Opinie o Emplocity w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Emplocity. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Emplocity o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emplocity w Warszawa

@Arek Teaolun, skąd u Ciebie taka opinia? Nie podałeś żadnych argumentów ani konkretów i w tym momencie niewiele ona mówi zainteresowanym zatrudnieniem w Emplocity. @Wenecja, a jak pozostałe warunki zatrudnienia oferowane przez Emplocity? Czy pracownicy mogą liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje albo benefity pozapłacowe w postaci karty multisport czy prywatnego ubezpieczenia?

Na
@Monika

Szkolenia XD Benefity XD

Obecny pracownik
@Na

Szkolenia i pakiet multisport są dostępne dla wszystkich.

Henry

Idealnych firm nie ma ale jak ktoś chce pracować i dobrze to robi to jestem pewny, że będzie zadowolony.

me
@Henry

Zgadzam się w 100% :)

<facepalm>
@me

W ogóle ten komentarz nie wygląda jak fake...

Emplocity

Cześć, Zakładamy, że czytelnikom GoWork zależy na konkretnych, merytorycznych informacjach dot. pracy w Emplocity – i takimi chcemy się podzielić. Technologia: tworzymy technologię od 2014 roku, w sierpniu 2017 stworzyliśmy pierwszego w Polsce chatbota opartego o AI wspierającego firmy w rekrutacji kandydatów. Od tego czasu rozwijamy się mocno w Natural Language Processing oraz Data Science. Zainwestowały w nas najbardziej doświadczone na rynku fundusze oraz dwukrotnie Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, potwierdzając potencjał rozwijanej u nas technologii. Doceniają nas klienci i branża. Wygraliśmy szereg konkursów krajowych, a w czerwcu zajęliśmy II miejsce w tzw. „Lightning Competition” odbywającym się w Las Vegas, w ramach największej na świecie konferencji HR Tech - Unleash 2018. Zespół: W tej chwili w firmie pracuje 25+ osób, z czego większość to zespoły odpowiedzialne za Product Development. Od pewnego czasu skupiamy się głównie na rekrutacji doświadczonych pracowników patrzących na swoją rolę cross-funkcyjnie. Równie ważna jak kompetencje jest osobowość – szukamy ludzi, którzy pasują do stylu działania naszej firmy. Jeśli do nas pasujesz, to znajdziemy wspólnie obszar, którym możesz się zająć. To nasza świadoma decyzja – wierzymy, że dziś tak buduje się skuteczne firmy. Zapewniamy: kartę sportową, ergonomiczne miejsce pracy, bibliotekę firmową i dobry sprzęt. Mamy biuro w centrum Warszawy: w luźnym stylu, przyjazne psom, z chillout roomem, owocami co poniedziałek i mlekiem roślinnym/wodą kokosową w lodówce. Szkolenia – tak! Nie mamy na nie gotowego programu (bo to po Twojej stronie leży diagnoza, czego dokładnie potrzebujesz, by się rozwijać), ale jesteśmy na nie bardzo otwarci. Kultura organizacyjna: nie mamy procedur, ustalonej hierarchii i sztywnych ram zakresów stanowisk. Szczerze mówiąc – nie bardzo w nie wierzymy. Stawiamy na płaską strukturę i samodzielność wszystkich osób współtworzących naszą firmę. Jesteśmy relatywnie małym zespołem i każdy z nas ma realny wpływ na to, co się dzieje w firmie. Dużo rozmawiamy bezpośrednio, organizujemy cykliczne spotkania, Jira i Slack to nasze podstawowe narzędzia komunikacji. Często organizujemy wspólne wyjścia po godzinach. Produkt tworzymy w metodykach zwinnych, w bliskiej współpracy z naszymi klientami. Całość rozwijamy iteracyjnie w Scrumie, bo badanie hipotez i testowanie rozwiązań jest wpisane w nasze DNA. Jeśli masz pytania, uwagi, wątpliwości, to zapraszamy na kawę do naszego biura albo do napisania maila na adres czesc (at) emplocity.pl. Możesz też zaczepić nas albo kogoś z pracowników Emplocity na LI i dowiedzieć się, jak się u nas pracuje. Pozdrawiamy, Krzysiek, CEO i Arek, CTO Emplocity

zniesmaczony były pracownik
@Emplocity

Typowy bełkot "jesteśmy najlepsi" zamiast napisać po ludzku, że się zmienicie... szkoda, że większość z tych rzeczy to bajki. Przykre, że zamiast skupić się na poprawie swojej pracy to umiecie się tylko przechwalać. (usunięte przez administratora)

Tomasz

Dziwne opinie piszecie, słyszałem, że Emplocity ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i o co tu chodzi?

Viky
@Tomasz

Gdzie to słyszałeś? Poza tym ty sobie coś tam słyszałeś, a opinie piszą głównie ludzie, którzy tam pracowali.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
react

hmm no ciekawie tutaj... jak z tą sztuczną inteligencją w tej firmie, pytam z perspektywy frontu

@react

No i g*wno się dowiedziałem...

DrWho
@react

GoWork to nie jest najlepsze źródło wiedzy o firmie, za to dobrze czują się tu Trolle wylewające swoje żale i frustracje. Bazowałabym raczej na własnej ocenie, może po prostu odezwij się do kogoś kto pracował lub pracuje w Emplocity. np. na linkedlinie ;)

@DrWho

ok, mogę prosic o namiar (np. samo imię) do osoby, która obecnie pracuje i do ocoby, która odeszła? żeby mieć pogląd z dwóch źródeł, najlepiej do jakiś frontów

a ktos kto odszedł?

@DrWho

Ma sens, były pracownik to w sumie dobre źródło

DrWho
@react

Jasne, o ile nie przemawia przez niego zraniona duma. Wiele osób komentujących na GoWorku to jednak osoby, które potrzebują ulać trochę jadu. Właściwie dzięki nim ten portal nadal istnieje i zarabia ;)

@DrWho

To nie ja napisalem to powyzej o 21:01, widze poniżej, ze to nie pierwszy raz jak ktos z emplocity podszywa sie pod komentujacych zeby cos zatuszowac. Ja pasuje w takim razie z wysylaniem do was cvki, cos tam sie dziwnego musi dziac w środku. Napisze do bylych pracownikow i opisae tutaj co sie dowiedzialem.

react

@Zuza To czemu ktoś się pode mnie podszywa w tych komentarzach (i innych z tego co widzę?)

Uwaga!!!

Z tego co widzę to podszywane komentarze piszą dobrze o firmie Emplocity... Prawda jest taka że mnie zrugano od najgorszych jak odchodziłem i mówiono mi, że robie błąd, że pewnie idę do korpo i jeszcze tego pożałuje... Koleżanka, która siedziała w tym samym pokoju wypowiedziała umowę pod nieobecność szefostwa i po jej ostatnim dniu w firmie szefostwo opowiadało, że wyleciała, bo niby nie ogarniała... Był taki film "Miś" to podobna atmosfera panuje w tej firmie... Ciekawe czy o mnie też opowiadają, że wyleciałem...

Gosia Bilczyńska hr manager

Firma robiący w branży HR mająca takie opinie od byłych pracowników? wow.

Kacper
@Gosia Bilczyńska hr manager

W sedno Pani Gosiu.

Remik

Podpowiedzcie jak się pracuje? Warto starać się o pracę?

CM
@Remik

Cześć Remik. Ja jestem w tej firmie od roku i jestem zadowolona! Zarówno z kontaktu z zespołem, zarządem jak i z warunków zatrudnienia. Aplikuj i przekonaj się sam/sama, że jest tu naprawdę dobrze.

@Remik

1. Jak jesteś osobą, która jest na początku swojej kariery to nie polecam - nie ma tam seniora, od którego się czegoś nauczyć. 2. Jak jesteś osobą już z doświadczeniem, też nie warto bo będziesz się frustrować tym, (usunięte przez administratora)

@Remik

OK. Trochę się zagalopowałem wczoraj. Miałem zły dzień. Z tego co mi wiadomo, firma rozwija się i odnosi jakieś sukcesy. Pracowałem tam dość dawno temu i to co kiedyś mnie frustrowało teraz ponoć się zmieniło.

@TALUCZAK

lol, to nie ja napisałem to powyżej z 17.07.2018 XD

react

Podemnie tez sie podszywał ktoś z tej firmy w komentarzach

kandydat

Egocentryzm level 9000. W pierwszym mailu zaproszenie na rozmowę, a jak okazuje się że szukam pracy po całym rynku, to niechęć bo oni szukają kogoś wyjątkowego, do wyjątkowej firmy, do wyjątkowych projektów i wyjątkowo rozbuchanego ego. Nie polecam.

adrianek ex-emplo
@kandydat

klasyka :)

Obecny pracownik
@kandydat

Sądzę, że żaden pracodawca nie zareaguje z entuzjazmem na wiadomość, że kandydat szuka czegokolwiek i gdziekolwiek. I nie jest to związane z jego ego, a z faktem, że takie osoby sprawiają wrażenie, że same nie wiedzą czym najbardziej chcą się zajmować i czego chcą. Może warto się zastanowić nad tym, czy potrafisz się dobrze zaprezentować od pierwszych etapów rozmów

Czy jest ktoś kto obecnie pracuje w Emplocity? Czy firma jest godna polecenia? Nie widziałam na stronie informacji odnośnie rekrutacji, ale może koś z Was słyszał o obecnych wolnych stanowiskach? Jak wygląda sama rekrutacja? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Bot
@Monika

Witaj Monika, Na jakie stanowisko chciałabyś aplikować?

Pedro

Słyszalem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

@Pedro

Nie, nie ma.

@M

gdzie to słyszałeś? jestem bardzo ciekawa

@Paola

od byłych i obecnych pracowników. Aktualne info.

hehe
@M

antyszczepionkowcy też mają potwierdzone info ;)

@M Ja do Pedra pisałam, sorki

@Paola

Luz. A mnie chodziło o to że oni nie mają opinii dobrego pracodawcy, tylko ZAJEBISTEGO pracodawcy.

@M

No to sorry, ale to znaczy, że masz tak równo pod kopułą jak nie powiem kto.

Tymon

Żeby dobrze zarabiać trzeba odpowiednio na to zapracować!!!!

Janek
@Tymon

dokładnie, kiedyś to się człowiek cieszył, że prace ma, a dzisiaj za poklikanie w komputer guwniarze chcą niewiadomo ile. wstyd.

heh

@Kama ktoś tu odpisuje sam sobie na komentarze ;)

Kama
@heh

no ja dopisałam coś, bo nie mozna edytowac, o to tez juz awantura, problemy?

Waldi

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i zastanawiam się dlaczego nie doceniacie tego!!

@Waldi

pracowałeś tam?

@N

Bo ja pracowałem.. jest dość ciężko. Chyba dlatego, że to w dużej mierze prace nad bardzo zaawansowanymi technologiami. Nie dla każdego.

Mateusz Kupiec
@N

co to znaczy nie dla każdego? niby co takiego?

@Mateusz Kupiec

Cutting edge tech, nie do wszystkiego jest dokumentacja i czasem trzeba nieźle się napocić. Jak ktoś nie ma doświadczenia w pracy w takim środowisku plus małą wiedzę/dociekliwość to możne nie być miejsce dla niego

Bonzo

wow, to stawki musza być konkretne u was, pewnie widły 20k+

Zainteresowany pracą, jurek

Hej, widziałem ciekawe ogłoszenie z praca w tej firmie - (usunięte przez administratora).. czy jest to dobre miejsce, żeby podszlifować swoje umiejętności jako osoba na stanowisku mid/senior czy bardziej wyzysk juniorków po 2,5k/mies w polskim stylu? musze przyznać, że mocno zaciekawił mnie temat chatbota i platformy rekrutacyjnej - można gdzieś poklikać cały system? zespół jest zgrany? Chętnie dowiem sie czegoś od ludzi, którzy aktualnie pracują, a nie od tych zwolnionych rozgoryczanych :) pozdrawiam

KS
@Zainteresowany pracą, jurek

Jurek, jeśli jesteś zaciekawiony pracą to po prostu wpadnij do nas na rozmowę. Zapraszam. Będziesz miał okazję poznać się i pogadać z zespołem osobiście. Napisz do mnie na Messengerze pod Krzysztof Sobczak

Wenecja

Nigdy wcześniej nie pracowałam w tak fajnym zespole. Ludzie są mili i wyrozumiali dla siebie. Oczywiście to jests startup, a więc miejsce dla osób które biorą odpowiedzialność za to co robią i są samodzielne. Jeżeli lubisz wyzwania, jesteś inteligentna/inteligentny, masz poczucie humoru, to będzie ci tu dobrze ;-)

Arek Teaolun
@Wenecja

Słaba firma, nie polecam

junior dev

Firma jest fajna, zgrany zespół i ciekawe zadania :)

@junior dev

O ile lubisz pisać w starych wersjach języka, stawiać wirtualki na prehistorii i miech słaby sprint.

@Nara

Będziesz musiał stawiać vagranta albo dockera A to nie takie proste było

Nara

Mało śmieszne. Vagrant to takie narzędzie do tworzenia środowiska deweloperskiego.

Słyszałem dużo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Imre-a
@Zainteresowany

Jeżeli jesteś "self-starterem" i potrafisz z ogólnej wizji (+ wiedzy o tym, co robią pozostałe osoby w zespole), wyznaczyć dla siebie zadania, wziąć odpowiedzialność za ich realizację i na końcu obronić swój pomysł i punkt widzenia - zdecydowanie warto. Dodatkową nagrodą jest praca (i zabawa! :-D) w zgranej ekipie podobnych tobie ludzi. Ale jeżeli oczekujesz, że wszystko będzie wyznaczone odgórnie i podane na tacy, a pupcia podtarta - nie zawracaj sobie głowy. :-)

@Zainteresowany

Zupełnie nie warto chyba, że szukasz miejsca na start aby mieć do wpisania jakieś doświadczenie i szukać firmy, która zapewni Ci rozwój, wsparcie i projekt poparty pomysłem i szansą na powodzenie. Polecam przeczytać tu komentarze bo w dużej mierze te negatywne oddają klimat tego startupu

No dobra, może trochę przesadziłem. Jest wymagająco, ale można się wiele nauczyć.

EmploMaster

Oto jest firma, w której realizują się marzenia, a w jej rzyłach pulsuje technologiczna krew, która niesie światu ogarek Sztucznej Inteligencji zwany Emplobotem. Emplobot jest herosem zatrudnienia, który w znoju, ale i pokorze, objawi światu nową mapę wszechświata rekrutacji. Jestem niczym pęd winorośli wrośnięty we wspaniałą rodzinę pracowników Emplocity wrośnięty swym korzeniem inteligencji i empatii.

BD

Dużo przestrzeni do rozwoju, projekt unikalny, za chwilę wyjdzie w świat. Dużo się można nauczyć, a ludzie chcą się dzielić wiedzą. Zespół zgrany, 2 psiaki na pokładzie (mops i husky). Także warto tu być, dobry czas na rozwój:)

Cze
@BD

Taaaaaaa, policz ile osób odeszło bo firma jest słaba i potem podlizuj się Arkowi i Krzysiowi

Trololo
@Cze

Po Twoim upływie jadu widać, że pewnie zostałeś zwolniony. Nie dziwię się.

Były z emplo

Odradzam, spam boty. Zero rozwoju.

Zostaw merytoryczną opinię o Emplocity - Warszawa

• Jak się pracuje w Emplocity?

Zobacz opinie na temat firmy Emplocity tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emplocity?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 11 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emplocity?

Kandydaci do pracy w Emplocity napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Emplocity