Opinie o MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Oborniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Oborniki

Misia

Popieram, jak ktoś jest sfrustrowany i ma problemy ze sobą to niech się za siebie weźmie a nie wstrząsa się tutaj i psuje opinie firmie na którą narzekać nie ma co

mma

A co myślisz ze 5 lat pizzę na rowerze rozdawałeś i przyjdziesz i umowę dostaniesz na stale ;-) a co nie ma kasy na święta mhhh z tego co wiem to jest a i na wakacje też jest . Premia dodatkowa od prezesa teraz też bedzię

obn

Dokładnie, z premią od prezesa możecie się znów pożegnać, a zarobki - rożne zależy gdzie trafisz.

kl

jaka umowa na parę lat,jakie wakacje i kolonie dzieci co wy bredzicie ?Jaka premia ?/umowy to oni dają ale zlecenie i tak dalej i tak dalej ....wakacje kolonie ...nie róbcie sobie jaj z ludzi...a co do premi to już przeznaczona na Andrzejki dla załogi tzw Biura tak was w .... zrobił związki zakładowe kpina

szwaczka

w ogóle takowej nie było,Pani Ania pokazała mi maszynę na której pracowałam,pokazała rysunki według których miałam szyć,wiedzę praktyczną miała opanowaną do perfekcji,ale absolutnie nie potrafi jej przekazać teoretycznie....Za to wie jak skutecznie mobbingiem zniechęcić do pracy...uwielbia wręcz poniżać i obrażać ludzi,jest pozbawiona empatii do granic możliwości...Pan Krzysztof swoja postawą , nastawieniem i podejściem do ludzi też pozostawia wiele do życzenia,mobbing również uprawia z wielką przyjemnością....pracowałam tylko miesiąc,

jakie mam doświadczenie jako szwaczka

Leszno
Misia

Socjal- umowa o pracę na ładnych kilka lat niemal od początku pracy, dodatki na święta, wakacje i kolonie dzieci. Nie słyszałam o firmie która tyle oferuje. Fakt, zapłata za nadgodziny jest zalosnym niemal zlodziejstwem ale pracować trzeba

mściciel

To co bedzie ta dodatkowa premia na święta czy nie

misia

jestem zdania ze jak sie chce pracowac to sie dostosuje wszedzie. Obejzyjcie sobie chińskie zaklady produkcyjne i wtedy narzekajcie. Wszyscy madrzy sie tutaj wielce wypowiadaja zle o firmie to czemu lepszej nie poszukaja? Bo w dzisiejszych czasach tak dobrego socialu jak jest w cottcie mozna ze swieca szukac

były
@misia

misia ty chyba masz plecy w kierownictwie i napewno jesteś z pomidorów

Zaciekawiony

To jak, będzie ta premia od prezesa w tym roku czy nie?

Kot(ta)

Jaka pani z biura? ~OBURZONY, przez kogo? I za co? I tak wgl to dlaczego sie tak oburzyles? :)

magazynier
@Kot(ta)

Ludzie tu wchodzący powinni się dowiedzieć czegoś o firmie ile godzin dziennie jaka umowa itd. a co tu czytają? wypociny zawiść żółć i ogólna żenada ludzi którym się pracować nie chce i narzekają jak to w cottcie żle i jaki to (usunięte przez administratora) ale pracy zmienić nie zamierzają, o tych którzy anonimowo obrażają innych pracowników nie wspominając. Poziom większości wpisów płytszy od brodzika.

Pani z biura jedyna osoba z która mozna sie dogadac zastepuje Dyrektora

Z

Skoro spora czesc pracownikow odwiedza to forum, przypominam ze jutro i w piatek tapicernia oklejanie montaz i pakownia pracuje po 10godzin.

decer
@Z

to dlaczego ty sie nie podpisałeś bojestes BÓRKIEM PANA

B.KUNSZTOWICZ

WITAM. OSOBY ,KTÓRE SĄ TAK ODWAŻNE I NA FORUM OBRAŻAJĄ INNYCH PROSZĘ O PODPISANIE SIĘ IMIENIEM I NAZWISKIEM .JEŚLI UWAŻACIE , ŻE MACIE RACJĘ PRZEDSTAWCIE SIĘ!!! NAJPIERW NIECH KAŻDY SPOJRZY NA SIEBIE A NASTĘPNIE OCENIA INNYCH !!!!

kapitan COTTA

Widzę ze w dobie smartfonow i autoedycji tekstu, niektóre szwaczki nadal nie potrafią odmienić imienia Marietta, panie "kierowco", proszę się nie bać używać słownika, albo wrocić do szkoły podstawowej. Tak btw to pan Marek musi mieć niezły ubaw jeśli to czyta :)

WITAM CO DO NIEROBÓW TO BYM PODPIOŁ JESZCZE P OSOWSKIEGO MATACZ KRETACZ I SCIEMNIACZ KOLEJNA OSOBA KTÓRA KAPUJE P STEFANOWSKIEMU I JAK MASZ U NIEGO WZGLEDY TO DOSTANIESZ DOBRE POSZYCIE A ZA SETKE WUDECZKI TO JUZ WOGULE POZDRAWIAM

p Marjetto bardzo pania prosimy sa w sklepie nie drogie antyperspiranty bo naprawde jak mozna tak o sebie niedbac no smierdzi no!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fuj

OBURZONY
@pracownik

TAKIE WPISY ZOSTANĄ UKARANE

kierowca

witam najwiekrzym sciemniaczem i czarodzejem jest p kaczmarek B pupil Zdzicha ma dobermana z sapowic p j Gawrona chłopaki wszyscy sie z was smieja skonczcie te łazenie na cmika bo uwazacie sie za bóg wie koko asrocie na samom mysl ze cos sie wyda przed prezesem

jabadooo

witam omijejcie tą Firme z daleka jeden mobbing i nic więcej ...Pani Dyrektor uważa się niewiadomo za co .....lata po palarni i szuka swoich ofiar aby sie na nich wyżywać a sama niema bladego pojęcia o produkcji a o planowaniu niewspomnę poprostu brak słów

Szczęśliwy ze zmiany pracy

Pracowałem tam przed rozbudową, kto to jest ten ŻYBURA i kto poleciał Z.S. Łukasz O. marcinuś W(jak WAŁACH)? jak z.s to połowa firmy może się bać o posadki Jaki Darek jest kierownikiem stolarni? ten cv*l z Gorzyc nadal sie płaszczy i poniża? Jak ja się tam męczyłem, to w biurze była jedna Pani i to coś od szwaczek co pustoszyło automat ze słodyczami

Pupil "Pana Prezesa" zwolniony??? Pan Marcin W dążący??? To nie możliwe.............

kapitan COTTA

Ze ich zwolnili..

Zostaw merytoryczną opinię o MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Oborniki

• Jak się pracuje w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Szamotulska 23