Opinie o PersoServ w Stadtallendorf

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PersoServ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PersoServ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PersoServ w Stadtallendorf

(usunięte przez administratora)jest bardzo fajna i sympatyczna osoba ,trzeba ja dobrze poznać a dopiero później oceniać ,wiec nie wiem po co te bezczelne komentarze na jej temat :)

Fajna i sympatyczna dobre sobie, radzę ci się obudzić.

Paździoch

Pracowałem na fabryce konfex tyle się w czesniej o niej złego nasłuchałem że miałem zaszczyt tam pójść do pracy ???? Powiem tak, robota dość ciężka najlepiej mają osoby które pracują tam cały czas i wiadomo (usunięte przez administratora) a takich tam jest bardzo dużo.Wajzerki ok tylko nie wiedzieć która tam jest najwyższą ranga bo każda by chciała rządzić na swój sposób.Jedna tam. mi się nie spodobała a dokładnie sposób wysławiania tej osoby nic tylko (usunięte przez administratora)wiadomo o kogo chodzi paczki słabe i to jnie dają co tydzień porażka,wajzerki natomiast dostają na wypasie a powinno być odwrotnie ????????

Jełop
@Paździoch

Zero zorganizowania, brak transportu, problemy z dojazdem do doktora, brak komunikacji z szefostwem, szef interesuje się tylko (usunięte przez administratora), wajzerki na konfexie ujda nie ma tragedii jak piszecie, robota fajna, jak ktoś przyszedł tylko po paczki przy weekendzie a nie chce się mu robić to niestety nie ta firma. Współpracownicy rumuny zero języka, czy to niemiecki czy nawet angielski, nikt nic nie rozumie. Pracownicy na stałe na princie czy konfexie to masakra, nic nie robią, patrzą żeby ktoś inny za nich robotę zrobił, obgadywanie notoryczne, dzień bez narzekania i obgadania to dzień stracony. Polak za granicą utopi drugiego polaka w łyżce wody. Print, nowe wajzerki, masakra, nie znają niemieckiego a udaja szefów, rządzić by się chciały i obgadywać wszystkich co przyjdą. Depro, spokojna praca, wrecz nudna, zdarza się usnąć przy tasmie. Wohra, same rumuny, tragedia, ludzie robią co chcą, nie ma twardej ręki. Ogólnie polecam na zarobek na sezon bo na dłużej to trzeba mieć kontakty. Pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszej współpracy z persoserv

Ola322

Witam chciałbym zapytać o pracę w Ferrero jakie są zarobki i przy czym jest ta praca?Czy opłaca się tam wogole jechać? Proszę o opinie

Hanna
@Ola322

Pytałaś jakiś czas temu o pracę za pośrednictwem PersoServ - jak obecnie wygląda Twoja sytuacja? Zdecydowałaś się na podjęcie zatrudnienia w firmie, która Cię interesowała, współpracując właśnie z PersoServ, czy jednak zrezygnowałaś z tego pomysłu? Napisz proszę na forum!

Nieznajoma
@Ola322

Do Ferrero sie nie dostaniesz bo tam Wlosi pracuja jak nie masz znajomosci tam to zapomnij

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w PersoServ?

Sam wybierasz czy chcesz dostać zarobione pieniądze do ręki czy na konto bankowe. (Z wypłaty od razu jest także odbijana zapłata za mieszkanie). Jest również możliwość wzięcia zaliczek.

Nie znajoma
@888

Nie ma zaliczek

@Nie znajoma

Są zaliczki. Jakoś mnie pani Ewa pytała czy chce i innych rowniez. Więc chyba musiała cię nie lubic xD

Pakowacz

Moja rekrutacja polegała na tym, że odbylam 5 minutowa rozmowe telefoniczna (usunięte przez administratora) W ktorej zapytała o imię nazwisko date urodzenia i na ile chce zostac w niemczech. Rozmawialysmy we wtorek w czwartek mialam juz isc do pracy. Zadnych wymagan, kryteriów. Stawilam sie w pracy w czwartek na umowiona godzine. Dopiero po 2 tygodniach pani (usunięte przez administratora)przyniesc mi umowę o pracę, (w pelni po niemiecku, pani Ewa niemieckim sie nie poslugiwala, wiec nie mialam mozliwosci jej przeczytania) umowe podpisywalam w 3 minuty na masce samochodu. Dalam 2 zdjecia do AOK, i musialam dac dowod osobisty na 2 dni ( wynikly z tego potem problemy), wiem , ze nie powinnam tego robic, ale niestety nie mialam wyjscia, a na pracy mi zalezalo. Tak wygladala moja rozmowa.

Zadnych pytan tak na prawde.

logo firmy Pomocnik produkcji w odlewni metalu
Stadtallendorf
FARA Personal Bad Homburg GmbH

Czy urlop w PersoServ jest płatny 100%?

Nie znajoma

Tak jest platny na 100%

Pracownik Print

Pani Asia the best!!! Najlepsza!

Kto pyta nie błądzi

Czy jedyną osobą która załatwia tam pracę jest Pani Ewa czy można przez kogoś innego się tam dostać? Z Pania Ewa ciężko złapać kontakt niestety ☹️

@Kto pyta nie błądzi

Na ten moment tylko pani Ewa zajmuje się rekrutacja Polaków

biały mudżyn

A to ciekawe że na Depro można się zanudzić,skoro na pierwszych zmianach brakuje ludzi,drugie zmiany szczególnie na moncheri nadrabiają za pierwsze,a lekką pracę mają tylko te osoby które się podlizują,poza tym oferta jaką otrzymałem nijak się ma do umowy jaką podpisałem 6 euro po odliczeniu mieszkania,transportu,internetu to nie jest zarobek,brak nadgodzin dla porządnych pracowników,cena za prycze lub pokój jest taka sama,stawka stoi w miejscu od 3 lat,a rotacja jest taka że hej,jest coraz mniej pracowników z polski,Rumunia też już odpuszcza,ruscy są pracownikami Depro w większości,bez papierów jeździsz elektrykiem,widlakiem,nie masz obuwia ochronnego,ani testu z niemieckiego sanepidu gdzie pracujesz przy żywności.Wajzerzy są tylko pomocni jak kogoś polubią,lub gdy wykonujesz pracę za kilka osób,prócz podlizuchów i konfidentów PRAWDZIWY PRACOWNIK nie ma tam dobrze,przez braki kadrowe i taka jest prawda. 6 euro realnej płacy jest śmieszną kwotą za rodzaj wykonywanej pracy oraz zerowy brak organizacji.

Sasza
@biały mudżyn

Sanepid przy gotowych produktach? Przecież te fabryki ich nie robią tylko pakują ,to o czym ty mówisz skoro nie masz bezpośredniego kontaktu z czekoladą. Obuwie ochronne przynajmniej u mnie jest gdyż pani Ewa pisała żeby zabrać ze sobą. Papiery na elektryczny wózek ? Może na zwykłego paleciaka też trzeba zrobić kurs ? I wytłumacz mi proszę to że druga zmiana nadrabia za pierwszą

Jesli jestws osoba z zewnątrz to ciężko się dostać. Najlepiej po znajomości, od kogoś kto już tam pracuje. Pani Ewa ma kilka numerów telefonów ale ciężko się dodzwonić.

Xxx

Witam mam pytanie ???? jak można się skontaktować z Pania koordynator

Witam, chciałbym się dowiedzieć parę rzeczy 1. Ile zarabia się na godzinę mam stawke 10,45 euro/h i ile to wychodzi na rękę 2. Ile odliczają od mieszkania 3. I jak to jest z tymi sobotami. Dlaczego się nie opłaca więcej nic 2 sobót? (usunięte przez administratora)

...

1.Na rękę wychodzi około 6 euro po odbiciu mieszkania. 2. Za mieszkanie odliczają 8.50 euro za dobę. 3. Ludzie mówią, że nie opłaca się więcej niż dwóch sobót to odbijają większy podatek, ale później i tak ten podatek zostaje zwrócony przy rozliczeniu.

Pracowik
@...

A ile tak mniej więcej można odliczyć przy rozliczeniu za np. miesiąc.

Aneta

Jak żyje takiego dziadostwa nie widziałam .Pracowałam w róznych miejscach ale czegos takiego nie widziałam jeszcze (usunięte przez administratora).Wyplaty po odliczeniu kosztów zycia prawie jak Polsce.ludzie jak dzwonią z jakims problemem sa olewani.W razie choroby czlowiek jest zdany sam na siebie .Nie ma kto zawiezc do lekarza ani przetłumaczyc na niemiecki .Ludzie trzeba zrobić z tym w koncu porzadek (usunięte przez administratora)Wiekszosc osób jedzie i zaraz wraca .Zostaja tylko emeryci rencisci 65 +bo nie maja innego wyjscia.Nigdy wiecej tam nie pojade.Nie polecam.

Anatol:::)))
@Aneta

To tak wajzerki tragedia z wyjątkiem dwóch ???? chodzi o perso reszta teagediaaa.Jedna nowa z ojczystym na bakier to z niemieckim wiadomo.Do toalety chce człowiek iść ciężko się doprosić o zmianę.

Pati 344
@Aneta

Persoserv ogólnie praca fajna lekka nie ciężka.Panie które sprawują tam tak zwana władze w miarę ok,poza jedną wszyscy jej pomagają nie wiem uczy się czy jak bo niemieckiego zero no (usunięte przez administratora) jakieś...Ciekawe jak inne fabryki czy też wajzerki takie jak to coś na Persie????????

To będzie obiektywna opinia złożona z moich własnych doświadczeń, a także tego co mówią tutaj inni pracujący ludzie. Delektujcie się. 1. PRACA Jest parę fabryk na które można trafić. - CONFEKS- czarna owca wszystkich fabryk. Trzeba szybko robić i nie ma odpoczynku, a pot nie raz będzie wam ściekał po poliku. Bądźcie przygotowani na mękę, nie można stanąć na 2 minuty. Profit: wyjdzieciecie z paka słodyczy do Polski bo sukcesywnie są one rozdawane przez guru fabryki. - DEPRO- przyzwoita fabryka, ale wszędzie ruscy, którzy się rządzą nawet jeśli są zwykłymi pracującymi na chleb jak wy. Przygotujcie się na to monotonnie, bo jak utkniecie na wkładaniu 2 cuksów to już tam zostaniecie. Prawie nikt się nie chce zamieniać stanowiskami, bo babki naucza się robić jednej rzeczy i boją się iść gdzie indziej. - PRINT (wenkbach) - wajzorow tam praktycznie nie widać. Przyjdą, rozkażą i ich nie ma. - "PĄCZKI" (wohra) - głównie soboty/nadgodziny. Szybka robota, co więc też się trzeba zwijać. Z plusów zjecie donuty za free. Z minusów to ich skład to cała tablica Mendelejewa. - PIEKARNIA - tutaj raczej pracują stali pracownicy, więc możecie być spokojni, nie traficie. Praca po 8h, czasem mniej gdy (o zgrozo! ) braknie towaru. Dwie przerwy (pół h i 15 min). Co do stanowisk to są różne. Duża szansa, że się będziecie nudzić, chyba że ku uciesze trafia wam się spoko ludzie obok. To chociaż można powymieniać się życiowymi historiami o żywopłotach i gadających delfinach. Będziecie mieć niesamowita przyjemność trafić na takie stanowska jak: - wkładanie 2/3 cukierków lub innego cukru - jeżdżenie paletami (przykro mi panie, tylko panowie. Chyba że się wyklocicie o równouprawnienie) - wykładanie słodyczy na stoły - kontrola czy bombonierka idzie cała i zdrowa - składanie pudełek (taaa, to jest nieziemskie) - pakowanie Ogółem ludzie kombinują, szukają miejsca żeby się móc opieprzać (bo są takie miejsca, trust me), a inna osoba cały dzień haruje. Rosjanie są nietykalni. Mają też swoich pupilków. Kto nowy to idzie tam gdzie nikt nie chce być. Oczywiście za 1 zjedzona czekoladkę nikt was nie zabije, ale całych bombonierek nie wynoście bo dostaniecie po łapkach albo sroga słowna chłostę i do Polski. 2. TRANSPORT DO PRACY Zazwyczaj dojeżdża się autobusem pracowniczym. Odjazdowa sprawa. Przyjeżdżaja też kierowcy busami. Z tego co było slychno i widno- to najgorsza opcja. Romowie niekiedy jezdzili po pijaku, spóźniali się, szybko jeździli. Ale przecież grunt to dojechać, prawda? 3. MIEJSCE ZAMIESZKANIA (miejsca kochanych 5 gwiazdkowych hoteli) - Rausenberg - Neustadt - Speckswienkel - Wohra - Marburg 4. LUDZIE Dużo Rumunow w pracy- to już wiemy. Na hotelu Polacy. Na Rausenberg i speckswienkelu i na Wohra (stodoła) straszna patologia i co tu dużo mówić, wieczne inby. Wódka w niedzielę o 12? CHECK! Darcie się do 3 w nocy? CHECK! Lejącą się wóda i głosna muzyka? CHECK! Jeśli lubicie się tak zabawić, to na pewno wam się spodoba. Mieszanka emerytów, młodzieży, studentów, typowych Grażyn i niezbyt ogarniętych ludzi życiowych, dla których to jedyna możliwa praca, bo w Polsce nie mają nawet matury. 5. WARUNKI MIESZKALNE Nie ma co oczekiwać cudów. Prywatne apartamenty z jacuzzi to to nie są. 1 lub 2 łazienki na całe piętro, 1 kuchnia. Pokoje zazwyczaj 2/3/4 osobowe. Co hotel to inne warunki. Raczej mocno średnie. Najgorzej chyba trafić na taki jeden ale nie napisze który, bo tam mieszkanie z zimna woda, bez ogrzewania, zapleśniałe. Szału ponoć też nie ma na takim jednym...myszy, robactwo itd. Mała lodówka na cały pokój, mało szafek. Jak lubicie się gnieździć to się odnajdziecie. Internety są ale ich nie ma. A szkoda, bo powinny śmigać. Jak to tak bez oglądania memow przez cały pobyt lub czekanie aż się załadują 5 minut? 6. ZAROBKI Nie ma co liczyć na soboty pracujące. Jeśli się nie ma znajomości(usunięte przez administratora) Poza tym ponoć opłaca się pracować góra 2 soboty, że niby wtedy podatek ok. Wypłaty zazwyczaj na czas, także zdążycie regularnie uzupełniać pokłady trunków i jedzenia, ale trzeba patrzeć na kwitki czy się zgadzają. (usunięte przez administratora)

Sasza
@689

Czytając twoja opinie to zapewne ty byłeś tym najbardziej opierdzielajacym się delikwentem który szuka takiego miejsca by się nie orobić, a potem wielki płacz dlaczego mnie nie chcą brać w soboty do pracy.

kifencjusz
@689

bylem, pracowałem, podzielam mocno słowa OPa,dobrze opisane

Martyna&#

Czytając wasze wszystkie wpisy zgadzam się ze wszystkimi.Jak ktoś włazi komuś w tyłek może mieć lepiej nawet możesz zostać wajzerka. Polecam konfeks tam możesz dorobić się garba.Wajzerki porażka zwłaszcza ta największa i najgrubsza ????????

Lol
@Martyna&#

Widać, że nigdy na nowym Konfexie nie pracowałeś/aś. Jak Ci się chce pracować to się garba nie nabawisz. Tylko trzeba chcieć. A jak się jest leniem to wiadomo :) niestety, konfex to nie depro i trzeba się trochę poruszać zamiast wkładać jednego cukierka do woreczka :)

Jaki dress code obowiązuje w PersoServ?

elkunia

Kobiety fartuchy, a mężczyźni bluzy na zapięcie. Zarówno jedni jak i drudzy dostają ubranie od koordynatorki, które później w dniu wyjazdu muszą zwrócić. Uwaga na możliwość zniszczeń, bo był przypadek gdzie dziewczyna zahaczyla o taśmę fartuchem, zrobiła się dziura i 30 euro

Aaarrr

Ma ktoś kontakt do tej firmy?

Sebastian

Witam. Zwracam sie do was z pytaniem o sklepy w okolicy. Jak daleko są czy może sa organizowane wyjazdy do sklepu

@Sebastian

Zależy gdzie się mieszka. Jeśli Wohra lub Specwinkiel to 5 km najbliższy sklep, są busy raz lub 2 razy w tygodniu.

Robak

Polecam firmę. Praca lekka, w pracy super atmosfera i wajzerki.

@Robak

Witaj .Nie wiesz czy w tym roku przyjmują na depro do pracy ?

@george2000

Niestety nic nie wiem. Z tego co słyszałem w tym roku mają brać mniej ludzi do pracy z powodu koronawirusa. Ale sezon już się zaczął bo znajomi pojechali.

Czy często w firmie PersoServ zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

oszukana

Nigdy, jeśli nie masz kontaktów to zapomnij

george2000

Tak .zazwyczaj rekrutacja zewnętrzna i dla wybranych

george2000

Tak zdarza się i to często

Jula

Dzień dobry . jak wyglada sytuacja w depro ? Może ktoś powiedzieć coś więcej ? Zarobki warunki mieszkalne itd

Sisi
@Jula

Cześć Jula, Niekoniecznie zgodzę się ze wszystkim co ludzie tutaj wypisują. Jeżeli chodzi o zarobki - jesteś w stanie wyciągnąć z 1200 euro na czysto, po odjęciu mieszkania/podatku. Chodzenie do pracy w soboty to właściwie dobra opcja ale tylko i wyłącznie wtedy kiedy będą to 2 soboty. Wiecej się nie opłaca ???? Praca jest lekka, po 8 godzin, dwie pauzy. Godziny pracy może i wydają się nieludzkie ale idzie przywyknac ☺️ Mieszkanie to kwestia sporna, niektóre pokoje są naprawdę w porządku, a niektóre ciut gorsze. Przede wszystkim nie będzie źle jeżeli ktoś dba o porządek. ???? Od tamtego roku nikt już nie mieszka w pokoju po 6-7 osób. Raczej zmniejszają liczbę osób, jeżeli interesowałoby Cię coś jeszcze daj znać.

Jula
@Sisi

Cześć. A pokoje jak wyglądają ? Chodzi mi o wyposażenie. Jest może kuchnia ? I co w niej jest. Jadę za 2 tyg i nie wiem co wziąć . Praca w sumie sie nie martwię bo coś na pewno sie zarobi. Tylko czy w razie konieczności powrotu do Polski można sie zwolnić ? Czy będą jakieś konsekwencje tego.

Zaawariowana
@Jula

Moja znajoma była i mówiła że w porządku.

tomi
@Jula

Pokoje jaki i wyposażenie pozostawiają wiele do życzenia tym bardziej ze tyle kasy jest odbijane co miesiac.W pokoju sa 4-5 osoby>Do dyspozycji jedna mała lodówka .Zdarza sie czesto tak ze słabo chłodzi.Masz szafkę stolik ,łózko, .Kuchnia słabo wyposazona jeszcze jak na sezonie jest tyle ludzi to cięzko sie dostać do kuchnia a zrobienie posiłku graniczy z cudem.Ze zrobieniem prania tez problem-za mało pralek na tyle ludzi.Połowa z pralek jest z wystawek lub w tragicznym stanie..Praca ok,nie jest cięzka,języka nie trzeba znac,szczególnie na Depro.W poprzednich latach nie było z tym problemu bo zawsze ktoś był co potrafił dogadać się z wajzorkami i przetłumaczy ,pokaże co i jak robić.Jak coś bedzie nie tak bez problemu mozesz sie zwolnić,chyba ze sami cie zwolnią po 1 miesiacy bo i tak bywało .Uważnie sprawdzaj kwitek z wypłaty bo (usunięte przez administratora) jak tylko sie da..Lepiej nie choruj bo ciezko doprosić sie o karte AOK a żeby ktoś z toba pojechal do lakarzato juz musi byc powazna sprawa

Więcej info george2009@tlen.pl

Zostaw merytoryczną opinię o PersoServ - Stadtallendorf

• Jak się pracuje w PersoServ?

Zobacz opinie na temat firmy PersoServ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PersoServ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 11 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PersoServ?

Kandydaci do pracy w PersoServ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PersoServ