Opinie o PersoServ w Stadtallendorf

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PersoServ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PersoServ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PersoServ w Stadtallendorf

LubięCzipsy

Dla odmiany, chcę wyrazić swoją faktyczną opinię na temat pracy, a nie przelewać hejtem. Może akurat ktoś z niej skorzysta. Praca w firmie nie jest ciężka - całkiem przyjemna i łatwa. Jeżeli ktoś zamierza przyjechać i po prostu sobie zarobić i nie żyje w przekonaniu, że pieniądze spadają z nieba to naprawdę polecam. A dodatkowo, bardzo pozytywnie odbieram wajzerkę Edytę. Wyrozumiała, pracowita i ogarniająca młoda dziewczyna. Da się lubić i wprowadza przyjazną atmosferę w pracy. Oby więcej takich osób.

Pani
@LubięCzipsy

Skoro praca jest łatwa to każdy nowy bez problemu ogarnie? Nie trzeba przeprowadzać żadnych szkoleń? Piszesz, że nie trzeba się za wiele wysilać, a powiedz chociaż w jakich godzinach się pracuje.

Xyz

Nie polecam, z wypłatą co miesiąc opóźnienia gdy ktoś bierze na rękę i nigdy nie wiadomo kiedy łaskawie się dostanie swoje zarobione pieniądze.

@@były pracownik

Nie da się jakoś przenieść na inną kwaterę skoro warunki niefajne? Czy firma nie ma innych zakwaterowań dla pracowników? A do pracy chociaż jest blisko stamtąd?

Łomoty_z_komory

Niewymagająca, lekka praca. Super atmosfera. Pozdrowienia dla życzliwych, sympatycznych i wyrozumiałych wajzerów Edyty i Kamila. ????

@Łomoty_z_komory

Lekka w jakim sensie? Jeśli możesz przybliżyć co tam się robi to byłabym wdzięczna. Niestety w Internecie takich szczegółów nie piszą. Dużo pań ogółem tam pracuje? :)

Bamber Nowy wpis

Szyja przestań się tak lansować z Tym czymś.

Szyja Nowy wpis
@Bamber

Szkoda ci (usunięte przez administratora) napisz lub powiedz prosto w oczy a nie piszesz tutaj .

Szyja Nowy wpis
@Bamber

Kim ty (usunięte przez administratora) jesteś cwaniaku ????? Zapraszam na kawe !!!!

MONI

Joanna nie zostala zwolniona ale dziewczyny tak. Jedni dostają wypowiedzenia a drudzy moga isc na inna fabryke. Warto miec uklady z Mahmutem

Ninja

BEZA to wytłumacz czemu dziewczyny zostały zwolnione a Joanna nie skoro też nie chciała tam pracować? Bo trochę to nie sprawiedliwe że została inaczej potraktowana ... widocznie układziki są I to dobre skoro jej nie zwolnili...

John69

No tu masz racje. Sama dostałam list na spotkanie było to ogólne spotkanie później rozmowa kwalifikacyjna i niestety dostałam odmowę przez pracę aktualna i za brak komunikatywnego niemieckiego, więc wcale nie tak łatwo jak się innym wydaje ale zawsze warto próbować i starać się coś zmienić nic złego nie jest w szukaniu innej pracy powadzenia wszystkim!!!

Mentos
@John69

Czyli mam rozumieć że bez języka nie ma szans na dostanie się do ferrero .Pytam bo składałam podanie ale na razie żadnego odezwu,a zostałam zwolniona z perso.

Kinia Nowy wpis

Jesteś chory ????najwięcejasz do powiedzenia o każdym a sam masz duszo za uszami. Pozdro mordo ????

Nikt

Opinia o pracy, Praca nie jest wymagająca, nic nie trzeba takiego ciężkiego nosić, Lekka przyjemna, Pieniądze się czasem zgadzają, ale to tutaj normalne, Brygadzistki na Princie nic nie robią, dyrygują zwlasza w sezonie letnim

@Nikt

Co to znaczy, że pieniądze się czasami zgadzają? Tzn., że notorycznie otrzymujesz niższe wynagrodzenie niż w powinieneś? Możesz to wyjaśnić? O ile mniej i z czego to wynika?

Rafa69

To że najlepiej sobie zapisywać wszystkie godziny jakie pracujesz, a później jak dostajesz Kwitek po wypłacie to sprawdzić ilość godzin za które Ci wypłacą, gdyż czasami zdarzają się nieścisłością przez SYSTEM

Norbi
@Rafa69

Czyli chodzi tutaj jedynie o pomyłki systemu, nie jest to celowe albo wynikające z ewentualnej kondycji finansowej firmy? A mógłbyś przy okazji podać widełki i dać znać czy wynagrodzenie jet zawsze na czas?

John69
@Norbi

Ponoć są to tylko " POMYŁKI SYSTEMU" tak twierdzi księgowy, każdy ma swój pogląd na ten temat, a wypłaty są praktycznie zawsze na czas, co do wynagrodzenia ciężko napisać to widzę się ona z funkcją i miejscem pracy, ale większość ludzi ma tutaj minimalna krajową

Haker
@John69

Minimalna krajowa to 12,41 a tutaj masz 13,41 znam inne firmy gdzie zarabia się mniej.Szalu tutaj nie ma lepszą taka praca jak zadna. Tylko wielki minus do Szefa Mahmuta ludzie się skarżą ze piszą do niego a ten nie łaskaw jest odpisac no chyba że on czego potrzebuje to odrazy pisze dzwoni w ty masz być pod telefon o każdej porze dnia (usunięte przez administratora)

ANIA
@Haker

Czy to prawda że wajzerki Pani Justyna Ewelina Edyta z Printu zostały zwolnione? O co chodzi? Co się dzieje ? Czy jest to spowodowane brakiem pracy ?

WiolaMariola69

Polecam firma bardzo solidna wypłata zawsze na czas, czasem jest przed 15 czasem tuz po 15 zalezy kiedy wypadnie 15. jesli nawet sie coś nie zgadza to szybko robią korekty wystarczy zgłosić. praca jak praca jak ktos jest leń to nigdzie nie bedzie mu dobrze. najgorsi sa polacy bo nagadują na wszystko i na wszystkich ogólnie to te opinie to bardziej grupowa kłótnia ludzi pracujących niż rzetelna opinia dla osoób którzy mieli by chęć przyjechać PS. pozdrawiam Panią kasie z Wohra która myśli ze jest królową firmy.....

WiolaMariola69

Nie wiem co Ty pieprzysz przez kilka lat pracy tutaj raz miałam wypłate 17 zwykle to 14-15-16 zalezy jak wypadnie czy w weekend czy nie

Kama
@WiolaMariola69

Słuchaj ja też tutaj pracuje już kilkanaście lat i wiem jak ta firma prosperuje.Tak więc nie wiem komu chcesz się podlizac.I wiem kiedy pieniążki wpływają na konto ,częściej wpływają po 15 niż przed

Pakowacz

Moja rekrutacja polegała na tym, że odbylam 5 minutowa rozmowe telefoniczna (usunięte przez administratora) W ktorej zapytała o imię nazwisko date urodzenia i na ile chce zostac w niemczech. Rozmawialysmy we wtorek w czwartek mialam juz isc do pracy. Zadnych wymagan, kryteriów. Stawilam sie w pracy w czwartek na umowiona godzine. Dopiero po 2 tygodniach pani (usunięte przez administratora)przyniesc mi umowę o pracę, (w pelni po niemiecku, pani Ewa niemieckim sie nie poslugiwala, wiec nie mialam mozliwosci jej przeczytania) umowe podpisywalam w 3 minuty na masce samochodu. Dalam 2 zdjecia do AOK, i musialam dac dowod osobisty na 2 dni ( wynikly z tego potem problemy), wiem , ze nie powinnam tego robic, ale niestety nie mialam wyjscia, a na pracy mi zalezalo. Tak wygladala moja rozmowa.

Zadnych pytan tak na prawde.

logo firmy Pomocnik produkcji w odlewni metalu
Stadtallendorf
FARA Personal Bad Homburg GmbH

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w PersoServ?

Zbychu123

Takie podejście, że jeśli umiesz się podlizywać i czasem coś "Dać" to będziesz mieć dobrze. Inna sytuacja gdy przyjeżdżasz na sezon jak większość tu, to jeśli dobrze pracujesz jesteś traktowany jak osoba która dostanie pieniądze za swoją pracę i tyle ma się nic nie odzywać, robić bo jak nie to do domu. Nie liczył bym na żadne dodatkowe godziny bo te są zarezerwowane dla osób z początku posta, choć czasem gdy jest za dużo pracy to uda się coś więcej zarobić. Podsumowując kierownictwo to raczej ma gdzieś normalnego pracownika broń Boże żebyś coś chciał, zostaniesz odesłany jakimś zmyślonym hasłem byle żebyś się odczepił, kto wie ten wie o co chodzi. Pewnie znajdą się i przeciwnicy tego posta i zwolennicy ale kto tu już był na kilku sezonach dobrze wie że mam rację.

Bogusia

Inni mają swoje zdanie widzę że ty masz swoje, spytaj się nowych ludzi gdzie mają swoje kary AOK i jak są chorzy jak muszą kombinować żeby dostać się do lekarza, pani E wtedy taka pomocna że lepiej nie podchodź. Zainteresować się może zainteresuje ale jak cie odesłać z kwitkiem.

Misia
@Zbychu123

Oczywiście, już widać zazdrość w oczach. Ale po pierwsze nie ma póki co nadgodzin chyba ze wiecie lepiej. Już widać ze pisze to osoba wielce pokrzywdzona ale która oczywiście co sezon tu przyjeżdża :) Ja jestem tu nowa i nie miałam żadnego problemu ani na hali ani z kierownictwem jedyne co mogę powiedzieć to ze osoby które tu przyjeżdzają co sezon są bardzo nie miłe i cwane myślą ze mogą wszystko. Ty pewnie jesteś dokładnie taka osoba :)

Michal
@Bogusia

Karta aok przyszła mi do domu a tu do dentysty poszłam z zaświadczeniem które zostalo mi załatwione przez kierownictwo. I z tego co widzę jeszcze nie było problemu ani z lekarzem ani z zaświadczeniem. Przyjeżdzają po ciebie a później odwożą.

aaa
@Michal

a kto niby przyjezda po cieebie do lekarza??bo ja jak chcialam jechac to musialam sama se transport zorganizowac bo jakos nikt nie byl skory tego uczynic..!!wiec nie pisz bzdur wiem na swoim przypadku ze az tak super to nie jest

Zbychu123
@Misia

Jak napisałem wcześniej będą zwolennicy i przeciwnicy. Pytanie dotyczyło kierownictwa to opisałem moje doznania i obserwacje, nie rozumie czemu od razu atakujesz wszystkich ludzi co tu przyjeżdżaj kilka sezonów. Atakuj mnie personalnie a nie innych jestem Zbychu123 #uśmiech. Pracownicy wielosezonwi są różni fajni,przyjaźni, grzeczni z kulturą osobistą zarówno starsi jak i młodsi ale są i ich przeciwieństwa który nie potrafią się zachować wręcz odstraszają swoją energią i chamstwem myślą ze bóg wie kim są. Dlatego jeśli jesteś tu pierwszy raz to nie szufladkuj wszystkich do jednej szuflady bo to nie o to chodzi, i jak masz wiedzieć czy są jakieś nadgodziny czy też nie raczej togo nowi ludzie dowiadują się jak są tylko potrzebni, ale dziwnym trafem ty wszystko wiesz? Ja się nie czepiam nowych bo wiem że są ludzie co przyjechali uczciwie zarobić i są tacy co myślą tylko zarobić i się nie orobić, więc nie można powiedzieć że każdy nowy czy też starszy pracownik to leser i cwaniak. Co do zazdrości to czego mam niby zazdrościć? Włażenia w (usunięte przez administratora), robienia z siebie sługusa? Daj spokój jeśli jesteś tu pierwszy raz to przyjedź na kilka sezonów to może zmienisz zdanie, gdyby nie lekka praca i chęć zarobienia pieniędzy na rodzinę to bym tu nie wrócił ze wzgląd na tak zwane kolesiostwo, zrozumieją to osoby które doceniają każdy grosz nawet podniesiony z podłogi, każdy chce mieć równe szanse a nie faworyzowanie tylko tych co umieją się podlizać a nie zasłużyć dobrą pracą. Dziewczyno czy prawda aż tak boli że musisz wybielać cały ten obraz zarządzających? Radzę robić to co robisz dalej pewnie będzie Ci lepiej, ale prawda zawsze się obroni. Żegnam.

Kinga
@Zbychu123

Ja tez jestem pierwszy raz i nasluchalam sie wlasnie od tych ktorzy juz tu ktorys sezon siedza i tylko narzekaja bo im sie nalezy lepszy pokoj, nocki, maja lepiej zarabiacmino tego ze robia jak kazdy. Cala hala o tym gada i to slyszy. Maja swoje stanowiska i lepiej zebys tam nie siadala, obgaduja kazda napotkana osobe. Z jadna pania i jej coreczka to lepiej nie zadzierac bo one tu rzadza, Krzyczy na ludzi bo im wolno co?. Pani Mirka i jej coreczka mysla ze moga wszytko. Przez takich Ludzi sie zle pracuje. Dobrze ze wajzerki juz nam powiedzialy na kogo mamy uwazac.

Pracownik sezonowy
@Zbychu123

Apropo są tacy,z nowych nie twierdzę że wszyscy,ale są jednostki co pierwszy sezon są jedna osoba mi powiedziała że pszyjechalam za marne pieniądze,to zapytałam dlaczego ona siedzi za marne grosze cztery miechy i do grudnia.Jerzeli twierdzi tak to powinna się zwinąć i jechać do domu.Ja tu pracuję czwarty sezon i nie narzekam zawsze dobre i grosze . Są tacy którzy pracują chyba z niechcenia.

Romek
@Pracownik sezonowy

Jak już pracujesz czwarty sezon to chyba nie takie grosze zarabiasz. A jak oceniasz kwaterę? Warunki ok jest dostęp do neta czy trzeba osobno płacić?

Aska
@Romek

Są takie osoby które pracują kilka sezonów i stawkę mają minimalna.Wiadomo że są i takie które przyjadą pierwszy sezon i dostaną podwyżkę, bo i tak się zdazalo.Za internet nie trzeba płacić i tak liczą sobie praktycznie 320 euro za pokój.Jesli jesteś na stanowisku wajzer czy kontrol masz płacone więcej a tak to nie wiem co musiał.bys zrobić żeby dostać podwyżkę. Ta firma jest beznadziejna ,szefostwo No ale co zrobić lepsza taka praca jak inna. Niektórzy mówią już któryś sezon z rzędu ze stałych że to ich ostatni sezon a nadal pracuja.

@Aska

To od czego zależy od jakiego wynagrodzenia się zaczyna? Że jedni przez kilka sezonów tyle samo zarabiają, a inni zaczynają od większej pensji? Za co można dostać tę podwyżkę? Są jakieś konkretne wytyczne, z którymi można się zapoznać? Bo piszesz, że nie wiesz, co trzeba byłoby zrobić...

Magda

Nie wiem od czego to zależy dlaczego jedni pracują za najniższa stawkę a drudzy za wyższa.Praca nie jest zła,ale ludzie to już inny temat.Juz nie wspomnę o szefostwie,tragedia.Sa takie osoby na stałe które się chwała ile to nie zarabiają a malo robią cóż, fart.Polecam iść na print tam możesz szybko dostać funkcje wajzerki albo pani od kontroli.Super wajzerzy Aska,Edyta,Marta i Kamil a reszta beż komentarza....

Kaska
@Michal

Karta przyszła Ci do domu ,dobre sobie . Pani koordynatorka wszystkie karty Ok wyrzuca do kosza lub wlozy do biurka do szuflady. I te jej głupie tłumaczenia.Nikt nikogo nie odwozi trzeba sobie samemu wszystko załatwić.

Wiola
@Misia

hmmm....skoro pracownicy sa niemili i cwani to w takim razie atmosfera pewnie nienajlepsza? a jak z koordynatorami, są pomocni? no i co do tych nadgodzin, to jeśli już występują to w jakich ilościach no i płacą wtedy za nie?

Koko
@Wiola

Praca jest ok. Pracownicy i Wajzerzy są pomocni jeśli chcesz pracować. Zawsze znajdzie się ktoś komu nic nie pasuje i wszystko przeszkadza. A jeśli chodzi o nadgodziny to są ale nie obowiązkowe i płacą za nie przy wypłacie.

Łomoty_z_komory

@Łomoty_z_komory

Hejka nie potrafię znaleźć żadnych ofert pracy ani informacji na temat biura. Czy ktoś może mi podlinkować ich stronę? Przyjmują tylko do jednej fabryki? Proszę napiszcie jak mogę skontaktować się z firmą i móc podjąć pracę

Ola

Teraz to już nie wiem czy Cię przyjmą bo raczej zwalniają koniec sezonu. Jeśli cię przyjmą to możesz trafić na kilka fabryk.

Julita
@Ola

Serio zwalniają ? Czemu koniec sezonu? Ale to co na nowy rok będą nowe przyjęcia czy o co chodzi ?

Czy pracownicy PersoServ mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Xyz

@Xyz

no raczej ja zawsze dostawalam 17...zamiast 15 juz powinny b yc na koncie...raz nawet musialam z kolezanka sie upomniec bo jakos dziwnym trafem zapomnieli...ogolnie lipa , kasa mala jak na ten czas...zeby nawet 1000e nie bylo...porazka

Zofia
@pepi

To ile dawali jak nawet nie wychodziło 1000 euro?

@Zofia

wychodzi 6 e na godz....porazka dlatego tam w wiekszosci same emerytki pracuja, mlodych malo...

@Zofia

Stawka to obecnie 10,88€/godz brutto. Od października ma być 12€. Od tego odlicz sobie podatek (potem dostaniesz zwrot), odlicz mieszkanie (9,5€ / dziennie), więc 'na czysto' wychodzi ok 6,5-6,8€ za godzinę. Jak za tak latwa i lekka robotę bez znajomości języka to chyba nie najgorzej. Biorąc pod uwagę, że w tym jest już opłacone mieszkanie i dojazd do pracy.... I podatek.. Gdzie w Polsce tyle zarobisz? Nigdzie. A na pewno nie pracując tak lekko i po 8 godzin. Ludzie tu przyjeżdżają i myślą, że zarobią po 2 tys euro, jak nawet wajzerzy tyle nie mają a co dopiero zwykły pracownik co nie musi znać języka i wkłada dwie czekoladki do bomboneirki...

pepi

no niewiem czy na Konfexie jest lekka praca??nikt tam za bardzo nie chwali...chyba ze podlizusy wajzerek..poza tym to najgorsza fabryka..wiec nie mow mi ze tam jest lekko

@pepi

@pepi nie wiem nigdy nie byłem na konfexie, ale skoro tak ciężko to nikt na siłę nie trzyma

pepino

juz mnie tam niema ewakuowalam sie po 2 wyplatach, pierwsza 994e, druga 900e..normalnie szal cial..i napewno tam nie wroce ..taka wyplate mialam pare lat temu a nie teraz w dobie inflacji

Simba
@pepi

Praca na konfeksie nie jest w cale taka zła .Kogo masz na myśli mówiąc (usunięte przez administratora) wajzerek.Widze że w tej firmie każdy tylko na wszystko narzeka.Nikt tutaj nikogo na siłę nie trzyma. Najcięższa zgadzam się ale czy najgorsza.

Stachu

Dwa cukierki to chyba masz na myśli depro. Na innych fabrykach nie jest już tak lekko a zwłaszcza konfeks i wohra ,tam ludzie zdecydowanie powinni mieć większą stawkę.Zarabiaja dobrze wajzerki a zwykli pracownicy tez mają wyższe stawki niż zwykły pracownik tylko połowa z nich się nie przyznaje .Wszystko jest po znajomości niestety ,trzeba wiedzieć koło kogo się zakręcić.

@Stachu

dokladnie tam sa znajomosci, i np taki matol jak Marta Zmuda mimo ze nienadaje sie do niczego ciagle tam jest...donosicieli i leserow tam lubia, i niewerze ze ona za to nic niema ma..

Zakręcona
@pepi

Taki jestes mądry (usunięte przez administratora) w internecie a sam nie pogadasz w realu sam (usunięte przez administratora) donosisz i dużo ci płaca jak nie masz czym sie zająć to nie interesuj sie moim życiem bo jak chcesz to inaczej pogadamy

Zakręcona
@pepi

Przyjdź pogadamy w realu a nie ze napiszesz w internecie to jestes sławny interesuj sie swoim życiem a nie czyimś bo napewno masz wiele do powiedzenia

@Zakręcona

Jeśli serio wymienił czyjeś dane osobowe to "trochę" pod rodo by wykraczało... Zresztą o co chodzi z tym całym "donoszeniem" było tu w ogóle na co?

Renata

No i jak stawki od października? Faktycznie jest 12 euro?

@Renata

12,40 Zobaczymy jak wyjdzie wypłata bo oczywiście przy okazji podobno mieszkanie podnieśli, ale jak zwykle nikt oficjalnie nic nie wie

Adrian

To koniecznie napisz jaki są podwyżki za kwaterę żeby było wiadomo ile wyjdzie i czy jest opłacalne. No i ile wyjdzie w skali miesiąca z tą stawką którą podałeś.

Mila
@Adrian

Niecałe 7 za godzinę na rękę porażka

Kkkk
@Mila

To szału niema... Ogólnie mało płacą tam.. Żeby 1000e było to już sukces

@Kkkk

Serio każdy ma siódemkę od godziny czy to zależy? wiadomo ile można wyciągnąć najwięcej? Chyba, że serio ten tysiąc to max?

edzia
@Sylwia

no tak jest...tysiak jak wyciagniesz to juz dobrze, ogolnie zarobki do kitu...lepiej jechac gdzie indziej ,gdzie lepiej placa...

@edzia

twierdzisz, że wszędzie lepiej czy to zależy? ale widzisz jak alternatywy się nie ma przez jakiś czas to można popracować czy nie bardzo?

@pepi

Witam, miałam ochotę zatrudnić się w firmie jako pracownik produkcji, aby sobie dorobić. Widząc jednak jak dużo jest hejterów (inaczej ich nazwać nie można) rezygnuje. Młodzi ludzie zamiast mówić od razu co jest nie tak albo iść do kierownictwa, wylewa swoje żale na stronie www? Zdecydowanie rezygnuje, poszukam czegoś innego. A dla młodzieży mam radę - życie jest za krótkie na hejt.

Elizka
@Anna

A czemu dorobić, nie przyjmowali na cały etat ? Zrezygnowałaś głównie przez opinie napisane na tym forum? Zależy bardziej Tobie na atmosferze czy kasie?

@były pracownik
@pepi

Pracowałam w tej firmie i jednym słowem porażka. Za łóżko płacisz ponad 300 euro ,warunki do mieszkania tragiczne. Koordynator nie interesuje się pracownikami a jak już się dodzwonisz to problem że nie ma czasu rozmawiać. Nie polecam pracy w tej firmie.

@@były pracownik

Pracownik sezon

Jakie są teraz wajzerki na Prince?

LubięCzipsy

Patrycja
@LubięCzipsy

Dobre sobie wyrozumiała Edyta z printa .Większość które znam tam wajzerki to wyłącznie swoje stanowiska zawdzięczają komuś a nie przez ciężka pracę.Wajzerem to tam może zostac każdy wystarczy podlizać się komu trzeba .Te dwie nowe na princie tez może ktoś powie ze nie są po znajomości .Cyrk

Pani
@LubięCzipsy

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z PersoServ? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Magda

W większości są zwalniani ze względu na koniec sezonu i brak pracy

Marzi

Czy to prawda że wajzerka Edyta już nie pracuje na Princie,jeśli to prawda szkoda.Fajna osoba zdecydowanie lepsza od Karoliny.

Lidia
@Magda

To tylko sezonowo można się tam zatrudnić? Ile trwa taki jeden sezon?

Nieznajoma
@Marzi

Co do Edyty to fakt ona nie che być już wajzerka a co do Marty Żmudy każdy na nią narzeka ale dalej jeżdżą nawet do Marburga

Zxc
@Nieznajoma

Tylko pytanie jakie nieszczęście musi się staż żeby zabrali jej busa

Nieznajoma
@Zxc

Oni wiedzą że Marta 2 razy by miała stłuczkę i nic nie robia a co do jej pracy to fakt że jest laserem i kapusiem

Asia
@Zxc

Czytać się nie chce tych bzdur ta nie chce być wajzerka ,ta jasne każdy się pcha do koryta.A jeśli chodzi o Martę to chyba ona nikogo nie pcha na siłę do busa. Każdy swój rozum ma.

Sasza
@Asia

Weźcie się ludzie ogarnijcie, wylewacie jakieś żale na stronie która służy do napisania opinii o firmie a z tego co widzę to same prywatne sprawy na czasie. Rzygać się chce, ta to, tamta tamto, widzę że nudzi się ludziom po pracy niemających swojego życia, pozdro

Łucja
@Sasza

Widzę właśnie :( To może ty dla odmiany wypowiesz się jakoś merytorycznie o pracy w firmie? Warto myśleć o pracy?

daniel
@Asia

tyle ze ona wozi ludzi do pracy wiec raczej wyjscia niemaja musza z nia jezdzic...ewka miala to zglaszane ze ludzie boja sie z nia jezdzic ale oczywiscie bez rezultatu...wiec nie pisz mi ze ludzie jezdza z Marta bo chca!!!oni raczej wyjscia niemaja chcac czyms dojechac do oracy...na dodatek to mala cyniczna (usunięte przez administratora) i tyle!!ale takich kapusiow tam trzymaja...ja tylko czekam az ja stamtad wywala

Odp

Jak czytam te bzdurne opinie,na temat firmy i tak myślę że ludzie nie mają swojego życia,a co do zwolnień to jest odp.firma nie zwalnia,chyba że ktoś sobie naprawdę zasłuży,a itak dają szansę.Dla mnie jest spoko, każda praca jak praca, nigdzie nikogo nie posądza, jeżeli się pojedzie,to trzeba pracować,za darmo nie ma nic,a ludziom nikt nie dogodził

sis

Dla mnie praca rewelacja, atmosfera rowniez. Zarobki dostosowane do wykonywanej pracy. Waijzerki na depro pracuja bardzo dobrze a widac ktos tu chyba zazdrosci stanowiska. Jak chcesz cos wiecej osiagnac to moze zacznij pracowac a nie siedziec na forum. Jak widac osoby ktore opisuja tu takie bzdury maja orzeczenie o niepolnosprawnosci. Nikt normalny by sobie nie pozwolil na takie komentarze.

@sis

To myślisz że negatywne komentarze są z zazdrości anie że ktoś pisze jak tam jest realnie? A co z tą niepełnosprawnością? Przyjmują pracowników z orzeczeniem czy to taki żart?

Ryszard

Podejdą do pracownika chyba po to żeby na niego nakrzyczeć albo kogoś zwyzywać bo nie oszukujmy się pracowanie u nich to żadna przyjemność a wręcz przeciwnie są bardzo niemile dla Polaków i wydaje się im ze wszystko im wolno

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w PersoServ?

Łucja

Aj, to nie dobrze. Atmosfera jednak czasem odgrywa kluczową rolę. Uprzykrza to bardzo pracę? Czy można na luzie robić swoje? :) Lub czy zarobki to wynagradzają? :P A relacje z kierownictwem jak? Czy ta atmosfera też ich dotyczy, nie tylko pracowników na tym samym szczeblu?

Adaś

Jak takie gonienie i tempo pracy to mowa o akordzie? Są jakieś przerwy ? Robota zwykle po ile godzin? W weekendy też?

VIVA

Czytając opinię i wypowiedzi widzę, że nie wiele się zmieniło między pracownikami i zarobkami. W 2013 / 14' zarobki były podobne 900- 1000€. Było różnie,ale i tak mile wspominam . Jak ktoś chce pracować, wszędzie się odnajdzie. Pracowałam na różnych stanowiskach ( zwłaszcza jak praca się kończyła ) i miejscach - konfex ,depro, wohra. Najważniejsze - prócz zarobków bo po to się jedzie - są relacje między ludzkie w pracy i po. Pozdrowienia dla Ewki - koordynatorki. ???? Wszystkim pracownikom życzę wytrwałości i dobrych zarobków. ????

Telefelek
@VIVA

Muszę powiedzieć że ostatnim czasy robiłem /robilam cały sezon na depro teraz miałem/miałam okazję popracować na konfeksie.Praca nie jest w całe taka zła. Tylko szkoda ze ludzie nie są fajni.Pozdrawiam Panią Dominiczke która nic tam nie robi I nie wiem jaka ona tam pełni funkcję.

1834S
@Telefelek

Dokładnie nic nie robi tylko obczaja ludzi z góry na dół. Do roboty dziewczynoooo!!!!

@Telefelek

Bardzo trafna wypowiedź co do fabryki jest całkiem ok. Co do ludzi również się zgadzam, i co to ostatniego zdania strzał w 10... Proszę się złapać za pracę a nie rozkazywać innym bo to nie należy do Twoich zadań.

Wiesław

Super firma! Idzie sporo zarobić! Da się odłożyc na audice za 40 tys euro w kredycie i na szpica, którego potem można rozmnażać za hajsy! Daje 5/5 gwiazdek

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w PersoServ? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Wiesław

Tak, są 3 etapy. Najpierw musisz przejść szkolenie u kierownika magazynu z hodowli szpica. 2. szkolenie u opiekuna pracowników Kamila W. z montowania szafek. A ostatni u Ewy, namówić ja żeby odpisala Ci po 10. wiadomościach. I pyk, jesteś zatrudniony.

Olo

Do (usunięte przez administratora)gogusia z depro wożącego materiał. Chyba chłopaka moniczki wajzerki. Weź się za robotę i nie mów na innych nieroby bo sam w życiu roboty w rękach nie miałeś. Należysz do deprowskiej elity nierobów

Rex
@Olo

Nie jest on pierwszym i nie będzie on ostatnim, ale takich ludzi Firma nie widzi, bo przecież oni są najlepsi w lizaniu (usunięte przez administratora) i to się właśnie liczy. Tak jest począwszy od wohra idąc przez gemunden, print, a kończąc na konfexie i nie ma prespektyw na zmianę. Każda z tych fabryk na tych swoich Najlepsiejszych co umieją dobrze rowa wylizać

Praca spoko

Zostaw merytoryczną opinię o PersoServ - Stadtallendorf

• Jak się pracuje w PersoServ?

Zobacz opinie na temat firmy PersoServ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PersoServ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 11 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PersoServ?

Kandydaci do pracy w PersoServ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PersoServ