Opinie o MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Oborniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Oborniki

pr

Chamstwo wyzysk ale przymusowa koleda typowi polscy katolicy zenada

Alibaba

A czy ktoś słyszał o jakimś zakładzie w którym jest kolęda .Wstyd i hańba aby ludzią z wypłat poodciągać aby była kolęda ....ludzie zmuszani są do nadgodzin a jak przychodzi do wypłaty to zdziwko najniższa krajowa a nawet niższa

Cotta działa nie tylko w obrębie Polski @robberto więc podana kwota wcale nie musi być nieprawdziwa @Olo. Jeśli masz wiarygodne informacje na ten temat daj znać na pewno potencjalni pracownicy będą wdzięczni za takie wiadomości.

robberto

Jestem w trakcie poszukiwania pracy , kolega pokazał ofertę waszego zakładu , choć sprzed 2.5 miesiąca ? Uwagę przyciągmeły zarobki nawet do 7000 netto ? I jeszsce dojazd co w mojej sytuacji byłby konieczny bo nie mam prawka . nie wiem czy to aktualne jeszcze ????

Olo
@robberto

I ty go nazywasz kolega zmień przyjaciół

szwaczka

w ogóle takowej nie było,Pani Ania pokazała mi maszynę na której pracowałam,pokazała rysunki według których miałam szyć,wiedzę praktyczną miała opanowaną do perfekcji,ale absolutnie nie potrafi jej przekazać teoretycznie....Za to wie jak skutecznie mobbingiem zniechęcić do pracy...uwielbia wręcz poniżać i obrażać ludzi,jest pozbawiona empatii do granic możliwości...Pan Krzysztof swoja postawą , nastawieniem i podejściem do ludzi też pozostawia wiele do życzenia,mobbing również uprawia z wielką przyjemnością....pracowałam tylko miesiąc,

jakie mam doświadczenie jako szwaczka

Leszno
xxx

a jak jest na stolarni?

lobo

w tym roku nici z wielkanocnego ponieważ niema kasy na ten cel bo niestety Zakopane kosztowało a robol niech robi na to.....

Kikan
@lobo

O jest wielkanocne... co kraczyles ze nie bedzie ?

biały

jeżdżą tymi busami i autobusami jak na truskawki sorry na pomidory i ten pseudo kierownik z busa to raczej pan od wysyłek nic innego nie umie

eros

Witam a mam takie pytanie czy umowa zlecenie się liczu do sociaalnego czy wakacji

Robol
@eros

Zlecenie do socjalu się nie liczy

zainteresowana

witam :) mam pytanie odnośnie płacy,jak wygląda system płacowy,jak jest wszystko naliczane,ile kosztuje uszycie kompletu "prestige"?z góry pięknie dziękuje za odpowiedź :)

krojczy

Witam .Mam pytanko,jaka jest dzienna norma na kroju?

on
@krojczy

A jaka ma być ??? 480 minut !!!!

robol

Bałagan, brak organizacji i ciągłe poganianie. Oto jak wygląda każdy dzień na krojowni

"mobbingowana"

Poszłam do pracy pełna optymizmu, nadziei i werwy ,ale czar prysł...Pani Ania co prawda technikę szycia ma "w małym palcu",ale absolutnie nie ma pojęcia jak ją przekazać...dla niej liczą się tylko rysunki i nacinki,a na dodatek wprowadza niepotrzebny chaos ,który wręcz dezorganizuje pracę...Za to wie jak skutecznie mobbingiem zniechęcić do pracy...to ma opanowane do perfekcji...uwielbia wręcz poniżać i obrażać ludzi,jest pozbawiona empatii do granic możliwości...Pan Krzysztof swoja postawą , nastawieniem i podejściem do ludzi też pozostawia wiele do życzenia,mobbing również uprawia z wielką przyjemnością....Jak nie zmienią swojego nastawienia do drugiego człowieka,a raczej nic na to nie wskazuje,to nie wróżę tej firmie świetlanej przyszłości... Skwierzyna

Ronald

Dobrze przeczytać kogoś kto się zna na tym i jest w stanie wyjaśnić jak jest naprawdę i o co chodzi w firmie, "mała rewolucja" dla mnie bardzo duża, przyda się taka opcja i zaczynam rozumieć o co chodzi, marże nie są przecież niczym złym, o to chodzi

Mobbing

Zarobki może i w porządku!!!! Przez pierwsze 3 miesiące...ale,kierownictwo... Pan Krzysiek i Pani Ania!! Wiecznie, nie zadowoleni.. Skrzywieni.. Nie dziwię, się, że ludzie się zatrudniają i uciekają na zwolnienia,w takiej atmosferze nie da się pracować. Radzę, zmienić..:-) wtedy,pracownicy utrzymają się :-D. SKWIERZYNA

"mobbingowana"
@Mobbing

PanKolega

No jasne że ma racje wyzysk na całego tak długo aż ambulans nie odwiezie

tt

Spokojnych i radosnych świąt Wielkiej Nocy dla wszystkich pracowników i tych z Obornik i tych ze Stęszewa :)

byly pracownik

Omijajcie cottę w Stęszewie szerokim łukiem. Nierówne traktowanie ludzi. Wyzysk. pracujesz 10 h a masz płacone jak za 8h. Nie wyrabiasz się to wylot

tosamo
@byly pracownik

Zgadzam się z poprzednikiem również i Cotte Oborniki wyzysk na całego

Pracuje 5 lat

Czytam te komentarze i normalnie mnie czysci! Siedze na kiblu juz ponad 15 minut i sie smieje haha no koniec ludzie...

p

witam ile średnio zarabiają tapicerzy

p
@p

A ile chciałbyś zarabiać ????

bus

Panowie myjcie się bo macie problemy z higiena wasze motto to chyba częste mycie skraca życie

Zostaw merytoryczną opinię o MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Oborniki

• Jak się pracuje w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Szamotulska 23