Opinie o Korff Isolmatic Sp. z o.o. w Wojnarowice Lotnicza 12

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Korff Isolmatic Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Korff Isolmatic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korff Isolmatic Sp. z o.o. w Wojnarowice Lotnicza 12

Ryszard

Czy firma działa bez zmian? Czy powód tej ciszy to dobra praca?

Korfiontko
@Ryszard

Bez zmian. Po co pisać jak nie ma o czym.

Mirek

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Ona
@Mirek

Tak ma

Korff team

Firma istnieje wiele lat jak w każdej zachodzą zmiany ale od kilku lat tylko w tej firmie mamy grupę biegową " Korff team ".Pracownicy oddając się swojej pasji reprezentują firmę na różnych zawodach w zamówionych specjalnych koszulkach ????dzięki uprzejmości szefostwa są zwracane również pieniążki za wpisowe co trochę dodawane są elementy stroju potrzebne jak bluzy, opaski itp. Zachęcamy więcej miłośników biegania i nie tylko bo zawsze można spróbować zacząć biegać.????

matmikmo

Firma ciągle kogoś zatrudnia nowego, generalnie dużo pracy jest u nas. Jeśli chodzi o socjal to pojawiły się karty żywieniowe(120zł co miesiąc gdy masz 100% obecność, można nimi płacić w Biedronce, Dino.) Będziemy mieć za 1zł prywatną opiekę medyczna w Medicover od Maja. Ciągle jakieś bilety na koncerty / kabarety z funduszu socjalnego. Bony na święta były od 500zł w górę. Paczki dla dzieci też. Premia roczna też była 1000zł. Dwie imprezy firmowe: świąteczna plus taka integracyjna na świeżym powietrzu(jedzenia ile chcesz ). Nową szatnie dla Pań mamy. Firmowa Kawa/ herbata też się pojawiła. Ubranie firmowe , pranie robi nam firma zewnętrzna. Atmosfera jest fajna, o ile pracujesz nie udajesz, że pracujesz to naprawdę jest fajnie. polecam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Korff Isolmatic Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Milka

Pracowałam tam rok na dziale montażu, jeżeli ktoś nie chce aby brano jego zdanie pod uwagę, chce by nim pomiatano i chce się uzerac proszę bardzo to wszystko tam znajdziecie.. Oprócz tego (usunięte przez administratora) chemikalia, substancje szkodliwe i wszystko inne. Cieszę się że dostałam szansę w innej firmie i mogłam odejść

dragon

Witam. Pracuję w Korffie dość długo, żeby stwierdzić jedno: na przełomie tych lat odeszło z Korffa ok 20 osób plując i bluzgając na nasza firmę i tych 20-stu, co odeszło, wróciło z podkulonym ogonem.Moja pierwsza pensja też była w tej firmie głodowa, bez premii produkcyjnej pracowaliśmy przez okres próbny taki "przywilej" to był nowego pracownika.Teraz ta premia jest a jak ktoś chce pracować to przetrwa wszystko a jak ktoś chce kariere robić w świecie to proszę, droga wolna.

sajgon
@dragon

ŻADNYCH perspektyw, dno i 3 metry mułu, pozdrawiam wszystkich którzy naprawdę pracują ciężko w tej firmie wiedząc, że za nędzną kasę którą otrzymują . pozdrawiam.

KK
@sajgon

To co czytam co piszecie wszyscy w glowie sie nie miesc.syf.kila.mogila.robilem w tej firmie przez12 lat za czasow Michaela Korffa i czego takiego nie byli.wspolczuje wam wszystkim ????

Erwin

Czy jest jakiś powód, że od ponad roku nikt nie pisze na forum? Z moich informacji wiem, że firma jest dowiedzieć się coś więcej od pracowników.

NIE JESTEM ANONIMEM,CHYBA.

Dalej juz jest tylko,polna droga,a na jej szlaku szukać próżno szczęścia...

ego

W ostatnim tygodniu jakby nowa kierowniczka była a tylko planisty brakło można można tylko co dalej???

Ktos
@ego

To dalej ze będziesz mógł dalej pic i cpac w pracy :) bo po tym co napisałaś to albo na*baby albo nacpany jesteś :]

Nowy pracownik :)

Nowa polityka firmy :) jedną osobę zamieniamy na dwie osoby bo kierownik Zbyszek się nie wyrabia hahahaha aż serce boli...

NIE JESTEM ANONIMEM,CHYBA.

Ale jaja xD

Rs

Krzysiek myśli, że dużo zarabia, haha

sara

Może wiecie jakich zarobków można sie spodziewać zwłaszcza teraz jako początkowy prcowników? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo dbają o siebie.

Dragon
@sara

1600 na rękę poza tym ze wszędzie syf, ale na nockach się wyśpisz, nawet jak obudzi Cię kierownictwo i jesteś totalnie nawalony to alkomat wskazuje 0,00, do pracy też można chodzić kiedy się chce(dopiero po 3 tygodniach nieobecności nie usprawiedliwionej zwalniają, A po kilku tygodniach przyjmują na nowo na tych samych warunkach ). A na beczkach z komponentami napis "[...]może powodować raka.[...]" I odnośnie tego zdania "dbają o siebie"dbają tylko o siebie, pracownicy na drugim planie :( to smutne ale prawdziwe więź polecam zastanowić się nad swoją kariera w tej firmie

Pracownicy między sobą są dobrze zgrani. Potrafią że zoba współpracować. Wypłata na czas. To jedyne zalety tego zakładu. Reszta jest wystarczająco opisana wyżej. Lepiej szukać czegoś innego, nawet McDonald's jest lepszą opcją.

Ktos

Przyjacielska atmosfera? Haha szczególnie jak dobiorą się w parę kierowniczka i pianista. Ludzi mają za nic i ganiaja ich jak psy... ze jeszcze szefostwo nic z tym nie zrobiło to jestem w szoku...

ser

I tak już nie aktualne :-)

ona

Nie polecam pani Beatko.. krótko i na temat..życzę powodzenia w szukaniu innej pracy

arnold

Te osoby to ze starego zamku i rękowa kture tam wruciły.

janosik

Już h.j z tymi zarobkami ,ludzie czy wy wiecie w jakich szkodliwych warunkach tam robicie?Dragon powiedz mi gdzie znajduje się wyciąg wentylacyjny bo od trzech lat szukam i nie mogę znalesc!

dragon

Pan Dragon dla sprostowania faktów pracuje na produkcji ponad 10 lat i wróciło ok 20 osób do Korffa nie mogę tu rzucać nazwiskami proszę popytać starszych stażem więcej niż 3-letnim. Takie są fakty. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Korff Isolmatic Sp. z o.o. - Wojnarowice

• Jak się pracuje w Korff Isolmatic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Korff Isolmatic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Korff Isolmatic Sp. z o.o.