INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Nik

Firma szuka Kierownika Jakości. Co się stało z poprzednim / poprzednimi: sam odszedł ? Jak praca w jakości, obowiązki, atmosfera ?

DANNY

A czy to prawda, że w spożywczaku w którym robisz zakupy może być koronawirus? Może być wszędzie!

Prod.

Mamy Nowy Rok ,miały być podwyżki i gdzie one są , średnia krajowa wzrosła ,podwyżki cen , ale nie podwyżki płac i jeszcze tutaj ,a potem się dziwią że ludzi nie ma i nie ma komu pracować ,chyba chcą żeby ludzie dalej się zwalniali , bo tu za takie pieniądze w szkodliwych warunkach kto im będzie pracował , chyba sami Ukraińcy ,szkoda gadać ,tylko wymagania stawiać .

Tuut
@Prod.

Mi mówili że 18 zł/h czyli o 1 zł więcej niż minimalna a na umowie o pracę w ogłoszeniu jest 3600 brutto więc nwm o co chodzi

@Tuut

Bo w ogłoszeniu jest brutto , i jeszcze obliczyć można sobie 18 zł/godz x ilość godzin w miesiącu i będzie wiadomo ile jest na rękę, a nie podają nie wiadomo skąd taką kwotę a nie zawyżać nie wiadomo skąd.to kwota średnio po potrąceniach wyjdzie średnio koło 2500 w zależośći od miesiąca .

@Tuut

Jakie 18 zl/h,, mają ale nie wszyscy to, operatorzy mają po 20 zł,, a nowym dają mniej i zależy od miesiąca ile godzin ma i jeszcze jak nadgodziny masz to ok. jeśli nie to nie, tak więc to wygląda, a praca przy wloknie szklanym

Bla

Bo właśnie 3600 brutto to jest dokładnie 2592 zł netto , wystarczy obliczyć

Prod.

Zgadza się i jeszcze chcą żeby nawet 2 osoby robiły targety jawne kpiny a jak podwyżki nie ma tak i nie będzie i nie ma co liczyć,za 3500 brutto że wszystkim w szkodliwych warunkach przy włóknie szklanym.Tylko Gruzinów albo Ukraińców zatrudniać,co niektórzy też pracują jak chcą i jeszcze dogadać się nie można.

@Prod.

Zgadza się a niektórzy jak by łaskę robili ,jak im nie pasuje niech wracają do siebie albo jadą gdzie indziej ,bo też są mało przyjemni ,łaski nie robią .a nie .

Pracownik Produkcji

Szczerze mówiąc to na rozmowie nie było szału. Pytali czy jestem sprawny fizycznie i czy mam chęci. Pokazali mi chale z i pytali gdzie wcześniej pracowałem i czy nie będzie problemu z dojazdem do pracy. dodano że praca trzy zmianowa. Cztery dni pracy, dzień wolnego i znów cztery dni pracy. Teraz to mają zastanowić się i dać znać na początku nowego tyg. J

Jak jest z pakietem medycznym w Incom Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

cube

tak, można dołączyć rodzinę.

klaudia

Proszę czy ktoś może mi odpisać czy praca na produkcji jest stojąca czy siedząca?

@klaudia

Praca stojąca

Enick

Kogo i kiedy wpuścili z gorączką? Chodzę codziennie do pracy i jeszcze nie widziałem takiej sytuacji. Wręcz przeciwnie. Osoba podejrzana czeka na kolejny pomiar. Jeśli jest zły, idzie do domu. Co Ty gadasz?

Ziomal696969

Spoko robotaju

Prod

Kubków brakuje, automat nieczynny, recznikow brakuje jak i czasem mydła i co chcaą, ludzie brudzą tylko patrzeć jak ktoś wirusa zalapie i kto tu będzie wtedy winien.

???????

Człowieku wszystko wiedzący i wiecznie narzekający: czemu tam jeszcze pracujesz? Wszędzie lepiej A Ty dalej siedzisz w tej robocie. Wnioskuje że chodzisz na rozmowy kwalifikacyjne i dlatego masz informacje o innych pracodawcach. Wnioskuje że rozmowy nie za bardzo Ci wychodzą, zresztą z pisaniem również nie bardzo. Z twoich komentarzy wynika że masz duży problem z akceptacją obcokrajowców ale równocześnie nawiązujesz religii. Jak dla mnie to jest standardowa postawa pobożnych parafian kościoła. Mimo wszystko lubię czytać twoje bardzo oryginalne komentarze. Dla Ciebie wchodzę na tą stronę. Dodam że w firmie Incom już nie pracuje od prawie 2 lat. Firma nie jest idealna ale źle nie było, mogłabym tam dalej pracować ale niestety nie z każdym można nawiązać nić porozumienia. Tobie prod. życzę abyś odnalazł sens życia oraz radość z obcowania z ludźmi. Ewentualnie życzę Ci pracy w parafii.

Moderacja

Dość pisania tych bredni! Ciagle pisze ta sama osoba. Trzeba ją zdemaskować. Jak jesteś taki (usunięte przez administratora) podpisz się imieniem i nazwiskiem. Drogą eliminacji, zgadujemy kogo podpie... do dyrektora To mężczyzna, z klejenia, pracuje dość długo, po godzinach pisania zgaduję że teraz miał drugą zmianę. Kto jeszcze?

@Moderacja

Jeździ autobusem firmowym Bez wykształcenia Podejrzewam że koleś w kryzysie wieku sredniego

Prod.

To jest wypuszczone w wielu celach - depopulacja - kontrola - przymusowe szczepienia - zachipowanie - pozbycie się fizycznej gotówki - pozbycie się emerytów - wykreowanie zamieszek prowadzących do wojen domowych a może i światowej ale już otwarcie widocznej a nie ukrytej. Ogólnie to jeszcze mam taką myśl: skoro wszystkie mosty i mosteczki na 3cio rzędnych drogach zostały gruntownie przebudowane a nie tylko odmalowane dla oka więc zwiększono tym wszystkim mostom WIELKROTNIE UDŹWIG do tego stopnia żeby wytrzymały np. ciężki sprzęt bojowy (militarny). Mosty zostały wymienione na nowe nawet w nieprzejezdnych wsiach gdzie kończyły się drogi asfaltowe i za mostem zaczynały się drogi gruntowe na pola i lasy. Są też pobudowane mosty typowo militarne ze zjazdami i najazdami pod kątem 45 stopni o wysokości 2h nie możliwe do pokonania cywilnym pojazdom - nawet dobrym quadom nie uda się pokonać takiego mostu bez problemu. (nie będę pisał w których to miejscach bo to nie istotne - sam sprawdź jak jest w twoich okolicach z mostami i mosteczkami ze wsi do wsi i na lasy). Teraz ze wtorku na środę zapowiadają totalne siedzenie w domu bez możliwości wychodzenia jak jest teraz - tylko z wyraźnego powodu będzie można wyjść np. sklep apteka praca pies - nie będzie można wyjść w pojedynkę się przejść zwyczajnie a jak nie to wysokie mandaty. Otóż myślę że ten 3 knebel Polaków to będzie coś żeby Polacy nie zobaczyli tego co będzie im robione za plecami - np. rozmieszczenie militarnego sprzętu bojowego obcych wojsk na terenie całej Polski przy czym wystąpić może totalny brak internetu a nawet i telefonii komórkowej - celem tego jest utrudnienie przesyłu tych informacji między Polakami. (nie chcę krakać ale tak bardzo mi to śmierdzi). Mogą też rozlokować te obce wojska po całym kraju w celu przymusowych szczepień by uśmiercić Polaków za jakiś czas poprzez np. aktywowanie tego szajsu płynącego w krwiobiegu przez 5G - nie wszystkich na raz ale w taki sposób żeby ci żywi palili i zakopywali tych martwych - żeby wiecie smród się nie rozniósł i nie dał do myślenia tej reszcie uśpionych lunatyków : ( To tyle i dziękuje za uwagę.

@Prod.

Co to ma wspólnego z firmą Incom Polska? Pisanie nie na temat może skończyć się zablokowaniem numeru IP.

Prod.

Tak samo autobusy pełne i nic z tego nie robią

Prod.

Przy obecnej sytuacji Jest tam mało ciekawie tym bardziej że pracują Gruzini i dużo Ukraińców ,co już były przypadki osób z gorączką które odesłali i nic dalej nie wiadomo ,bo oni są chciwi i pazerni na kasę niż zdrowie ,bo są co nie pójdą do lekarza ,tylko narażać innych i nic z tym nie robią ,a wtedy będzie za późno bo mają to gdzieś

Prod

Gdzie ivlndziej firmy, zakłady na 2 tygodnie na czas kwarantany wstrzymują pracę, ale nie tutaj bo ludzi mają gdzieś, tylko patrzą na swoje zyski I oni chcą żeby było mniej zakażeń.

ad
@Prod

Nie wiem jaka firma wstrzymała prace chyba masz jakieś złe informację też pracuje w firmie produkcyjnej i wszyscy pracuj. Co za brednie

Prod.

Firma nie dba o ochronę i zdrowie pracowników tylko o swoje kieszenie i zyski bo są pazerni tylko liczą i dbają o siebie i jeszcze przyjmują nowe osoby co nie wiadomo czy nie stwarzają zagrożenia mają gdzieś bo tak się robi aby żerować na zwykłych obywatelach .

Ktos

Witam ile tak naprawde moge zarobic na reke w tej firmie income w ogłoszeniu jest 3500 brutto plus premia do 16 % czy tak jest czy sa sobie spokój.

Incom
@Ktos

Daj sobie spokój. Na początek masz 18zł na godzinę. Z premiami może zarobisz 2200-2400. Wiem co mówię, bo pracuje od kilku lat. Mimo że mam dość wysoką stawkę, jestem operatorem maszyn (nie jednej) nigdy moje zarobki nie przekroczyły 3tys bez nadgodzin, które teraz rzadko są. Jak będziesz chodzić sobota niedziela to zarobisz nawet i 4 tys. Ale czy warto? Walić po 250 godzin w miesiącu?

Marzena
@Incom

Incom bardzo promuje ten program dla pracowników za polecenie kogoś do pracy. Czy rzeczywiście takie coś jest? Ktoś już otrzymał ten bonus 1500 złotych?

@Incom

Jakie 18, chyba 17.50 , i jak ktoś umie niech sobie policzy i będzie wiedział ile zarobi, a nie wypisywać bzdury.

Tak

Jakie 17,5? Przecież najniższa stawka w firmie to 18zl.... Było 16.5 i dali im 1.5zl a reszta dostała 1zl podwyżki

Ie9w

Piszą że są płyny do odkażania, ciekawe gdzie skoro ani na stołówce, ani w szatniach nie ma. Pewnie tylko w biurze.... Na produkcji to ciężko się o mydło czy papier do rąk doprosić. Setki ludzi dotykają klamek, ekranów do logowania, ciągle obcokrajowcy nowi przychodzą. Chyba trzeba wezwać sanepid...

Były pracownik produkcji he he

Widzę że to te same (usunięte przez administratora) które pożegnałem pół roku temu bez żalu po 2 latach. Szukajcie czegoś innego ja znalazłem mam większe pieniążki brak szkodliwych warunków i NORMALNE kierownictwo a nie logistyków z przedszkola którzy nie potrafią produkcji zaplanować.Szkoda słów można tu powieść napisać pod tytułem: "W pustyni i w pi..." Pozdro dla ludzi ze starej dobrej brygady kiedyś to się działo oj się działo.

PROD.

W tej firmie co się teraz dzieje to jakieś kpiny ,mało pracy a ludzi przyjmują ,że teraz jest nawet za dużo i nie wiadomo co ,wysyłają z działu na dział i nie wiessz co masz robić bo stoią ,a na inny pojdziez też nie wiesz ,bo jest za dużo osób ,a oni nie powiedzą ,co jest grane nabrali wody w usta i zadowoleni ,na dziale klejeniu terz nie karzdy może pracować bo są osoby co mają uczulenia ,tak jak na zwijaniu na zwijarce myślą sobie że jest takie fajne i przyjemne są osoby które mają przeszkolenie na operatorów to sobie kpiny i jaja robią ,,a nie ma jedna i ta same osoba stale zwijać jak by było takie fajne i przyjmne chyba że za karę jakąś ,jak by nie mógł by też ktoś inny robić ,bo co niektórzy Gruzini w piórka obrośłi ,bo też odstawiają fochy ,jakby łaskę robili ,oni przyjechali do pracy a nie odtawiać cyrki ,szkoda gada.

Mgiełka
@PROD.

Boże widzisz i nie grzmisz. Ja się nie dziwię, że Ty chłopie najniższej krajowej nie masz skoro się nawet wypowiedzieć nie umiesz. Ciesz się, że ktoś Ci wogole pracę dał. Radzę kupić sobie słownik i koniecznie go przeczytać. Pozdro.

Magda

Ale tu jest (usunięte przez administratora) i okłamywanie codziennie .ludzie uciekajcie z stamtąd bo szkoda zdrowia i nerwów za takie wynagrodzenie. Pełno klamczochow i tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o INCOM POLSKA SP. Z O.O. - Szczecin

• Jak się pracuje w INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy INCOM POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w INCOM POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INCOM POLSKA SP. Z O.O.