie istnieje, a co do absurdów to tak jak piszą, nawet wypłaty zaniżają bardziej niż kiedyś tylko po to byś przyszła/szedł w sobotę ,, dorobić ". Jak tak będą robić to życzę powodzenia za kilka lat, bo zakład zbankrutuje bo nie będzie komu pracować.

blin90

Jest to jedna z najgorszych firm, do których można się przyjąć. Praca ciężka, fizyczna i w szkodliwych warunkach za najniższą krajową. Przeciętne wynagrodzenie dla normalnego pracownika produkcji to 1400-1600 netto.Jak wyżej piszą, jest to firma znajomych i kierowników na wręcz abstrakcyjnych stanowiskach. Lepiej do Amazo*a iść, gdyż tam przynajmniej wiesz jaką wypłatę dostaniesz, a nie jaką dadzą Ci wedle humoru kadr.

gość

praca na 3 zmiany za marne grosze ale nocki som najlepsz bo (usunięte przez administratora) morzna lecieć inikt tego nie monitoruje nawet jak som kamery

K3K

w tej firmie coś takiego jak podwyżki nie istnieją ale przynajmiej wnocy morzna sie dobrze wyspac i nik tego niesprawdza

Kiki
@K3K

Racja

gość

w tej firmie coś takiego jak podwyżki nie istnieją ,trzeba tylko (usunięte przez administratora) pracować za 1500 przy substanciach szkodliwych dla zdrowia (usunięte przez administratora) br />

obserwator

Pewnie Grocka

cinek

A mi na kateringu spodobała się jedna z kobiet kręcone włosy w okularach bardzo atrakcyjna kobieta

ja Ł=
@cinek

pewnie Aga :D

@ja Ł=

i potwierdam!! jest po prostu śliczna :D

hv

Pracuje 5 lat za 1500 złotych na 3 zmiany i nie widziałem podwyżki czeba zapierdalac jak wul sami kierownicy do rzodzom lepiej szukać coś idnego jak tam robić

Zostaw merytoryczną opinię o Korff Isolmatic Sp. z o.o. - Wojnarowice

• Jak się pracuje w Korff Isolmatic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Korff Isolmatic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Korff Isolmatic Sp. z o.o.